Fórum pridal Gnomeslayer, 29. 6. 2017 12:58 do kategórie Záhady, mýty. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čím najviac pohŕdate?

0
Gnomeslayer

22 ročný chalan
Pod Tatrami v šenku

Alebo kým, kedže existujú aj digimoni ako Donald Trump. Sú to nevzdelaní ľudia, hudobné žánre, alkoholici, feťáci, kokoti, piče, kurvy?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddler

24 ročný chalan
    Martin

Asi najviac takýmito diskusnými forami.
  2. 2
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@riddler Keď nie vtipné, aspoň trápne. :)
  3. 3
    Lukaso121

26 ročný muž
    Nitra

Peniazmi , luxusom
  4. 4
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

hlúpymi ľuďmi čo ani nemajú snahu s tým niečo robiť. napríklad @Tomas55555
  5. 5
    Riddler

24 ročný chalan
    Martin

@lukaso121 A ako pohrdaš peniazmi? Sedíš pod mostom s celým majetkom v jednej igelitke a tešíš sa, ako si vydrbal s celým finančným systémom? :D
  6. 6
    Lukaso121

26 ročný muž
    Nitra

@riddler a ty sedis na stolicke pred pc a tesis sa ako si vydrbal s tymto forom a zakaldatelom fora?
  7. 7
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

@riddler :D
    hipstermi (: ale mozno skoncim ako jeden z nich (: ;(
  8. 8
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

-_-
    Nevzdelaní ľudia. "Nevzdelaný"človek môže byť 100x lepší v manuálnej zručnosti ako ja. A je dosť možné že jeho zručnosť budem niekedy potrebovať.

Hudobné žánre-nezijem v utopickej spoločnosti, kde sme všetci rovnakí ešte aj v hudobnom vkuse. Nech si každý počúva čo chce, ja počúvam tiež čo sa mi páči.

Alkoholici, feťáci, kurvy-neviem čo ľudí viedlo robiť čo robia, aká životná situácia a nie každý človek je silný natoľko aby v ťažkej chvíli nepodľahol.

Kokoti, piče-nepoznam presnú definíciu pičizmu/kokotizmu. Ak je niekto pre mňa orgán, je to z nejakého dôvodu a to ho skôr nemám rada, ako ním pohŕdam.

Ja vlastne nepohŕdam nikým... Ja mám len ľudí ktorých nemám rada, pretože mám nato osobný dôvod(občas aj nesympatie). Ale nemám prečo až pohŕdať niekým a hlavne nie celou skupinou ľudí, keďže sa medzi nimi môžu nájsť ľudia, ktorí mi môžu pomôcť, môžeme si rozumieť atď.
  9. 9
    Petuska11111

18 ročné dievča
    Na pive

Arogantnými ľuďmi typu "všadesombolvšetkosomvidel" a materialistami.
  10. 10
    Tomas55555

22 ročný chalan

existuje taky clovek vola sa @midnight a taky typ cloveka" zboznujem". Hlavne ked sa bije do prs ze vie vysvetlit mimotelove zazitky kedy osoba opise realitu ale ked chcete po nom vysvetlenie tak vam samozrejme ziadne neda. Ale ze vraj na to vysvetlenie ma. On je totiz zrejme daky neuznany genius daco podobne ako bol Galileo .....
  11. 11
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@nespiacakraska Som rad, ze sa si ku kazdej "moznosti" vyjadrila individualne, ale dufam, ze si nemyslis, ze to bolo to, cim pohrdam ja. Len som to tam tak napisal pre priklad. :)
  12. 12
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@petuska11111 Myslis materializmus definovany ako filozoficky smer, cize protiklad idealizmu, alebo len ludi, ktori miluju svoje auto viac ako hocijaku zivu bytost na tomto svete? :D
  13. 13
    Petuska11111

18 ročné dievča
    Na pive

Tú druhú možnosť. Ľudí, ktorí nemajú pravé hodnoty a nevadí im, že majú osobnosť porovnateľnú k plesnivého rožku, ale hlavne že majú najnovší iPhone.
  14. 14
    Cos45

36 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

No tak toho bude viacej, ale uz som to prestal pocitat pri prvom cisle, ktore som nevedel riadne vyslovit. ;-)
  15. 15
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

