Fórum pridal Kaiserchief1, 14. 4. 2019 20:07 do kategórie TV, médiá. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Chystáte sa sledovať poslednú sériu Game of Thrones?

0
Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Štvrtá možnosť je - nie, nepozerám to pretože to pozerajú už všetci a ja nie som ov
  2. 2
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/ιnтerconѕcιoυѕneѕѕ_

Áno, budem.
  3. 3
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

ludia, co hlasuju za stvrtu moznost su jebnuti, sorry not sorry

akoze ked sa mi nieco paci, tak to nebudem pozerat, lebo sa to paci aj niekomu inemu? ten serial je jeden z najlepsich serialov sucastnosti, ofc, ze ho vela ludi bude pozerat
    (letim)
  4. 4
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@feelagain Ja si to určite pozriem, lebo sa na to už dva roky veľmi teším ale naozaj sa s takým názorom stretávam celkom často. Tak neviem ako je to tu na birdzi populárne.
  5. 5
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

@feelagain presne toto!

Minule hovorím keď sme boli vonku s takou partiou kde som pár ľudí nepoznala, že uvažujem o septume , lebo sa mi to páči a také 2 baby, že nie, nedávaj si to teraz, teraz si to dáva strašne veľa báb , počkaj pár rokov kým to už tak nebude v móde . Do piči, do štyridsiatky budem čakať nie? :D
  6. 6
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@1 Kks ja som riadne kokosíno. :D

nie, nepozerám to pretože to pozerajú už všetci a ja nie som ovCA! Tak :D
  7. 7
    Dreyjir

22 ročné dievča
    [smutná]

A idete normalne do tretej cakat na to?
  8. 8
    Mefistofel

30 ročný muž
    Nitra

nie, mozno neskor o niekolko tyzdnov ak sa budem nudit, tak si to kuknem
  9. 9
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@dreyjir To je dobrá otázka. Ja čakať nebudem, pozriem si to pekne niekedy zajtra neskôr. :)
  10. 10
    Matthewp

19 ročný chalan

Pozriem pretoze som videl vsetky predosle serie... Ale zeby ma to nejako bavilo... Od tak stvrtej serie ide serial rapídne dole, tvorený mainstreamovo len pre oko diváka. A také shows ma nebavia
  11. 11
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

kaiserchief1 aj ja sa na to tesim, ale proste oznacit ludi, ze su ovce, lebo pozeraju serial, ktory sa stal fenomenom, je dost mimo
    @plavam_zivotom jj, mne sa paci, ako ludia nadavaju na hipsterov, ze su ovce, ale ked zrazu zacali vznikat kaviarne, ktore vyzeraju tak, ze stolicku pred tebou niekto neogrcal a ponukaju fakt kvalitnu kavu, tak tam radi travia cas, a daju si k tomu aj raw vegan cheesecake

alebo 70 percent ramov v optike su hrube ramy, a velke skla, asi by to nevyrabali, keby po tom nebol dopyt

mna to hrozne stve, lebo teraz uz nemozes byt ani fanusikom nejakeho pridrbaneho serialu, lebo ta oznacuju za ovcu
  12. 12
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

Mna ten serial vobec nezaujal. Nemam rada historicke, fantasy ani nic podobne a veci kde je vela krviprelievania a vrazd. Videla som prvych 30 minut a uz som mala dost. Aj ked samotna zapletka moze byt dobra, mne sa to prostredie jednoducho nepaci a nerada sa divam na veci, co sa mi vizualne nepacia, nehovoriac o tych vrazdach co celkovo nemusim. Mam radsej odlahcene komedialne serialy ako The office :D
  13. 13
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@matthewp Jj s tým súhlasím, že ta kvalita seriálu šla postupne dole. Ale tak už keď som to doteraz pozeral, tak by bolo hlúpe to už nedopozerať.
  14. 14
    Dreyjir

22 ročné dievča
    [smutná]

