Fórum pridal Ado122, 11. 12. 2019 20:10 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Co robis vo volnom case, po praci ?

0
Ado122

25 ročný muž
BA/HC

Co robite vo volnom case, po praci ? Mne sa totiz po praci moc toho nechce silou mocou sa musim premahat ist do posilky, rad by som robil nieco kreativne a chyba mi nejaky konicek. Radsa necham inspirovat.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nicmanenapada

28 ročný muž

Robím pubkvízy, chodím na pubkvízy, varím pivo a experimenty od toho odvodené, hrávam s kamošmi spoločenské hry, hrám si len tak na gitare/basgitare/ukulele, chodím na bedminton (ok, to mi teraz akosi nevychádza :D ) a cez víkendy chodím na túry.
  2. 2
    Patrixo

69 ročný ujo
    Militantný slniečkar

po praci pracujem (?)
  3. 3
    Patrixo

69 ročný ujo
    Militantný slniečkar

@nicmanenapada zavidim :) ale tak mi treba, svoj osud mam vo svojich rukach :D
  4. 4
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

Vacsinou idem rovno z prace do fitka a odtial rovno domov a uz sa len najem, citam si, pozeram serial alebo skladam puzzle. Plus sa idem vecer ma chvilu prejst a volam s frajerom. Alebo idem v ramci prechadzky pozriet naj kamosa na chvilu.

Aspon v jeden pracovny den nejdem do fitka a to idem zvacsa nieco nakupit, vybavit atd co sa mi nazbiera za cely tyzden.. obcas idem niekam s niekym napr teraz na vianocne trhy alebo do muzea a tak, ale nie casto. Potom vecer zase len citam, pozeram serial a volam s frajerom.. chodim skoro spat snazim sa pred 10 :D vikendy mam zazivnejsie
  5. 5
    Slackerbitch

39 ročná teta
    ktorá má prestávku od života.

@1 znie ako nieco co by som idealne chcela robit ale realne nerobim skoro nic z toho :,( (hehe)
  6. 6
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

Ale v lete to je ine to sa aj hodiny prechadzam po meste, sedim v parku, bicyklujem atd.. to som proste po praci stale vonku. V zime je to nanic :D
  7. 7
    Fragile.

28 ročný muž
    Stockholm

Manazujem neziskovku :,( Uaaaargh
  8. 8
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

Nemám prácu :(
  9. 9
    Ado122

25 ročný muž
    BA/HC

@Nicmanenapada To mas ake fajne zavidim ludom ktory sa nemaju kedy nudit :D my sme s kolegami zacali hrat teraz Dungeons and dragons ale to davame session raz za par mesiacov...Inak na nastroji som rozmyslal tiez len v 25 daco zacat je tazko :D
  10. 10
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

varím
  11. 11
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

@ado122 Mám 26 a tento rok som sa začala učiť hrať na violončelo bez predchádzajúcej skúsenosti so sláčikovými nástrojmi.
    K hlavnej otázke, v pondelok chodím cvičiť do Tribe a potom cvičím na čelo, v utorok som doma a upratujem/cvičím na čelo/varíme alebo idem von s niekým koho som dlho nevidela, v stredu detto, vo štvrtok chodím do ZUŠky, v piatok zvyčajne cestujem/som s priateľovou rodinou.
  12. 12
    Wewo

26 ročný muž

@mkamka len raz týždenne Tribe?
  13. 13
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

@wewo Ale dve hodiny. Hlavne je to o tom, že chodím len na babský kurz k Linde.
  14. 14
    Ado122

25 ročný muž
    BA/HC

@Ladydoga Takze urcite svoj cas nejak efektivne vyuzivas? :D
  15. 15
    Ado122

25 ročný muž
    BA/HC

@Mkamka No ja od 15tich chcem na klavir :D A ako ti to ide vies uz aj dake melodie zahrat a podobne? :)
  16. 16
    Wewo

26 ročný muž

@mkamka aha okay tak to sa nestretneme, nevedel by som ako by si na mňa reagovala po tom akú musíš mať o mne predstavu :D

Ja som kedysi navštevoval No Will No Skill pohybovú akadémiu čo bola akási predchodkyňa Tribu a Sowa gymu. Rád by som sa k tomu vrátil :)
  17. 17
    Mikaell

20 ročný chalan
    Prešov

Prokrastinujem život.
    A medzitým niekedy čítam, pozriem si film/seriál, vešiam sa na hrazdách, predstieram že sa snažím naučiť na ukulele/klaviri, a robím veľmi málo spoločenských aktivít, lebo nemám žiadnu spoločnosť. :D
  18. 18
    Fakecocacolazero