@tomas55555 galileo nebol nijaký extra génius, v tej dobe bola hlavným vlastníkom a audítorom vedomostí cirkev, takže urobiť "prevratný objav" mohol hociktorý retard čo sa vzpriečil jej prikázaniam a teda sa zamyslel na chvíľu. :-*
    v tej dobe by si mal šancu stať sa uznávaným vedcom dokonca aj ty, a myslím že to hovorí za všetko.
  16. 16
    Midnight

28 ročný muž

@tomas55555 a čo sa týka neochoty vysvetľovať - viem že ako správny ortodoxný veriaci si presvedčený že celý svet existuje len pre teba, ale našťastie sa mýliš, čiže ja tu nie som na to aby som kompenzoval tvoju lenivosť vzdelávať sa :-*
  17. 17
    Tomas55555

22 ročný chalan

@midnight :D ty si priam komik vies to ? :D No stale cakam na tie vysvetlenie mimotelovych zazitkov. Ale ako vidno furt sa tomu VYHYBAS a ide o to ze ti ako skeptik musis vediet vyvratit kazdu jednu moju argumentaciu , ak sa tak nestane tak si musis pripustit porazku. Proste aj kebyze sa v celej evolucii mylim aj vo velkom tresku tak staci mi aby som dokazal ze pri mimotelovych zazitkoch hraje v tom ulohu Bozia moc a mas to ako dokaz vyssej sily (Boha) .
  18. 18
    Riddler

24 ročný chalan
    Martin

@lukaso121 Nie, neteším,kedže mojim úmyslom nebolo s nim nijako "vydrbať",ale normálne mu odpovedať. Nechcel som ho prvoplánovo hejtnúť, myslel som to úprimne,že nemám rád takéto fora, kde sa človek môže dosýtosti vynadávať,vyurážať a nevedie to k žiadnej slušnej, zaujímavej diskusii. Ved Midnight s Tomasom si tu už vymenili zaľúbené pozdravy, a zrejme to bude pokračovať...
    A fakt ma zaujíma, ako pohrdaš peniazmi, kedže sú dôležitou súčasťou života. Pretože pod pojmom pohrdať si predstavím úplnú nenávisť k niečomu, že sa s tým absolútne nestotožňuješ, nechceš to, a to sa v prípade financii nedá, ak teda nechceš byť bezdomovec. Je rozdiel neísť kvôli peniazom aj cez mrtvoly, uznávať aj iné hodnoty, nebyť prehnané "hrabivý", a vyslovene pohrdať peniazmi.
  19. 19
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

jedna osoba,
    alkoholici, čo si kvôli chlastu zničia rodinu,
    ľudia, ktorí sú vo vzťahu a majú milenky
    matky, čo sa nechcú starať o svoje deti
  20. 20
    Tarassaco

11 ročný chlapec
    ktorý raz vylezie z okna a zmizne

@tomas55555 a ty môžeš niekým pohŕdať, keď si už taký kresťan, lepší než všetci ostatní?
  21. 21
    Tomas55555

22 ročný chalan

@midnight Zle som sa vyjadril .Mimotelove zazitky nie su od Boha (kedze v biblii sa ziadne mimotelove zazitky nespominaju ale su od Diabla. kazdopadne aj tak ci onak to dokazuju vyssiu silu tympadom existenciu jednak Boha tak aj Diabla
  22. 22
    Tomas55555

22 ročný chalan

@tarassaco Pohrdam jedine evoluciou lebo je to vymyslena rozpravka .Nikde sa tu nad nikym nevyvysujem praveze aj takemu midnightovi chcem pomoct , mohol by som sa vykaslat na to nech si chalan ide proti Bohu aj nadalej . Ale ja som bol dakedy podobny ako Midnight (i ked nie az taky ateisticky fanatik ale predsa) a preto sa viem donho vcitit a viem aj kde je pravda kebyze niesom o svojej pravde presvedceny tak by som ju neobhajoval tak horlivo .
  23. 23
    Midnight

28 ročný muž

@tomas55555
    "Zle som sa vyjadril "

...to je mi novinka. :-D skôr oznám ak sa raz niekedy vyjadríš dobre. alebo aspoň k veci :-D

"kazdopadne aj tak ci onak to dokazuju vyssiu silu tympadom existenciu jednak Boha tak aj Diabla"

nesúhlasím, ak niečo dokazuje vyššiu silu tým pádom to automaticky dokazuje Allaha, lebo som sa rozhodol.
  24. 24
    Midnight

28 ročný muž

@tomas55555 "aj takemu midnightovi chcem pomoct"

tak mi pomôž, je to také jednoduché, choď si naštudovať nejaké reálne vedomosti :-D

"a preto sa viem donho vcitit"

asi tak ako sa vie vcítiť šimpanz do človeka lebo rozdiel IQ medzi nami bude zhruba taký, predpokladám.

