Fórum pridal Obsession, 28. 10. 2017 17:38 do kategórie Zaujímavé weby. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Co myslite aki muzi sa zenam pacia :D

0
Obsession

hrá sa, že má 1 rok
Tam kde lisky davaju dobru noc

A ake zeny sa muzom pacia ..mozte sem hodim aj nejake foto :D .. troska sa spolu ponudime v tento nudny sobotny vecer a navzajom aj spozname :D ..samozrejme sloboda slova,demokracia tu bude platit :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

mne sa páčia fantasy postavy, najmä trollerskej povahy.
  2. 2
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

Hlavne takí, ktorí sa neboja použiť smutné
    http://birdz.sk/uploads/3f/20/e5eb13ee411941ccbcf8e9068e619c3c.jpg.1280x0_q85.jpg
  3. 3
    Notme

23 ročný chalan

lol ved to kazdy dobre vie, zenam sa pacia velki svalnati chlapi na bmw, ktori sa k nim spravaju ako k handre a vobec si ich nevazia a o milych chlapcov vobec nie je zaujem :,( :,( :,( :,(
  4. 4
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@notme :D ..ale nie mne sa taki nepacia..nemusia mat ani bmw ..staci ze pridu s kabrioletom a budu polosvalnati :D ( si to napisal ze fakt drasticky ) (:
  5. 5
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

Aki sa zenam pacia? Taky ako herkules?

http://assets2.ignimgs.com/2014/07/19/herculesblogrolljpg-0d1c6f_1280w.jpg

A ake zeny? mne sa najviac lubia juhoafricke topmodelky

http://img.photobucket.com/albums/v614/Bourget/LandiSwanepoel_p_02b.jpg
  6. 6
    Notme

23 ročný chalan

si este kratko na birdzi. tuto sa povazuje @3 za univerzalnu a vseobecne platnu odpoved na tvoju otazku.
  7. 7
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@xxar3s tak ta je krasna ..naco cakas ..bez do afriky ..ved asi budes mat na to :D ked uz sa ti take pacia :D
  8. 8
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@notme :D a preco vam to chlapom tak vadi? Teda ked odsudzujes zeny ktore si takeho vyberu? A pritom si mozno ani nic preto neurobil aby si si ta taka zena vsimla :D ( teda vseobecne myslim )
  9. 9
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

@notme kurvy su to!

------

Mne sa pacia velki bradati vlasati Vikingovia a neduzivi bradati vlasati ITckari, pomohlo to niecomu?:D
  10. 10
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Sebavedomi asi hlavne a zeny sa muzom pacia vsetky skoro asi teda aspon mne :D to uz je potom iba o povahe a tak podobne
  11. 11
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@narazuvzdornaa No hej robim prieskum vies :D ..vdaka ze si sa priznala :D
  12. 12
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@torpedo08 :D ty ma vzdy vies rozosmiat :D
  13. 13
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Teraz som to sice neplanoval :D ale tak som rad (rofl)
  14. 14
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@torpedo08 :D ale aj ja so myslim to iste :D
  15. 15
    Likjul

hrá sa, že má 0 rokov

3:05 https://www.youtube.com/watch?v=DzeYuN0UL8U
  16. 16
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@likjul no fuj :D
  17. 17
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Mame pravdu (thumbs)
  18. 18
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

bodlo by dať sem aj poriadnu odpoveď, lebo vám sa do toho zjavne nechce:

