Fórum pridal Draks, 23. 6. 2019 21:14 do kategórie Záhady, mýty. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čierna mágia je podľa vás skutočná ?

0
Draks

34 ročný ujo
Bratislava

Myslíte že naozaj dokáže niekto niekoho prekliat ? Alebo sú to len vymyslí
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Jj ja sa tomu profesionálne venujem a napr. teraz ťa preklínam týmto všmocným pentagramom Zla https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/410vq%2BkY5OL._SX331_BO1,204,203,200_.jpg Pokiaľ toto čítaš, budeš mať 13 rokov nešťastie, tak nech Satan naveky dopustí.

Diabolus. Dies irae, dies illa. Solvet Saeclum in favilla. Teste Satan cum sibylla. Quantos tremor est futurus. Quando Vindex
  2. 2
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

@antifunebracka :) úplne sa bojím
  3. 3
    Wewo

26 ročný muž

Samozrejme že áno? Ako inak mi vysvetlíš tohto týpka (treba poriadne naštudovať)

www.carovanie.sk
  4. 4
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

Neviem... Žiť v tak pokročilej dobe a stále vidieť ľudí ako sa pýtajú na to či je skutočná mágia, alebo nebíčko s peklom... Šak tu už sa nejde ani vyhovárať na to čím kto koho kŕmi v dobe kde sú všetky info tak jednoducho dostupné...
  5. 5
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

Ja mať väčšie nešťastie už nemôžem :D
  6. 6
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@wewo WTF? to nemoze byt on tam na tej fotke. Ta stranka funguje odkedy som mal tak 15 rokov dpc a stale ma aj rovnaky dizajn :D
  7. 7
    Gramofón

16 ročný chalan

Nejako tomu neverím,nikto nemá takú moc.Možno len niekde v USA,tam sa stávali takéto hovadiny :D
  8. 8
    Exomor

tvári sa, že má -1 roky
    Smutníčkovo

@wewo :D:D:D diskusia zakaznikov:
    • mastim kokot za 20cku | 23.06.2019 12:06:04 | IP: 188.167.---.---
    bolí ma pele , viete mi pomôcť ?

:D:D:D:D:D:D
  9. 9
    Wewo

26 ročný muž

@karlotiskot veď ale aký je šéf čo všetko vie vyčarovať... Asi lre neho nebude problém nejaká večná mladosť, nie :)
  10. 10
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

@wewo podľa mňa je to ojebavak :D a tie recenzie čo tam akože má to si napisal sám
  11. 11
    Nuumik

hrá sa, že má 2 roky
    Ľadové kráľovstvo

jasné že funguje....aj zo spätným rázom
  12. 12
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

@nuumik ako ja neviem :D či to funguje ale poznám jedného typka a vraj bol prekliaty čiernou mágiou
  13. 13
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

Ale moc neverím no :D
  14. 14
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@wewo Ja som si tiez myslel, ale pozeram ze do navodu na astralne cestovanie vlozil vsuvku o tom ako svoju imaginaciu rozsiruje tym, ze si predstavuje ako uhorí babka v tramvaji :D Toto bude nejaky temny padawan povodneho majstra podla mna :D
  15. 15
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

@3 a to nie je na fotke ten Depropex či jak sa volá? :D
  16. 16
    Livre

19 ročné dievča

Myslim, ze ano. Ale taktiez si myslim, ze nie kazdy je toho schopny.
  17. 17
    Emzááák

16 ročný chalan
    Kysuce

Existuje asi tak ako skutočnosť, že Zem je plochá a Slovensko bude svetovou veľmocou.
  18. 18
    Mefistofel

30 ročný muž
    Nitra

https://ih0.redbubble.net/image.531643336.2476/flat,550x550,075,f.u2.jpg
  19. 19
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

ked si das nejaky magic potion s obsahom alkoholu 50% alebo zjes magicke huby a ine dobroty , cierna magia sa prejavý
  20. 20
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

ja komunikujem s duchmi takze verim aj v ciernu magiu
  21. 21
    Method

hrá sa, že má 2 roky
    Kalokagatia ;-)

jasne, aj jety, skriatkovia a vily
  22. 22
    Tomas55555

24 ročný chalan

Ano existuje, a treba sa jej vyhýbať a ochranovať sa pred nou modlitbou Ježiša Krista.
  23. 23
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

ja neviem ani keby som chcela, ale bohužiaľ poznám jednu, čo sa mágii venuje, vyhodili ju z práce a ona bola nasratá na svoju bývalú zamestnávateľku, do mesiaca od výpovede tej zamestnávateľke zomreli náhle 2 blízki, hovorí sa, že to z toho :(
  24. 24
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@mariquittka a to, ze ti ludia zomreli mas od nej, alebo jej byvalej zamestnavatelky? Lebo ludia si vymyslaju vseliake picoviny 24/7. Casto podvedome.
  25. 25
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

A nie, neverim na ciernu magiu, ale mam k tomu skor agnosticky postoj. Zazil som par veci, ktore si neviem vysvetlit, takze netvrdim s istotou, ze je to tak alebo onak.

Ak zijeme v nejakej simulacii, tak cierna magia su len mimozemski vedci, ktori si z nas robia picu :D
  26. 26
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@aventine ee to neni on :D
  27. 27
    Majmarad

36 ročný ujo

Samozrejme že existuje :) Presne tak ako existujú víly a rôzne iné bytosti svetla či temnoty :)
  28. 28
    Mariquittka

26 ročná žena

@tommyhot
    Tej zamestnavatelke zomreli 2 ludia z rodiny behom mesiaca a vsetko nahle v mladom veku
  29. 29
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Nevim no vsetko je mozne (no dobre vsetko nie napriklad ja nebudem nikdy normalny clovek) ale magia existovat moze :D
  30. 30
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@mariquittka ja som sa ale pytal na to odkial mas tu informaciu. Lebo ta tvoja "znama" si to mohla vymysliet.
  31. 31
    Mariquittka

26 ročná žena

@tommyhot
    Hovoria to o nej, lebo ta pracovnicka, ktora sa magii venuje prave v tom mesiaci odchadzala a v zlom, ale moze na tom nieco byt, ale kludnd moze ta smrt moze byt fakt nahoda
  32. 32
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

@torpedo08 ja tak isto : / vitaj v klube
  33. 33
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

@draks vitám
  34. 35
    Limitles

7 ročný chlapec

Cierna magia je ked do Hornych Oresoviec prides na bicykli a domov ideš pešo..lebo puff a bicykel nikde..miestny necromancer indoslovackeho pôvodu to zariadi