Fórum pridal Wistingher, 7. 8. 2019 04:08 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Cítite sa sami? (ala "byť sám")

0
Wistingher

22 ročný chalan
Bratislava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Majmarad

36 ročný ujo

Sám nie som, skôr sa cítim osamelo.
  2. 2
    Trevor1994

hrá sa, že má 0 rokov

Zase tradicne jasne prevladaju chalani v tomto na tejto stranke.. v osamelosti, cim to asi bude co
  3. 3
    Dwarvax

32 ročný muž

@trevor1994 tak ja mam dojem, ze zeny su v priemere socialnejsie a tak nejak im to lepsie ide, nez chlapom.
  4. 5
    Majky538

25 ročný muž

z aktualneho researchu https://www.vox.com/science-and-health/2019/8/1/20750047/millennials-poll-loneliness
    rocnik 80 - 95, 22% bez priatelov, 30% bez bf a 25% bez znamych, 3/10 ludi sa citi osamelo
  5. 6
    Marleymt

hrá sa, že má 0 rokov

Akože, niekedy áno, keď mám úzkostné obdobia, ale dlhodobo našťastie nie
  6. 7
    Endre-silentname

31 ročný muž
    letím niekde v oblakoch

Tak mám pocit, že dnešná doba pôsobí viac osamelo, než kedykoľvek. Najmä ak patríte k ľuďom, ktorí majú radi osobný kontakt s priateľmi.
  7. 8
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Obcas. Ale to nie je taka samota, ze by som nemala s kym ist von alebo tak. Toho mam az nad hlavu. Ale skor samota v tom zmysle ze nemam “my significant other” - partnera. Ten mi tiez nechyba stale, ale obcas su take momenty ktore vsetci pozname, pri zaspavani, prebudzani, niecom mimoriadnom...kedy by to clovek chcel zdielat s partnerom.
  8. 9
    Wewo

26 ročný muž

akurat som nad tym dnes pri zaspavani rozmyslal, ze ano a dost.
    znamych mam kopec, aj inych ludi so chcu so mnou travit cas, frajerka by so mnou bola stale najradsej by sa asi so mnou nechala sputat a zahodila kluce :)

Teda nie osamely, ale sam.
    Hm. Asi cas na nondualnu meditaciu (bird)
  9. 10
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

Ano, aj ked mám rodinu, dobrého kamoša s ktorým môžem pravidelne chodiť vonku, ale práve tá prázdnota vo vzťahovej oblasti mi spôsobuje tento pocit osamelosti.
  10. 11
    Barb

hrá sa, že má 2 roky
    Piešťany

@wewo a preco sa potom citis sam? v akych situaciach? aj ked si s niekym si prides sam? :)
  11. 12
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Nemám kamarátov, ale osamelo sa necítim ¯\_(ツ)_/¯ Asi so mnou niečo nie je v poriadku, keď mi nechýba ľudský kontakt
  12. 13
    Tomas55555

24 ročný chalan

Bývam s rodičmi a to mi čo sa týka spoločnosti stačí. Nevedel by som bývať sám. Co sa kamarátov týka nepotrebujem mať nejakú partiu kamarátov. Stačia mi tí internetoví.
  13. 14
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@trevor1994 asi na tom grafe čo sem kedysi postol midnight a ja repostol, a okolo čoho bol strašný flame niečo bude...
  14. 15
    Tomtoylc

27 ročný muž

minuly rok som mal také blbé obdobie ... teraz ma to už netrápi
  15. 16
    Antifunebracka

30 ročný muž
    joker birdzu

Tak to veru ani nie, teraz mám dosť vyťažené obdobie