Každá žena má svoje vlastné preferencie a záleží to čiastočne aj od toho akých mužov stretáva, koľko má rokov, aké má predchádzajúce skúsenosti atď. Vraj že partneri ženy sa väčšinou podobajú na jej otca
    Fyzická krása je samozrejme bonus :D, takže ja poprosím modré oči a vypasované sako
  19. 19
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@marjy77 :D moj oco ma modre oci plave brckave vlasy ale neviem akou nahodou som nikdy emala modrookeho blondiaka :D
  20. 20
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Takí ako Pique. Vysoký, taký tvar hlavy... a či už bude svalnatý, tučnejší, bude nagelovaný alebo holohlavý to sú už individuálne veci ktoré sa nedajú globalizovať. ... Ale keby ti mám povedať ktorá baba sa mi páči a ktorá nie, tak by to muselo ísť cez fotky alebo realitu. Najpodstatnejšia je tvár, pre mňa... teda ten pohľad na niekoho. Až druha vec je či nema 100 kilo alebo špeky ktore sa mi nelubia proste :D ... ked je normalnej postavy alebo skôr chudšia, tak je to ok ... ale to su momenty ktore clovek vnima, ale nerozobera ich, tak ako to tu v pismenkach vyznieva. To je moment jedneho pohladu. A potom zohrava najpodstatnejsiu ulohu osobnost spravanie a ci si budete rozumiet a aky bude ten pocit z druhej strany.
  21. 21
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@wistingher si vsetko isiel od zadu ..najprv tvara nakoniec povaha..ver mi ..ked bude povaha hrozna ani ta tvar nebude pre teba mat cenu :D
  22. 22
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@obsession ale tak tam je podstatná aj povaha, spôsob vyjadrovania, správanie a tak asi :D a u mňa je to práve tak že môj otec a bratia majú modré oči a hnedé a čierne vlasy a práve taký sa mi páčia
  23. 23
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

@obsession Jak odzadu. Normalne. To ide predsa ruka v ruke. Vzhlad je predsa to co uvidis ako prve na zaklade coho sa o daneho cloveka chces zaujimat. Kym ho spoznas, zistis ako sa sprava to potrva a preto je to aj v poradi neskôr.
    Veď nebude samozrejme. Vlastne by sa to dalo rozdelit na fyzicku stranku a psychicku stranku... fyzicka - telo , psychicka - osobnosť.
  24. 24
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@marjy77 ;D ja netvdim ze sa mi taki nepacia :D ..len ze neviem asi moje podvedomie ide radsej inou cestou :D
  25. 25
    Sadistrom

29 ročný muž
    polia luky lesy

som sa dnes zamiloval (asipotisícikrát) do speváčky odtiaľto https://www.youtube.com/watch?v=1xmtBJRykck
  26. 26
    Dollish

26 ročná žena
    Wasteland

Akože vizuálne? Typickí fešáci sa mi nepáčia. Buď sami páčia vysoki tmavovlasi chlapi s tmavými očami a bledou pleťou alebo potom blond/svetlohnede vlasy s milým úsmevom a trošku pripomínajúcich macka pooh. Niečo ako Noah Hill alebo noznicovoruky Edward. Ale pacia sa mi aj iné typy. Vždy závisí od jednotlivca. Dlhé vlasy sa mi nepáčia.
  27. 27
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@obsession ale tak to je možno náhoda, možno ďalší partner čo budeš mať bude blonďák :D
  28. 28
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

To je vlastne jedno, lebo nepatrim do ziadnej z kategorii ktore sa im pacia :D A ak tak nebudem jej verit ze sa jej pacim. A osobnost, no lepsie bude ked sa mi vyhnu vo svojom zivote, maju na lepsie.
  29. 29
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@marjy77 a mozno ze bude plesaty :D
  30. 30
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@wistingher clovek by si mal hlavne viac verit a potom aj to pacenie pride :D
  31. 31
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@obsession to sa ho spýtaš aké vlasy mal predtým :D
  32. 32
    Poppyseed

24 ročné dievča
    Košice

Paul Rudd, James Mcavoy
  33. 33
    Efyks

9 ročný chlapec

ženám sebavedomí chlapi a chlapom pekné ženy
  34. 34
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@marjy77 a ked bude blond tak si spomeniem na teba a na tvoju radu :D
  35. 35
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Dokonaly, v zmysle... Musi vediet, co na nu plati, po com tuzi, na co mysli a na co myslela v 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 (atd), a potom vobec ho nemoze poznat, lebo potom nefunguju urcite predstavy a poznanie druheho neda predsa priestor na snivanie, nadej, zufalstvo a neistoty. Inak to nie je dokonale, ale tento typ muza dokonale vystihuje stalker+social+obdareny+bohaty+studovany pripadne rozne kombinacie a spoluprace (skupiny). Vynechal som nieco? A este nahoda. Ale to je skoro vzdy katastrofa, lebo katastrofa pritahuje katastrofu. "Zlo nechodi po horach" "sam".
  36. 36
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@cos45 ta katastrofa ma dostala :D
  37. 37
    Firestorm

