Fórum pridal Pysta666, 21. 4. 2009 22:40 do kategórie Hudba. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo je na Hip-Hope také dobré že ho počúva skoro každý??

0
Pysta666

24 ročný chalan

.... akože nechápem čo na tom každý vidí
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kolini

24 ročný chalan
    srdcom navždy v Trenčíne

skoro kazdy? myslis populaciu od 8-20?
  2. 2
    Ribo

23 ročný chalan
    Banská Štiavnica

Nestaci ti jedna diskusia za den, kde chcete zas urazat HH? V tej predchadzajucej by boli tiez normalne nazory, keby sa niektori hned nepustia do urazania...
  3. 3
    Pysta666

24 ročný chalan

no hej myslim tých:D ale proste nech mi to vysvetlia
  4. 4
    Pysta666

24 ročný chalan

@2 nestačí lebo ja nechcem nadavat ja chcem nech mi tu normalne vysvetlia že čo je na tom take super<br />
  5. 5
    Tenario

27 ročný muž
    Šurany

Vam to uz .ebe s tymi temami dnes o hip hope? Kazdy si pocuva co chce a kazdemu sa paci nieco ine. Nechapem co tu stale riesite.
  6. 6
    Alexilaiho

25 ročný muž
    Svätý Jur

Preco zmazali predchodziu diskusiu?<br />
    Co nezniesli ze proti hiphopu tam boli argumentov na mraky ktore nikto nevyvratil?
  7. 7
    Tenario

27 ročný muž
    Šurany

Vystvetli mi ty preco sa napriklad tebe paci metal alebo nieco ine. Da sa to vysvetlit? Neda! Jednoducho sa to ludom paci...
  8. 8
    Mirkova

27 ročná žena
    šťastná jedine s Tebou

nič na tom nie je super, deckám stačí, že Pán Boh Rytmus trikrát zahreší a hneď sú z toho všetci napichaní...že aký je on kápo, že aký je hip-hop úžasný...je to ich voľba, nech si každý počúva čo chce, hoci ani ja tomu nerozumiem
  9. 9
    Janulik236

21 ročné dievča
    SolCity :)

no tak dajme tomu ze niekto pocuva metal ...tak aj on na tom nieco vidi ked to pocuva nie ?? tak aj ludia co pocuvaju hip hop na tom nieco vidia...pre kazdeho to znamena nieco ine....kazdemu nieco ine dava....priznavam aj ja to pocuvam a paci sa mi to....a preco to pocuvam ?? lebo sa mi to paci ... a vadi to niekomu ??ak hej tak nech mu to hned prestane vadit lebo jeho do toho nic !!!
  10. 10
    Ribo

23 ročný chalan
    Banská Štiavnica

@pysta666 OK, tak to skuste aspon par komentov hned bez urazky ;). Mimochodom rap tvoria a pocuvaju ludia od 12-60 rokov ;) (vynimky aj viac, ci menej). <br />
    A co mne osobne sa na nom paci? Ale teraz myslis hip-hop, alebo rap? Ak rap, tak jednoznacne texty. Ti ludia sa neboja povedat pravdu, neboja sa zautocit na vladu, na system ci na novodobe konzumne hodnoty. Taktiez podmazy su super, ale to je podla kazdeho gusta.
  11. 11
    Alexilaiho

25 ročný muž
    Svätý Jur

@tenario<br />
    vysvetli mi preco sa niekomu paci rozthane ludske vnutornosti okolo mrtveho cloveka v blate na zemi a niekomu krasne auto...
  12. 12
    Sleepwalker9

28 ročná žena
    Galanta

Ja ho nepočúvam:-)
  13. 13
    Jimmycrow

27 ročný muž
    Partyslava

Žeby videli hudbu? :-D<br />
    To si prehnal... Skoro každý? :-D Už sa tento počet zmenšuje. A zvyšuje sa počet stúpencov metalu a rocku... Aspoň čo som si ja všimol. Ale nikdy to nebude ako v osemdesiatych rokoch...:-D<br />
    A tiež... Je skôr väčšina takých, čo tolerujú aj tento hudobný štýl, tak prečo sa furt do neho navážať? (bolo to všetko dostatočne chaotické a odveci? :-D)
  14. 14
    Rebell

30 ročný muž
    Sedem metrov od karfiolu.

