Fórum pridal Lesush, 24. 7. 2011 21:23 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo pomáha na lámavé a mäkké nechty?

0
Lesush

21 ročné dievča
Tam za horami, za dolami

Ahojte :P Mam sice dlhe nechty, no každy chvilku sa nejaký láme, a ak sa akurát nelámu, tak sú strašne mäkké...Poraďte PLS ako ich zpevniť...:) ďakujeeem :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Strommen2428

27 ročný muž

ci neviem ...ale mas na to vselijake vitaminy ...spytaj sa v lekarni ...
  2. 2
    Chaneliq

22 ročné dievča
    Nitra

vraj pomáha olivový olej :-)
  3. 3
    Matii

26 ročná žena

všetci hovoria vitamíny, všelijaké aj špeciálne na nechty a vlasy sú ale mne to teda hovno pomohlo. možno časom, mama mala v mojom veku tiež úplne mäkké a divné a teraz má perfektný tvar a skoro vôbec sa jej nelámu. tak snáď budem nasledovať jej príklad:D<br />
    ale od Mavaly sú dobré ochranné spevňujúce laky, aspoň dačo
  4. 4
    Anzu

30 ročná žena
    Paštikáreň

zinok
  5. 5
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

zinok
  6. 6
    Popolcek

25 ročná žena
    v hlave

nožnice a nakrátko
  7. 7
    Andygirl

27 ročná žena

mne pomohol Zinok, naj bola česká značka (Zinok + H) a bePanthen vitamíny také oranžové
  8. 8
    Alpanu

32 ročná žena
    Prešov / Poprad / Stará Lesná

mne na pocudovanie pomohlo, ked som ich zostrihala na iny tvar, inak si ich lakuj co mozno najmenej a ked uz, tak radsej len priesvitny, spevnujuci lak... u mna sa to osvedcilo
  9. 9
    Avonordivsk

21 ročné dievča
    in wonderland♥

su take laky na zhrubnutie nechtov :)
  10. 10
    Alanis

25 ročná žena
    Z krajinky Drakov

laky na zhrubnutie su aspon z mojích skusenosti na velky prd... jednoducho zinok a mlieko je základ pri vsetkom si myslim... (síce ani ja ho nepijem dost ale v takýchto situaciach ucinkuje... :D)
  11. 11
    Lesush

21 ročné dievča
    Tam za horami, za dolami

ďakujem za rady :) asi začnem užívať zinok, ale mlieko piť nebudem :D neznášam mlieko :D :D asi si na nejaký čas aj prestanem lakovať...ostanem max tak pri kricom laku...:) tak teda ešte raz díík :P
  12. 12
    Lenusqa22

25 ročná žena
    Bratislava

Mne veľmi pomáha zinok aj spevňujúci lak na nechty :)
  13. 13
    Kamka22

25 ročná žena
    Žilina

ja som ich mala take iste mno že mi narastli pekne mno potom sa mi lamali ale teraz neceli tizden si na nie davat to co som si kupila v DM a zda sa mi ze su tvrdsie :) je to maximum growth
  14. 14
    Suzuya

19 ročné dievča

ja som nejaký asi rok používala spevňovací lak i keď som mala krásne pevné nechty ale často sa mi lámali tak som to začala používať, a neviem, zdá sa mi že mi to skôr zhoršilo stav nechtov a teraz sú strašne mäkké a neviem čo mám robiť a keď ich mám ostrihané tak sa mi začnú štiepiť až do mäsa čo sa deje aj teraz. Skúšala som citrónové zábaly aj olej ale zatiaľ nič nepomohlo, chcem skúsiť ešte zinok ako to kamarátka brala ale po vysadení jej zase zmäkli.