Fórum pridal Hagelslag, 12. 2. 2017 20:05 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo je podľa Vás v živote hanbou?

0
Hagelslag

22 ročný chalan
Všade a nikde

Môžete dať nejakú svoju definíciu alebo aj príklad ak máte :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

ked ides z wecka a tahas za sebou toaletny, alebo sa ospliechas s vodou na wecku a vyzera to akoby si sa postal, alebo ked ides po ulici a zdravis niekoho koho nepoznas, lebo si ho pomylis s niekym koho poznas, alebo ked dobehujes na autobus, on ta pocka a zrazu zistis, ze to nie je tvoj autoobus, alebo ked pijes kavu a ostanu ti take fuziky a ty si to nevsimnes a ides s tym medzi ludi, alebo ked vtrhnes niekomu do kabinky v obchode/ na verejne hajzle, alebo ked sa preoperujes a zisti, ze uz viac nie si muz/ zena, alebo ked si odskocis do obchodu a zistis, ze nemas dost penazi, alebo ked ti automat na listky zozra dve eura a ty donho pat minut zufalo kopes ale uz ti ich aj tak nikdy nevrati, alebo ked sa sundas tak, ze sa preberes az na policii, ked od teba pytaju obciansky, alebo ked ti zdochne kaktus, ked si ho malo polieval, alebo ked mate tak blbo urobenu zahradu ze sa tam prakticky nemozes kupat nahy v bazeniku pre deti, lebo sused ma na teba skvely vyhlad, alebo ked stojis v rade na urade prace a zrazu zistis, ze niesi na urade (?)
  2. 2
    Patrixo

29 ročný muž
    Banská Bystrica

@milgamman prave si opisala moj zivot v jednom komentari :( :,(
  3. 3
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

napr. keď v 30tke stále bývaš u rodičov, keď chodíš pravidelne na birdz alebo keď napíšeš slovo hanba s M
  4. 4
    Warble

18 ročné dievča

@1 amen.
  5. 5
    Hagelslag

22 ročný chalan
    Všade a nikde

@milgamman kks čakal som kratší koment, ale pobavila si :D i ked často sú to len trápne situácie...
  6. 6
    Milgamman

8 ročné dievča

@patrixo ty si bol zena :O

su to trapne thug life situacie 8-)
  7. 7
    Patrixo

29 ročný muž
    Banská Bystrica

@milgamman teda okrem toho preoperovania a uradu prace :D
  8. 8
    Milgamman

8 ročné dievča

@patrixo ach, no dobre, ale nebudem tajit, ze som trochu sklamana :D
  9. 9
    Patrixo

29 ročný muž
    Banská Bystrica

@milgamman ale to nemeni nic na tom, ze sa citim ako zena :D
  10. 10
    Skvrnka

20 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Zobudiť sa v kaluži krvi a stále žiť.
  11. 11
    Milgamman

8 ročné dievča

@patrixo no, nebudem uz radsej nic pisat 0:) lebo ta migrena mi navodzuje nejake divne stavy (: ale je to mile kazdopadne ;) :D
  12. 12
    Kierkegaard

23 ročný chalan

postúpiť o osem hodností na kapítaná a tváriť sa že si to zaslúžim
  13. 13
    Hagelslag

22 ročný chalan
    Všade a nikde

@kierkegaard :D :D :D alebo otáčať každé euro ako svoje vlastné :D
  14. 14
    Forte

16 ročné dievča
    lälälä

pachat zlociny proti zenskosti
  15. 15
    Narazuvzdornaa

22 ročné dievča
    BA/KE

Ja som
  16. 16
    Laurikaaa

20 ročné dievča
    Londýnčanka

Pre mňa /podľa mňa je hanba, keď je niekto starý kôň (26 a viac ročný ) a žije u rodičov, vyciciava ich a myslí si, že svet gombička.
  17. 17
    Hagelslag

22 ročný chalan
    Všade a nikde

@laurikaaa Starý kôň ci kks, už sa mi to kráti...dík za povzbudenie! :D hej to je docela hanba ak samozrejme ešte neštuduješ posledný ročník vysokej napr. ...
  18. 18
    Hnisavica

hrá sa, že má 0 rokov
    ...a tým myslím tam dole

Obťažovanie vo výťahu určite nie!
  19. 19
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

