Fórum pridal Termidor, 5. 10. 2017 19:25 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo by ste spravili keby ste boli motýľom?

0
Termidor

14 ročný chalan

Priemerný motýľ žije priemerne týždeň. Preto sa naskytá otázka čo by spravil teoreticky človek ak by sa stal motýľom?(za týždeň) Samozrejme by človeku ostalo ľudské zmýšľanie a uvažovanie
a tak isto by svet vnímal nie ako motýľ ale ako človek.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

pravdepodobne najprv chaos, že čo sa deje a potom by som robila to čo robia motýle normálne, lebo musia jesť, spať a vyhýbať sa nebezpečenstvu? to si si mohol aspoň srnku zvoliť tkks
  2. 2
    Termidor

14 ročný chalan

Mal som na mysli z tohto pohľadu teda keby človek mal krídla osem centimetrov a život trvajúci týždeň Ako by tento malý bezbranný tvor pomohol zemi ľudstvu keby mal ľudské zmýšľanie
  3. 3
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Nasiel by som si motylicu :D
  4. 4
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Ved za tyzden sa neda nic stihnut..byt motylom s ludskym zmyslanim..dostanem hned po vyliahnuti depku :D ..tot vso.. :D
  5. 5
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Pozvolna by som zacal trenovat na prekonanie rychlostneho rekordu v plavani volnym stylom v prave vypustenom bazene, ktory ale slubuju do konca tyzdna (stiham) naplnit vodou s takym mnozstvom chloru, ktory by motyla okamzite zabilo. A medzitym by som chodil na kvety, co by som povazoval za prokrastinaciu, lenivost a nevyuzivanie potencialu motylov. Zacal by som uvazovat o umelych implantatoch, ktore by zvysovali moj vykon a priblizili by ma viac k mojmu cielu. Zistil by som vsak, ze nikto na Svete z ludi o tom zatial neuvazoval. A tak by som sa vratil do Talianska (to je ta iracionalna cast). Asi. :-)
  6. 6
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

A po dalsie ,ako by mohol taky maly tvor pomoct ludstvu za tyzden? Skor na konci tyzdna ,by mohol ponuknut svoje motylie telo/ organy do muzea prirodnych vied
  7. 7
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Ja by som bola sebecky motyl a len by som lietala :P a mozno sa este tesila zo svojej vahy (: a potom skapala a nikto by si nic nevsimol...
  8. 8
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@2 za týždeň asi ľudstvu, ani svetu veľmi nepomôžeš, lebo čo by si už len dokázal, leda keby si spravil niečo také ako v Šarlotinej pavučinke :D ale inak neviem

a keď sa to tak vezme tak aj my ľudia sme vlastne tie motýle
  9. 9
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@marjy77 cize hlavne by bolo dobre ,zaten tyzden, naklast co najviac vajicok :D
  10. 10
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@obsession asi tak :D
  11. 11
    Termidor

14 ročný chalan

1896 Briti porazili Zanzibar za 38minút
    Pomer vojakov bol 900 proti 2800
    Oni nepotrebovali ani ten týždeň.
  12. 12
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

@torpedo08 som si ta predstavila ako najebaneho motyla jak by si pekne lietal :D aj ked oni tak dakedy lietaju jak keby si daco dali...

Ja by som robila to co robia motyle, na to su na svete a robia to co maju...
  13. 13
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@padlyanjel zaujimava predstava :D teraz si to uz aj ja predstavujem :D
  14. 14
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

@torpedo08 (cmuk) vidis jak na teba furt myslim (hehe)
  15. 15
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@padlyanjel (rofl) jj pekne od teba :D