Nie som si istý ale nie je hip hop názov subkultúry?? Ktorá obsahuje hudobné štýly ako rap,RnB,...??<br />
    <br />
    Pretože obsahuje gangsterské zložky. A mladí ľudia (utvárajúci si názory) predovšetkým uprednostnujú hrubú silu a rešpekt.
  15. 15
    Alexilaiho

25 ročný muž
    Svätý Jur

@ribo @10<br />
    aha takze sa ti pacia texty ze sa neboja zautocit... vezmem si hned skraja napriklad punk.. vznikol este skor ako hiphop a prvy sa vyznacoval nebojacnymi textami proti vlade a podobnym veciam<br />
    aha paci sa ti podmaz, moze byt, nemozem sa vzit ake mas citenie, avsak to moze byt jedina vec ktora sa ti paci.. a je jednoznacne ci podmaz v hiphope alebo instrumentalistika v metale, ktore z nich je narocnejsie, umelckejsie, ma viac do seba
  16. 16
    Storalhangman

25 ročný muž
    Bratislava

Je to in, maju zeny, za tyzden sa dostanu na scenu bez talentu, no nekup to :D
  17. 17
    Bress

22 ročný chalan
    Košice

Takisto preto lebo, kedysi bol v mode metal alebo ine styly...
  18. 18
    Plarika

27 ročná žena
    vo svete dažďového muža

Ja ho nepočúvam..
  19. 19
    Ribo

23 ročný chalan
    Banská Štiavnica

@alexilaiho punk a rap vznikali priblizne v rovnakom case (hmm expert, ze? :D). A punk uz teraz nie je vobec to co byval za cias Jimiho Hendrixa.<br />
    Mimochodom o co ti vlastne teraz ide? Chces vsetkych presvedcit nech pocuvaju to co ty? Vyzera to tak... Konecne uz aj ja porusim 1. pravidlo a poviem ti, ze ak je to tak, tak si podla mna k*k*t. Stacilo, pocul si moj nazor. Ak sa chces dalej do niekoho navazat, odporucam ti zahladiet sa sam do seba ;). Koncim HOWGH (vsetkym dobru noc xD)
  20. 20
    Mayo

26 ročný muž
    Bratislava

@jimmycrow to, že ty sa viac pohybuješ vo svojich kruhoch, neznamená, že sa stupňuje počet priaznivcov rocku a metálu.<br />
    <br />
    Hip Hop práveže poslednou dobou nadobúda viac rozmerov.<br />
    Tak isto ako sa to stalo s Jazzom alebo Rockom<br />
    <br />
    No všetko je už v alternatívnej, odbornejšej rovine.<br />
    <br />
    Teda, ak niekto pozná Rytmusa a ďalej sa nedostal, bude žiť v tom, že sú to sračky.<br />
    Tak isto, ako sa z druhej strany nedostal cez, ja neviem, Guns n Roses alebo Tublatanku.<br />
    <br />
    Ja by som rozbil rádio/jukebox keď hrá Rytmus, ale aj GnR.<br />
    <br />
    Jedno čo neznášam, sú netolerantný/obmedzený ľudia.<br />
    Ak sa niekomu páči len Metal/Rock/Hip Hop, fajn skysnite pri tom, ale do ostatných vecí sa neserte, ak ich nepoznáte.
  21. 21
    Tenario

27 ročný muž
    Šurany

@alexilaiho pointa?
  22. 22
    Lix

24 ročný chalan
    Trnava (Smolenice)

Poviem ti čo je na tom také dobrér, skús si počúvnuť starú hudbu DeFuckTo, alebo Chaoz. Je to proste pohoda životného štýlu vyjadrená slovami a hudbou. Vyjadruje to môj životný štýl ktorým žijem. hip-hop sa nepočúva, počúva sa rap, hh je štýl, rap je jeho element. <br />
    Prečo to každý počúva? MOžno je taká doba, vieš, deti letia na tom čo je in. Možno to tiež vyjadruje ich životný štýl, možno chcú byť drsný, chcú sa hrať na rytmusa... Ja neviem, takéto ja nepočúvam, ako je rytmus, H16 a ďalší...
  23. 23
    Jimmycrow

27 ročný muž
    Partyslava

@mayo Neveril by si, ale málo sa v takých kruhoch pohybujem. Nepoznáš ma. Ja si len všímam na ulici. Koľko deciek sa hrá na metlákov a na tvrďákov. A práveže tých hip-hopových je čoraz menej. Možno je to tak len v našom meste, ale je to tak...
  24. 24
    Oinomaos

31 ročný muž
    Bratislava

To co sa paci mne neznamena hned ze sa to paci aj tebe...A zasa naopak to co lahodi tebe nemusi mne.To vsak nedava zivnu podu pre famy typu to je odpad a to moje je naj..Tolerancia k vyberu a oblubenosti stylu inych niekomu asi chyba...Ved coze tam po tom co zaujima ineho..Hlavne ze to moje je naj a svet je gombicka...
  25. 25
    Alexilaiho