"a viem aj kde je pravda"

:-D

"kebyze niesom o svojej pravde presvedceny tak by som ju neobhajoval tak horlivo"

to je každému jasné a to je na tom práve to najsmutnejšie. :-D
  25. 25
    Tomas55555

22 ročný chalan

@midnight a ked uz som spomenul tie mimotelove zazitky tak zober si len take vedomie . Odkial sa berie ako vzniklo ? hmota neobsahuje vedomie, nema vedomie. rozum, moudrost, schopnost vnímat, myslet toto hmota sama osebe nedisponuje tymito vlastnostami. Ako sa teda z takejto hmoty ktora je len hmota vytvorilo vedomie ? To nevytvoris ziadnymi nahodami ani evoluciou
  26. 26
    Midnight

28 ročný muž

@tomas55555 och... veľmi silno predbiehaš udalosti.
    nevieš ešte nič ani o tom obyčajnom svete a už sa chceš púšťať do hlbokej filozofie.
    to asi ťažko.
  27. 27
    6q66

hrá sa, že má 0 rokov
    Z kaluže do blata

Zlymi rodicmi a matkami ktore uprednostnia party pred svojim deckom ktore je zasrate az po usi a stara sa o neho jej mater.
  28. 28
    Tarassaco

11 ročný chlapec

@tomas55555 prečo si sa teda vyjadril, že pohŕdaš ním ako osobou?
    A v čom si myslíš, že jemu a ostatným používateľom Birdzu pomáhaš?
    A ak považuješ za hlavný bod viery v Boha to, či existuje evolúcia alebo nie, potom by si sa mal nad svojím presvedčením veľmi silno zamyslieť.
  29. 29
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Alkoholikmi, feťákmi a v podstate všetkými obyčajnými ľuďmi, ktorí nemajú chuť alebo ako to nazvať niečo so svojim biednym životom robiť, len sa opúšťajú...
  30. 30
    Melancholik

25 ročný muž

nasilim a agresivitou , alebo racionalnym nezvladanim svojich emocii .. pride mi to ako hrozne velka slabost na cloveku a touto schopnostou/neschopnostou pohrdam
  31. 31
    Tomas55555

22 ročný chalan

@tarassaco
    (prečo si sa teda vyjadril, že pohŕdaš ním ako osobou? ) Pohrdam jeho nazormi .
    (A v čom si myslíš, že jemu a ostatným používateľom Birdzu pomáhaš?)
    Snazim sa ich aby prijali Boha, tym padom saa ich snazim zachranit dokial nie je neskoro.

(A ak považuješ za hlavný bod viery v Boha to, či existuje evolúcia alebo nie, potom by si sa mal nad svojím presvedčením veľmi silno zamyslieť.)
    Mam ovela viacej faktov prečo verím v Boha nie len preto ze evoluciu povazujem za nezmysel, su to napriklad aj mimotelove zazitky,zjavenia od Boha,zazraky co sa deju na Zemi(rozne vzkriesenia, uzdravovanie slepych pomocou modlitby) vyplnene proroctva v Biblii , rozne knihy (Věrohodnost knihy Genesis), dokazy biblie(kniha) a mnoho dalsich
  32. 32
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

@gnomeslayer Neboj. Chápem že si to napísal ako všeobecný príklad. :)
  33. 33
    Tarassaco

11 ročný chlapec

@tomas55555 myslela som tým to, že viera je pre teba len spôsobom pre vysvetlenie javov, ktorým nerozumieš (a nechceš rozumieť) a Boh len figúrkou, ktorej pripíšeš vlastnosti, ktoré v danej chvíli potrebuješ. To je smutné.
  34. 34
    Lukaso121

26 ročný muž
    Nitra

@riddler Pretože pod pojmom pohrdať si predstavím úplnú nenávisť k niečomu, že sa s tým absolútne nestotožňuješ, nechceš to

Kebyze tymto forom pohrdas ani ho neotvoris? ci milim sa?
    a odpoved:s luxusom to je trochu pravda s peniazmi pohrdam ked mi ich niekto nuka na silu
  35. 35
    Tomas55555

