Fórum pridal Vymyslinick, 10. 10. 2017 04:45 do kategórie Sex. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo hovoríte na myšlienku "mnohomilenectva" ako odpovede na moslimské mnohoženstvo, proste my si tu zavedieme: 1 dievča + 7 milen

0
Vymyslinick

18 ročné dievča
++++++++++++ +++++++++++++++ 26 redstarfans of me ! QuarterHUNDRED ! + oné, ONE, JEDEN +++++++++++++++ ++++++++++++ MOMENTÁLNE to je Vymyslinick. To je trošku dosť psycho aj na birdz..

• 12,5% ľudí
    áno, určite a rozhodne áno
  • 0% ľudí
    áno
  • 0% ľudí
    čojáviem, ale asi aj hej
  • 12,5% ľudí
    co ti já vím, Karle, vůbec netuším
  • 0% ľudí
    radšej asi ani nie, má to priveľa rizík
  • 37,5% ľudí
    nie
  • 12,5% ľudí
    NIE, NIE, NIE !!! Ty diabolská pokušiteľka, rozvracačka Slovens
  • 0% ľudí
    ?!?
  • 0% ľudí
    ppč idea!
  • 12,5% ľudí
    ty nymfa jedna! napíšeš mi do TS telefónne číslo?
  • 0% ľudí
    a kua, konečne po dlhom čase výživná anketka!
  • 12,5% ľudí
    Abaffy, zruš a zabanánuj už konečne tú bláznivú Výmyselníčku!
  • 15,4% ľudí
    áno, určite a rozhodne áno
  • 0% ľudí
    áno
  • 15,4% ľudí
    čojáviem, ale asi aj hej
  • 0% ľudí
    co ti já vím, Karle, vůbec netuším
  • 0% ľudí
    radšej asi ani nie, má to priveľa rizík
  • 15,4% ľudí
    nie
  • 0% ľudí
    NIE, NIE, NIE !!! Ty diabolská pokušiteľka, rozvracačka Slovens
  • 0% ľudí
    ?!?
  • 0% ľudí
    ppč idea!
  • 46,2% ľudí
    ty nymfa jedna! napíšeš mi do TS telefónne číslo?
  • 0% ľudí
    a kua, konečne po dlhom čase výživná anketka!
  • 7,7% ľudí
    Abaffy, zruš a zabanánuj už konečne tú bláznivú Výmyselníčku!
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Vymyslinick

18 ročné dievča
    ++++++++++++ +++++++++++++++ 26 redstarfans of me ! QuarterHUNDRED ! + oné, ONE, JEDEN +++++++++++++++ ++++++++++++ MOMENTÁLNE to je Vymyslinick. To je trošku dosť psycho aj na birdz..

Nadpis je:
    Čo hovoríte na myšlienku "mnohomilenectva" ako
    odpovede na moslimské mnohoženstvo, proste my
    si tu zavedieme: 1 dievča + 7 milencov,
    1 chalan + 4 milenky, 10 dievčat + 10 milencov simultánne

siedma možnosť je:
    NIE, NIE, NIE !!! Ty diabolská pokušiteľka, rozvracačka
    Slovenskej štátnosti aj Pospolitosti, tiež ĽSNS,
    ty krava sprostá, veľa mileniek smie mať iba Vodca!
  2. 2
    Moonshine

22 ročný chalan

Mnoho jedincov už takto funguje :)
    Dievčatá to majú ťažké keď chlapec stíha aj tri
  3. 3
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Ak s tým súhlasia všetky zúčastnené strany, nech si vo svojom voľnom čase robia, čo chcú
  4. 4
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

podla mna je to vporiadku, človek ktorý žije v monogamii nemôže byť štastný. na svete sú 10kytisíc žien ktoré mohol mať ale on má iba jednu.
  5. 5
    Nicmanenapada

2016 ročný ujo

V podstate @3
    ale ja osobne o nič také záujem nemám
  6. 6
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Omg...si ani neuvedomujes co si napisala..teda ten kto stym suhlasi..ono to mozno bude zo zaciatku" zabavne"..ale po case pridu problemy ..rivalita, ziarlivost..stressy,...a kedze clovek je tvor zavisly na laske aj tak si vyberie tu ktora bude jeho srdci najblizsie...
  7. 7
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