27 ročný muž
    Bratislava

Nekonečne recyklovaná téma furt...
  38. 38
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

@Obsession
    Law of attraction || Teoria radiacie a kruhov v obili. (ci nejak podobne). Nahody existuju. V nezavislom priestore. :-)
  39. 39
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@cos45 ta nechapem kebysi mi to vysvetlil :D :D
  40. 40
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@obsession dobre :D ozvi sa ak ešte budeme obidve na BIRDZ-i
  41. 41
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@marjy77 jasne :D
  42. 42
    Cos45

600 ročný ujo

@Obsession
    Vyhodis mincu, je pravdepodobnost 0,5. Vyskocis, pravdepodobnost, ze sa vratis na zem je 1 (tutovo sa to stane). Je to velmi jednoduche, a je to empiricky overene. Zober si vsak statisticke udaje z ludi. Predpoklada sa, ze kazdy clovek je rovnaky a ma rovnaky osud, vlastnosti a podobne (alebo, ze velmi podobne). Podla tychto udajov by bolo mozne pouzit statisticke vysledky a vymerat nejake cislo, ako nejaku pravdepodobnost k urcitemu tomu, ze co sa stane v jeho/jej zivote. Osobny zivot je vsak tak velmi specificky pre kazdeho jedinca, ze pravdepodbnost sa neda pouzit, ba co viac, osobnostne crty hraju dolezitu ulohu v najroznejsich udalostiach, ktore clovek prezije. Dalo by sa povedat, ze podvedomie predurcuje, ake udalosti v jeho/jej zivote nastanu, resp. je pravdepodobne, ze nastanu v zivote osoby. Osud je to, co urcuje a existuje len mala nadej, ze cinnost cloveka to ovplyvni. Nemame to velmi v rukach, ze co sa nam stane, aj ked sa nam to snazia vnutit, ze vsetko zalezi len na nas. A pritom je to haluska. Je jasne, ze sa clovek ma snazit za kazdych okolnosti, lebo velmi na vyber tu na Zemi nema. Asi ako plavat v oceane - je treba plavat, nech uz je to akokolvek. Lepsia moznost nie je. Ale pravda je taka, ze nikto nema v rukach to, aky bude mat sukromny zivot. Ci bude mat partnera/-ku, deti a podobne. Skoro je to podobne tomu, ze v ktorej rodine sa narodis. Asi tak, no. A ludia, co sa vystatuju niecim, co dostali len tak, su slaboduchi, nemoralni a hlupi. Alebo len tak, si uzivaju zivot a zavist ostatnych (hlupych). Ale ze co? No, ze neexistuje navod na manzelstvo, na vztah, na lasku, na heroin, na krek a bohatstvo. Za chvilu sa vratim. :-)
  43. 43
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@cos45 :D ..som so uvedomila nieco :D
  44. 44
    Cos45

600 ročný ujo

@Obsession
    Aj ja. Ale to bol len zablesk, ktory nic neznamena. Skutocna premena je vzdy niekde v utrpeni a v kaluzi krvi. :-D (obrazne povedane, samozrejme)
  45. 45
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@cos45 uz som si myslela ze ta zacinam chapat :D
  46. 46
    Cos45