22 ročný chalan

@tarassaco nie že nechcem rozumieť, ale ked niekto zažije mimotelovy zazitok a vie pritom podat presne informacie tak co je pravdepodobnejsie ? ze nejaka vyssia sila existuje, alebo to vsetko bol len sen alebo situacia ktora ma racionalne vysvetlenie ? Ked si taka mudra tak my vysvetli podstatu mimotelovych zazitkov ak za tym nestoji nejaka vyssia sila tak co za tym je ? Byt v urcitych veciach skeptik je normalne, ale byt fanaticky skeptik je tiez choroba a to je potom smutne ......
  36. 36
    Marcello1111

29 ročný muž

nepohŕdam nikým, každy jeden človek je Božím stvorením a čo je Božie to treba rešpektovať a milovať...
    ak ten človek koná zle, kto som ja, aby som ho súdil...
    ako kresťan katolík sa radšej za takého človeka pomodlím, aby aj on našiel Boha vo svojom živote a tak sa zmenil na večnú Božiu slávu...
  37. 37
    Openmindedfreak

28 ročný muž

vojnovými štváčmi...
  38. 38
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@marcello1111 Ohladom toho "sudeni" to bolo pekne vyobrazene vo filme chatrc. Cital si aj knizku?
  39. 39
    Marcello1111

29 ročný muž

nie, nečítal, videl som len film...
    :)
  40. 40
    Lostinthedark

36 ročný ujo
    ale dobrý ujo :)

@tomas55555 Že zrovna ty niečo píšeš o fanatizme. To, že nejaké javy ľudia nevedia vysvetliť dnes, ešte neznamená, že sa to nepodarí časom. Možno to už aj niekto vysvetlil, ale hľadať to kvôli tebe rozhodne nebudem, zas by si to ani nečítal. A naozaj netuším odkiaľ si zobral, že byť veriaci = odmietať evolúciu. Veď samotná cirkev evolúciu uznáva, tak ako môžeš ty druhých ľudí označovať za fanatikov?
  41. 41
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@marcello1111 Dufal som, ze mi ju zrecenzujes. :D Rozmyslam ci si ju kupim. :D
  42. 42
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Poslednú dobu kurvy ktoré si nedokážu priznať že sú kurvy.
    Vyprdelo sa ich jak húb po dáždi.
  43. 43
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

A ešte pohŕdam metalom!
  44. 44
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@vsakpredsajaa Čo ti konkretne na metale vadi? Lebo metal je dost siroky pojem subzanrov.
  45. 45
    Corhellka

21 ročné dievča
    Brno

falošnými a sprostými ľuďmi
  46. 46
    Tomas55555

22 ročný chalan

@lostinthedark
    (To, že nejaké javy ľudia nevedia vysvetliť dnes, ešte neznamená, že sa to nepodarí časom.) Pochybujem ze vies co su to vobec mimotelove zazitky. Opakujem ze sa neda nijako racionalne vysvetlit( nech by sa aj vsetci vedci na svete pretrhli ) to ze pocas stavu bezvedomia dokazes opisat udalosti ktore sa odohravaju v dotycnej miestnosti.Dokonca niektori dokazu popisat udalosti aj v inych castiach budovy. Nebud tak strasne naivny ze si myslis ze sa toto da nejako racionalne vysvetlit.

(A naozaj netuším odkiaľ si zobral, že byť veriaci = odmietať evolúciu. Veď samotná cirkev evolúciu uznáva, tak ako môžeš ty druhých ľudí označovať za fanatikov?) nastuduj si nejake veci prosim ta. Kde v Biblii sa spomina ze by bola adam alebo Eva z opice ?Boh stvoril 100 % kompletne prisposobene druhy a take druhy aj v podstate nachadzame takze to krasne do seba vsetko zapada. Nenachadzame ziadne medzidruhy (vsak uz trosku mysli , viem myslenie bolí ).
  47. 47
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@tomas55555 Nechcem, aby to vyznelo, ze sa tesim na smrt, ale som vazne zvedavy, co bude potom. :D Takze, ked budem lezat na smrtelnej, tak budem kludny, ze coskoro zistim, co je po tomto vsetkom. :D Ci nic, alebo vsetko. :D
  48. 48
    Tarassaco

