Fórum pridal Obsession, 21. 11. 2017 18:46 do kategórie Zaujímavé weby. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Co na sebe najviac neznasate

0
Obsession

hrá sa, že má 1 rok
Tam kde lisky davaju dobru noc

Ako napr. vlastnost
nejaku uchylku co robite
alebo aj fyzicku crtu
Ja napr..ze som tvrdohlava a netrpezliva a casto najprv vyslovim urcite slova ,az potom rozmyslam ..a asi najviac moje celo :D a potom nos :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Alex458

20 ročné dievča
    Neverland

Vlastnosti mam rada všetky, aj moje uchylky...lebo su moje predsa :D
    Ale inak, neznášam moje kruhy pod očami a už aj šetrím peniaze na ich odstránenie, a dalšie menšie úpravy.
  2. 2
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

ze som kokot
  3. 3
    Teal

hrá sa, že má 0 rokov
    Teal&Maroon

Neznášam na sebe, keď som lenivý, ľahostajný a tvrdohlavý... Tiež som kokot.
  4. 4
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

A este na sebe niekedy neznasam ze som ako osa :D ( cize to si uvedomim a po "doosovani ") :D
  5. 5
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

svoje nekontrolovateľné emočné výkyvy, nerozhodnosť, naivitu a celé telo
  6. 6
    Dollish

hrá sa, že má 0 rokov
    Wasteland

Z fyzických danosti nos, teraz je to už lepšie, ale pár mesiacov dozadu som z neho mala riadne komplexy. Neznasam, že vždy keď je mi zle tak sa vyzeriem a som potom ako brav. A som naivná alebo ako to povedať, vidím v ľuďoch dobro a pripisujem mu vyššiu váhu ako zlu a potom na to doplatím. Aj ja som kokot.
  7. 7
    Dollish

hrá sa, že má 0 rokov
    Wasteland

@mobscene_69 v podstate sa stotožňujem s tebou
  8. 8
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

zuby
  9. 9
    Darkestangel

22 ročné dievča
    Menefreghista

Tak celkove :D
  10. 10
    Mikaell

hrá sa, že má 2 roky
    Prešov

Seba.
  11. 11
    Trevor1994

23 ročný chalan
    Liberty City

fuu toho je vela, ale hlavne hanblivost, to ze si neverim v niektorych dolezitych oblastiach, castokrat si nahovaram, ci prilis riesim veci a prilis sa staram o to co si druhi myslia... dalej je to samozrejme vyzor a mohol by som pokracovat neviem dokedy
  12. 12
    Finishline

23 ročné dievča
    Piešťany

úrážlivosť, kolená, uši
  13. 13
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

nos a potom seba
  14. 14
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Mám mindráky aktuálne zo zubov. Ono sa to mení, nájdem mindrák, vyriešim ho a nájde sa zas iný.
    S povahou som ok.
  15. 15
    Exactina

24 ročné dievča

vadí mi na mne, že vidím v každom dobro a aj keď urobia niečo zlé, vždy si ich v myšlienkach obhajujem, že to čo urobili malo určite dôvod a že určite to nemysleli zle, pritom v skutočnosti to možno mali úplne na klobáse... neviem, čo to je za vlastnosť, niekedy je to možno fajn, ale väčšinou táto vlastnosť hrá proti mne, pretože ak aj ku mne niekto je zlý, tak si poviem, že zrejme som urobila alebo povedala niečo zlé JA a preto ten človek takto reaguje, čiže v konečnom dôsledku akokeby som si myslela, že vždy som ja príčinou konfliktu :D
    a výzorovo, no sú dni keby som na sebe nemenila nič a cítim sa príťažlivo a dni, kedy sa cítim úplne antisexi (ale to asi každý), ale asi nič konkrétne...snažím sa chápať že nikto nieje dokonalý, ani výzorovo, tak čo už :)
  16. 16
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