600 ročný ujo

@Obsession
    Chapanie ma vela vrstiev. Niektore su samozrejme, niektore su z casti jasne a niektore prichadzaju z utrob podvedomia (z nicoho nic), ako jasne posolstvo niecoho, co bolo predtym len citit v kostiach, ale nedalo sa to vysvetlit. Take mensie osvietenie, niekedy len zablesk. A niekedy to obrati cloveka hore nohami, zmeni mu zivot, vyvrati vsetky "overene" fakty a rebootuje sa cely system. Niekedy to trva roky, niekedy tyzden. Moze to sprevadzat negativne, ale aj pozitivne emocie, alebo sa striedaju. Nutia cloveka rozmyslat o zdanlivo nepodstatnych veciach. A potom sa spyta, ze aky je dnes den? A uz vie, co ma robit. :-) (ohladom nejakej velmi konkretnej veci)
  47. 47
    Muaykelo

22 ročný chalan
    Tnava

Podľa mňa sa ženám páčia najmä charizmatický muži, ale nemôžem hovoriť nie som žena :D Čo sa mne páči sú milé ženy ktoré sa ma vás tak pekne usmievajú :)
  48. 48
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

Fyzicky? Mužný, nemusia byť svalnatý, len nech vyzerajú viac ako chlap než ako dieťa. No s chlapčenskými očami.
    Inak? Uprimny, vtipny (ti naozaj, nie co si to o sebe len myslia), empaticky, mily...
  49. 49
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@padlyanjel uplne ze ja :D ale ja vyzeram stale velmi mlado na svoj vek:D
  50. 50
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

@exomor to je fajn aspon ked budes mat 50 budes vyzerat stale na 30 (hehe)
  51. 51
    Antifunebracka

28 ročný muž
    go(o)d & (d)evil birdzu

A tebe? Vlastne napíš len, či sa ti páčim ja :D
  52. 52
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@antifunebracka a ty si kto ? :D
  53. 53
    Antifunebracka

28 ročný muž
    go(o)d & (d)evil birdzu

@obsession Taký ten čudný, ale haluzný chalanisko :D
  54. 54
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@padlyanjel vcera som ukazoval fotku kde som mal cca 20 rokov:D mozno menej a kamos ze ty si upir ved vyzeras stale rovnako to neni ani mozne:D
  55. 56
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@antifunebracka mas 2248 fotiek...tak ktory si ty :D ..daj 2249tu a mozno ta aj kamaratsky pochvalim :D
  56. 57
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

@exomor hmmm upirisko (hehe) aj pijes ludom krv? (rofl)
  57. 58
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@padlyanjel nemôžem prezradiť či som krvycuc takto verejne :-/ ale kusem rád (:
  58. 59
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

@exomor tak mi to prezrad sukromne (hehe)
  59. 60
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@padlyanjel myslis ze ti to treba? posobis mladunko:)
  60. 61
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

@exomor to sa len zdaaa ;P
  61. 62
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@padlyanjel nie nezda kludne by som ti povedal aj 18 :)
  62. 63
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

@exomor 18+5 (hehe)
  63. 64
    Antifunebracka

28 ročný muž
    go(o)d & (d)evil birdzu

Ten, čo je na nich najčastejšie :D
    Ale aby som odpovedal na otázku: zväčša takí, ktorým sa nepáčia ony :D
  64. 65
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@padlyanjel nie nie nie, to urcite nie! :(
  65. 66
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

@exomor prečo? :-/
  66. 67
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@padlyanjel na tolko nevyzeras ty trdlo ;P
  67. 68
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

@exomor no vidis ani ty ! (hehe) a to budem mat o par dni 23 (?)
  68. 69
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@padlyanjel Sak ja som krvycuc takze proces sa zastavil, zevraj ! tak vsetko naj dopredu :kvetinky: :velakvetiniek: 0:)
  69. 70
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@antifunebracka tak potom nie nepacis sa mi :D :P
  70. 71
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

@exomor hmm dobrunká sladučká krvička :S a dakujeeeeeem (rofl)
  71. 72
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@padlyanjel ty si tiez trosku krvycuc? nemas za co (:
  72. 73
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

@exomor ale iba svoju (hehe)
  73. 74
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@padlyanjel jasnee ked sa porezes alebo ked ti tece krv tak sa nou ides aj zadrhnut ze? Cudziu si neskusala? a Vonia ti?
  74. 75
    Antifunebracka