11 ročný chlapec

@tomas55555 prečo vy, fanatici, nedokážete odpovedať k veci?
    Ako ti už tu ľudia povedali, to, že niečo nedokážem vysvetliť, neznamená že sa to nedá vysvetliť. Aj v minulosti si ľudia mysleli, že choroby sa nedajú vysvetliť a je to trest od Boha a hop - prešlo pár rôčkov a my vieme, že chrípkou ma Boh netrestá za ťahák na písomke, ale že som len vdýchla pár vírusov. Veda pokračuje stále ďalej a ďalej a je schopná vysvetliť stále viac javov, ktoré nám doteraz neboli známe.
    Vôbec nie som "taká múdra", ako si ma nazval a viem, že mnohé veci zatiaľ nie sú vedou vysvetliteľné. To však neznamená, že ich prelepíme nálepkou "Boh" a nebudeme ich skúmať - to by sme sa ako ľudstvo nikam neposunuli. A neviem, odkiaľ si vyvodzuješ, že keď niekto nesúhlasí s tvojimi výmyslami, neverí v existenciu Boha.
  49. 49
    Tomas55555

22 ročný chalan

@gnomeslayer Skus pre to aj nieco spravit aby AK daco existuje aby si mal sancu to ziskat :)
  50. 50
    Tomas55555

22 ročný chalan

@tarassaco kebyze si v stave bezvedomia a dokazes sa teraz preniest do mojho domu a videla by si ma a dokazala opisat ake tricko mam na sebe a co presne aktualne robim povazovala by si to za a) za nevysvetlitelnu vec , za b ) za vec ktora sa da normalne vysvetlit ? Neverim ze si az taka hlupa aby si oznacila odpoved b.
  51. 51
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

@marcello1111 Ty somár, veď si ma do pekla poslal a do kokotov my raz vynadal. A nie len mňa. :D Nehanbíš sa o rešpekte hovoriť po tom? Či si konečne pochopil o čom je láska k blížnemu?
  52. 52
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

@tomas55555 Až taká hlúpa? Maj úctu aspoň k ženám keď ju nemáš k inému názoru.
  53. 53
    Lostinthedark

36 ročný ujo
    ale dobrý ujo :)

@tomas55555 Tak asi ti už len poradím, aby si tieto pravdy neobhajoval verejne, mimo internet. Nám hlupákom sa totiž pravda počúva ťažko :(
  54. 54
    Tomas55555

22 ročný chalan

@kierkegaard sorry ale co mam akoze napisat ze je inteligentna ked toto napise ? Nebudem klamat ze dakto je mudry ked sa sprava hlupo ......
  55. 55
    Mariquittka

24 ročné dievča
    Kežmarok

Tak asi ludia s primitivnymi nazormi, co sa staraju, do coho sa nemaju starat
  56. 56
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

chujmi ako Havran a Blaha
  57. 57
    3dmeraya

25 ročná žena

ani necitam tuto diskusiu, ale nechapem naco poniektori mrhate casom aj energiou hadanim sa s niekym, s kym to nema cenu
  58. 58
    Tarassaco

11 ročný chlapec

@tomas55555 neboj sa, aj ja si tvorím obraz o tvojej inteligencii (love)

A k tomu, čo si sa pýtal a čo som už hovorila, čiže to zopakujem - to, že sa niečo v tejto chvíli nedá vysvetliť, neznamená, že to nie je vedecky vysvetliteľné v budúcnosti. A samozrejme - to že sa niečo dá vysvetliť vedecky neznamená, že to nemôže byť vytvorené Bohom.
    Dám ti otázku - čo považuješ za lepšie - keď je niečo chaoticky vytvorené, bez akéhokoľvek zmyslu a jediná odpoveď na každú otázku je "proste to tak je", ALEBO keď niečo funguje podľa nejakého dokonalého systému, ktorý sa dá skúmať, objavovať a v ktorom sa dajú nachádzať súvislosti?

A ak si čítal pozorne, čo som písala aj v predchádzajúcich komentároch, NEPOPIERAM existenciu Boha ani vecí duchovných. Ty vidíš v našich argumentoch to, čo v nich chce vidieť tvoje ego preto, aby sa mohlo hádať.
  59. 59
    Marcello1111

29 ročný muž

@kierkegaard
    Oľutoval som svoje hriechy práve teraz a tu na tomto mieste, odpustil som aj svojim vinníkom...
    preto ma neuvádzaj do pokušenia a zbav zlého úprimným odpustením aj mňa a uzdravené budú naše duše....
  60. 60
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Nenavidim triezvost a neviem preco som skoro cely tyzden takmer triezvy :(
  61. 61
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