@2 pravda :D dnes to funguje obojstranne uplne bezne :)
  8. 8
    Anonym356

22 ročný chalan

@xxar3s veď práve v tom je tá krása toho... že máš jednu osobu, ktorá tu s tebou bude až do konca. a nie meniť partnerov ako nejaký tovar... ale čo už, tak to dnes vo svete chodí, bohužiaľ
  9. 9
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

vlastne. nie.
  10. 10
    Vymyslinick

18 ročné dievča

@wewo

Áno, poznáme týchto erotomanov, osem rokov si bude
    užívať s dvestotridsiatimi rôznymi ženskými život rockovej
    superstar, sex, drugs, rock'n'roll, wine, women, roller coaster
    life on the edge a po ôsmich rokoch absolútne vyšťavený
    pustí historickú hlášku o 23:55 - "Vlastne NIE ...
    ale len do ZAJTRA!
  11. 11
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

@anonym356 ved ty si este nemal nikoho ako mozes vediet co je krasne? zit cely zivot z jednym clovekom nie je krasne ale chore... monogamia je chora. priroda nas stvorila tak ze ked sme s niekym dlhsie prestane nas sexualne pritahovat aj keby to bola najkrajsia zena na svete. v praxi sa to prejavuje tak ze mas cim dalej tym vacsi problem aby sa ti pri nej postavil a cim dalej tym viac pozeras po inych zenach. uz nikdy to nebude take ako predtym. holt telenovely vam vymyly mozgy a povazujete Za normalne to co normalne nikdy nebolo.
  12. 12
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Sak ak to vsetkym zucastnenym vyhovuje tak to tak mozu robit aj teraz nemaju zakaz :D
  13. 13
    Jozef511

21 ročný chalan
    Stakčínska Roztoka

@torpedo08 Aj ty maš 7 mileniek? :D
  14. 14
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@jozef511 zatial nie ale chystam sa do potravin ci tam nejake na mna necakaju :D
  15. 15
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

@vymyslinick ...a v akom zmysle to ma byt "odpoved na moslimske mnohozenstvo"? ma to aj nejak davat zmysel, ci je to len taky odveci drist kedze birdz forum?
  16. 16
    Tom1995cz

25 ročný muž
    Oravske velkomesto

ved ale vy tu seriozne komentujete a ja som zahlasoval v presvedceni, ze je to troll anketa a nikto na nu nebude ani reagovat...
  17. 17
    Vymyslinick

18 ročné dievča

@midnight

To usudzuješ podľa vlastnej psychiky? ... sem tam dávaš veci,
    ktoré dávajú zmysel a sem tam odveci drísty, keďže si Birdzák?
    Kľudne ako chceš, môžme odveci potroliť ako tutu @16
    nado mnou, ale mňa to zaujíma celkom navážno.
    Aj možnosť obsadenia tamtými uterákovými najprv časti
    Európy a potom pekne po moslimsky aj celú, ...
    a ešte viac tieto možnosti fungovania v rámci spoločnosti,
    manželstvo fajn, výborná možnosť, ... pre tých, ktorým
    vyhovuje, ale sú tu milióny, ktorým už spolužitie s jedným,
    jednou nestačí a nie, že by nevedeli, čo od dobroty, ale
    seriózne sa zaoberajú myšlienkou, ako ďalej. Lebo už
    odskúšali ppš veľa a stále nie a nie nájsť ten správny model
    spolužitia s milovanými osobami, určite nie je taká len jedna,
    ale sú ich desiatky?, stovky?, tisícky? Kua, co s tím?
  18. 18
    Xy12345

23 ročný chalan

@xxar3s ty už raz pochop že asi máš nejakú poruchu/chorobu/ psych. Blok alebo čo že nedokážeš žiť s jednou, ale do toho mna nič nieje. Pre človeka je monogamia prirodzená, mame to v génoch od dôb prvých miest/civilizácii - kedy človek prestal žiť kočovným spôsobom života, je to vedecky dokázané. Keď boli kočovníci tak ti mali zase v génoch polyGYNIU.
  19. 19
    Vymyslinick