25 ročný muž
    Svätý Jur

@ribo<br />
    Hiphopova "hudba" sa zacala vyvijat na konci 70 tych rokov, punk zacal uz niekde v polovici.. ale o toto mi neslo, vravel si ze TI ludia co robia hiphop sa neboja povedat pravdu, ze maju texty ktore, vynikaju, ja som ti ukazal ze texty su bojovne, aj v inych styloch, napriklade som pouzil punk.. <br />
    Nechcem presvedcit ostatnych aby pocuvali to co ja, chcem im "naliat" rozumu, ukazat im, aky ten ich hiphop vlastne je. Hiphop je subkultura, v ziadnom pripade ale nie hudba, ked niekto nazyva hiphop hudbou uraza tym miliony roznych ludi.<br />
    Poviem ti to naprikald takto.. 90% ludi co sa venuju dlhsie roky hre na nejaky hudobny nastroj, vedia aky je to pocit ked niekto vyzdvihuje hiphop nad ich hudbu ci uz je to folk, metal, rock alebo jazz .. <br />
    <br />
    btw paci sa mi ako dokazes uniknut mojim argumentom tym ze na mna nereagujes dlhi cas a zrazu ked najdes jedinu vec na ktoru dokazes vymysliet nejaky protiagrument tak sa zacnes len do nej navazat
  26. 26
    Alexilaiho

25 ročný muž
    Svätý Jur

@tenario<br />
    ked to pochopis daj vedet
  27. 27
    Matwejo

26 ročný muž
    ZV/BA

ja počúvam napríklad aj Sinatru a nikomu nevnucujem aká je to skvelá hudba, tak by to bolo fajn, keby to robil každý aj pri HH či Rocku či metale. Proti HH nemám nič, proti ľudom ktorí počúvajú HH mám len to, nech si to nepúštajú na plné pecky z mobilu v autobuse ako som minule zažil (ale to boli asi (dúfam že len) len individuálne prípady 12-ročných zmagorených deciek :-), trošku som im pohrozil a vypli to )
  28. 28
    Tenario

27 ročný muž
    Šurany

@alexilaiho pis normalne a pochopim :) ale najsor ty pochop co znamena slovo tolerancia voci ostatnim<br />
    <br />
    <br />
    <br />
  29. 29
    Tenario

27 ročný muž
    Šurany

http://www.youtube.com/watch?v=V-oCKYPLjSQ
  30. 30
    Ribo

23 ročný chalan
    Banská Štiavnica

@alexilaiho HH sa zacal vyvyjat priblizne od roku 1967 ;) Nie az na konci 70. Ano texty su bojovne aj v inych styloch, ale uprimne nieco tak priame, a vystizne tuto dobu vidiet len v rape. <br />
    Nechcem presvedcit ostatnych aby pocuvali to co ja, chcem im "naliat" rozumu, ukazat im, aky ten ich hiphop vlastne je. (rofl)(rofl)(rofl) Tuto vetu si precitaj a potom povedz, ze trepem :D. To ako keby chces rabinovi vysvetlovat zidovstvo, fararov krestanstvo ci fanusikovi futbal :D<br />
    A ty si myslis, ze cela moja komunikacia a praca s internetom je len o tom aby som tebe mohol odpovedat na kazdu domnienku?
  31. 31
    Alexilaiho

25 ročný muž
    Svätý Jur

@tenario<br />
    sry, predtym som bol v inej teme o hiphope, teraz je tu trosku dementne zalozeny nazov, na to si reagoval, to som si neuvedomil, sry
  32. 32
    Alexilaiho

25 ročný muž
    Svätý Jur

@all<br />
    a hovorim to este raz, nech si ludia pocuvaju co chcu, nech si pocuvaju hiphop a zostanu nadalej hudobne obmedzeni, ale nech to prosim nenazyvyju hudbou alebo nedajboze umenim cim urazaju ludi, ktori na hudbe tvrdo makaju.
  33. 33
    Alexilaiho

25 ročný muž
    Svätý Jur

@ribo<br />
    Hiphop sa zacal vyvijat v 60tych rokoch ale ako subkultura a rap zacal az koncom 70tych rokov.... v 60tych rokov sa vyvijali reggae od ktorych rap pobral par prvkov..<br />
    <br />
    tou vetou som narazal na to ked niekto hiphop nazyva umenim, alebo hudbou<br />
    <br />
    to ze v inych styloch texty niesu az take priame alebo bojove je uplna blbost, rozdiel je v tom ze tam najdes aj take texty aj take aj ine aj ine<br />
    <br />
    nemyslim si, ale ked uz reagujes, tak mas reagovat na vsetko, nie len na to na co dokazes reagovat a co sa ti hodi :)
  34. 34
    Dnbasser

27 ročný muž
    another dimension

na hiphope neni dobre nic...<br />
    (moj nazor)<br />
    ...neodsudzujem, pocuvam si svoje a do inych sa nestaram takisto ako to ja neznasam ked sa do mna nekto stara...
  35. 35
    Mayo

