Fórum pridal Livre, 13. 1. 2018 20:48 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Chudnutie.

0
Livre

18 ročné dievča

Má tu niekto skúsenosť s tabletkami na chudnutie? Ak áno, ktoré odporúčate?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Petuska11111

19 ročné dievča
    Na pive

Žiadne. Je to placebo. A aj keby to pomohlo, dostaví sa jojo efekt. Nemôžeš schudnúť neprirodzeným spôsobom tak, aby to vydržalo. Akurát ti to dojebe žalúdok a chuť do jedla a akonáhle ich prestaneš brať, kilá budú naspäť. Si mladá, začni cvičiť a uprav stravu. Nie je to také ťažké.
  2. 2
    Scorpus123

tvári sa, že má 6 rokov

Klasický ženský problém :D Keď chceš tam veľmi schudnúť začni cvičiť :)
  3. 3
    Livre

18 ročné dievča

@scorpus123 áno, cvičenie je samozrejmosť. Len som chcela niečo ns podporu :)
  4. 4
    Agord

tvári sa, že má -1 roky
    Za fotoaparátom

Lipo6 black odporúčam. Mama mala problém so štítnou žľazou a chcela schudnúť. Kúpila si jedno balenie, že na skúšku a fungovali. Len bez cvičenia a stravy to nejde, tabletky len pomáhajú schudnúť.
  5. 5
    Devanelemen

16 ročný chalan
    Päťdimenzionálny priestor

@livre na podporu jedine HIIT
  6. 8
    Petuska11111

19 ročné dievča
    Na pive

Ak chceš nejakú “podporu”, tak skús L-carnitin, ale bez pohybu to nepôjde.
  7. 9
    Scorpus123

tvári sa, že má 6 rokov

@livre tak to skús skôr nejaké bio
  8. 10
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

možno adrenalin by pomohol :D ... viac vypotíš... :D (:
  9. 11
    Lakero

20 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

@livre Ako máš spomenuté v @5 stačí ôo tréningu 10-15min hiit cardia a samozrejme zdravá strava
  10. 12
    Yacopsae

24 ročný chalan
    161>88

Ja som schudol aj bez pohybu extra. Stačilo upraviť stravu. A schudol som kurva veľa. :D
  11. 13
    Antifunebracka

29 ročný muž
    uze birdzu

@12 pravda!
  12. 14
    Suzuya

18 ročné dievča

Ja som ich skúšala (ja viem hlúpa jak talpa xD) a nepomohli mi, jedine som viac pribrala xD tabletky neber je to hovadina a začni na sebe makať :D that's all
  13. 15
    Deda112

19 ročné dievča

Keby tabletky na chudnutie pomáhali, brali by ich všetci. Ide len a len o biznis
  14. 16
    Rysulka

28 ročná žena

ee. správna strava + vyživové doplnky a samozrejme dostatok pohybu, nemusí to byť cvičenie, stačia aj prechádzky, stiahni si do mobilu krokomer, 10 000 krokov na deň je optimum. So stravou, vytvorením správneho jedálnička sa zaoberajú aj odborníci, viď moja kamoška na: https://www.toplinia.sk/
    Ak si z KE, kľudne ju navštív, ak mi dáš vedieť vybavím ti zľavu. papa. držím palec ;) ;) ;)