Fórum pridal Prcimir88, 28. 11. 2009 22:54 do kategórie Hudba. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

čo hovorite na novy album RYTMUS- KRAL ?

0
Prcimir88

25 ročný muž
Nitra

No chcem videt vase nazory kto to uz pocul :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Radiophonic

35 ročný ujo

Načo počúvať? Stačí si prečítať a je jasné.
  2. 2
    Horox

23 ročný chalan
    v Chaose / Senec

V škole to púšťajú spolužiaci niektorí cez prestávky... ... ... ... dosť to píli uši, lebo to púšťajú na celú triedu. A von z nej sa mi nechce ísť...
  3. 3
    Revolucion

27 ročný muž
    nelokalizovaný

si normalny? chlapče zobud sa
  4. 4
    Juro92

23 ročný chalan

fuj to!
  5. 5
    Carrie

26 ročná žena
    Banská Bystrica

Heš!
  6. 6
    Pietro93

22 ročný chalan
    ostatné

Taky kokot ako rytmus sa este nenarodil :D.
  7. 7
    Suhayka

21 ročné dievča

Stačí mi vedieť, že je to od Rytmusa a viem, že si to v živote nepustím ;)
  8. 8
    Matheusko

29 ročný muž
    1713 Lake Street, Huntington Beach, California (do 23. maja)

Odpad patri do kosa!
  9. 9
    Endofinfinity

25 ročný muž
    Bratislava

soc :D
  10. 10
    Prcimir88

25 ročný muž
    Nitra

Níkerý ani neočuli a už súdáá
  11. 11
    17shano

25 ročný muž
    spí.

Kámo, toto si zabil, jéa! 8)
  12. 12
    Radiophonic

35 ročný ujo

Som mocno prekvapený, aké sú tunajšie deti uvedomelé a s dobrým vkusom. Sme svoji!
  13. 13
    Prcimir88

25 ročný muž
    Nitra

Kdo nechápe rytmusa celkovo čo chce vyjadrit- tak nekomentujte dokaal ste nepochopili texty.<br />
    lebo si osobne myslim ze pseudonym rytmus u kazdeho navodi primitivneho debila kery len hresi nadava a texty su na nulovej urovni... kto nepocul, nepochopil tak nech nesuudi...
  14. 14
    Hajzelodkosti

28 ročný muž

ach jaj :D:D:D<br />
    <br />
    inak uz to vyslo? Az 30, nie? :-)
  15. 15
    Prcimir88

25 ročný muž
    Nitra

no tedy to malo vyjst ale na warezoch je to uz od rana ak sa nemylim
  16. 16
    Rischo

25 ročný muž

prave pocuvam..a celkom spokok :)
  17. 17
    Seagull1

26 ročný muž
    Blava - Trebišov

hmm... ja pocuvam muziku ;)
  18. 18
    H8u

22 ročné dievča
    Štefanov

@prcimir88 A čo svedčí o tom, že to nie je primitívny debil, ktorý len hreší ,nadáva a texty sú na nulovej úrovni? Ja som sa snažila tomu porozumieť, ale nejako sa mi nedarí. Nie je to trochu stále o tom istom? Ako je každý chudák čo vyrastal na ulici, bol hrozne týraný, nikto ho nemal rád, ale teraz je z neho veľký umelec, ktorý zarába ťažké prachy? A o tom že každý "má svoj štýl, je originál, atď.", ale pritom sa z toho stáva už len jedno veľké klišé?<br />
    Lebo podľa mňa hej.
  19. 19
    Prcimir88

25 ročný muž
    Nitra

H8u neberem nikomu nazor... ale tak ten kto nepocul novy nepochopill....staci si vypocut pesnicku KRAL
  20. 20
    Torpedo08

