Fórum pridal Zuzik97, 14. 1. 2018 00:34 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo na to poviete?

0
Zuzik97

20 ročné dievča
Spišská Nová Ves

Existujú podľa vás ešte ľudia ktorí chápu a snažia sa dodržiavať kresťanské hodnoty? Je možné aby som si v dnešnej dobe našla za partnera slušne vychovaného chalana? :D alebo mám ostať navždy sama?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Drazoal

23 ročný chalan
    Zvoľen

nie :(
  2. 2
    Tarassaco

8 ročné dievča
    na malinkách

Poznám takých.
  3. 3
    Vlado905

24 ročný chalan
    Bratislava

ale nehľadaj takých na birdzi ale v kostole
  4. 4
    Motorbreath

26 ročný muž
    Ashenvale

ze akoze trtkacka az po svadbe a tak?
  5. 5
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Urcite sa taki najdu, ale budes mat pravdepodobne obmedzenejsi "vyber". A pokial sa pohybujes v takej komunite ludi, tak najskor ich aj stretavas.
  6. 6
    Zuzik97

20 ročné dievča
    Spišská Nová Ves

@tarassaco hej, tak ma zoznámiš? :D :D
  7. 7
    Scorpus123

tvári sa, že má 6 rokov

Najdu sa , ale treba hladat
  8. 8
    Notme

24 ročný chalan
    najvacsi ko...hut na birci

ludia, co sa ich snazia dodrziavat, zial existuju. ludia, co ich chapu, nie. ale ti ani nikdy neexistovali. lebo nezmysel sa chapat neda. preto je to nezmysel. lebo nedava zmysel.
  9. 9
    Kaiser

hrá sa, že má 0 rokov

Samozrejme, že áno. To skôr ja mám problém - niet devúch formátu Márie Terézie.
  10. 10
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Kresťanské hodnoty? A bez toho človek slušný byť nemôže? :D ... Náboženstvo sa iba prezentuje ako niečo, čo keď sa tomu podvolíš, tak si niečo viac... si dobrý, si slušný a pod.
    Áno pre deti to možno funguje, keďže oni to tak nevnímajú... ale väčšina čo chodí do kostola alebo vyznáva nejaké náboženstvo slepo... tak je horšia než obyčajní človek čo do kostola nechodí a je neveriaci. Zase len niečo čo niekomu natrepali do hlavy, a nikto nie je schopný sa zamyslieť a prísť na to že aha, veď nie len kresťan môže byť slušný. Nie len muž môže šoférovať autobus. Nie len chudí môžu športovať. Nie len vysoký môžu hrať dobre basketbal...
  11. 11
    Johnysheek

10 ročný chlapec
    ZA (hranicami vsednych dni)

@wistingher menej generalizovania a viac faktov... okrem toho si si spojil dve otazky aby si mohol kritizovat ;) zmysel bol vsak iny...
  12. 12
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

@johnysheek vidím, že ty vieš o tom zmysle omnoho viac ako ja. Povedz mi prosím viac...
  13. 13
    Aristelovpes

21 ročný chalan
    Istropolis

V kláštoroch určite (hehe)
  14. 14
    Sasi2680

26 ročná žena
    Limbach ♥

Ja mam slušného chalana ale kresťana by som veru nechcela
  15. 15
    Riddler

25 ročný muž
    Turiec

Jasné že sú takí, napríklad ja :)
  16. 16
    Marcello1111

30 ročný muž

Sám Ježiš Kristu povedal: Kto chce uverí vo mňa a kto chce neuverí....
    nikto nikoho nikde nenúti, láska k Stvoriteľovi sa nedá kúpiť, ani nacvičiť, ona jednoducho musí vychádzať zo srdca človeka a tým jeho duša splýva s Bohom, nie nadarmo sa hovorí, že telo je Božím chrámom...
    týto tu všetci, ktorí toho Boha odkopli zo svojho života, sa stali diablovým nástrojom zosmiešňovania, cynizmu, stali sa nástrojom zničenia základných ľudských hodnôt, stali sa odporcami Božích prikázaní...
    prajem im šťastní život a pokojne umieranie až to príde....

a čo k téme, ano existujú, v Biblii sa jasne píše, kto hľadá nájde, kto prosí dostane, kto klope, tomu bude otvorené...
    veľa šťastia...
    :)
  17. 17
    Zuzik97

20 ročné dievča
    Spišská Nová Ves

@marcello1111 ďakujem krásne :) veľmi pekné a povzbudivé slová :) si zlatý :)
  18. 18
    Zuzik97

20 ročné dievča
    Spišská Nová Ves

@johnysheek nechcela som tým povedať že neveriaci človek nemôže byť slušný, ale že chcem slušného kresťana :)
  19. 19
    Devanelemen

16 ročný chalan
    Trojdimenzionálny priestor

@marcello1111 ďakujem, ušetril si mi čas na písanie :)
  20. 20
    Maxirotor

23 ročné dievča
    Ostrawa

Ja som bol niekedy slusny, ale uz nie som (dievcata ma skazili). Sorry, pytas sa neskoro. :-/
  21. 21
    Superpinkhero

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

Určite niekde áno xD
  22. 22
    Johnysheek

10 ročný chlapec
    ZA (hranicami vsednych dni)

@wistingher verim, ze uz si na to prisiel i sam :)