26 ročný muž
    Bratislava

@alexilaiho prepáč, ale aký argument?<br />
    Lebo ja som si všimol len subjektivny doják o tom, že Hip Hop nieje hudba, lebo sa tam používajú sample.<br />
    95% hudby sa dnes tvorí na základe samplov a skladania.<br />
    <br />
    Ten sampel musel byť nejak nahraný, teda sa použil hudobný nástroj.<br />
    <br />
    Ak ideš na Hip Hopový koncert, tak väčšinou sa rozdeľujú na 2 typy:<br />
    - z gramcov<br />
    - live<br />
    <br />
    Budem predpokladať, že si ešte na Hip Hopovom koncerte nikdy nebol.<br />
    <br />
    Ak prídeš na koncert z gramcov, neznamená, že nejde o "hudbu", lebo sample.<br />
    Gramec je sám o sebe hudobný nástroj, hrať na ňom je rovnako ťažké ako zvládnuť bassu alebo klavír.<br />
    Rozdiel je v tom, že ty gramec nemusíš brať ako hudobný nástroj, lebo je tu len nejakých 30 rokov? Načo gitara, klavír o tisíc rokov viac. <br />
    No hudobný progress je tu stále a prirovnať gramec+rap k rozmláteným vnútornostiam okolo mŕtveho tela? Smrdí z toho obmedzenosť/netolerancia jak sviňa.<br />
    <br />
    A ak pôjdeš na live koncert s hudobníkmi, uvidíš taký výkon, ako ani na rockových/metalových/punkových koncertoch nevidíš :-)<br />
    <br />
    Nakoniec, prečítať si niečo z wikipédie vie každý.<br />
    Ísť, prežiť si a objektívne posúdiť už nie.
  36. 36
    Mayo

26 ročný muž
    Bratislava

@dnbasser že Ťa klávesnica nebolí! :D<br />
    Ti to pripomeniem, keď po mne nejaký budeš žiadať.<br />
    (Aj Foolk sa tam radí, do abstraktnej vrstvy hiphopu)
  37. 37
    Vladic

27 ročný muž
    Vráble

no ja som tiez nechapal hip-hopu...ale uz som pochopil <br />
    <br />
    http://www.youtube.com/watch?v=SY2UtMKIulM&amp;feature=related
  38. 38
    Fragile.

25 ročný muž
    Brno

@alexilaiho Ak pri tom, ako pises tie elitisticke zvasty zaroven pocuvas CoB, tak sa mozem len zasmiat :)<br />
    <br />
    Podla mna Mayo trochu prehana, ale je to o niecom inom a hlavne je imho dolezity vysledok a nie, kolko chudak jazzman drtil teoriu, ked jeho hudba nema pointu :) Pusti si napr. Massive Attack, co je jednoducha elektronika s korenmi aj v hiphope a uvidis, ze je to ovela temnejsie a sugestivnejsie, ako vacsina doomu/sludgu/blacku atd.
  39. 39
    Mayo

26 ročný muž
    Bratislava

@fragile. v čom preháňam?<br />
    že aj hiphop je hudba alebo gramec hudobný nájstroj?<br />
    alebo niečo iné?
  40. 40
    Fragile.

25 ročný muž
    Brno

@mayo Hej zle som sa vyjadril :) Na mna na gramci zaposobi skor napaditost a vtip, ako technicke prevedenie, oproti tej gitare, alebo zivym bicim... ale nepopieram ani jedno z toho, co si povedal v druhej vete, to by bola blbost :)
  41. 41
    Peter_piper

28 ročný muž
    ♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫

@alexilaiho @32 tak isto hudobne obmedzeni ako si aj ty? dakujem neprosim ;)
  42. 42
    Matulaa

24 ročné dievča
    Ružomberok

hip hop je blbost..sak to nema ani poriandi tex a blbost proste
  43. 43
    Hajzelodkosti

29 ročný muž

jebnute deti...obmedezeny, bez rozhladu a vedomosti o tejto subkulture. Uz sa vyjadrovat nebudem, vidim, ze viac obmedezncov a kokotv je u fanusikov inej hudby nez u tych na ktorych sa nadava. Primitivnost nepozna hranic.
  44. 44
    Xhtml

32 ročný muž
    6502

hudobny nastroj je gitara, flauta, violoncelo, basa, klavir, atd, atd, atd..<br />
    <br />
    ale gramec? :DD co ti sibe ty vole
  45. 45
    Pusinka69

22 ročné dievča
    Bratislava

ja si myslim ze je to kazdeho vec a vas do toho nic nie je :P
  46. 46
    Xhtml

32 ročný muž
    6502

mimochodom, rap je zla hudba.. je to jedno velke negativum.. necudujem sa zakladatelovi.. :)
  47. 47
    Pusinka69

22 ročné dievča
    Bratislava

a este nieco podla mna je hlupost odsudzovat cely rap a hip hop koli jednemu jeho predstavitelovi ako je rytmus :/
  48. 48
    Boo

