Fórum pridal Kunglaw, 20. 12. 2008 20:25 do kategórie Sex. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

človek so zvieratom

0
Kunglaw

36 ročný ujo

Viete si predstavit ked splodi človek dieta s nejakým živočíchom aky tvor stoho vznikne..potom týto tvorovia musia tak žiť,väčšinou su mimo spoločnosti ale su to napol ludia preto si myslím že by maly mat pravo byt snami..dole nižšie možte vidiet obrazok
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kunglaw

36 ročný ujo

http://www.ulozisko.sk/obrazky/113034/GirlDogHoax.jpg
  2. 2
    Tikalok

26 ročný muž

hej hej, presne preto sa ten obrazok vola girldogHOAX
  3. 3
    Freestyler01

24 ročný chalan

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  4. 4
    Magorka

22 ročné dievča
    Zlostníček

nj...kebyže mám byť z polovice zviera tak by som chcela byť z polovice netopier :D
  5. 5
    Petika

26 ročná žena
    Brno

preco by sa clovek chcel sparit so zvieratom???
  6. 6
    Tysha

25 ročná žena

Toto je moja mama-polovičný jazvečík.
  7. 7
    Kunglaw

36 ročný ujo

http://msnbcmedia3.msn.com/j/ap/8e1cdb28-010f-4679-9932-2e0caa2b5e87.widec.jpg
  8. 8
    Freedomko

25 ročný muž
    svet drakov

by ma zaujimalo ze ci je samec alebo samica pes inak je to hroza ( mozno si ale zarobi v niakom filme :D )
  9. 9
    Kunglaw

36 ročný ujo

http://beamsdoorway.bizland.com/alien/images/alien1.jpg
  10. 10
    Kunglaw

36 ročný ujo

http://www.ifauna.cz/clanky/foto/04/06_04_ne1.jpg
  11. 11
    Hasky

23 ročný chalan
    Bratislava & Brno

zaujimave obrazky...niesu nahodou z rotten.com??
  12. 12
    Tikalok

26 ročný muž

@9 a to je prosim ta s akym zvieratom? :D:D
  13. 13
    Hasky

23 ročný chalan
    Bratislava & Brno

pocul som akurat o tajnych experimentoch za stalina na sibiri, ked sa pokusili vytvorit extremne silneho a lahko ovladatelneho tvora skrizenim cloveka s gorilou ale zrejme sa im to nepodarilo kedze tu dnes ziadne chlpate vrazdiace monstra nebehaju:P:D
  14. 14
    Hasky

23 ročný chalan
    Bratislava & Brno

@12 otec z hirošimi, matka z čermobyľu:D
  15. 15
    Kernoxermon

26 ročný muž
    Na inej planéte

takéto fakt patrí do fantastiky
  16. 16
    Lilluska228

22 ročné dievča

@10 neviem či sa mi to iba zdá ale nie je to náhodou kobyla s placentou?
  17. 17
    Murcatko

22 ročný chalan
    ici.

:D clovek so zvieratom? ved to je nemozne... clovek je inak prisposobeny na rozmnozovanie ako zvierata a naopak, ci...<br />
    <br />
  18. 18
    Peter_piper

28 ročný muž
    ♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫

a inak su vsetci doma zdravi kunglaw?
  19. 19
    Tikalok

26 ročný muž

:D
  20. 20
    Stikutka

27 ročná žena

ale vsak co je to za hovadina? clovek nikdy nemoze mat decko so zvieratom, tak ako macka so psom...vsak by sa im nespojili chromozomy...a otazka bola ze ci by mali mat pravo zit s nami??:D:D
  21. 21
    Tikalok

26 ročný muž

@20 otazka nebola, ale autor sa domnieva, ze maju pravo byt tu s nami:D:D
  22. 22
    Guzer

25 ročný muž
    Levice

Iné gény a počet chromozómov v porovnaní s inými tvormi, také rozmnožovanie je vylúčené..
  23. 23
    Stikutka