@marcello1111 Veď hej, veď ja sa na teba nehnevám. ;-)
  62. 62
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

vacsinou materialnych veci nepotrebnych nutne k zivotu
  63. 63
    Kassiar

20 ročný chalan
    Planeta Orion

@tomas55555 K tím mimotelovím zážitkom:
    - počas klinickej smrti nieje mozog mrtvý, z mozgom to nieje ako zo srdcom že sa dá "oživiť. Keď je mozog mrtvý je aj človek.
    -žiadna aktivita mozgu nieje možná (ani počas klinickej smrti), pretože mozog aj počas klinickej smrti vykonáva tisíce ďalších procesov, keby ich nevykonával začal by sa proces rozkladu (my si to neuvedomujeme ale mozog riadi naprosto všetko v tele).
    - v čase klinickej smrti sa podvedomie zamýšla nad rôznymi alternatívmi že čo je po smrti.
    Ako tvrdia špičkový neurovedci, ľudský mozog je zložitejší než celý vesmír (proste je ešte veľa nepreskúmaného, nepochopeného, nepoznajú sa všetky funkcie a možnosti mozgu).
    A veľmi ale veľmi veľkú rolu tu hrá psychológia!
  64. 64
    Tomas55555

22 ročný chalan

@kassiar (počas klinickej smrti nieje mozog mrtvý) V podstate by mrtvy nemal byt aj ked sa kopukrat na EEG zobrazovala plocha krivka spekuluje sa ze aj po tom ako srdce prestane byt tak mozog je este 10 a niekedy aj 15 minut este ako tak vnimaví že dokaze vnimat.

(ľudský mozog je zložitejší než celý vesmír) vsak toto tak ako je neskutocne zlozity je teda pravdepodobne (ak vobec mozne ) ze mozog mohol vzniknut nahodnymi zmenami pomocou nahody , a to z hmoty ktora v podstate nema ziadnu pamet a nedokaze planovat do buducnosti . Vsak my nevieme ani kde je nase vedomie odkial vzniklo .

(A veľmi ale veľmi veľkú rolu tu hrá psychológia!) nemas moc pravdu . Tie zazitky maju osoby vo vsetkych kutoch sveta a prezivaju ich ako ateisti tak aj veriaci.Ak niekto dokaze dat presny popis toho co sa dialo v miestnosti a opise rozne detaily tak potom nejde ani o psychologiu ani o halucinaciu ale o realny fakt. Uz len to je cudne preco sa ludom pri zazitkoch objavuje nebo/peklo a mimotelove zazitky a preco nie trebars spagetove monstrum?To by bolo totiz ovela typickejsie pre halucinaciu .
  65. 65
    Lovingmemory

20 ročné dievča

Ludi, ktori sa rezu nikdy nepochopim a alkoholikov, lebo je to pud sebazachovy, ktory ma cez tu hranicu nikdy nepusti. Vsetko ostatne nejako dokazem pochopit, cloveku jebne a je v prdeli. Ale oni ma desia este tym, ako to prezentuju ako nieco vznesene, ze teda psychicku bolest prehlusuju fyzickou, no fakt magori. A alkoholova chut je neskutocny grc, na ktorom nechapem koho co moze zlakat. A kto berie pitie kazdy piatok vodku a podobne najhnusnejsie veci ako normalku to naozaj nema v hlave v poriadku a tazko si k nemu najdem cestu.
  66. 66
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

Feťákmi samozrejme! Trosky jedny smradľavé :D
  67. 68
    Kuko1965

hrá sa, že má 0 rokov

Páči sa mi čo napísala @8
    Len som sa zamyslel ohľadom tých pohlavných orgánov. Prečo by sme mali nimi "pohŕdať"? Každý človek je muž a žena so všetkým čo k tomu patrí.
  68. 69
    Kassiar

20 ročný chalan
    Planeta Orion

@tomas55555 No stím srdcom, nie že 10-15 minút ale 1 hodinu (pretože počas niektorých veľmi vážnych operáciach vyberie kardiochirurg srdce z tela, buď keď sa to srdce dá ešte "opraviť„ alebo keď ho transplantujú)
    V druhom odstavci s tebou súhlasím.
    Z kresťanstvom sú konfrontovaní aj ateisti a podobne (záleží od oblasti). A tu samozrejme je kresťanstvo stále top 1. A keď sa blíži smrť tak aj ateista neni žiadny hrdina, bojí sa a uvažuje
  69. 70
    Darkpassenger

25 ročný muž

občas aj sám sebou :D
  70. 71
    Tomas55555

22 ročný chalan

@kassiar (No stím srdcom, nie že 10-15 minút ale 1 hodinu (pretože počas niektorých veľmi vážnych operáciach vyberie kardiochirurg srdce z tela, buď keď sa to srdce dá ešte "opraviť„ alebo keď ho transplantujú))
    Vsak ale ked sa vyberie srdce z tela tak telovy obeh nadalej funguje a nezastavi sa. Doktori daju do tela rozne hadicky a pumpy ktore ten krvny obeh sprostredkuju .