Keď je niekto materialistická netolerantná ťapa ako tuná nemenovaná slečna.
  20. 20
    Hagelslag

22 ročný chalan
    Všade a nikde

@aventine ?
  21. 21
    Marcello1111

28 ročný muž

vyhlasovať, že neverí v Boha a tvrdiť, že pochádza z opice.....

ja to nikomu neberiem, opičky mám rád....
    :D
  22. 22
    Hnisavica

hrá sa, že má 0 rokov
    ...a tým myslím tam dole

@19 Kiež by sa dalo hviezdičkovať viackrát :D
  23. 23
    Rogin

27 ročný muž
    Nové Zámky

ked dieta okradne svojich rodicov....ked matka zavrhne dieta...ked muz udre zenu...
  24. 24
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

byt neverny, rozvratit niekomu rodinu, byt milenka nejakeho obstarozneho "podnikatela" len pre jeho penazenku, oklamat ci okradnut blizkeho cloveka/rodinu, nepodat pomocnu ruku blizkemu/rodine...

su to take tie kardinalne veci. snazim sa cim som starsia tym menej sudit ludi a v 99% sa mi to aj dari, toto hore je vsak to 1%, pri ktorom som nekompromisna.
  25. 25
    Nespiacakraska

26 ročná žena
    Doma

Dosť ťažká otázka pre mňa. Ja sa moc do druhých nestarám každý nech si žije podľa svojho vedomia a svedomia. A ja žijem tak aby som sa nemusela za seba hanbiť.
    Ale asi niečo na štýl ako píše uzivatelka nado mnou. No byt neverný ešte neodsudzujem ale byt neverný a chváliť sa tým mi príde ako riadna hanba... A rozvrátiť rodinu mi príde top to fakt...
  26. 26
    Antifunebracka

27 ročný muž
    obor birdzu

Robiť telefonistu.
  27. 27
    Pravnik

30 ročný muž

všetko možné, nedodržanie slova napríklad... zastavovať ľudí na ulici a ponúkať im paušály...
  28. 28
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

jaj hej a este som zabudla jedno uplne nezabudnutelne - robit hentie natlakove akcie kde si narvu dochodcov a vnutia im hrnce, vysavace, panvice atd atd. resp vsetci ktori akymkolvek sposobom ojebavaju starych ludi. keby som mala niekoho takeho v rodine tak s nim prisamvacku neprehovorim.
  29. 29
    Jimmycrow

27 ročný muž
    Partyslava

@milgamman LOL :D
  30. 30
    Myschka

hrá sa, že má 0 rokov
    IntelCore i5

Nahodiť sa do obleku z Takko Fashion, topánok z Deichmannu, na ruku hodziny z Amazonu (menežeris look), volať známych na kávu a doporučovať im finančné poradenstvo.

31. 31
    Georg21

10 ročný chlapec
    B 612

Nebyť človekom - prítomným v tomto okamihu; ak sa človek chce správať egocentricky namiesto otvorenosti voči druhým... (letim)
  32. 32
    Riskozvychodu

20 ročný chalan
    Košice / Bratislava

@myschka počul som, že si šikovná, nechcela by si do roka mať pod sebou 50 ľudí a jazdiť na svojom vlastnom Mercedese? Poď na kávu, poviem ti viac
  33. 33
    Ssnehulienka

21 ročné dievča
    Dolný Kubín

moc mi toho nenapada, ale toto mi:
    ked sa clovek vyziva v rozpravani o tom, ako sa mu nedari namiesto toho aby s tym nieco urobil.
  34. 34
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

@riskozvychodu presne tieto keci mi kedysi hovoril bývalý spolužiak :D "pod do tej firmy, skoro 1000eurový plat, sto ludi pod tebou a za rok máš mercedes" o chvílu ja na to "a kde je?" on nechápavo, že čo a ja že "no tvoj mercedes, tieto glupociny tu ludom trepeš už roky, mal by si mať už aspon 3 mercedesy" :D :D
  35. 35
    Timuss_111

17 ročné dievča
    Žiar nad Hronom

Keď mate až takích drbnutích kamošov/kamošky že kričia po chlapcovi ktorý sa ti páči .... Cítite sa tak trápne ...
  36. 36
    Kerrang

24 ročný chalan

Keď zostanem aj po 25-ke panicom :(