27 ročný muž
    cudzie debaty pri pive

@xhtml mimochodom, si obmedzenec ktoreho nazory uz davno ludom lezu krkom...<br />
    <br />
    to ze nechapes nerobi z rapu nelogicku hudbu, ale z teba cloveka, ktory v nom nic nevidi...ale to ti nedava ani naznak dovodu na urazanie rapu ako takeho...nechapes ho a to ti nikto nema za zle...ale ked si to tak vezmes, tak povedzme bezny bezdomovec nema ani paru o kvantovej fyzike a netravi dni tym, ze nadava, aka je to volovina...
  49. 49
    Xhtml

32 ročný muž
    6502

@boo kvantova fyzika nie je nic zle..<br />
    <br />
    rap je zly, pretoze je to samo o sebe urazanie, povysovanie sa, nadavanie, konzumny zivot.. viz klipy - pipky, prachy, auta..<br />
    <br />
    povedz, ze nie
  50. 50
    Grietusha

33 ročná žena
    world citizen, človák

@xhtml:<br />
    <br />
    "rap je zly, pretoze je to samo o sebe urazanie, povysovanie sa, nadavanie, konzumny zivot.."<br />
    <br />
    môžem si dovoliť zameniť jedno slovo a jedno vynechať? :D <br />
    <br />
    "xhtml je zly, pretoze je to samo o sebe urazanie, povysovanie sa, nadavanie, "<br />
    <br />
    ďakujem za pozornosť :D:D:D<br />
    <br />
    http://www.youtube.com/watch?v=itiDSoESdr4
  51. 51
    Xhtml

32 ročný muž
    6502

@grietusha zas som napisal len pravdu a zas to niekto nechce chapat..
  52. 52
    Deadlyliving

27 ročný muž
    Far from refuge.

obmedzení ste všetci, čo sa tu hádate
  53. 53
    Pershing363

28 ročný muž
    Bratislava Vrakuňa-Petržalka

Zas jedna diskusia kde si jedni hovoria svoje a dalsi zasa svoje, ma toto vyznam?
  54. 54
    Baska638

22 ročné dievča
    Prašice

skoro kazdy nie...
  55. 55
    Andyeye

22 ročné dievča
    nerealita

ja nepocuvam ...napriklad:D:D
  56. 56
    Insanebutalive

24 ročné dievča
    nezistíš

napr.ja hiphop neznasam:P
  57. 57
    Miska323

19 ročné dievča
    Za siedmimi horami...

Presne...ja ho teez neznasam...akoze nektory ludia co to pocuwaju su fajn-akoze lebo necem nikoho urazat...ale ja hip hop a rap naozaj nemusim.
  58. 58
    Miska323

19 ročné dievča
    Za siedmimi horami...

Presne...ja ho teez neznasam...akoze nektory ludia co to pocuwaju su fajn-akoze lebo necem nikoho urazat...ale ja hip hop a rap naozaj nemusim.
  59. 59
    Miska323

19 ročné dievča
    Za siedmimi horami...

60. 60
    Bohaotcatvojho

21 ročné dievča
    tam kde muchy seru:)

@jimmycrow suhlasim s nim spravne to povedal a ja som si vsimla ze coraz viac je matalistov ale su aj taky co sa dorabaju a tak a preto len poviem <br />
    ani ja nepocuvam hip hop ale metal ale nebudem odcudzovat ludi za to co pocuvaju moze pocuvat sladaciky a take one veci a moze byt horsi ko hiphoperi tak co potom<br />
  61. 61
    Lamirez

23 ročný chalan

@ribo s týmto chalanom súhlasím so všetkým čo tu napísal, fakt má pravdu... HH 4ever
  62. 62
    Alexilaiho

25 ročný muž
    Svätý Jur

@mayo<br />
    95% hudby sa dnes tvorí na základe samplov a skladania.<br />
    :D:D:D mozno 95% hudby co poznas. Nehoraznost tvrdit nieco taketo :)<br />
    <br />
    :D:D gramec hudobny nastroj.. v tom pripade hudobny nastroj je stary pocitac pretoze v nom mozem naprogramovat aby zahral na zvukovke jednoduchu melodiu<br />
    <br />
    "No hudobný progress je tu stále a prirovnať gramec+rap k rozmláteným vnútornostiam okolo mŕtveho tela? Smrdí z toho obmedzenosť/netolerancia jak sviňa."<br />
    <br />
    Vobec som tym nenarazal na rap, islo o prirovnanie ktore som si myslel ze tenario mal nezmyselne avsak som si nevsimol ze reaguje na nazov temy (predtym som bol v inej podobnej teme)<br />
    <br />
    A ak pôjdeš na live koncert s hudobníkmi, uvidíš taký výkon, ako ani na rockových/metalových/punkových koncertoch nevidíš (smajlík).<br />
    <br />
    Na takom "koncerte" som uz bol, ak si myslis ze taky vykon na rockových/metalových/punkových koncertoch nevidim je to pravda, pretoze ten vykon na tychto koncertoch je mnohonasobne vyssi, co znaci ze si na ziadnom takomto koncerte nebol.<br />
    <br />
    "Nakoniec, prečítať si niečo z wikipédie vie každý.<br />
    Ísť, prežiť si a objektívne posúdiť už nie." <br />
    <br />
    Spravne mal by si vlozit do toho aj ty trosku objektivity<br />
    <br />
    @fragile. <br />
    O co ide v tvojej narazke na CoB?<br />
    <br />
    @peter_piper<br />
    mam rozhlad skoro vo vsetkych hudobnych stylov, od klasiky, napr cez pop, rock, jazz, reggae, az k metalu (v minulosti som pocuval aj hiphop)<br />
    <br />
    @hajzelodkosti<br />
    ty mi nevrav nic o obmedzenosti pretoze viem, ze jedine o com nieco vies je hiphop, o inom nemas ani sajn.<br />
    Navyse, hned stracas nervy a kazdeho urazas.<br />
    <br />
  63. 63
    Krutafunebracka