@14 vlastne mam problém aj s povahou. Som nekonečne náročná. Všetko musí byť najlepšie, najväčšie, najdokonalejšie, naj.... je to hrôza s tým žiť.
  17. 17
    Xy12345

24 ročný chalan

Iba 1 jedinú vec chorobu čo mám a s tým spojené VŠETKY "príznaky a následky " to sa musí nejak poriešiť , a ešte plochy / trosku vpadnuty hrudník, ale s ním som zmierený a kľudne si ho ponesiem cely život bez problémov, vlastne asi nemám moc na vyber a operovať by som si to nedal ani len vo sne. ;)

@alex458 fakt by má veľmi zaujimalo že aké vylepšovaky to máš na mysli vrátane to na tie kruhy pod očami ? Lebo ja fakt nemám predstavu.
    @dollish prečo nos ? Ved máš úplne normálny nos, ako aj druhý ľudia.
  18. 18
    Artlover

hrá sa, že má 2 roky
    za oponou

Precitlivenost a to, ako sa okaslem, ked sa v kazdom snazim vidiet to dobre. Nie je to pekne, je to fakt nanic:-/
  19. 19
    Dollish

hrá sa, že má 0 rokov
    Wasteland

@xy12345 mala som ho v detstve zlomený tak je zdeformovaný. Na fotke nevidno, viem ako sa otočiť aby som ho čiastočne skryla :)
  20. 20
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Hlava. Dôveryhodnosť. A neschopnosť pochopiť a vedieť jazyky a matiku/fyziku.
  21. 21
    Xy12345

24 ročný chalan

@dollish :D :D aká náhodička, ja keď som bol maly som padol z bicykla a zlomil sa mi nos, ale nešli sme k lekárovi asi preto že si mamka myslela že je len moc udereny , a nieje zlomený a potom o 8 rokov u krčnej mi povedala že som mal zlomený nos a že proste mám 1 dierku menšiu ako druhu, že ho mam nakryvo a preto sa mi ťažšie dýcha nosom- na čo som sa jej sťažoval, no a furt hovorila že mám ako poistenec nárok na operáciu, ak by som chcel, nieje to nejak vidieť - ak vôbec , tak nad opetaciou som nikdy ani neuvažoval. Ved ak to je fakt že dosť vidieť a dôverujes lekárom chod krčnej a uvidis... ale ja by som mal byt rad že som detstvo vôbec prežil po tom čo som všetko vyskúšal :D :D
  22. 22
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

Lenivost ked viem co chcem ale neustale to odkladam na zajtra (rofl)
  23. 23
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

Že neviem byť sám šťastný a vkuse niekoho potrebujem, keď už niekoho mám tak sa totál naviažem na tú osobu, vkuse ju otravujem, neviem bez nej existovať.
  24. 24
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

Že bývam kokot k ľuďom :(
    A nízku disciplínu čo sa týka chodenia spať skoro a následne neskoré vstavanie. Rozhodne praktický problém môjho života č. 1.

Fyzicky to aj ide. Akože nie som tak svalnatý a vyrysovaný ako by som chcel ale pracujem na tom a cítim sa dobre. A kúty! Kúty ma jebú, nemám ich veľké ale rednutie vlasov už jednoznačne začalo :(
  25. 25
    Sadistrom

29 ročný muž
    polia luky lesy

že som ako 14 ročný omylom šliapol na mladého trasochvosta bieleho, keď som ho hľadal v tráve :(
  26. 26
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

A este som zabudla na to najhlavnejsie co na sebe neznasam ..to je moja povaha :D
  27. 27
    Bunat

20 ročné dievča

neznášam, že si vždy začnem rýpať do vyrážok na ksichte a hlavne do takých, o ktorých popredu viem, že to rýpaním len celé zhorším, no urobím to aj tak! :D a potom si hovorím, že to už nikdy nezopakujem a o pol minúty si zas do niečoho rýpem

neznášam, že neviem normálne jesť.. buď jem tak, že tým ledva z polovice vykryjem príjem do bazálneho metabolizmu alebo varianta 2 prežieram sa a je mi zle, nič medzi neexistuje

a som strašne lenivá a neviem sa dokopať do plnenia povinností a potom mi je ľúto, keď zlyhám pri tom mi to je jasné, že sa to stane už vtedy, keď na všetko seriem
  28. 28
    H8r