24 ročný chalan
    kOkOtOvO

prave pocuvam zatial v pohode sa mi zda byt :) no az ked vypocujem dam poradny koment :D<br />
    hm a ty ako mas v nicku cislo 88 a pocuvas Rytmusa ? to mi nejak nejde do kopy :D sorryy ked to cislo znamena neco ine jak myslim...
  21. 21
    Hajzelodkosti

28 ročný muž

@Torpedo08 ty si ozaj torpedo :D:D:D:D
  22. 22
    Hajzelodkosti

28 ročný muž

http://www.youtube.com/watch?v=h2P-j-UIjIc&amp;feature=player_embedded
  23. 23
    Prcimir88

25 ročný muž
    Nitra

88 preto lebo 8micka je stastne cislo a ne preto ze by som bol neaky nacek..to urcite ne...
  24. 24
    Heyou

24 ročný chalan
    Trnava

nazov hovori za vsetko..
  25. 25
    Hajzelodkosti

28 ročný muž

A TOTO SI URCITE POZRITE :D<br />
    <br />
    http://www.youtube.com/watch?v=2Lb6sKIxqig&amp;feature=player_embedded
  26. 26
    Alpynus

27 ročný muž
    Horní Měcholupy

Nemá tých nových albumov nejak veľa v poslednom čase?
  27. 27
    Udy1

24 ročný chalan
    Bardejov

@Suhayka ach jaj .. blbý prístup . priam ukážkové odsudzovanie .. :-( .
  28. 28
    Torpedo08

24 ročný chalan
    kOkOtOvO

no ok inac aj moje oblubene cislo je 8 :D noo uz som si ho vypocul takze dobry album to je :) nema na Bengoro ale dobry je :)
  29. 29
    Jaro1991

24 ročný chalan
    Pezinok

nemusim... a ked uz slovensky hip hop, tak este mozno tak H16... ale Rytmusa nemusim...
  30. 30
    Mescudi

22 ročný chalan

@22 tí ludia ktorí cítia muziku tým sa to bude páčiť, chladní gádžovci to nepochopia :D
  31. 31
    V3nty

24 ročný chalan
    tam kde sa neumiera

tak 5pesnicek sami loobi stade
  32. 32
    Prcimir88

25 ročný muž
    Nitra

@Mescudi si zabil :D
  33. 33
    Radiophonic

35 ročný ujo

@Mescudi<br />
    <br />
    Tí ľudia, ktorí cítia muziku, tí rýchlo rozpoznajú, že toto nie je muzika.
  34. 34
    Hajzelodkosti

28 ročný muž

@Radiophonic a ty ako citis muziku? :D ja akorat citim, ze si hovno TY muzika :D:D:D kurva to je dnes den na tom birdzi :D
  35. 35
    Grietusha

33 ročná žena
    world citizen, človák

mňa len baví strašne moc sledovať ľudí, ktorí všetci v podstate počúvajú hudbu, ktorá sa nedá zaradiť do umenia, je to proste len výplodom popkultúry a je jedno, či ide o metal/rock/rap/pop/techno čokoľvek... a strašne sa medzi sebou hádajú o tom, kto viac cíti hudbu a rozumie jej.<br />
    <br />
    mali by ste všetci začať počúvať vážnu hudbu a sklapnúť :D
  36. 36
    Soulbreaker

24 ročný chalan
    Ten jenž hlada..

:D co chces rytmus vyjadrit ? nadavat na kazdeho a vyhlasovat ze som ovesany kral dokaze i moj synovec a to sa prave naucil kakat do serbla :X to co tvori neni hudba ....
  37. 37
    Hajzelodkosti

28 ročný muž

@Soulbreaker prosiiiim povedz mi co je to hudba? :D (deges :D)
  38. 38
    Soulbreaker

24 ročný chalan
    Ten jenž hlada..

i ked musim uznat ze tento album ma trocha normalny text oproti tomu co obvikle robi ale i tak METAL 4EVER
  39. 39
    Soulbreaker

24 ročný chalan
    Ten jenž hlada..