18 ročné dievča

@xy12345

A nebude to skôr tak, že čo je normálne a prirodzené pre jedného,
    tak nemusí byť a často ani nie je pre druhého.
    Môžeš ho nazvať chorým, ale skôr to bude odlišný, iný, inak uvažujúci.
    Proste keď to tak cíti, neznamená, že je narušený alebo postihnutý.
    Čo ak to je povahou kočovník alebo obchodný cestujúci,
    ktorý potrebuje mať v každom meste svoju milenku?
    Veď keď nikomu tým neubližuje, všetci zúčastnení sú s tým fpoho,
    má to výhody pre všetkých, tak o čo ide? Že tu máme nejaké
    zvyklosti a konvencie? A čo ako? Ľudská prirodzenosť sa do nejakých
    úzkych ohrádok uväzniť nedá, akokoľvek mne môže pripadať klasický
    osvedčený model normálny a správny, výnimky potvrdzujúce pravidlo
    stále budú existovať!
  20. 21
    Xy12345

23 ročný chalan

@vymyslinick áno, celkom dobre si to zhrnula.
  21. 22
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

@xy12345 neni to porucha lebo inak by neexistovala nevera. ja si len otvorene priznam to zaco maju niektori ludia vycitky. ja z toho vycitky nemam lebo to povazujem za sucast ludskej prirodzenosti.
  22. 23
    Xy12345

23 ročný chalan

@xxar3s tak potom je secko naporiadku, mne je to jedno, nieje zo môj život, len má naštvalo ako si nazýval že žiť s 1 človekom cely život je choré, a to je mega hlúposť. ... aj keď ja osobne si myslím že človek by sa mal snažit byt niečo viac ako len prirodzený.... mame protipólne názory, zbytočne ďalej diskutovať
  23. 24
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

@xy12345 mas pravdu vsetko je o uhle pohladu... ja tvoj nazor repektujem aj ked s nim neesuhlasim. ale obdivujem ludi ktori dokazu zit v monogsmii pretoze veria ze je to spravne. pocuj ale jednu vec by som od teba potreboval vysvetlit voobec to nesuvisi s touto temou. mozem TS?
  24. 25
    Vymyslinick

18 ročné dievča

@xxar3s @Xy12345
    záver @24
    No#ty#vole, hotový
    Zväz @xxar3s - @Xy12345 -ovského Priateľstva!
    Takto sa mi to páči!
    PEACE (letim)
  25. 26
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

@vymyslinick keby si ty vedela co je xyz zac tak by si sa aj ty pridala do nasej partie.
  26. 27
    Vymyslinick

18 ročné dievča

@xxar3s
    Ale nie na sex!
    Či?
    Ja som zasa za každú srandu, ale zasa z kliniky v Londýne sa jebkať
    niekam do strednej Európy. Jedine že by to stálo za to!
  27. 28
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

@vymyslinick chcel som ti odpisat aj na prvu otazku, ale radsej si zahryznem do prsta lebo uz tu par ludi vie kto som... :D

a co robis na klinike v londone?
  28. 29
    Vymyslinick

18 ročné dievča

No podľa niektorých pacientov a pacientiek tutoka na Birdze
    som zavretá v klietke, fantazírujem, vytváram si svoju vlastnú
    realitu a otravujem ich veličenstvá svojimi uštipačnými a
    trefnými, veľmi presne mierenými súvetiami a tak ohrozujem
    ich dôstojnosť a status veľaváženej a uctievanej osobnosti.
    Proste robím im zle, je to totiž môj koníček, jsem takřka
    přímo ďáblova sestřenka, víš, vole?
    Ale ako tak uvažujem, ten Londýn OK, centrálu mám tam,
    ale to vieš, dnes, keď cez net organizuješ zemeguľu z chatrčky
    pri Vladivostiku, si a nie si v Londýne, svet sa kurevsky zmenšil
    a je z neho trocha väčšia dzedzinka pri Hrone.
    Ale veď však tipni si, čo ti budem, keď nie pacientka, tak ...
    určite upratovačka a lebo predavačka v bufete, to by bol
    zasa veľký sen Čárlího, ten má zo mňa tiež vetry.
    Takže ešte ostáva šéfka kliniky ... odborná alebo ekonomická,
    manažérka a, tadadá ... majiteľka? Nié, nié, ja som predsa
    chudobná děvečka z Hornej Dolnej, lebo veď to poznáš,
    podľa seba súdia nielen teba, aj mňä, nielen v Tokiu a Hollywoode,
    ale aj na fórach Birdzu.

