Fórum pridal Bakedbride, 25. 5. 2018 14:59 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo by ste si obliekali alebo aký štýl obliekania by ste mali, ak by ste boli opačné pohlavie?

0
Bakedbride

26 ročná žena

Teda muži, ako by ste sa obliekali, keby ste boli žena a ženy ako by ste sa obliekali, keby ste boli chlap.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Melancholik

26 ročný muž

minimalistické .. vkusne pekne tenisky (vždy) .. sukne by som nosil asi najčastejšie a potom svetríky, košele a mikiny ... všetko v neutrálnych farbách, najviac tmavé a sivé
  2. 2
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

to co aj teraz :D rifle, tricko, mikiny, karovane kosele
  3. 3
    Poppyseed

24 ročné dievča

Ako sa poznam, tak to co teraz, tricko, rifle, kosele. Len by som konecne nemusela nosit podprsenku.
  4. 4
    Skvrnka

21 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Nosila by som biele/sive/cierne tricka s bledomodrou koselou, maybe sive/tmave sako, tmave rifle, tenisky a kto rozpozna tento "styl", ma u mna male bezvyznamne plus.

A za inych okolnosti proste cierne kosele... :D
  5. 5
    Superpinkhero

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

také skejťácko~hip hoperske :D určite siltačky a skejt :D dlhé vlasy v cope, nejaké volné rifle :D
  6. 6
    Aeria

17 ročné dievča

Obliekala by som sa tak, ako teraz, lebo nosím chlapčenské veci. :(
  7. 7
    Darkestangel

23 ročné dievča
    Menefreghista

To čo nosím ak teraz, akurát voľnejšie gace :D
  8. 8
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

hm
    mala by som vikingske haro a bradu a napumpovane sesky (: a inac koselu, poloslusne gate, tmavomodre saka a semisove boty
  9. 9
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

To by možno záležalo od toho či by som bola 150kg prasiatko alebo kulturista alebo nejaká priemerná postava :D ale možno by som nosila také tie super casual košieľky a dáke pohodlné rifle (samozrejme jedny :D ).. A svetríky! To by som si ešte možno kúpila aj hodinky :D
  10. 10
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

karovane kosele a cierne conversky a riflove bundy a jednofarebne vans mikiny :D
  11. 11
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

... ako Borat
    Bola by som sou sexi ...

12. 12
    James98

30 ročný muž
    Bratislava

@melancholik Máš rovnaký vkus ako ja. Hlavne jednoducho, minimalisticky. Niektoré ženy brutálne všetko prekombinujú. Nielenže to zbytočné, ale ani pekné to neni.
    Inak k téme, asi presne ako @Nataly005
  13. 13
    Antifunebracka

29 ročný muž
    jebac birdzu

big tiddy goth jak ta moja
  14. 14
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Asi nieco taketo https://i.pinimg.com/originals/09/60/80/0960807bbdb2ff1d36713542ce530087.jpg
  15. 15
    Melancholik

26 ročný muž

@james98 ono keď si to tak vezmeš, vkus na oblečenie a nielen na oblečenie odraža vnutornu stranku rozpoloženia .. čim viac prekombinované, nevkusné a vyzývavé tým väčší bordel v hlave a väčší chaos .. aspon to mam odpozorované .. ja seba zase nepovažujem za nejakého extra módneho guru ani netvrdim že sa obliekam dokonalo vkusne ale mám zmysel pre to ako tak a občas ma zaraža ako nechutne a nevkusne sa ženy dokažu obliecť a doriadiť...ale vieš čo je šokojzucejšie ? že ony si fakt myslia že to je dobre a pekné ... a ako nehovorim že všetko čo považujem za zle je hned zakonite zlé ale asi vieš čo myslim .. ake typy žien
  16. 16
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    krajina ľadu, temna a kaktusov

To isté, ako teraz
    Len možno menej šiat
  17. 17
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

https://img.mediacentrum.sk/images/gallery/200/654663.jpg
  18. 18
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Ja by som si 100% zapletala bradu a na hlave nosila dredy. -_-
    Čierne tričko, čierne gate a slávnostne čiernu košeľu? Netuším... :S
  19. 19
    Monogatari