28 ročný muž
    go(o)d & (d)evil birdzu

Tsss tvoja chyba, ani ty mne :P ;)
  75. 76
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@antifunebracka :D no len sa teraz neurazaj mozme byt kamosi :D
  76. 77
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

@exomor neskusala fujky (hehe) ja iba seba sa cumlem (hehe)
  77. 78
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@padlyanjel no to robievam aj ja, ale cucat niekomu krv neviem ci je bezpecne moze mat kadeco v sebe ze?
  78. 79
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

@exomor to ma ani nenapadlo (hehe)
  79. 80
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@padlyanjel teraz som sa nad tym zamyslel ze je to strasneeee pokusenie ale zaroven asi nehygienicke (:
  80. 81
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

@exomor nehovorim fuj kvoli hygiene, kolko nehygienickych veci clovek za zivot spravi... ale tak si neviem predstavit niekoho ineho, sak nemozem miesat svoju modru krv s hociktorou sedlackou
  81. 82
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@padlyanjel To si co dala:D:D:D:D:D:D inak sa tu smejem, urcite mam modrejsiu krv ako ty :-/ :S
  82. 84
    Antifunebracka

28 ročný muž
    go(o)d & (d)evil birdzu

:D Ja sa neurážam, veď nemôžeš vedieť, o čo prichádzaš... a kamoši cez net, to je ako vodičák cez telefón :D
  83. 85
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@antifunebracka az si si to musel prist pozriet co :D ..dobre tak budeme nepriatelia cez birdz ja take rada :D
  84. 86
    Antifunebracka

28 ročný muž
    go(o)d & (d)evil birdzu

whatever :D neriesim tieto netove talafatky :D
  85. 87
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@antifunebracka hlavne ze si tu asi kazdy den ..ale neriesis tu nic :D ze :D
  86. 88
    Antifunebracka

28 ročný muž
    go(o)d & (d)evil birdzu

To sem musím len chodiť riešiť veci? :D Máš v tom jasno veru :D
  87. 89
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@antifunebracka uz prestat provokovat :D ;P
  88. 90
    Antifunebracka

28 ročný muž
    go(o)d & (d)evil birdzu

Normálne slušne sa pýtam :P :D
  89. 91
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@antifunebracka a ja ti odpovedam :D :P tiez ponekiial slusne :D
  90. 92
    Antifunebracka

28 ročný muž
    go(o)d & (d)evil birdzu

No len ty nikdy na nič neodpovieš priamo :D :D To je tvoj problém :P
  91. 93
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@antifunebracka asi preto ze nekladies spravne otazky :D :P ( a to nie je moj problem ale tvoj :D teda ako sa to vezme :D )
  92. 94
    Kail91

26 ročný muž

je to individuálne
  93. 95
    Anonym356

22 ročný chalan

ženy majú vymyté mozgy tými pičovinami ako sú romantické filmy, seriály, knihy 50 shades of grey... a potom hľadajú len takých mužov a my ostatní musíme ostať na ocot... a je to na cocot
  94. 96
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

@exomor stavime sa? (rofl)
  95. 97
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@padlyanjel skumala si svoj rodokmen? ako ja presne viem kto su moji predkovia a urcite by sa to nepacilo ani tebe :D
  96. 98
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

@exomor preco by sa mi to nepacilo? No daj :D
  97. 99
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

@padlyanjel daj najprv ty, dáma ma prednost predsa (:
  98. 100
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča
    no a najradšej mám tých, čo to najviac potrebujú, ... tých, čo ma neznášajú a nenávidia (@Vymyslinick, 17.11.2017, 6:15 CEWT)

oné ... one hundred hundroši
  99. 101
    Ánosomtuprvýkrát

17 ročné dievča
    no a najradšej mám tých, čo to najviac potrebujú, ... tých, čo ma neznášajú a nenávidia (@Vymyslinick, 17.11.2017, 6:15 CEWT)

oné ... one hundred one ... oné, hudreš ako oné, to, no, ňevjem uš