To je vlastne asi celkom rozumna volba :) najma ak musis rano vstavat. Ja totiz nemusim a som doma doma, mame HBO a na telke je pohodlnejsie to pozerat ako na mini notebooku :D ale tipujem, ze zaspim dovtedy :D :(
  15. 15
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Ale inak nemyslím si, že to je najlepší seriál súčasnosti.
  16. 16
    Indelirium

hrá sa, že má 0 rokov

Kvalitatívne to šlo dolu, ako píše @matthewp
    Nerada sa pozerám na veci len zo zotrvačnosti, takže som s tým sekla niekde v piatej sérii.
  17. 17
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@lenkaska1 Aj ja mám rád The Office. A aké seriály máš ešte rada? :)
  18. 18
    Panakoja1

20 ročný chalan
    pod nitrianskym hradom

Budem pozerať ale pozriem si to až celé naraz keď budú všetky časti vonku! :D
  19. 19
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@Firestorm (love)
  20. 20
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@17 okrem toho uz len 2,5 chlapa a HIMYM, spolu s The office su to moje 3 naj serialy.. Inak ma nic neoslovilo :( mam velmi specificke kriteria :D zacala som kukat Parks and recreation ale to je uplna slabotka... a ty? :)
  21. 21
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@lenkaska1 Tak ja mám najradšej That '70s Show, ten seriál si pozriem kedykoľvek a vždy sa perfektne bavím. Potom klasika - Friends a tiež aj HIMYM. Z komediálnych mám rád ešte britské seriály Black Books a The Inbetweeners. A potom mám rád The Knick, The X-Files, Breaking Bad a Lost. :)
  22. 22
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@20 este Lucky Louie je super, ale to je len jedna seria.. :/ a toto su vlastne asi vsetky serialy co som videla cele
  23. 23
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@21 jaj a este Freaks and geeks je super.. :D Tie komedialne si pozriem, to 70s vyzera fajn :) S breaking bad som skoncila asi po 5. diely, trochu ma to nudilo ale nebolo to zle. :D
  24. 24
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Nepozeral som ani jednu tak uz sa nechystam zacinat :D ale nebavilo by ma to si myslim
  25. 25
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

A ja som ti na @1 dala hviezdičku, lebo som si myslela, že to si naschvál tak (ne)opravil :D :D
  26. 26
    Exomor

29 ročný muž
    myšlienkovo

serialiky to nieje pre mna, ked tak tak pozeram na YT VICE kanal a jemu podobne :)
  27. 27
    Aventine

12 ročné dievča
    Halmstad

A zajtra to už vlastne bude online aj s titulkáma?
  28. 28
    Etelnair

28 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

@3 *sucasnosti
  29. 29
    Lojzo_xxl

25 ročný muž

Nepozeram americke somariny (?)
  30. 30
    Ondro6321

23 ročný chalan

čítal som scenár, takže viem o čom to bude, a som slobodný
  31. 31
    Dee99

25 ročný muž
    RK

nie,pretože som nevidel ani jednu časť :)
  32. 32
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

Urcite si to pozriem teraz cez skúškové, aby som mohla nadávať, že nemám na nič čas ;)
  33. 33
    Sasi2680

26 ročná žena

@lenkaska1 mne sa teraz dosť zapáčili priatelia :D ako to stále na Dajto dávajú :D
    inak neplánujem to sledovať už len preto, lebo tam vraj stále niekto zomiera a ja celkovo nerada pozerám na smutné filmy/seriály :D
    a tiež aj ja @25 :D
  34. 34
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@25 @33 A ja že kto sa mi takto bezočivo smeje! :D Ale aj ja vám dám hviezdičku. :D
  35. 35
    Forte

19 ročné dievča
    lälälä

Od dopozerania predoslych serii ma odradilo ze ked si clovek hned nepozrel novu cast, do dalsieho dna z internetov vedel co sa stalo (odlajkla som si zo socialnych sieti vsetky stranky tykajuce sa toho a nepomohlo), cize kym by som sa dokopala pozriet si tie predosle serie aby som si dopodrobna zrekapitulovala co sa dialo, uz by som pravdepodobne vedela ako to cele skonci
  36. 36
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@sasi2680 Priatelia su fajn, nikdy som to nevidela cele :D ked bude cas kuknem urcite :D