Haha! Že pár ľudí, budeme ešte chvíľku predstierať, že ani ja neviem,
    OuKej?
  29. 30
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

@vymyslinick nie, to usudzujem podľa idiocie toho spojenia, že by niečo také malo nejakým spôsobom byť "odpoveďou" na "kultúru" z ktorej to svojim spôsobom pochádza.

a mimochodom:
    "ale sú tu milióny, ktorým už spolužitie s jedným,
    jednou nestačí"

to bude hlavne ženský problém. chlap je rád keď nájde a vybojuje si jednu normálnu s ktorou sa dá spolužiť.
  30. 31
    Vymyslinick

18 ročné dievča

@midnight

Ach, ty budeš určite ďalším z dlhého radu miestnych mudrcov,
    ktorí si osobujú právo hodnotiť slovné spojenia iných, ktoré
    samozrejme nechápu alebo chápu zle, ako idiocie.
    Určite si vďaka tomu úspešný, bohatý, všeobecne obľúbený,
    rešpektovaný muž, ktorého vždy všetci radi / všetky rady vidia
    a nie ... no doplň si, čo nie si (alebo áno?)
    Ách, a koľko ich je, mimochodom, práve tí príchodzí moslimovia
    to majú zakotvené priamo v tej ich múdrej knihe.
    Chceš debatovať? alebo dokazovať svoju intelektuálnu prevahu,
    vediac pri tom, že máš niektoré výrazne limitujúce handicapy,
    ktoré potom podporujú ideu, že vyzeráš so svojim hrdinským
    postojom nadradenca dosť smiešne!
    Aké vybojuje, ak je muž, podotýkam, muž, nie mentálne
    nevyzreté decko alebo chlapec, a je jedno, či má dvadsať alebo
    tridsaťštyri, na úrovni, dostatočne sebavedomý a zabezpečený,
    neufňukaný a neplačkajúci, tak má problém opačný, odháňať
    od seba húfy početných záujemkýň.
    Si z akej planéty práve priletel, polnočník!
  31. 32
    Maxirotor

27 ročný muž

Bola by to fajn predstava, ale zial mnohozenstvo je jednym z dovodov, preco su moslimske krajiny plne nadrzanych zvierat, teda pardon, mladikov - proste neujde sa na kazdeho zenska. Ono ta monogamia ma nieco do seba, a aspon je sanca, ze skoro kazdy bude mat niekoho na pravidelny sex, inymi slovami jeden muz si nezaberie 10 zien, a tym sa zvysi aj na ten zbytok, a nikto nebude musiet si vybijat svoju frustraciu znasilnovanim, alebo rabovanim a inymi nasilnymi cinmi. Samozrejme to plati iba priblizne, ale skuste si nieco nastudovat o krajinach, kde je nedostatok zien, ake maju spolocenske problemy, kde niektori nie su schopni ani nadvazovat vztahy.
  32. 33
    Lawey

23 ročné dievča
    embracement of supernova

och boze..... kolko z vas realne stretlo mosliva s viac ako jednou zenou????

jj arabaci sa mozu vydat za viac zien.... ale musia kazdej jednej poskytnut to iste! Tam to funguje tak (samozrejme su aj vynimky + nevytahujte tu na mna bohatych sejkov, to je len mizive percento) ze ked muza zaujme zenska a dvori jej, tak ona mu povie "chcem prsten, zlato, dom, auto..." a ked jej zadovazi tieto veci tak si ju vezme. a kazdej zene musi dat to iste co dal tej prvej.
    Cize realne, to nie je az takpritazlive pre chlapov mat viac zien, lebo proste je to take na roztrhanie.
    Práveže moslimovia/araby (teda bolo vela otazok od nich mi adresované) sa pýtajú prečo sú europania tak strašne prelietavý a striedaju partnerov ako ponožky!