24 ročný chalan
    SK

Prečo je to v kategórii „hudba“? :D
  64. 64
    Hajzelodkosti

29 ročný muž

@alexilaiho ja nemam o nicom inom sajn? Pocuj ty kokot ano urazam take truky ako ty a ten pred tebou co zalozil vcera to jebute forum. A vy mate o com sajnu? O rap viete holy kokot a zakladate tu o tom diskusie. Ja sa zaujimam o vela veci a jebem ti na tvoj metal a tvoj nazor na rap o ktorom vies aj tak picu. A stracam nervy a co? Ked pojebany sopliak zalozi provoakcnu temu tak stracam a stratim ich aj nabuduce a aj teraz. <br />
    <br />
    Ked niekto napise, ze hip-hop to co je za hudbu tak ten nema sajnu zaidnu o hip-hope. Si najprv dajte dokopy pojmy a dojmy a potom sa s niekym hdajte a diskutujte.
  65. 65
    Hajzelodkosti

29 ročný muž

@alexilailho <br />
    <br />
    "mam rozhlad skoro vo vsetkych hudobnych stylov, od klasiky, napr cez pop, rock, jazz, reggae, az k metalu (v minulosti som pocuval aj hiphop)"<br />
    <br />
    ty mas rozhlad :D:D:D:D ty si akorat na smiech. Ty mas kokot rozhlad ked napises taku picovinu, ze "v minulosti som pocuval aj hiphop"<br />
    <br />
    Teraz si aspon dokazal, ze vies holy kokot a aj budes vediet o tejto subkulture. :D:D:D:D<br />
    <br />
    A s tebou sa tu ja hadam? :D Musim sa nad sebou zamysliet :D asi fakt :D Toto je moc uz aj na mna :D:D:D
  66. 66
    Alexilaiho

25 ročný muž
    Svätý Jur

@hajzelodkosti<br />
    a ty mas aky rozhlas ked si taky macher? :)
  67. 67
    Alexilaiho

25 ročný muž
    Svätý Jur

@hajzelodkosti<br />
    podla tvojho vyjadrovania by som ti tipol 15 a ty mas 21? =-O
  68. 68
    Hajzelodkosti

29 ročný muž

@alexilaiho rozhlas nemam :D aspon naladeny nie :D A rozhlad? Ak myslis v hudbe tak co sa tyka hip-hopu cesko-slovenskeho dost velky az enormne :D o americky sa nazaujimam vobec. Ale viem ze urcite vacsi nez ty :D Po tom co si napisal si zmakol jak sracka co? :D A k historii a k teorii celkoveho hip-hopu ti mozem tiez vselico povedat. K inej hudbe sa vyjadrovat nebudem napisal som to aj v diskusii predtym. Lebo sa o inu nezaujimam tak ani o nej nezakladam pojebane fora a nepicujem do niecoho ako ty pricom si si sam nasral, ked si hento napisal :D Este teraz sa smejem :D Musis byt strasne zabavny clovek ako vidim :D:D:D
  69. 69
    Alexilaiho

25 ročný muž
    Svätý Jur

@alexilaiho<br />
    vidis kamo chces tu nieco hovorit o hudbe a pritom mas rozhlad jedine do ceskoslovenskeho hiphopu... to mas rozhlad hodny 5 centov ale ides tu machrovat :D
  70. 70
    Hajzelodkosti

29 ročný muž

@alexilaiho ja ludi nesudim podla vyjadrovania sa cez net kedze v reale podla skusenosti to byva uplne ine a detske urazky si nechaj pre seba to mozno tam na dedine u vas tak funguje ale u mna s tym nepochodis. Ak narazas nato, ze nadavam ja berem nadavanie ako normalnu rec, vyjadrenie pocitov. Hej mam 21 a o chvilu 22 a potom aj 23 budem mat. Citat vies.<br />
    <br />
    Uz nemas ako argumentovat tak sa tu zahanas s picovinami :D jebem na teba ak mas otazky mam aj TS alebo mail alebo co len chces.
  71. 71
    Hajzelodkosti