no dufam ze som napisal tebe :D no co je hudba to je tvrdej rock metal kde sa riesi problem a nejebe sa na svet jeho krasnym stilom ale jak som napisal hore urobil konecne daco co sa da uz aj pocuvat ....
  40. 40
    Grietusha

33 ročná žena
    world citizen, človák

@soulbreaker<br />
    prosím, napíš mi, na základe akých kritérií si vymedzil, že práve tvrdý rock a metal hudbou sú a rap už nie.<br />
    normálne sem napíš kritéria, ktoré klasifikujú podľa teba hudbu.
  41. 41
    Hajzelodkosti

28 ročný muž

@Soulbreaker chudacik si strateny :D to si mi naozaj povedal co je to ta hudba :D vies picu, tak nepis aspon picoviny
  42. 42
    Soulbreaker

24 ročný chalan
    Ten jenž hlada..

ak si citala co som pisal nadtim mala by si si to dokazat vyvodit sama ... hudba neni to kde poviem chodte vsetci do ... ja som king blablabla ... prvy prispevok co som napisal by si mohla brat vseobecne na jeho hubdu ... 2 a 3 sa mi zdaze i treti / citat si ho nebudem D / bol pisany v zneni ze henta pesnicka sa da uz pocuvat ....inak tot vse nechapem naco si polozila tuto tazku otazku ked uz bolo nanu odpovedane :X ... fu tolko pisania :X
  43. 43
    Ribo

22 ročný chalan
    Banská Štiavnica

Rytmusa nemusim ani ja, proste mi nesedi jeho styl.<br />
    Ale zato ho vsetci nemusite povazovatza stereotyp rapu a odsudzovat ho, takisto ako rap. <br />
    <br />
    @soulbreaker aha, takze hudba je len tvrdy rock/metal... Zaujimavy poznatok a najme ten, ze sa tam riesi problem...
  44. 44
    Hajzelodkosti

28 ročný muž

@Soulbreaker ty tak krasne vies naformulovat vety! Urcite si velmi inteligentny a musis byt velmi vazeny vdaka svojim nazorom. Tvoj rozhlad je uchvacujuci!<br />
    <br />
    Tu otazku polozila nato aby si jej vysvetlil co to je HUDBA. Nic si nevysvetlil a pochybujem, ze vysvetlis.
  45. 45
    Ribo

22 ročný chalan
    Banská Štiavnica

Mimochodom v poslednch tyzdnoch vysli albumy ako Klokocino, MDMA mixtp, Oko Vraha... A tie nekomentoval nikto, celkom smutne, ze v tomto ludia nevidia kvalitu, len preto, lebo to nie je vsade reklamovane...
  46. 46
    Grietusha

33 ročná žena
    world citizen, človák

@soulbraker zaujímavá charakteristika hudby. skutočne. takže napríklad taký Mozart, čo nie je ani tvrdý rock ani metal, teda vôbec nebol hudobník, pravda?
  47. 47
    Hajzelodkosti

28 ročný muž

@Ribo sorry, ale ja ako uz 10 rocny posluchac rapu v tomto naozaj kvalitu nevidim.
  48. 48
    Anthvillie

27 ročná žena
    In my place

cojaviem aj hiphop ma svoje korene...ale Rytmus?
  49. 49
    Prcimir88

25 ročný muž
    Nitra

Kaidžas je tiež zabitý :) ale toho asi menej ludi poznaa si myslim a mas pravdu je to vacej asi o tych baneroch a kto sa jak presadii...a momentalne rytmo a kajo su na nože ak sa mi dobre zda
  50. 50
    Torpedo08