23 ročný chalan
    prej pankáč z ekonomky vole

Že nemám rešpekt k vlastnej telesnej schránke a v 23 som bez polky menisku v kolene, s vyskočenou platničkou v chrbte a natrhnutou šľachou v ramene. Chcelo by to viac pokory.
  29. 29
    Alex458

20 ročné dievča
    Neverland

@xy12345 napríklad špeciálny strojček na zuby, čo mi ich vylepší, bielenie zubov a take esteticke vecičky :D
  30. 30
    Adka25

17 ročné dievča
    Nezname mesto

Icte zubarovi ludia :D
  31. 31
    Subarnica

21 ročné dievča

Všetko
  32. 32
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@miki_snark zatial pre mna najzaujimavejsi koment :) :D
  33. 33
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@adka25 :D keby bola anketa, 50 % birdzu by sa zhodla v neznasani svojich zubov :D
  34. 34
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Celkovo ze som taky aky som vo vacsine fyzickych aj psychickych veciach :(
    ale ty nekecaj nemas co neznasat ani na svojom cele ani nose :-/ ;)
  35. 35
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@torpedo08 ale celo mam vysoke :D :D ...no a ty si ze uplne v pohodicke super clovek :)
  36. 36
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Ale cosi mas ho take ake ho mas mat ak by bolo nizsie bola by si divna :D
    Nene to sa ti len zda :(
  37. 37
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@torpedo08 :D tak ja si pripadam divna aj tak ..ale dobre no ked si to myslis ty tak ti verim ..btw nene ne :)
  38. 38
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

No vidis (rofl) tak dobre teda budem ti verit aj ja trosku v tom nene ne :D ale len trosku (?)
  39. 39
    Mariquittka

24 ročné dievča
    Kežmarok

zo psychických vlastností hlavne tréma, urážlivosť a niekedy aj neschopnosť povedať niektorým ľuďom, čo si o nich myslím, čiže som prehnane diplomatická a ešte, že keď niečo od niekoho chcem stále mám pocit, že otravujem, ale iní ten pocit určite nemajú :D
    z fyzických nadváha, hrubé obočie a jedno znamienko na nevhodnom mieste na krku - pôjde asi het radšej
  40. 40
    Antifunebracka

28 ročný muž
    #december birdzu

:P Čo mňa fakt ale brutal čertí na mne, je, že sa stále usmievam. Akože furt. Aj keď niekto mi niečo hovorí také úplne drsné, taxa ešte aj rozosmejem :P Proste furt sa smejem, abo mám na tvári aspoň ten drbnutý úškrn a už ma to irituje, ale sa nvm inak tváriť, aj keď sa snažím, po chvíli to je na perách zas. A najhoršie je, že občas, keď sa prinútim neusmievať, sa ma hneď každý pýta, prečo som smutný.
    @dollish Čože??? Tvoj nos je veľmi, veľmi, veľmi VEľMI pekný! Vďaka nemu som si ťa všimol, strašnú charizmu ti pridáva už hneď na 1. pohľad :O Ako ho môžeš nemať rada tvl wtf, bez neho si tuctová holka... vy baby ste divné, hanbiť sa za svoje najväčšie prednosti (nerd)
  41. 41
    Erixa

20 ročné dievča
    Žilina

Urážam ľudí bez toho, aby som si to uvedomila... a až potom si to uvedomím a potom je mi trápne, aj keď ja som to v skutočnosti nemyslela zle... vlastne keď sa na to tak dívam tak trochu opak sarkazmu
    Ďalej nedostatok záujmu o veci, ktoré by ma zaujímať mali a... slabá vôľa na cvičenie, aby tie faldíky z bruška zmizli...
    A veľa ďalších vecí
    Kto by sa chcel zahrať na psychológa, môže mi napísať... depka stavy mám skoro stále ;) :)
  42. 42
    Xy12345