29 ročný muž

@alexilaiho ja ludi nesudim podla vyjadrovania sa cez net kedze v reale podla skusenosti to byva uplne ine a detske urazky si nechaj pre seba to mozno tam na dedine u vas tak funguje ale u mna s tym nepochodis. Ak narazas nato, ze nadavam ja berem nadavanie ako normalnu rec, vyjadrenie pocitov. Hej mam 21 a o chvilu 22 a potom aj 23 budem mat. Citat vies.<br />
    <br />
    Uz nemas ako argumentovat tak sa tu zahanas s picovinami :D jebem na teba ak mas otazky mam aj TS alebo mail alebo co len chces.
  72. 72
    Alexilaiho

25 ročný muž
    Svätý Jur

@hajzelodkosti<br />
    detske urazky? :) .. jediny kto tu uraza si ty a dost vulgarne.. ked nadavas pri takejto diskusii je to jediny znak ze bud mas velke nervy ze nevies argumentovat :D alebo sa nedokazes inak vyjadrit ale na to ti serem, ja ze nemam argumenty haha, ja narozdiel od teba nepoznam len ceskoslovensky hiphop a tym ze nepoznas ine styly nemozes vedet co to prava hudba je :)
  73. 73
    Ribo

23 ročný chalan
    Banská Štiavnica

@alexilaiho Ty si typ cloveka co potrebuje mat posledne slovo, ze? :P Mimochodom povedz naozaj o co ti ide? (som stale za teoriu, ze chces vsetkych presvedcit na svoju hudbu) Uz si vyjadril svoj nazor, tak preco furt musis do kazdeho rypat? A bez wikipedie by si bol strateny, skus napisat aspon 2 komenty bez nej, by stratili minimalne polku inteligencie tvojcih komentov... Je to posledne co ti poviem. Dufam ze mi pravdivo odpovies aspon na 2 otazku.
  74. 74
    Fxx

24 ročný chalan

ja hlavne nechapem ciel takychto dikusii:D:D:D
  75. 75
    Alexilaiho

25 ročný muž
    Svätý Jur

@ribo<br />
    ty co mas furt s tou wikipediou? <br />
    <br />
    ja iba reagujem na dalsie prispevky tak ako ostatni, ziadne posledne slovo
  76. 76
    Spekacik

22 ročný chalan
    <b>Bratislava</b>

hmmm nemyslim ze ho pocuva kazdy..to urcite ee :) nastastie
  77. 77
    Zili1

21 ročné dievča
    Námestovo

nemyslím, že ho počúva každý :)
  78. 78
    Dnbasser

27 ročný muž
    another dimension

@mayo ale hip hop typu rytmus a podobne individua ma od foolka daleeeeeko...
  79. 79
    55lienka

26 ročná žena
    Nevinnosť - svet iných

Ja neviem, nevenujem sa mu, ja skor trance techno a tak :D<br />
    hip hop je pre male deti :D
  80. 80
    Mayo

26 ročný muž
    Bratislava

@alexilaiho :D fajn, vidím, že nieje o čom.<br />
    <br />
    Urob si prehľad v hudbe, v hiphope, a potom niečo hovor.<br />
    Lebo ak by si vedel, videl, počul, hral, skladal, toto z teba nevylezie.<br />
    <br />
    @hajzelodkosti má pravdu, jeb na to radšej a priznaj, že nemáš rád hiphop a "neinštrumentálne" veci.
  81. 81
    Alexilaiho

25 ročný muž
    Svätý Jur

@mayo<br />
    to je vsetko co mi povies? :)<br />
    Prehlad si urob skor ty :P<br />
    Ale aj tak to nikdy nepochopis kym nebudes v obraze realnej hudby, potom by si to isto chapal
  82. 82
    Mayo

26 ročný muž
    Bratislava

@alexilaiho ver mi, že som si odkrútil viac "reálnej" hudby, či ako to rád nazývaš.<br />
    povedal by som, že aj o dosť viac než ty :-)
  83. 83
    Alexilaiho

25 ročný muž
    Svätý Jur

@mayo<br />
    no nehovor, a co tak napriklad?
  84. 84
    Mayo

26 ročný muž
    Bratislava

@alexilaiho klikni si na môj profil, keď to strašne chceš vedieť :-)
  85. 85
    Alexilaiho

25 ročný muž
    Svätý Jur

@mayo<br />
    Mam dost, a ty si dovolis tvrdit, ze si si "odkrutil" realnej hudby o dost viac nez ja? :D no tak to si pekne veris :)
  86. 86
    Mayo

26 ročný muž
    Bratislava

@alexilaiho áno, dovolím si,<br />
    narozdiel od teba nebliacham do vetra<br />
    <br />
    a<br />
    <br />
    nerozdeľujem hudbu na reálnu a nereálnu.
  87. 87
    Alexilaiho