24 ročný chalan
    kOkOtOvO

@45 no mas pravdu vysli ale ani jeden neni tak dobry jak KRAL....... MDMA je len tejp ,OKO VRAHA je stale len o base aj ked chapem ze Luger ma dost spolocne s basou ale tak mohol dat aj ine temy , a KLOKOCINO sa dá mozno nekdo povie ze je lepsi jak KRAL no ja si nemyslim.....a vies preco sa tu diskutuje len o KRALovi ? lebo Rytmus je medialne asi najznamejsi raper a tu neni moc takych ludi co pocuvaju iny rap ako rytmusa . :D aj ked to je smutne . alebo aj ked je tak nepovazuju za potrebne zakladat diskusie o tychto albumoch...medzi takych patrim aj ja .no dufam ze dost rozumne vysvetlenie aj ked mam nejaky ten alkohol v krvi :D
  51. 51
    Ribo

22 ročný chalan
    Banská Štiavnica

@hajzelodkosti ja hej, Tesla a Kaidzas maju urcite lepsie techniku a retoriku ako Rytmus a Luger prisiel s niecim novym zas. Ale ako vzdy ide o osobny nazor.<br />
    <br />
    @prcimir88 Uz dlhsiu dobu asi, v pesnicke Reci sa vypravaju, chleba sa ji je to vysvetlene.<br />
    <br />
    @torpedo08 hej hej aj s alkoholom ti to ide :D Ja som sa len tak zamyslel, ze preco si stale ludia myslia, ze najznamejsie=najkvalitnejsie z danehho zanru.
  52. 52
    Diablo7

26 ročný muž
    Tam kdesi blízko BA

@Grietusha Mozart bol metlak len v tej dobe o tom este nevedel :D
  53. 53
    Diablo7

26 ročný muž
    Tam kdesi blízko BA

ENEMIES OF METAL , YOUR DEATH IS OUR REWARD !! :-[)
  54. 54
    Lilluska228

22 ročné dievča

"tí ludia ktorí cítia muziku tým sa to bude páčiť, chladní gádžovci to nepochopia" tak to ma zabilo =D<br />
    inak nejdem sa vyjadrovať k téme, rap sa mi celkovo nepáči, ale nech si počúva kto čo chce je mi to fuk, samozrejme vie ma vytočiť keď si to deti (áno, deti,10-14 rokov) púšťajú na mobile keď idú po ulici... ide ma roztrhnúť =/
  55. 55
    Dconan

24 ročný chalan
    Prešov

sa mi nepaci jak bavi machra a pritom on ma taky dom abo byt jak ma 50 cent zachody ...
  56. 56
    Saddath

25 ročná žena
    Veča

:*
  57. 57
    Freestyler01

24 ročný chalan

celkom fajny ;)
  58. 58
    Alexa1993

22 ročné dievča
    Didcot, Oxfordshire

Tak čo ja viem očakávala som aj viac ale dá sa to celkom počúvať, niečo je v tom albume fakt kvalita a niečo dosť doje.al ale inak šak v pohode.. Počúvam to len chvílku takže dnes večer by som povedala možno iný názor :D
  59. 59
    Hajzelodkosti

28 ročný muž

@Dconan lenze 50 cent posobi na inom trhu, nez rytmus. Zober si, ze ludi ktory si kupa 50 album je niekolko milionov ludi a rytmusa niekolko tisic az desatice. Bohuzial cely svet este nerozumie slovencine.<br />
    <br />
    A hej, nema tam DJ premiera. Chalan DJ premier len tak niekomu svoje hudby neda. Takze je to dost haluz. <br />
    <br />
    V ramci cesko-slovenskeho rapu ma Rytmus vela prvenstiev a k novemu albumu chysta dalsie. Klip, ktory ho bude stat daky ten milionik.
  60. 60
    Stephan

