Fórum pridal Christiano_301, 12. 3. 2018 17:22 do kategórie Ďalšie mestá. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo odporúčate na poruchy spánku?

0
Christiano_301

20 ročný chalan

Používam SEDATIF PC ale nie stále zaberá. Potom som počul že do mlieka med niekedy mi to zaberie niekedy nie. Veľa rozmýšľam večer v posteli, neviem vypnúť mozog. Nestáva sa to stále ale trápi má to. Sú veci ktoré má trápia a nehovorím to nikomu.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

Skus zapit alkoholom
  2. 3
    Christiano_301

20 ročný chalan

Včera o 22:30 som bol v posteli a o 23:30 som zaspal. Potom vstanem o 1:30 a do 2:35 som bol hore. Potom o 4:00 vstanem a potom nakoniec 6:30. Nestáva sa to stále ale boli má hlava a mám úzkostné stavy, bojím sa. Nemám toto stále že nie dobre spím ale stáva sa. Aj vy máte podobne skúsenosti? Čo odporúčate čo mám robiť? Diky za odpovede.
  3. 4
    Wewo

25 ročný muž

podla googlenia je SEDATIF PC nejake prijebane homeopatikum (: nuz dufam ze si popri tom rozmyslani vecer na nieco zaujimave aspon prisiel.

Hladiny melatoninu su pri zaspavani klucove. Maval som s tym problem, treba si dat pozor hlavne na modre ziarenie z obrazoviek, takze filtruj. Sem-tam beriem melatonin v tabletkach ale treba si dat pozor aby si telo nezvyklo na to ze ho dostava z tabletiek, inak ho prestane poriadne produkovat a bez tabletiek nezaspis.

Ak mas aktivny zivot a a celkovo obmedzis vecer obrazovky, das si caj na spanie, polku / stvrtku melatoninu a lahnes si ku knihe tak ta vypne za 15 minut :)
  4. 5
    Ps102

23 ročný chalan
    Hugh Hefner Birdzu

Treba večer pošpacírovať vonku, čítať knihu a nemať príliš teplo.
  5. 6
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

trittico
  6. 7
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

@wewo melatonin som bral dlhodobo a nikdy mi ho telo neprestalo produkovat. len pocas brania melatoninu som mal hlbsi spanok preto som ho bral. rovnako ako melatonin moze brat aj L-Tryptofan alebo 5-Htp co su prekurzory melatoninu a serotoninu.
  7. 8
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

inak skus kannu moze sa to fajcit cez vodnu fajku zo zaciatku po par slukoch ti to da energiu a dobru naladu ale po cca hodine sa ti chce spat... nekupuj si extrakt ale praskovu formu https://www.herbal-store.cz/kanna-prasek-z-byliny_z5720/?search=kanna
  8. 9
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

Ja som užívala sedatif pc, benosen, melatonin a nikdy mi to nezabralo. Potom som sa spánku začala venovať viac, mám v šuplíku asi 100 typov na dobrý spánok od rozloženia nábytku, po recepty na nápoje a vône, ktoré pomáhajú zaspať. Trpela som nespavosťou 7 mesiacov, potom ked som začala nasledovať nejaké tie rady tak sa to zlepšilo a dnes mám úžasný spánok. Ked niečo, napíš mi :)
  9. 10
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

@5 to je zatiaľ najlepsi liek aký som dostala...
  10. 11
    Sahasrara

tvári sa, že má -1 roky

Persen :D alebo ak je to dlhodobe chod doktorovi radsej lebo sa to zacne zhorsovat
  11. 12
    Aventine

11 ročné dievča
    Halmstad

Pol gramu heroínu by mohlo stačiť
  12. 13
    Christiano_301

20 ročný chalan

@sahasrara nie stále sa to stáva. Rodičia hovoria že mám problémy s nervami. Že to s nervou mám.
  13. 14
    Sahasrara

tvári sa, že má -1 roky

@christiano_301 neni to ziadna hanba ..vacsina populacie ma problem so spankom, aj ja musim brat lieky
  14. 15
    Christiano_301

20 ročný chalan

@sahasrara Hej hej to je jasne ale bojím sa toho že prečo neviem zaspať. Som z toho v depke potom
  15. 16
    Sahasrara

tvári sa, že má -1 roky

Si pod stresom ktory si ani nemusis uvedomovat ze ho mas, viac klud potrebujes a viac sa venuj sebe, zálubám, riadne vybi energiu cez den ..
  16. 17
    Christiano_301

20 ročný chalan

@sahasrara sa neskutočne bojím. Som taký bojko. Mávam take záchvaty keď mám nejakú chrípku napr nádchu mám fóbiu na to keď nedobre počujem na jedno ucho. Behám von dovnútra, von dovnútra. Som neskutočne stresovaný človek.
  17. 18
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

No toto, co opisujes, znie na anxiolytika skor... moj mozog tiez neprestajne ziape, ze je VSETKO hrozne, desive a neprijemne, sympatizujem.

Ale tak mimo toho, bylinkove caje, medovka, kamilka?
    A fyzicky sa unavit a ist spat presne v ten cas, kedy sa ti najviac chce, nie sa prebdiet do vyspata ako sa mne vzdy podari a potom tyzdne a mesiace spim po 4 hodiny, lebo skor sa mi nechce trepat do postele.
  18. 19
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

hm a kedysi som mala predpisany Calmaben, to bola TOPKA