25 ročný muž
    Svätý Jur

@mayo<br />
    pretoze o nej vies malo :)
  88. 88
    Hajzelodkosti

29 ročný muž

@alexilaiho ty vies holy kokot kamarat, ked niekto napise, ze v minulosti pocuval hip-hop tak to musi byt popici expert na hudbu. Ja nadavam aj v beznom zivote nie kvoli tomu, ze nemam argumenty. A nepotrebujem mat prehlad v americkom pretoze ma to zatial dako obzvlast nezaujal. Aspon netrepem dve na tri, ze viem vsetko ked nevies. Najdi si picku a netrep somariny hned prides na ine myslienky. Uz ta jebem vsak kto ty si vlastne? Co ty mas za sebou? Robis do hudby? Mas dake portfolio? Robil s dakymi poriadnymi skupinami? Alebo len citas net a pocuvas stiahnute mp3 z netu? Myslim, ze si obycajny amater ktory na tomto portali vycnieva vdaka reciam o ktorych moze kazdy pochybovat pretoze za netom vie pisat kazdy, ale nazivo uz nie. Pokial si si nic nepresiel mozem jebat tvoje teorie co tu blaboces. Zbohom! Keby daco som na TS a mozes sa vselico pytat. Pripadne ta pozyvam na pivo do petrzalky a mozes mi prezentovat svoje skusenosti s roznymi hudobnymi stylmi a taktiez mi urobit prednasku o hip-hope som zvedavy :D Zatial sa maj krasne a zelam ti vela stastia v ohurovani deti na birdzi ;-) Good luck
  89. 89
    Boo

27 ročný muž
    cudzie debaty pri pive

@xhtml NIE...ako vravim, ak vidis v rape to, co pises, to este neznamena, ze to o tom je...tu nejde o to, ze TEBA nikto nechce chapat, ale ani ty nikoho...<br />
    povysovanie sa, urazanie, konzum...slangom dnesnej doby podava pohlad na dnesnu dobu, to je to co robi...
  90. 90
    Xhtml

32 ročný muž
    6502

@boo ale je to tak, co vymyslas..
  91. 91
    Alexilaiho

25 ročný muž
    Svätý Jur

@hajzelodkosti<br />
    keby si vedel viac aj o inej HUDBE, nie len o hiphope tak by som ta bral vazne<br />
  92. 92
    Lenuska175

21 ročné dievča
    knižnica

Nechápem..a nikdy nepochopím..ale je to každého svoja vec,tým ich neovplyvníš..
  93. 93
    Mirokic

25 ročný muž
    Košice

veľmi príjemné čítaničko tejto diskusie :)
  94. 94
    Chan

24 ročné dievča
    na Vianočných trhoch :D

Neviem.. ja Hip-Hop nepočúvam. Počúvala som.. ale zmenila som štýl lebo som prišla na to, že toto nie je ten typ hudby, ktorý ma skutočne oslovil. Počúvam metal, rock, a vyhovuje mi to. Je to časť mojej osobnosti! Každému sa páči niečo iné! Hip-Hop je štýl života a tí čo ho robia pomocou neho dávajú najavo to ako sa cítia, ako riešia problémy atď. Je to hudba ako každá iná. Aj keď sami nepáči ako sa stráca skutočná tú "hudbu" tvoria samé technické mixi a rôzne p*čoviny! Je to na HOVNO! Zmenilo sa to.. Pomaly žiaden hudobný štýl si nezanechal svoju pravú tvár. Toť vsió Odo MňA! ^^
  95. 95
    Chan

24 ročné dievča
    na Vianočných trhoch :D

*skutočná hudba
  96. 96
    Frxxx

27 ročný muž
    Vráááble v žltom činžiaku

volakedy sa ludia bili za slobodu...dnes lebo pocuvaju inu hudbu a chcu ukazat ze ta ich je naj....preco pocuva ten hip hop ktory myslis tolko ludi?konzumna spolocnost co zere vsetko co sa pred nu postavi....
  97. 97
    Hajzelodkosti

29 ročný muž

@alexilaiho ty kks ty si stale myslis, ze hip-hop je hudba? Keby si ty vedel viac o hip-hope tak by som ta aj ja bral vazne :D tak teda co mas dake portfolio skusenosti? Dame to pivo? :D
  98. 98
    Fragile.

25 ročný muž
    Brno

@alexilaiho Ze je to jedna z najstupidnejsich metalovych kapiel, ktore poznam :)
  99. 99
    Alexilaiho

25 ročný muž
    Svätý Jur

@hajzelodkosti<br />
    ja si nikdy nemyslim ze hiphop je hudba :)... a nemam dovod ist s tebou na pivo :D<br />
    <br />
    @fragile. co ta vedie k tomuto tvrdeniu? :D
  100. 100
    Fragile.

25 ročný muž
    Brno

@akexilaiho Ved si vypocuj posledne dva albumy... uplny crap :)