23 ročný chalan

ODPAD ktory by mal byť odpálený do vesmíru
  61. 61
    Radiophonic

35 ročný ujo

@Grietusha<br />
    <br />
    Spomínať v prípade rapu popkultúru je odvážny počin. Slovo popkultúra pozostáva aj zo slova kultúra a Rytmus a kultúra akosi neladia. Vlastne to nie je ani pop, pretože to nie je záležitosť, zámerne sa vyhýbam slovu hudba, populárna, teda pre širšie masy, ale len pre malú skupinku podobne postihnutých.<br />
    <br />
    @Hajzelodkosti<br />
    <br />
    Ty si učinil zadosť svojim názorom svojmu nicku. Ale verím, že si mal peknú noc a už sa ti ustálila hormonálna hladina. <br />
    <br />
    Keď som si prečítal, že už desať rokov počúvaš čosi, čo malá skupina ľudí nazýva hudbou, prišlo mi z toho tak všelijako. V kontexte s tým ti vlastne nemôžem nič napísať, len ťa chápať. Asi aj ty chápeš felecigáňa Rytmusa, keď ho obhajuješ. Pre mňa je to len scvrknuté úbožiatko, ktoré si kompenzuje vlastnú neschopnosť tým, že bľaboce do mikrofónu, nadáva na celý svet, lebo si myslí, že je to správne a naučil sa to od amerických kolegov, kupuje si veľké silné autá, pretože tak robia aj americkí kolegovia a tým sa vraj tiež niečo kompenzuje, zdobí sa značkovými sračkami na ktorých je z družíc poznať, že sú značkové a lesklými "šperkami", aby všetci dobre videli a pochopili, že on je bohatý, že on je KRÁL! Ale koho je on kráľom?
  62. 62
    Grietusha

33 ročná žena
    world citizen, človák

@radiophonic tak mi je ľúto tvojho malého uzavretého sveta, do ktorého ti akosi nepreniká nič iné okrem toho, čo tam pustíš a vysvetlíš si to po svojom. odporúčam chytiť výkladový slovník a pozrieť si význam slova kultúra.
  63. 63
    Radiophonic

35 ročný ujo

@grietusha<br />
    <br />
    Ty sa mi páčiš! Si veľmi múdra a sčítaná. Muži ťa musia milovať. Aj preto, že si schopná absorbovať aj to, čo do seba nepustíš a že si otvorená vysvetleniam iných. Keby si ma to naučila...
  64. 64
    Mizoyka

22 ročné dievča
    Bardpha

@udy1 odsudzovanie...no a ? čo je na tom zlé,keď odsudzuje idiota,na ktorého si po 10 rokoch nikto ani len nespomenie...(grc)<br />
  65. 65
    Udy1

24 ročný chalan
    Bardejov

@mizoyka aký je rozdiel medzi tebou a ním ? . vy nadavate na neho . on si robí z vás srandu a ešte na tom aj zarába .. čo mu závidíš ?? . :-P . odsudzovanie je vždy zlé . nech už odsudzuješ kohokoľvek ..
  66. 66
    Ayreen

26 ročná žena
    Bratislava

@radiophonic - totálny súhlas v @61.<br />
    <br />
    a k albumu? spáliť, zakopať, poliať kyselinou, vystreliť do vesmíru.<br />
    <br />
    inak, bohovo sa mi páči tá malá kôpka ľudí, ktorá sa snaží vehementne presadiť, že Rytmus je niečo dobré. aj napriek tomu, že drvivá väčšina Rytmusa za hudobníka nepovažuje, tak názor väčšiny je vždy zlý a opovrhnutiahodný, no nie? väčšina ľudí chvalabohu nie je hluchá.
  67. 67
    Mizoyka

22 ročné dievča
    Bardpha

ja mu nezávidím absolútne nič:-D jediné,čo chcem,aby bol od takých týpkov pokoj..:D
  68. 68
    Udy1

24 ročný chalan
    Bardejov

@Mizoyka takých akých ?? :-) .
  69. 69
    Ink

26 ročný muž
    Rock &amp; roll!