71. 72
    Anonym356

21 ročný chalan

"kedže existujú aj digimoni ako Donald Trump" skapal som :DDDDDDDDDD
  72. 73
    Kassiar

20 ročný chalan
    Planeta Orion

@tomas55555 No tie pumpičky sa sice dávajú ale umelé pumpovanie je spustené až keď sa operuje viac ako hodinu. No a k tomu EEG už sú aj dokonalejšie prístroje, ale v našim zemepisných šírkach určite ešte dostupné tak skoro nebudú. Dokonca neviem či tieto prístroje nemaju len výskumníci niekde v USA alebo Japonsku. Aj tie mimotelové zážitky sa dajú vyvratiť, najdi si niečo NDE (Near-Death Experiment).
  73. 74
    Kassiar

20 ročný chalan
    Planeta Orion

@tomas55555 pardon near death experience
  74. 75
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@kassiar Zaujimave citanie, diky za tip. :P
  75. 76
    Tomas55555

22 ročný chalan

@kassiar mimotelove zazitky pri ktorych sledujes realitu sa nedaju vyvratit nikto to nedokaze. Daju sa vyvratit len svetelny tunel to by sa teoreticky dalo oznacit za halucinaciu .
  76. 77
    Antifunebracka

28 ročný muž
    cvokar birdzu

@tarassaco Ty si inak dosť supr!
  77. 78
    Tarassaco

11 ročný chlapec

@antifunebracka ale nie som dosť supr na to, aby sa so mnou Tomáškopäťpätiek ďalej hádal. (sorry) Možno prehodnotil svoj názor na evolúciu a považuje ma za opicu.
  78. 79
    Kassiar

20 ročný chalan
    Planeta Orion

@gnomeslayer Dakujem, neni zač
  79. 80
    Kassiar

20 ročný chalan
    Planeta Orion

@tomas55555 Ale notak aspoň si to prečítaj a potom hodnoť.
  80. 81
    Impulse

19 ročné dievča
    Prešov

Ľuďmi, ktorí si myslia, že bez peňazí nebudú mať pekný život a šťastie.
  81. 82
    Tomas55555

22 ročný chalan

@kassiar vsak ale ja som to uz cital vysvetlenia NDE alebo aj OBE (out of body experiment ) ale vsade davali iba hypotezy na vysvetlenie videnie tunela,svetla, svetelnych bytosti a pocitu radosti. Nikde v ziadnej studii nedali vysvetlenie mimotelovych zazitkov a to preto lebo vysvetlenie racionalne na to ani existovat nemoze. Clovek ktory ma zavrete oci a je v bezvedomi nemoze vidiet zhora realnu situaciu to je proste " nemozne" a neda sa to vysvetlit nijako. A uz vobec cudne je samo o sebe aj to preco pri NDE osoba o sebe vie a uvedomuje si svoj stav a povazuje ho za realny, pricom osoba by si nemala pametat na nic respektive by pri NDE mala byt v bezvedomi .
  82. 83
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

Kazdou jednou bunkou sa mi priecia chronicki nevernici, kotleby a ich sympatizanti a ludia, ktori nevedia akceptovat homosexuálov.
  83. 84
    Kassiar

20 ročný chalan
    Planeta Orion

@tomas55555 Budúcnosť ukáže či sa to presne vysvetlí ale nie.. Ale teraz toto: v roku 2008 robili rozsiahly medzinárodný prieskum s luďmi čo prežili klinickú smrť. Výsledok bol z 1000 ludí iba 50 pripúšťa nejaký prožitok a len 6 z nich ho dokáže popísať.
  84. 85
    Kassiar

20 ročný chalan
    Planeta Orion

@tomas55555 Potom v tej prvej vete miesto toho ale tam malo byť alebo
  85. 86
    Kassiar

20 ročný chalan
    Planeta Orion

@tomas55555 A inak existuje pár myšlienok alebo teórii že niektorý luďia majú mimopriestorové alebo aj mimotelové vnímanie. A nad tým sa zamýšlajú aj seriózny vedci, výskumníci, filozofovia, novinári a široká verejnosť.
  86. 87
    Tomas55555