22 ročné dievča

Mala by som urcite bradu, svetre,vesty,kozenu bundu a nejak super potetovanu ruku
  20. 20
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

cierne rifle, tricka, kozena bunda a conversy
  21. 21
    Wewo

25 ročný muž

Asi ako úplná kurva
  22. 22
    Warble

19 ročné dievča

rifle(neobtiahnute ako legíny), jednofarebne tricka, tenisky, mikiny, bundy :D
  23. 23
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov

Asi nejaku vysoku suknu, bluzku a nejake nizsie stekle, vlasy v cope ..to na take bezne nosenie do prace, do obchodov na nakupy..
    Ale inak asi podla prilezitosti kam by sa slo. Kkudne aj kanady, kratasy a mikinu, sltku
  24. 24
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov

@melancholik to preto, lebo jedna pani v telke povie, ze nosit hovno na hlave je stylove a trendy, tak to tak bude nosit pol planety..
    Sak sa obleciem podla seba a nie lebo medved s masou jebu v lese..
  25. 25
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@torpedo08 :D
  26. 26
    Forte

18 ročné dievča
    lälälä

Nakolko bezne nosim panske tricka tak by som nosila tie iste panske tricka a trochu volnejsie rifle ako nosim

A keby som chcela mat fasn tak by som chodila oblecena v panskych kolekciach od ann demeulemeester
  27. 27
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@poppyseed ved ju nemusis nosit ani teraz (thumbs)
  28. 28
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@obsession bol by som fesanda tak ako Alah kaze (wow) :S
  29. 29
    Dollish

hrá sa, že má 1 rok
    „Smrťou končí každý problém. Žiadny človek, žiadny problém."

@melancholik "čim viac prekombinované, nevkusné a vyzývavé tým väčší bordel v hlave a väčší chaos .."
    Musim nesuhlasit. Su ludia co maju bordel v hlave a obliekaju sa nenapadne a su ludia co prekombinuju a su ok.
  30. 30
    Deficit

22 ročný chalan

@monogatari a čo keby ti nebola brada súdená :(
  31. 31
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@dollish suhlasim :D
    Napr take " mnisky " na pohlad cudnost sama... no ... :D
  32. 32
    Bakedbride

26 ročná žena

Ale inak vážne sranda, ako si každá žena tu myslí, že by mala bradu. Inak viete o tom, že genetika vám ju nemusí nadeliť všakže?
  33. 33
    Monogatari

22 ročné dievča

@deficit u nas v rodine ju ma kazdy taku krasnu, hustu, tmavu ...az zavidim ze nesom muz :D
  34. 34
    Miaja

24 ročné dievča
    Far far away

asi by som mala podobný štýl ako teraz... džínsy, tričko, mikina, tenisky, košeľa... len v mužskej verzii :)
  35. 35
    Dollish

hrá sa, že má 1 rok
    „Smrťou končí každý problém. Žiadny človek, žiadny problém."

Obavam sa ze by som bola traged v sustakoch s mastnymi vlasmi
  36. 36
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

pulover, leginy, baretku, baterku a žabó
  37. 37
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

To čo aj teraz... aj ked kto vie... tričko, kraťase rifle... svetlé farby ... športové tenisky... ruksak, žiadna kabelka...
  38. 38
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

Minisukňu a croptop, takže vlastne to, čo aj teraz
  39. 39
    Subarnica

21 ročné dievča

to čo teraz len z mužského oblečenia. elegantné nohavice, pekné topánky, košele, hodinky s pekným veľkým ciferníkom... bola by som elegán
  40. 40
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

asi prevazne casual - slim nohavice s neutralnymi farbami, relativne uzke tricka bez vzorov, platenky alebo normalne vyzerajuce tenisky
  41. 41
    Tomtoylc

26 ročný muž

@torpedo08 stačí klasické vrece (hehe) (hehe) (hehe)
  42. 42
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@tomtoylc i tak še dá :D
  43. 43
    Delica

23 ročné dievča
    (-∞,+∞)

@hnisavica mam rada tvoj zmysel pre humor.
    A moju predstavivosť.
  44. 44
    Zrkadlovka