Off topic, narážka na podtému<br />
    <br />
    Hudba sa vo všeobecnosti definuje ako špecifická ľudská aktivita, ktorá sa pomocou v priestore a čase charakteristicky zoskupených tónov a zvukov a na základe spoločenských skúseností usiluje o (hlavne estetickú) komunikáciu. Hudba je konkrétnejšie druh umenia, ktorého výrazovými prostriedkami sú tóny a základnými komponentami harmónia, melódia, rytmus a farba. Podľa Cassiodora je hudba matematická veda.<br />
    <br />
    Zvýraznil by som "ľudská aktivita, ktorá sa pomocou v priestore a čase charakteristicky zoskupených TÓNOV a zvukov a na základe spoločenských skúseností usiluje o (HLAVNE ESTETICKÚ) komunikáciu"<br />
    <br />
    Ano z tejto definície vyplýva, že Hiphop, môžme považovať za hudbu za predpokladu, že to neni iba beat a do neho recitácia, teda "rap".<br />
    <br />
    Podtrhol by som výrazy ako "harmónia, melódia, rytmus a farba" Väčšina hiphopu splňuje tak maximálne 2 z týchto kritérii. Neviem, či ide o postačujúce kritéria, takže definícia Hiphopu ako hudby je naozaj diskutabilná ak si to úplne objektívne a úprimne vezmeme, je nemožné 100% určiť, či HH je hudba. Alebo nie.<br />
    <br />
    Uzavrel by som otázku:<br />
    "Je hip-hop hudba?"<br />
    na odpoveď:<br />
    "Ako ktorý"
  70. 70
    Uchi

24 ročný chalan
    Košice

Úprimne, v hudbe sa nebránim počúvaniu rôznych štýlov, proste keď sa mi pesnička páči, rád si ju vypočujem a je mi jedno, že aký je to štýl. Len nechápem ľudí, čo nemajú pochopenie pre iné štýly. Taktiež napríklad nemusím opery, ale preto ešte nezačnem rozkrikovať, že je to blbé a podobne... Trošku tolerancie by sa vám zišlo, nie sa hneď pustiť do hádky :P
  71. 71
    Pernik

22 ročný chalan
    Metropola Zeleného Východu KE

Určite si radšej pustím Rytmusa, ako metal, death metal, rock-metal a podobné kraviny zo severu, každému sa páči niečo iné...
  72. 72
    Picasso

25 ročný muž
    Trnava

Ako tu uz niekto napisal urcite lepsie ako metal
  73. 73
    Radiophonic

35 ročný ujo

A medzi rapom a metalom je vákuum?
  74. 74
    Dconan

24 ročný chalan
    Prešov

@Hajzelodkosti slovensky "hip hop" sa mi absolutne nepaci ... :P jediny rym ktori vedia dat sa zacina , ma v strede a konci sa nadavkou cize si onich myslim svoje
  75. 75
    Zimuska

25 ročná žena
    over the hills and far away..

lebo ziaden z vas co ho kritizuje v zivote nepouzil v konverzacii nadavku a vyjadruje sa uplne spisovne.. a metalove kapely maju tak isto krasne nevulgarne texty;)<br />
    <br />
    keby ste si pustili aspon viac akojednu pesnicku alebo tie co sa nehraju vsade ked tak strasne kritizujete a hlavne si vypoculi tie texty.. nazor ze nie ja to nepotrebujem stacila mi jedna je absolutne hlupy a nemate potom pravo hovorit ci je to kvalitne alebo nie pretoze neviete o com hovorite...<br />
    <br />
    a niektore texty su vazne kvalitne len to ich treba pocuvat.. jeden ma dokonca rozplakal:p<br />
    <br />
    a chcela by som este vidiet aky mate rozhlad v hudbe tipujem ze vacsina ste zaskatulkovani do jedneho stylu a nedate priestor inym tiez velmi kvalitnym interpretom lebo to donho nezapada... a to je velka skoda <br />
    <br />
    a rytmus velmi dobre vie co robi.. robi co ho bavi zaraba na tom a este sa moze zabavat na presne takych idiotoch co nic nechapu a myslia si aky je kokot..<br />
    <br />
    a to vobec nepocuvam hiphop ani rap:p<br />
    <br />
  76. 76
    Belzeboss