27 ročná žena

@21 jaj no tak to ma pravdu...suhlasim...tieto hojne sa vyskytujuce zivocichy by mali byvat tak ako my, chodit do supermarketov, na hodiny klaviru, do posilnovne a tak podobne...to by bolo fajn
  24. 24
    Gemblerka

21 ročné dievča
    ♥Útulok Nitra :)♥

kokos
  25. 25
    1misela2

23 ročné dievča
    sobrance

fuj...ludia prestante...ja pocujem o tom prvy raz a vidim tie tvorry prvy raz:(
  26. 26
    Baarculiq

21 ročné dievča
    v Nitre

to je chore:o:o
  27. 27
    Tiko

23 ročný chalan
    Vištuk

Dpc to je hnus
  28. 28
    Zuzinka1406

21 ročné dievča
    čo nevie čo so sebou

v mytologii je vsetko mozne
  29. 29
    0majlo0

25 ročný muž
    Galway

@0 a ktory z tych rodicov bol pes?
  30. 30
    Flleur

28 ročná žena
    Stará Turá

to je aká kravina? aj tie obrázky.Dnes už dokáže počítač a photoshop fakt všetko...<br />
    neverím tomu,že by takéto dačo bolo možné.a keď to nie je možné načo strácať čas a riešiť,či by také bytosti mohli žiť s nami,keby keby...poznáte to,boli by sme dávno v nebi...<br />
    asi tak.
  31. 31
    Galinka

27 ročná žena
    ktoré si umelo dvíha ego

Ale ľudia... vy ste pozadu, nepočuli ste o krížencoch ľudí so zvieratami? Dieťa od susedov bolo predsa vo všetkých novinách, časopisoch a niekoľko televízií o ňom robilo reportáž... Bola z toho úplná aféra, dedinčania ich ohovárajú ešte dnes...<br />
    http://myblahg.com/wp-content/uploads/2007/06/GoatBoy.jpg<br />
    <br />
    :D:D:D
  32. 32
    Holyknight

28 ročný muž

ejha zaujímavá debata :D a tie obrázky ma pobavili :D
  33. 33
    Tikalok

26 ročný muž

chudaci..:'(<br />
    <br />
    http://www.fks.sk/fotoar/fotolom/jelen.jpg
  34. 34
    Peterkoo

22 ročný chalan

a nam pani profesorka na biologii hovorila nieco take ze rozmnozovat sa mozu len take jedince ktore maju rovnaky pocet neviem coho :D to je podla mna nemozne aby tu behali hybridy krizene clovek-zviera
  35. 35
    Sandy114

25 ročná žena

nie je to mozne...
  36. 36
    Jogurtovakultura

30 ročná žena
    TÁ, čo spadla z jahody

jejda, ľudia, však recesia!<br />
    apropo, nemozem uverejniť fotku, ale..moja spolužiačka.voláme ju konská hlava..hádajte že prečo :-/ :D
  37. 37
    Joelina

25 ročná žena

@jogurtovakultura ste zlé :D:D ona za to nemôže :D asi :D
  38. 38
    Cocca-colla

23 ročné dievča

Ty si nechutný
  39. 39
    Jogurtovakultura

30 ročná žena
    TÁ, čo spadla z jahody

@joelina no šak ja by som bola ticho, ale ked ona je strášne pribrzdená. ona by mala vyzerať skôr ako ťava, alebo slimák, však ja tiež vravím, že toto nie je fér. :P:D
  40. 40
    Petika

26 ročná žena
    Brno

aaa..vidite..tie chromozmy ma nenapadli... zla zla ziacka!!!<br />
    <br />
    <br />
    moja babka hovori, ze ked je zena tehotna, tak by nemala chodit do cirkusu aby sa jej nenarodilo decko podobne niektoremu zvieratu :D:D<br />
    @jogurtvoa to bude asi ten pripad co poznas :D:D:D:D:D
  41. 41
    Jogurtovakultura