a to je na tom dost zaujimave ;) MY bereme arabov ako polygamisticke hovada - pricom oni nas beru ako sexisticke hovada bez stipky hodnôt
    (ghvoorim ciste generalizovane viem ze sa to neaplikuje na OOOOBRovsku cast obyvatelstva)
    len mi tu chyba takyto pohlad.... lebo si myslim že vacsina z vas sa okrem Aliho z najblizsieho kebabu so žiadny arabom realne nestretla a nepokusila sa pochopit a VYPOCUT si ich pohlad na veci

laura out
  33. 34
    Firestorm

27 ročný muž
    Bratislava

@33 Dalo by sa ti veľmi ľahko oponovať, ale asi sa mi do toho púšťať nechce :D
  34. 35
    Midnight

28 ročný muž

@vymyslinick
    :-D mňam.
    1. na to aby sa ku mne ľudia správali ako k lúzrovi a odpadu som nikdy žiadne špeciálne povahové ani iné črty nepotreboval, proste sa tak správali. a preto som si jedného dňa povedal, prečo proste neprestať vynakladať všetku tú snahu na to byť k ľuďom milý a slušný, keď to má aj tak nulový efekt okrem toho že to žerie nesmierne veľa energie?
    a od toho dňa majú aspoň voči mne ľudia ako ty ready-made výhovorku :-*

2. "Ách, a koľko ich je, mimochodom, práve tí príchodzí moslimovia"

presné čísla sa hľadajú ťažko, okrem iného aj preto že (ako napríklad nemecko vyhlásilo) o mnohých vláda ani nevie lebo sa neprihlásia tam kde majú, každopádne v roku 2015 ich bolo 1.3 milióna, z čoho môžeme odhadnúť celkový počet od začiatku tohto bordelu (ktorý bol cca v 2012tom) na cca 8 miliónov celkovo (zatiaľ)... odhad vychádzajúci z toho že na začiatku ich bolo pomenej a teraz ich je zasa poviac, čiže optimistický predpoklad je že sa to tak nejak spriemerovalo.

inak povedané, do európy za posledných 5 rokov premigrovalo jedno celé plus jedna tretina Slovenska až na to že s kultúrou ktorá je otvorene, vedome, zámerne a plánovite nepriateľská tej našej.

...ale to nič, že :-*

" na úrovni, dostatočne sebavedomý a zabezpečený,
    neufňukaný a neplačkajúci, tak má problém opačný, odháňať
    od seba húfy početných záujemkýň."

ďakujem, prvá žena čo dobrovoľne a ešte k tomu aj bez výzvy priznala že hypergamia je reálne existujúca a u žien úplne bežná vec :-*

"Si z akej planéty práve priletel, polnočník!"

...skôr častejšie rozmýšľam že NA AKÚ som to priletel. intergalaktický sprievodca tvrdil že sa tu nachádza inteligentný život.

@maxirotor
    "proste neujde sa na kazdeho zenska. Ono ta monogamia ma nieco do seba, a aspon je sanca, ze skoro kazdy bude mat niekoho na pravidelny sex, inymi slovami jeden muz si nezaberie 10 zien, a tym sa zvysi aj na ten zbytok"

Drahý Môj Naivný. Takto to nefunguje. 20tim percentám mužov sa hádže na penisy 80% žien. A nech by si zvyšných 20% žien medzi zvyšných 80% mužov prerozdelil ako chceš, tak... to proste nevychádza. A to vravíme len o čistej matematike.
    A to sme úplne odignorovali ten malý detail že keď na 60% z tých 80% žien čo sa hádžu na penisy 20% mužov žiadni z tých 20% nezostanú, prvé čo dané ženy spravia je že upadnú do depresie že "kde sú všetci normálni chlapi? fňuk".

potom druhé je že začnú riešiť ako a prečo je to chyba chlapov. viď momentálne UK
    http://www.telegraph.co.uk/news/2017/07/04/shortage-eligible-men-has-left-women-taking-desperate-steps/

tretí krok, ktorý ešte len nastane, je správne pofeministicku prijať nejaký zákon ktorý ženy uchráni od patriarchálnej opresie (čítaj ich vlastnej hypergamie) :-D

Skrátka ženská povaha je taká že keď niekoho vníma ako človeka pod svoju úroveň, tak asociovať sa s ním akokoľvek (nie to ešte mať s ním sex, alebo nedajbože spoločný život) je pre ňu poškvrnením a zničením vlastnej úrovne, čo je pre ženu jeden z najhorších strachov, že ich bude spoločnosť vnímať že nemajú úroveň, a teda sa ich bude strániť.