26 ročný muž
    European capital of trophies

@Zimuska lenze ja svoje nadavky nenahravam a nevydavam, akoze v zmysle toto som ja a to je to najlepsi co viem, metalove kapely maju malokedy vulgarne texty, a ak aj, tak hudba je vacsim umeleckym dielom ako v pripade rapu ci hophopu ci co to vlastne je, aj ked neplati to generalne o kazdom metale, aj tam su veci pod uroven samozrejme. Co ma vsak na tom hrdinovi najviac irituje, je ze vcera este spadol zo stromu a dnes sa hra na svetoveho interpreta..
  77. 77
    L0l0mir

25 ročný muž
    ...

@25Hajzelodkost si zabil :-Di
  78. 78
    L0l0mir

25 ročný muž
    ...

@Radiophonic ty kokos by ma aj zaujmalo co robi 27 rocny chlap na fore okrem toho ze pise a diskutuje
  79. 79
    Smajlgirl

22 ročné dievča

Ha, ha, ha :D
  80. 80
    L0l0mir

25 ročný muž
    ...

@Prcimir88 ty si riadny drbo bud si len robis z rytmusa srandu alebo si uplne vypatlaný nácek
  81. 81
    L0l0mir

25 ročný muž
    ...

@8Matheusko metal a podobne sracky patria do kosa
  82. 82
    L0l0mir

25 ročný muž
    ...

@Zimuska ty vyzeras...
  83. 83
    Zubrienka7

27 ročná žena
    Senec

niektoré pesničky su až moc prehnane nadávkami ale ostatné sú super tak 5O na 50<br />
  84. 84
    L0l0mir

25 ročný muž
    ...

76Belzeboss a.k.a krivynoss a.k.a zhnojomvoz to je zaujimave nevies ako sa ten zaner vola (rap,hip-hop) ale vies ze su tam veci pod úroveň...takže z toho vyplyva len jedna vec ze mas komplet vsetko od A po Z napocuvane... metal je umelecke dielo?...si sa zblaznil...daj si kazajku
  85. 85
    Alfoethur

26 ročný muž

http://www.srpuls.cz/vdmusick/obaly/sracka_hovno.jpg
  86. 86
    L0l0mir

25 ročný muž
    ...

@66Ayreen ty si niaka premudrela...spáliť, zakopať, poliať kyselinou, vystreliť do vesmíru...teba<br />
  87. 87
    Hnisavica

28 ročný muž
    ...a tým myslím tam dole

@l0l0mir Keby si aspoň polovicu tých nickov napísal tak, aby sa dostali k adresátom.
  88. 88
    L0l0mir

25 ročný muž
    ...

@87Hnisavica preco by som ti ja mal pisat tie nicky??...rozhliadni sa
  89. 89
    Ayreen

26 ročná žena
    Bratislava

@L0l0mir ozval sa ťažký hiphoper ala Rytmus? :D :D :D
  90. 90
    Belzeboss

26 ročný muž

@L0l0mir mozeme dat anketu, ze komu viac patri kazajka, ci tebe alebo mne..o vitazovi nepochybujem;)
  91. 91
    Radiophonic

35 ročný ujo

@LOIOmir @78<br />
    <br />
    To fakt by ťa zaujímalo, čo tu robím okrem toho, že tu píšem a diskutujem? Je to obrovská záhada. Ani si nevieš dobre predstaviť, čo všetko sa tu dá robiť okrem písania a diskutovania. <br />
    <br />
  92. 92
    Zimuska

