Fórum pridal Dr_fejkova, 8. 11. 2017 11:09 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo je lepšie - byť prirodzene tenký/tenká a chcieť pribrať alebo byť prirodzene tučný/tučná a chcieť schudnúť?

0
Dr_fejkova

30 ročná žena

• 50% ľudí
    byť prirodzene tenký/tenká a chcieť pribrať
  • 50% ľudí
    byť prirodzene tučný/tučná a chcieť schudnúť
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Paria333

25 ročný muž

úplne jedno :)
  2. 2
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Ani jeden extrem uz len z toho dovodu ze uplne vyschnuty clovek nevyzera nejak velmi pritazlivo a hlavne zdravo a tucnejsi clovek tiez..ale podla mna sa da rychlepsie pribrat ako schudnut len treba vediet ako :)
  3. 4
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

wtf, co je to prosimta byt prirodzene tucny?

ziaden clovek, pokial nema vyslovene poruchu organizmu, nema pri zdravej zivotosprave nadvahu. A ak ma poruchu, tak to samozrejme bude ten horsi pripad nez byt stihly a chciet pribrat.
  4. 5
    Mariquittka

24 ročné dievča
    Kežmarok

ja som prirodzene tučná, 70+.. a keď pozerám extrémne premeny a tie baby, čo mali v mojom veku okolo 70 a po pôrode nad 100 a nejde im to dole, tak z tohto pohľadu je lepšie byť (pre ženy) prirodzene štíhla, čo po pribratí pôrodom, vekom, hormónmi atd. sa dá do normálu, lebo priberanie je vždy len z jedla...ale inak ani jedno, ani druhé
  5. 6
    Dr_fejkova

30 ročná žena

no sú ľudia, ktorí sú proste štíhli a tuční, a neovplyvňujú to. skôr genetika.