"ale skuste si nieco nastudovat o krajinach, kde je nedostatok zien, ake maju spolocenske problemy, kde niektori nie su schopni ani nadvazovat vztahy."

len tak narýchlo na úvod som našiel toto
    http://www.worldatlas.com/articles/10-countries-where-women-far-outnumber-men.html

a potom samozrejme prijebaný feminazi článok ktorý je z tohto titulu úplne irelevantný
    https://broadly.vice.com/en_us/article/jpyw34/these-countries-now-have-a-historic-imbalance-of-men-to-women

ak máš nejaké konkrétne zdroje ktoré za niečo stoja a idú aj do nejakej hĺbky, tak daj, lebo ja mám tak silno v piči akými problémami budú trpieť ženy keď chlapov uženú k masovej sebevražde, že sa mi nechce hľadať :)

a ak vieš anglicky, tak ja ti odporúčam občas si vypočuť nejaký podcast od Honey Badger Radio (honeybadgerradio na youtube), a dozvieš sa o spoločenských dynamikách a psychológiách... síce kruto depresívne, ale silno kvalitné informácie. lebo zdá sa že si v tejto oblasti dosť naivný.

@lawey
    "lebo si myslim že vacsina z vas sa okrem Aliho z najblizsieho kebabu so žiadny arabom realne nestretla a nepokusila sa pochopit a VYPOCUT si ich pohlad na veci"

plne súhlasím. a dovolím si doplniť dôvod. myslím že je to preto že vo väčšine prípadoch keď európan stretne araba ktorý chce vyjadriť svoj pohľad na veci, tak to zaprvé nie je cez hluk počuť, a zadruhé nie je príliš času, kvôli tomu že na arabovi náhodou vybuchne nejaká bomba ktorá nikto nevie ako sa tam dostala ale ten arab za to určite nemohol, chudáčik, on len chcel komunikovať s nami agresívnymi násilníckymi necivilizovanými európanmi :-D
    (taqyia)
  35. 36
    Midnight

28 ročný muž

@vymyslinick
    okej, ešte teda skúsim čisto racionálne vysvetliť prečo tvoj "návrh riešenia" nie je "odpoveďou" a nie je ani "riešením":

1 žena vie vyprodukovať cca 1 dieťa za 1 rok. predpokladajme ženu zodpovednú a rozumnú, čiže žiadne nechcené tehotenstvá.
    toto je konštanta. čiže mnohomilenectvo nevyrieši NIČ, pretože 1 žena bude vedieť vyprodukovať stále 1 dieťa za cca 1 rok, a stále si bude voliť s kým a kedy rovnako ako to robí teraz.
    to že bude spávať s desiatimi na tom nič nezmení, okrem toho že by sa možno konečne cítila byť docenená (alebo ešte viac nedocenená a insecure, lebo veď Jajka odvedľa má 15tich).
    rovnako ako to že jeden chlap (príslušník spomínaných vrchných 20%) bude spávať s viacerými (čo robí už teraz aj tak) na jej rozhodovaní nič nezmení, skôr by som tipoval naopak, lebo v takejto situácií ak sa žena rozhodne že našla toho s ktorým chce mať a vychovávať deti, nemôže ho vzťahovo pripútať k sebe lebo on bude spávať aj tak s ďalšími a to jej spôsobí pochybnosti či v takej neistej situácií vôbec deti chce.

zadruhé by ti vznikla situácia kde by grupa 80% žien a 20% mužov boli popreplietaní v jednej orgiovej grupe skoro každého so skoro každým, a 80% mužov by celý život boli sami (a 20% žien by boli tupé kravy neschopné/neochotné boja proti svojej hypergamii), čo by...