25 ročná žena

@Belzeboss ano hra sa ale kam sa tak dostal.. kazdy ma svoje ciele a on si dokazal za tym svojim ist a splnit si ho.. a moze sa nam smiat teraz.. nejde o to ze ma peniaze ale ze si splnil co chcel a to vela ludi nedokaze..:p <br />
    <br />
    a tak ako je pri metale dolezita hudba pri rape su texty aj ked nie je kazdy dokonaly.. ani punku neslo o hudbu a dokonaly spev.. a mal vela do seba.. <br />
    <br />
    @zubrienka7 suhlasim..:) <br />
    <br />
    a rytmus nie je jediny na svete kto nesklada len skvele veci taka je vacsina interpretov.. jediny kto pre mna nezlozil ani jednu zlu vec bol marek brezovsky..
  93. 93
    Belzeboss

26 ročný muž

@Zimuska potom su jeho ciele dost ubohe, aj ked nemam jeho peniaze, "slavu" ak sa to da takto nazvat, rozhodne sa da nad tym pousmiat, no ja mam este cas nieco dosiahnut, ak budem v jeho veku, potom sa mozem retrospektivne poohliadnut a som zvedavy ci sa bude stale moct smiat..mozno ano, ale moj respekt si takouto cestou urcite neziska..
  94. 94
    Zimuska

25 ročná žena

@belzeboss myslim ze ho ani nepotrebuje:) pozri robi co chce a je v tom dobry co uznaju ti co sa tym zaoberaju.. a pritom nikto ani netusi aky je v sukromi... myslim ze moze byt spokojny<br />
    <br />
    a nikoho tymto nenutim ho pocuvat.. len mi pride hlupe nanho nadavat od ludi co si vypoculi tak jednu radiovu kravinu a zavrhli ho.. nevravim ze sa musi hned pacit vsetkym co si vypocuju od neho ostatne texty.. mne sa tiez kopa kapiel nepaci ale nechodim a nenadavam na nich a nerozhlasujem vsade ze su strasni.. a tiez mozu byt tie kapely dobre v tom co robia.. neviem ako priklad mi napada mayhem:D<br />
    <br />
    a okrem toho tym ze sa nanho tolko nadava ma akurat obrovsku pozornost.. kolko ludi len pocuva jeho hudbu aby sa zasmiali aky je idiot.. aj zla reklama je reklama:p
  95. 95
    L0l0mir

25 ročný muž
    ...

@90belzeboss :-D dobry for...si myslis ze ma zaujma nazor zakomplexovanych ludi [nie vsetkych] na birdzi ze ci patri kazajka mne alebo tebe??...ved ty si sa uz zakorenil pred pocitacom a stale si zaveseny len na birdz portali
  96. 96
    L0l0mir

25 ročný muž
    ...

@89Ayreen ani jedna z moznosti 8-D
  97. 97
    L0l0mir

25 ročný muž
    ...

@91Radiophonic neviem a ani si nechcem predstavit co robis ty
  98. 98
    Belzeboss

26 ročný muž

@L0l0mir zial, to by bol premna privelky luxus na ktory cas zdaleka nemam..mimochodom som celkom pevne presvedceny ze ty si ten, kto z nas dvoch travi pri internete viac casu ako ja, ale holt..mysli si co chces..s tebou cas stracat nemienim, lebo ako som uz povedal, vela ho nemam
  99. 99
    Belzeboss

26 ročný muž

@Zimuska o tom nepochybujem ze ho nepotrebuje, ako ani ja nepotrebujem jeho..je to vzajomne..robi co chce a nech si to posudzuje kto chce..lenze ja si mozem nadavat nanho kolko chcem, je to moje pravo, on tiez velmi nerozmysla nad tym na koho a preco prave nadava...mne sa tiez nepaci vela inych veci, lenze tie maju aspon nejaku uroven tak nemam dovod na nich nadavat<br />
    ..ja mu takuto reklamu prajem, prezentuje sam seba, to nie je zakazane..a je na ludoch kto to chce pocuvat..jeho starost..ja sa ale nastastie s takymit ludmi nestykam..
  100. 100
    Badromantick

24 ročný chalan
    on monsterball tour

v živote som to nepočul a počuť nebudem ale už teraz mi je to odporné ...