Fórum pridal Cccp, 11. 10. 2017 20:47 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Členstvo v Štb

0
Cccp

28 ročný muž
Pchjongjang, KĽDR

Vstúpili by ste do Štb, keby ste mali moznost? Ja by som vstupil hned, skoda ze uz Štb neexistuje. Velmi by ma bavilo udavať ludi, očieňovať ludi, donašať na nich, vytvarat falošne dokazy, väzniť ludi, a likvidovat nepriatelov štatu.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Ps102

22 ročný chalan
    No Nut November 2017 Champion

Samozrejme, veď si vezmi kde sú bývalí eštébáci dnes - pekne z pozadia ovládajú biznis a politiku v štáte a nikto im nič nemôže.
    V normálnej krajine by spravili to, čo Rumuni a utopili boľševikov vo vlastnej krvi. U nás im to ale všetko prešlo.
  2. 2
    Goodgoy

31 ročný muž
    Kekistan

@ps102

(Mám tento portal znova čoraz radšej.)
  3. 3
    Paracelsus

27 ročný muž
    Калининград ( Российская Федерация)

ŠTB už síce neexistuje, ale zato ŠTBákov je v mocenských štruktúrach plná...
  4. 4
    Rambo30

15 ročný chalan
    Skoro Dunajská Streda, malá dedina..

No ja by som sa k nim pridal ihneď ako informátor .. Ale nechcel by som nespravoslivo trestať , verím že väčšina poldov bola správnich a ludia si vsímaju iba tú štvrťku ktorá je aj trz u poldov zlá ale je demokracia proste no nechcel som sa rozpísať a politizovať ale ja by som išiel k ním ... A inak aj zssr KGB Putin agent v drážďanoch je prezidentom RF :D
  5. 5
    Rambo30

15 ročný chalan
    Skoro Dunajská Streda, malá dedina..

Ale ja by som chcel iba ísť v rebríčku hore ptm , možno aj riaditel keď tak