...negatívne ovplyvnilo v prvom rade asi psychiku dotyčných leftover skupín.
    čo by v druhom kroku negatívne ovplyvnilo celú ekonomiku, lebo jeden z primárnych (nepsychopatických a nekokotických) dôvodov prečo sú muži v priemere ochotní a motivovaní pracovať tak tvrdo a tak veľa a také rôzne nebezpečné a nechutné ale potrebné džoby, je práve ten že majú potrebu postarať sa o a zabezpečiť bezpečie a pohodlie a pohodu svojej rodine (čiže v prvej fáze priateľke, následne, žene, následne aj deťom).

v systéme ktorý navrhuješ sa potom absolútne stráca nejaká morálna asociácia ako k partnerovi tak aj k potomkom (každý z tej vrchnej zorgiovanej skupinky si môže povedať "šak nemusím sa starať ja, postará sa niektorý iný z tých 10tich partnerov", a rovno si aj úprimne povedzme, že ľudia čo by takýto systém "vzťahov" naplno využívali sú obvykle práve tie typy ktoré majú k takémuto nezodpovednému a ľahostajnému/egoistickému postoju sklony aj tak).

nasleduje rozpad rodiny a teda základnej hmotnej a emocionánej podpory (alebo aspoň interakcie) v mladom veku, raketový nárast sirôt, za ktorým, keď dané generácie začnú dospievať, nasleduje psychologický rozpad spoločnosti na základe psychologického rozpadu daných jedincov.
    lebo zober si koľko ľudí sa cíti osamelo a izolovane vo svete kde existujú 1:1 exkluzívne vzťahy kedy si tí dvaja navzájom majú byť ultimátnymi spojencami v čelení existencie.
    a zober si koľko ľudí by sa cítilo osamelo a izolovane vo svete kde žiadny taký koncept neexistuje.

...asi sa to celé dalo skrátiť na "tebou navrhované riešenie je podobné niektorým zo spoločenských zmien ktoré spôsobili rozpad Ríma", ale to by sa zas do debaty pustil niekto kto vie viac o histórii ako ja, a pravdepodobne by mal pravdu, čiže radšej som rozpísal čo myslím :-*
  36. 37
    Midnight

28 ročný muž

@vymyslinick p.s. vysvetlil som dostatočne prečo som ohodnotil to "ako odpovede na moslimské mnohoženstvo" ako idiociu?
    podľa mňa aj áno.
    ak ti niečo stále nie je jasné, daj vedieť.
  37. 38
    Maxirotor

27 ročný muž

@midnight Musim sa smiat, ale schvalne, ukaz mi nejaky seriozny vyskum, ktory dokazuje to rozdelenie na tych 80% zien na 20% muzov. :D To este fakt niekto si mysli, ze spolocnost Homo Sapiens Sapiens funguje ako splocenstvo goril? :D Inak v mojom okoli 90% DOSPELYCH chlapov a 99% zien (a to aj takych, povedzme, menej atraktivnych, s obycajnou pracou atd.) ma niekoho, samozrejme, niektori chlapi/zeny maju/mali viac sexualnych partnerov, ale co sa tyka vztahov, tak proste sa to dorovna vzhladom na demograficke moznosti! ved aj v tych clankoch, co si postol opisovali problemy kvoli nerovnovahe v pocte muzov/zien, ale ziadne nezmysly ohladom 80/20%. Ono mne pride, ze si nikdy nespoznal zenske okrem nafrnenych pipiniek typu sisi, pripadne velkomestske pipky, lebo akoze take typy budu fnukat do 30, ze si zasluzia takeho a neviem akeho chlapa na urovni, a potom ked im zacnu tikat biologicke hodiny, skoncia s nejakym asocialom, ale to je uz ina tema.
  38. 39
    Midnight

28 ročný muž

@maxirotor
    seriózny výskum? ten o tom najmenej najbližších 20 rokov neuvidíš lebo by si tým daný tím zruinoval nielen kariéru ale aj životy, keďže taký výskum by bol "mizogynistický". a myslím že nikto okrem James Damore nechce dobrovoľne, vedome, a zámerne dopadnúť ako on.

https://www.reddit.com/r/TheRedPill/comments/1skgiq/80_females_go_for_top_20_of_males/

https://www.theatlantic.com/magazine/archive/2011/11/all-the-single-ladies/308654/?single_page=true

https://medium.com/@worstonlinedater/tinder-experiments-ii-guys-unless-you-are-really-hot-you-are-probably-better-off-not-wasting-your-2ddf370a6e9a

...ale premýšľam že by nebolo treba ani tak príliš výskum, len kus dataminingu.