24 ročný chalan

@alex458 aha, to môže byt, ;) ... ja som sa už zľakol že žena ako ty plánuje dáke plastiky :D ,to by podľa mna nebolo na mieste
  43. 43
    Kalliopea

18 ročné dievča
    Kocúrkovo

Mam dost komplikovanu povahu a plne uznavam, ze je sakra tazke so mnou existovat. Neustale menim naladu, clovek nikdy nevie, co moze odo mna cakat, proste chvilu sa smejem, vtipkujem ani neviem ako uz som zduta, nic sa mi nechce... Dalsia vec co si na sebe v poslednom case vsimam, je vybusnost. Niezeby som sa nasrala pre kazdu malickost, v takom stadiu chvalabohu este nie som, ale ked uz, tak som strasne zuriva a poviem velakrat veci, ktore by som potom chcela vziat spat ale uz to nejde zial.. A viem byt dost protivna a nevdacna k ludom, co pre mna vela znamenaju, viem, ze to teraz znie divne, ale proste cim viac sa mi niekto snazi pomoct, stara sa do mna (aj v dobrom obcas), tym viac ma to vytaca. Sem tam by som sa prefackala, za to vsetko co (ne)urobim, vyspustim z ust.. Ale zas musim povedat, ze v par veciach som zasadova, ked dam niekomu svoje slovo, tak plati aj keby co bolo.. Aspon daco, ze :D
  44. 44
    Ps102

22 ročný chalan
    No Nut November 2017 Champion

@dollish Podľa mňa máš dobrý nos. Podobáš sa mi ním troška na Terezu Maxovú a podobné typy, ktoré sa mi páčia :)
  45. 45
    Dollish

hrá sa, že má 0 rokov
    Wasteland

@ps102 ďakovala (love)
  46. 46
    Alex458

20 ročné dievča
    Neverland

@xy12345 haha, plastiky zatial neplánujem :D
  47. 47
    Padre557

20 ročný chalan
    Manchester

Neznášam, že mám veľa plánov a vždy mám všetko neuveriteľne premyslené, ale zároveň mám aj premyslené aké prekážky ma čakajú a potom si hovorím, ešte predtým ako niečo uskutočním, že na to nemám. A to danú vec ani neskúsim .... neznášam to ... neviem ako sa táto vlastnosť nazýva, ale jednoducho vždy dopredu aj napriek premysleniu sa vzdávam :(
  48. 48
    Xy12345

24 ročný chalan

@alex458 ty si rozumná baba.... ešte má napadlo že tie kruhy pod očami môžu byt napríklad aj z alergií , neviem či máš, ja mám alergie a mám aj kruhy a zo spánku ich nemám určite ...
  49. 49
    Alex458

20 ročné dievča
    Neverland

@xy12345 no o tom som tiež počula, ale ja napríklad žiadne alergie nemám
  50. 50
    Mercuryy

18 ročné dievča

Ja svoj nos a to, že mam jemne vlasy :D z vlastností asi to, že sa každému snažím vyhovieť (aj tomu kto na mňa kašle) a ze všetko potrebujem robiť perfektne :D :D :D
  51. 51
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@mercuryy ty si krasne dievca ty na sebe nemas co neznasat :)
  52. 52
    Cltr0n

24 ročný chalan
    Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

Som protivný debil
  53. 53
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

Problemy s jedlom
    Nedovera/tvrdost voci ludom (i ked niekedy si myslím že som len zdravo asertivna a ludia maju nizku toleranciu lebo su slabe povahy)
    Z fyzickych okrem brucha nic, som vcelku pekna, co mi tvrdi vela ludi, len to jedlo, len to jedlo...