20 ročné dievča
    pod lamelou

Neviem, milujem sukne a šaty :(
  45. 45
    Lear00

16 ročné dievča

Asi by som si neustále obliekala formalne sako a nohavice, ako nejaký právnik. No iba v prípade, že by som mala nejaké seriózne povolanie a nie nejaký údržbar, to by ma ani do domu nepustili ... (hehe)
  46. 46
    Badgrl

25 ročná žena

Tiez by som bola elegan v saku, s peknymi hodinkami, taky su naj (love)
  47. 47
    Badgrl

25 ročná žena

*Tiez by som bola elegan v saku, s peknymi hodinkami, taki su naj (love)
  48. 48
    Burble

24 ročné dievča
    sama neviem

:D no to by som nedala :D
  49. 49
    Ady8854

24 ročný chalan
    Vranov nad Topľou

Asi také tie bohemia štýl šaty a čelenky vo vlasoch, sandále...
    Taký ten romanticko-naturalny look čo sa mi vlastne u žien páči najviac.
    Ale weird predstava, omg :D
  50. 50
    Ady8854

24 ročný chalan
    Vranov nad Topľou

https://media.karousell.com/media/photos/products/2017/09/23/bohemian_dress_1506156288_51253a78.jpg
  51. 51
    Ausgezeichnet

21 ročné dievča

@hoperpohroma this . & biele tričká, biele ľahko obtiahnuté trička for life
  52. 52
    Nataly005

22 ročné dievča
    BA♥tralalalaaa

@james98 vďaka, teší ma, žeby sa chcel niekto obliekať ako ja keby je žena (hehe) (thumbs)
  53. 54
    Alba93

37 ročný ujo

Asi ako doteraz - tričká s hudobnými skupinami alebo bez, čierne rifle v kombinácii s bielymi ponožkami, lebo tá kombinácia sa mi veľmi páči (kontrasty sa priťahujú)...
  54. 55
    Tasara

hrá sa, že má 1 rok
    BB kraj

Nechala by som si narásť bradu a nosila by som vlasy v malom copíku. A oblečenie by som nosila elegantné. Šiltovku na hlavu by som v živote nepoložila.
  55. 56
    Tasara

hrá sa, že má 1 rok
    BB kraj

Fuha som prekvapená koľké z nás žien by chcelo mať bradu keby sme boli mužmi. Ja by som to dokonca aj mala v génoch súdiac podľa mužskej časti rodiny. Aspoň by som sa nemusela báť pribrať také kilečko (som chudá, fakt ale mám sklony k dvojitej brade) že to proste zakamuflujem. Pekná tmavá brada.... yeah.. no a k tomu oblečeniu ešte... snažila by som sa vyhýbať všetkému čo mi príde neatraktívne teraz ako žene na mužoch... a to hlavne to, že väčšina vyzerá, že strhla z jednej kôpky rifle, z druhej tričo, ktoré bolo proste na vrchu a botasky a idem..... celé zle. Topánky! Topánky robia veľa u chlapa... Botasky len do záhrady a do krčmy......sorry fakt....a tým copíkom som nemyslela "cibuľku", ktorá teraz fičí u hipsterov... normálne klasicky elegantne nechať porásť vlasy po plecia (bez vyholených bokov) a nosiť ich vzadu... a UMÝVAŤ toť vše.. oh a tie "športové" tričká nike, adidas atd.... to fakt len do posilky... please
  56. 57
    Topanocka

24 ročný chalan
    Medzev

http://synapsetrading.com/wp-content/uploads/2016/12/rich-people.jpg
  57. 58
    Pupinkavec

22 ročné dievča
    Banská Bystrica/Lučenec

Hocičo, ale hlavne by som teda bradu ani dlhé vlasy nemala!!!
  58. 59
    Abject

24 ročné dievča

@17 Pobavilo :)
    Mne sa páči ako by sa každý z nás obliekal na základe toho, čo sa nám teraz na tom opačnom pohlaví najviac páči :))
    Takže ja určite dlhšie (nie dlhé) vlasy, elegantnejšie nohavice, košele/tielká & poltopánky :)

59. 60
    Mayben

26 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

tak feťácky by som sa obliekala :D alebo skejťácky.. ono to vlastne je to isté približne :D
  60. 61
    Spacewitch

20 ročný chalan

bol by som hrozna hippiesačka (letim)