---
    "Ono mne pride, ze si nikdy nespoznal zenske okrem nafrnenych pipiniek typu sisi, pripadne velkomestske pipky,"

...človek sa dostane počas svojho života do kontaktu v priemere s cca 10tisíc ľuďmi. čiže počas tretiny svojho života (do 30, ak sme optimisti ohľadne jeho celkovej dĺžky), s cca 3tisíc ľuďmi.
    človek sa dostal do kontaktu s cca 3tisíc ľuďmi.
    ak medzi nimi nespoznal typ človeka o ktorom hovoríš, je to chyba kontaktéra, či je to štatistika vypovedajúca niečo o danej vzorke kontaktovaných?

"a potom ked im zacnu tikat biologicke hodiny, skoncia s nejakym asocialom, ale to je uz ina tema."

...alebo skončia so stádom mačiek a potom je to stále táto téma. čiže aj varianta ktorú si uviedol ty je stále táto téma.

zasa padám do pasce púšťania sa do zbytočných hádok.
    fuj.
  39. 40
    Maxirotor

27 ročný muž

@midnight Hahaha, si velmi zabavny, a hlavne ako vies spojit nespojitelne je podla mna dost velke umenie. Mohol by si sa zivit ako spisovatel ezoterickych nezmyslov, slo by ti to. (thumbs)
  40. 41
    Vymyslinick

18 ročné dievča

@maxirotor
    Ironické poznámky, obzvlášť keď sú k veci a triafajú
    svoj objekt priamo na solar alebo ešte lepšie do stredu čela,
    ma vždycky bavili.
    Žeriem ťááááááááááá !!!
  41. 42
    Midnight

28 ročný muž

@maxirotor to ze ty niekde nevidis spojitost ani zdaleka neznamena ze je to nespojitelne.

jaskynnemu cloveku by tiez pripadalo ako nezmysel keby si mu vysvetlil ze tie blesky co startuju ohne na zemi su sposobene tym ze sa voda na oblohe obtiera o vzduch.
  42. 43
    Maxirotor

27 ročný muž

@midnight Lenze ty spajas dokopy uplne nezmysly. To je akokeby ten jaskynny clovek hladal spojitost medzi dlzkou mamutoeho kla a tym, preco jeho deti nechcu ist skoro spat. Navyse ty spajas dokopy aj preludy, ktore vydavas za realne fakty, ako napr. tych 80/20% :smile:
  43. 44
    Vymyslinick

18 ročné dievča

@maxirotor
    Len mu pekne nalož a zasyp ho nepriestrelnou logikou a
    argumentami, ktorým sa nedá odporovať. On to síce dokáže,
    ale vovnútri si je aj tak vedomý, že šliape na tom svojom
    bicykli len na brehu, nehýbe sa z miesta ani o kúsok a
    keď mu ostatní hovoria, aby sa s tým svojím dopravným
    prostriedkom posunul o desať metrov ďalej, stále tvrdí,
    že hlupáci sme my. Áno, sme, akoby sme nevedeli, že on
    iba trénuje. Na skutočnú jazdu, skutočný život.
    Skutočné vzťahy, nie Virtual Reality a Fantasy in My Mind!
  44. 45
    Midnight

28 ročný muž

@maxirotor mhm. skus vyjadrit konkretne ake nezmysly som spojil dokopy, lebo o tom si este nic okrem prazdneho tvrdenia nepovedal.

jo a v tom reddit fore je viacero odkazov, medzi inymi aj na pomerne presvedcivy geneticky dokaz, ktory sice nehovori presne tie cisla 80/20, ale jasne poukazuje na vyrazny trend tohto smeru.
  45. 46
    Lamerde

25 ročný muž

je to tak, vseho vsudy sme zvery aj ked si to nechceme priznat. Aj zvery sa jebu ako chcu, jasne, ze su aj vynimky.
    A taktiez si myslim, ze jebat by sa mohlo odkedy je clovek pohlavne zrely, dajme tomu ze do 14tich so suhlasom rodicov. Ale aj s tymto tu uplne suhlasim!!!