Fórum pridal Tomas55555, 9. 7. 2018 15:27 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Chýbajúce tabletky

Názory k téme

1. 1
    Tomas55555

23 ročný chalan

Zdravím, chcem sa spýtať že ked pôjdem na pohotovosť na predpísanie receptu ( tabletky na tlak) tak čo všetko potrebujem mať pri sebe ? Staci mi obciansky a zdravotny preukaz ? A ešte sa chcem spýtať či ak si pojdem len na predpisanie receptu, ci mi tam budu robiť aj nejake vysetrenia ( meranie tlaku, pulzu) alebo mi rovno predpíšu tabletky a pustia ma ?
  2. 3
    Salora

hrá sa, že má 1 rok
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@tomas55555 na pohotovost?? zbytocne budes platit aj za navstevu pohotovosti, ved si skoc zajtra k svojmu obvodakovi... pol dna to kludne bez tabletiek vydrzis... btw. ak je to take nutne, vezmi si aj kartu, nie som si isty, ci ta bez nej neposle do prdele (možno aj s ňou), kedze nema na pohotovosti lekar pravdepodobne tusenie, ake lieky beries
  3. 4
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

Ak niesi zdrogovaný a nepotrebuješ hneď znížiť tlak, ale dlhodobo tak choď za obvodným s kartičkou poistenca a on ti zmeria tlak a potom ti buď predpíše, alebo ťa pošle na kardiológiu.
  4. 5
    Fakecocacolazero

22 ročné dievča
    Malacky

Akoze s takýmto predpisovanim liekov posielajú na pohotovosti dosť často dpc, na toto oni tam nie sú, na to máš obvodaka.
  5. 6
    Tomas55555

23 ročný chalan

@salora lenže ja tie tabletky potrebujem už dnes, lebo vecer si ich musím dať.
  6. 7
    Tomas55555

23 ročný chalan

@fakecocacolazero obvodák mi ale dnes už nepracuje, a tie tabletky si potrebujem dať už dnes večer. Vsak ale co viem, tak na pohotovosti mozu predpisovat tabletky, vsak to je jedna z funkcií pohotovosti nie ?
  7. 8
    Tomas55555

23 ročný chalan

@marjy77 obvodak robí az zajtra, tie tabletky si pritom potrebujem dat este dnes.
  8. 9
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

....vsak to je jedna z funkcii pohotovosti.

no to teda urcite nie je, pohotovost je na riesenie zivot ohrozujucich stavov. z jedneho vynechania lieku na tlak predpokladam ze nezomries. ale nech sa paci, chod - 3hodiny budes cakat, dostanes picung a zaplatis 10eur + lieky :)
  9. 10
    Kakofonicka

27 ročná žena
    Wonderland

a to si sa terat zdohadal, ze potrebujes lieky? ako ja keby robim na pohotovosti, tak ta poslem s tymto dpce, kedze nepotrebujes tie lieky akutne, ale beries ich pravidelne a holt si to mas ustrazit, nemas asi 10 rokov, aby ti to robilo problem.
  10. 11
    Charlie1

21 ročný chalan

@tomas55555 čo tak tam zavolať a opýtať sa priamo ich, čo ti treba?
  11. 12
    Mariquittka

24 ročné dievča
    Kežmarok

mne minule dali na pohotovosti ATB aké najbližšie mali po ruke a nedopadlo to dobre, kvôli vedľajším účinkom ma museli prestaviť a aj to najprv infúzne, potom klasika
  12. 13
    Salora

hrá sa, že má 1 rok
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@tomas55555 beriem denne 6 liekov na hypertenziu + inzulin... neraz sa stalo, ze som napr. vecerne alebo aj vecerne a ranne lieky vynechal...
  13. 14
    Etelnair

27 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

vsetci co by ste ho poslali do pice len z toho dovodu ze sa opovazil ist na pohotovost miesto obvodneho ste obycajni vymrdanci
    clovek sa nemusi tesit ze generacia vecne otravenych doktorov a uradnikov vymizne lebo ju nahradia rovnako zatrpknuti curaci, len o 40 rokov mladsi
  14. 15
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Clovece ved ty tu tusim na nic ine nechodis iba riesit lieky na tlak...az na to, ze naposledy boli mamkine, nie tvoje, iirc :D
  15. 16
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

@14 ughhhh this
  16. 17
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

lekarska sprava by sa eventualne tiez hodila
  17. 18
    Willbebetter