Fórum pridal Bakedbride, 10. 3. 2018 16:55 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo bola najhoršia a najnechutnejšia vec, ktorej ste sa omylom dotkli alebo chytili?

Názory k téme

1. 1
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Sama seba.

Robím si piču, celý život sa pohybujem okolo zvierat a robím part-time v labáku tak už som držala rôzne veci no... hovná rôznych druhov zvierat, mŕtve myši, zrazenú krv tých myší...
  2. 2
    Poppyseed

24 ročné dievča

To si presne pamatam, ked som ako male dieta pomahala dedkovi s drevom, tak som bola tak iniciativna, ze som zobrala na ruky snad vsetky polena co tam mal. Odniesla som ich do chatky a az ked som ich zlozila na zem, vsimla som si, ze cely cas som mala ruku na zvlecenej kozi hada. Taku scenu, rev a plac som v zivote nepredviedla ako vtedy.
  3. 3
    Sugy1

24 ročný chalan
    Paradise circus

Raz som bol v trolejbuse plece na pleci s Mariánom Miezgom.
  4. 4
    Hellium

26 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

eh, utopeného človeka, ale nebolo to omylom
  5. 5
    Diehard

29 ročný muž
    Bratislava

@hellium vediem, ja som zbieral kusky cloveka po nehode
  6. 6
    Hellium

26 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

@diehard :(
  7. 7
    Erixa

20 ročné dievča
    Jumanji

Ja som zašliapla myš... skoro som vtedy zmeškala autobus, lebo som sa tak trochu nervovo zrutila... počíta sa to?
  8. 8
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

@erixa ako si zasliapla mys? :O lebo mne sa to tiez asi stalo (sorry)
  9. 9
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

@erixa nejako som sa vždy bála že sa mi presne toto stane, alebo aj s mačaťom, alebo tak
  10. 10
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Penis
  11. 11
    Morningcoffe

19 ročné dievča
    sky with a diamonds

@10 (hehe) (hehe) (thumbs)
  12. 12
    Endgame

36 ročný ujo

Asi zabijacka. Spalena srst a celkovo ta rozrezane zviera. Myslim si, ze nic nie je nechutnejsie, ako vona rozkladajuceho sa spaleneho tela.
  13. 13
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Bozee teraz to bude zniet odo mna hnusne ale spoteny Michal David v latexe ci co to nosi :D
  14. 14
    Moouselet

hrá sa, že má 2 roky

tvar jednej osobh
  15. 15
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Dnes som v lidli chytila zväzok cibuľky a tá bola nahnita. (grc)
    Mna až strasie keď chytím nahnitu zeleninu alebo ovocie...
  16. 16
    007andy

26 ročný muž

odrazu seba v zrkadle -_-
  17. 17
    I_fight_zombies

tvári sa, že má 6 rokov
    no v skutočnosti má len 3

@diehard
    Preboha, pri akej príležitosti?
  18. 18
    Vlcica1989

28 ročná žena
    Trnava

nejaký zvyšok jedla v umývadle
    https://goo.gl/images/bcGsfd
  19. 19
    Obivankenobi

24 ročný chalan

@diehard ked rec o kuskoch..mam taky napad o zalozeni upratovacej firmy pri vrazdach,nehodach..co povis
  20. 20
    Tralalibang

23 ročné dievča
    Shithead

Ten slimák bez ulity :D Aj s tými klasickými mám problém, ale pri tom bez ulity ma riadne striaslo :D
  21. 21
    Antifunebracka

29 ročný muž
    tehulka birdzu

Istá baba :D
  22. 22
    Erixa

20 ročné dievča
    Jumanji

@milgamman stalo sa mi to nahodou... rano som sa chystala do skoly, kupelnu sme mali len na dolnom poschodi a tak som isla dole, vtedy sme tam mali taku chodbu, kamenne schody, myš sa tam pokojne dostala... len ja ako som išla, nedivala som sa pod nohy, iba som citila, ako som na niečo skočila... ani som nedostupila, ale ked som sa na to pozrela, tak to bola myš a ešte sa trochu hybala... ja som sa vtedy strašne rozplakala, uplne som začala hysacit, a volala som segre na mobil, aby tu mys isla zobrať, lebo ja mam z myší fobiu
  23. 23
    Salkoo

22 ročné dievča
    Always chasing the high

Omylom nie, ale povedzme,ze som musela holymi rukami cistit umyvadlo plne hovien :D
  24. 24
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

@mobscene_69 svoj?
  25. 25
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Keď som si sadla na ošťaté sedadlo v autobuse. To bolo riadne nechutné. Nechutnejšie než keď umývam psovi špinavý zadok. A ešte cudzia použitá vložka v sprche na koleji.
  26. 26
    Popolcek

24 ročné dievča
    v hlave

vlasov v odtoku na intráku v spoločnej sprche.
  27. 27
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

@erixa chapem :/ to muselo byt hrozne ;( ja som stupila asi na mys v prirode ako som sa plasila na autobus po ceste v trave, tak som stupila na nieco, co sa mi zdalo, ze puklo (grc) ale bola tma, neriesila som, len potom neskor som zbadala mrtvu mys v trave na tom mieste (grc)
  28. 28
    Morningcoffe

19 ročné dievča
    sky with a diamonds

@azizi ako môže niekto voľne nechať vložky/tampóny na verejných toaletách/sprchách?

To ako sa zabudne, alebo je lenivá, alebo jednoducho nechutná?
    Veď ja by som sa hanbila
  29. 29
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

Slovenské peňáze :D
  30. 30
    Barb

hrá sa, že má 0 rokov
    Piešťany

neviem, tak na anatomii sme v skole pitvali, starala som sa o uplne na mna odkazanych postihnutych ludi, teraz pomaham postihnutym detom, ktore su castokrat nevladne... od zakladnej som brigadovala uz takmer na vsetkych poziciach od upratovacky, chyznej po casnicku a neviem este co a tam tiez clovek zazije kadeco :D zbierala som mrtve zvierata parkrat. tu si nemyslim ze mam zabrany alebo ma este nieco prekvapi

najnechutnejsie mi vzdy prisli asi toi-toiky na festivaloch a nejake odlahlejsie casti vacsich miest kde som sa bala ze sa nakazim. ale inak mi je jedno viacmenej.
  31. 31
    Abject

24 ročné dievča

Záchodové misy - všeobecne.