30 ročná žena
    TÁ, čo spadla z jahody

@petika vidíš drahá? to vysvetluje aj koňa, aj ťavu.. hm, ktoré zviera má aj veľkú riť..hroch?:D jejda, som hroznááááááá. ja viem ja viem :-/ :D
  42. 42
    Small_angel

29 ročný muž
    Žilina

hmm,preco mam pocit,ze je to nemozne?
  43. 43
    Rocsio

23 ročné dievča
    sueňovo

aha samozrejme a ja sa teraz akoze sparim s hadom co? vam vsetkym sibe? ved nie je mozne aby sa sparili dva uplne rozdielne druhy prekristapana...este sa dokaze sparit kon s so somarom a je z toho mulica, ale ta sa uz dalej parit nedokaze...upla hovadina ...aj myslite niekedy ludia?
  44. 44
    Gothicpoethic

23 ročné dievča
    <b>Prostoreká</b>

No, ja tomu neverím, ale čítala som v nejakej knihe, že otec zatvoril svoju dcéru do karavanu s opicou a po určitom čase sa medzi nimi vytvoril sťah viac sexuálny ako kamarátsky :-/<br />
    Koniec článku bol zaklincovaný tým, že dievčina prišla do pôrodnice, porodila nejaké čudo a lekári skonštatovali, že je to sčasti opica, sčasti človek.
  45. 45
    Filippp3

27 ročný muž
    Humenne

#31 galinka uz tu take veci nedavaj sak tu umieram za pocitacom...
  46. 46
    Filippp3

27 ročný muž
    Humenne

ja som videl na youtube neviem co to bolo za zviera ale ty kkt normalne zensku tvar to malo normalne mi prislo napicu s toho
  47. 47
    Harlequin

27 ročný muž
    Mühlhausen

to len nevzdelany debil moze napisat... nieje mozne medzidruhove rozmnozovanie !!! nesedi pocet chromozomov... takze zena moze sukat s konom a aj sa do nej moze vystriekat a nemoze otehotniet !
  48. 48
    Skreco666

20 ročný chalan

@10 nech skusam otacat monitor ako chcem a pozerart sa anto z hocijakeho uhlu nechapem co to je.. vysvetlite mi to neikto ? :D
  49. 49
    Ubuntu

24 ročný chalan
    Trenčín

hARLEQUIN VAM TO KONECNE VYSVETLIL, PRETOZE VECSINA BY TOMU VERILA
  50. 50
    Zoro44

31 ročná žena
    Bansk√° Bystrica

no skusit treba vsetko,a taky co tu najviac vyplakavaju tajne doma experimentuju ake to je s havkom,neraz som vymakol kamaratky spitucke ako sa nechcavali vyrehotane lizat na babskej party pudlom,najprv cez nohavicky,po par flaskach isli dole a nastupila slahacka a potom sa prekrikovali na psika a ten nevdel kam skorej,mali z toho zabavku ale uz je to zoofilia a je jasne ze doma vacsina bude experimentovat,vacsinou sama mozno s kamoskou aby sa nemohli navzajom nattret,ja som to vybavil inak,frajerku som na to ukecal a ked videla ako ma to plieska o zem zacala si to vychutnavat a ja tiez,nikoho koho poznam na taketo experimentx nema zaludoka odsudzuje ich,ale ako inak sa dostat na uplne dno pred niekym blizkxm a nechat sa tak ponizit ze to robis so psom,musi tam byt strasna dovera voci partnerovi,mat velke tajomstvo,a po chvili relativne slusne dievca zacne kricat chcem byt tvoja spinava zneuzita kurva rob si so mno co chces,je to super hra,samozrejme bude to dobre iba ked sa sklonia obidvaja inak je tam krivda,ked ma prezliekla za zenu a zobrala von a v aute ma osukal havino a ona sa pozerala a fotila,take uvolnenie,hranica kde uz sa neda dalej bola strasne sexiaz som sa triasol,skoda ze sa to skoncilo,mozno raz vymyslime nieco lepsie