22 ročný chalan

@kassiar Tak to je nejaky cudny prieskum ja som zas cital ine prieskumy a vo vecsine z nich asi 40 % ludi pri klinickej smrti zazije nejaky zazitok. To ze si niektori ludia nepamtaju zazitky moze byt aj vplyvom liekov .
  87. 88
    Kassiar

20 ročný chalan
    Planeta Orion

@tomas55555 Záleží kde sa ten prieskum vykonáva keď v Južnej Amerike alebo Poľsku tak si myslím že neni o čom a ani USA, Rusko a no proste všetky štaty z vysokou religiozitou ( tam hrozý nejaké ovlyvnenie prostredím). A ten prieskum mám z dosť seriózneho a nezaujatého časopisu (neni ani kresťanský ani vedecký). Ale nebudem mu robiť reklamu tak nepoviem názov ale na Slovensku je bežne dostupný.
  88. 89
    Tomas55555

22 ročný chalan

@kassiar o mimotelovych zazitkoch sa clovek moze presvedcit aj astralnymi cestovanim . Su na to aj techniky ako toho dosiahnut .... Ale zásadne neodporucuujem sa do toho pustat lebo je to okultizmus a ten patri diablovi (podobne ako klin.smrt,astral,vyvolavanie duchov , vestenie atd..). Zmienil som sa o tom len preto lebo mimotelove zazitky sa daju vyvolat aj umelo pomocou dychania napriklad .
  89. 90
    Tomas55555

22 ročný chalan

@kassiar (neni ani kresťanský ani vedecký) Takze to bude nejaky casopis ako je plus7 dni proste bulvár :D tie maju od kvality daleko .
    Krestanske casopisy nemaju preco ovplyvnovat vysledkami.Klamstvo je totiz aj v Biblii povazovane za hriech ....
  90. 91
    Tomas55555

22 ročný chalan

( A ten prieskum mám z dosť seriózneho a nezaujatého časopisu (neni ani kresťanský ani vedecký).) Casopis ti iba publikuje spravu vyskumu ktory bol vykonany,Ak bol vyskum napriklad sfalsovany tak moze byt aj seriozny casopis on skratka len opise vysledok toho vyskumu(ktory bol sfalsovany). Takze skor by bolo vhodne zistit si nie doveryhodnost casopisu ale skor to kto financoval dany vyskum a kto sa na nom podielal .Teda doveryhodnosrt VYKONAVATELOV prieskumu .
  91. 92
    Chocholousek

hrá sa, že má 0 rokov
    Nitra

Pohŕdam arogantnými ľuďmi a takými, ktorí druhým robia to, čo nechcú, aby robili im.
  92. 93
    Kassiar

20 ročný chalan
    Planeta Orion

@tomas55555 Ty si vážne myslíš že by som plus 7 dní považoval za seriózny časopis :D
  93. 94
    Kassiar

20 ročný chalan
    Planeta Orion

@tomas55555 Astrálne cestovanie nepatrý do ezoteriky? Neviem ale zdá sa mi že niekde bola reklama na tých ezoterických šarlatánov a tam čosi spominali z astrálnym cestovaním.
  94. 95
    Gorgor

34 ročný ujo
    Senica

Idiotmi. Je ich ako kobyliek.
  95. 96
    Gorgor

34 ročný ujo
    Senica

@lukaso121
    Máš pravdu, je to pekný hnus. Ibaže všetci, aj tí, ktorých máš rád, sa klaňajú mamonu.
  96. 97
    Savvym

24 ročný chalan

Pohŕdam hrdými pohŕdajúcimi hrami.
  97. 98
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@savvym A isto serieš račkujúcich. (:
  98. 99
    Tomas55555

22 ročný chalan

@kassiar (Ty si vážne myslíš že by som plus 7 dní považoval za seriózny časopis ) to bolo len prirovnanie :D ale ako som povedal dolezity je autor vyskumu a ani nie az tak casopis ako som uz naznacil :)
  99. 100
    Tomas55555

22 ročný chalan

@kassiar (Astrálne cestovanie nepatrý do ezoteriky? Neviem ale zdá sa mi že niekde bola reklama na tých ezoterických šarlatánov a tam čosi spominali z astrálnym cestovaním.) No tak do ezoteriky/okultizmu v podstate ezoterika a okultizmus je skoro to iste
  100. 101
    Mnichovcan

22 ročný chalan
    Nemecko

Toto je len zaokruhlovaci komentár na 100