Fórum pridal Kassiar, 14. 7. 2017 18:32 do kategórie Filmy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo očakávate od filmu Justice League (Liga Spravodlivosti) ?

0
Kassiar

20 ročný chalan
Planeta Orion

Ja osobne si myslím že Avengers to v tržbách neprekoná a možno ani v kvalite. Ale rozhodne mám radšej komiksy DC ako od Marvelu.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

https://what.thedailywtf.com/topic/23358/social-justice-is-now-killing-batman

ako vidím čo DC nemá problém spraviť s Batmanom, tak od Justice League očakávam že to bude stupídna feministická propaganda ktorá vďaka tomu bude (dúfajme) totálny finančný prepadák.

Social Justice League, heh.
  2. 2
    Lenuska175

22 ročné dievča
    knižnica

moje laicke pocity:

Avengeri ma nechytili, lebo nemaju Batmana.
  3. 3
    Habitat

hrá sa, že má 0 rokov

Zack Snyder kritiku BvS príliš neriešil a natočil si Justice League tak ako on chcel, čo ma teší. Nanešťastie film dokončujú WB s Jossom Whedonom a obávam sa, že tí to pohnoja. :-/

@Midnight Ak si myslíš, že DC film s Batmanom bude prepadák, tak ťa musím sklamať, lebo to nehrozí. Zatiaľ všetky DCEU filmy zarobili, žiaden nebol v strate.
  4. 4
    Habitat

hrá sa, že má 0 rokov

@midnight A najnovšie je veľmi populárnou už aj Wonder Woman, viď finančné zisky jej filmu, takže aj keď Justice League nebude film pre každého, tak ľudia ho budú chcieť vidieť.
  5. 5
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

ze to bude rovnaka, ak nie horsia sracka ako bvs