24 ročné dievča
    Malacky

z kazdeho konicku sa mi stava praca nejakym sposobom ... takze po praci pracujem asi tak ako @2 :D
  19. 19
    Surfrock89

30 ročný muž

Meditujem,čítam bhagavadgitu,večer sa tulam
  20. 20
    Ado122

25 ročný muž
    BA/HC

@Fakecocacolazero Tiez mozem pracovat po praci kamarat rozbieha projekt jeden ale mne sa tak nechce po praci pracovat ako to robite (hehe) :(
  21. 21
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

@wewo :D Mám jednu dobrú/zlú vlastnosť, že sa snažím s každým dobre vychádzať a Birdz kauzy mám ako obľúbený seriál, takže ak sa tam niekedy stretneme, tak budem reagovať pozitívne.

Nečudujem sa ti, že sa k tomu chceš vrátiť, skôr, že si to opustil. :)
  22. 22
    Ado122

25 ročný muž
    BA/HC

@surfrock89 Hmm v minulosti som dost meditoval aj Bhagavadgitu vlastnim velmi mi to pomahalo pre ukludnenie a dat si dokopy zivot ale teraz aj ked sa snazim meditovat tak nema to ten efekt ako kedysi :/
  23. 23
    Fakecocacolazero

24 ročné dievča
    Malacky

@ado122 zacina to tym, ze neviem odmietat ludi a potom k nim citim velku zodpovednost takze prekonavam nechut a potom to uz ide :)
  24. 24
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

@15 Viem zahrať nejaké základné skladby z cvičení pre začiatočníkov a aktuálne cvičím Do mesta Betlema a Do hory, do lesa, valaši. :D Ide to pomaly, ale mám trochu hudobný sluch, tak raz to pôjde.
  25. 25
    Wewo

26 ročný muž

@mkamka tak venoval som sa vtedy najmä bojovým športom a nwns bolo iba suplementarne na rozvoj pohybových zdatnosti. Teraz už robím v podstate iba strongmansky tréning v bežnom fitku :-/ veď ja tam ešte nabehnem raz :P
  26. 26
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

@ado122 jasné, po večeroch zvyknem plakať do vankúša a počas dňa sa väčšinou rozprávam so svojou mačkou takže určite efektívne využitý čas jak hovado (thumbs) (hehe)
  27. 27
    Erixa

22 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

Väčšinou teraz chodím na prax a učím sa... ale ked mám trochu voľna a energie, tak tiež idem do fitka, vonku s kamarátkou, frajerom, alebo sedím doma a vyrábam zbytočnosti ako klobúky, stojany na zubne kefky a pod...

A teraz v poslednej dobe, ked skončila séria ML&CN, hrávam minecraft... som zvedavá, ako dlho ma to bude baviť
  28. 28
    Drazoal

24 ročný chalan
    Zvoľen

Spim
  29. 29
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Kks vy ste tu podaktori riadne husti a akcni :D ja teraz ani len do prace nechodievam a iba cele dni prelezim pripadne nejake kktiny robim
  30. 30
    Mikaell

20 ročný chalan
    Prešov

@erixa híí, klobúky! Svet potrebuje viac klobúkov!
    Len toľko som chcel. :D
  31. 31
    Nerwous15

27 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

Vcera som sa zrubal.. a meskam do prace, ale to nevadi, lebo sef lezi opodial a lutuje, ze vcera nezomrel
  32. 32
    Danieldevil

29 ročný muž
    Bratislava/Trnava

1-2x týždenne chodím hrať futbal/futsal (podľa sezóny), filmy, seriály, knihy, pivo/kino/obed s niekým a raz za čas dáme aj stolové hry, občas sa nájde zaujímavá prednáška (z pracovnej oblasti, alebo cestovateľská), poslednú dobu som dosť času venvoval aj zariaďovaniu bytu a mám aj jedného klienta, ktorého projekt sa mi páči a riešim tam veci navyše a aj po večeroch
  33. 33
    Kerrang

28 ročný muž

Tak teraz väčšinou len zakladám ohne v krbe na peknú pohodu a teplo a potom klasicky to čo vždy, teda buď niečo opravujem, zveľaďujem alebo upratujem (hehe)
  34. 34
    Ado122

25 ročný muž
    BA/HC

@Kaiserchief1 Napodobne ale chcel by som to zmenit :D Tiez pozeram ze su tí ludia riadne akčný :D
  35. 35
    Lenuska175

hrá sa, že má 0 rokov
    knižnica

Posledné dni mám pocit že vždy prídem domov, lahnem si a zaspím, potom sa zobudím idem sa umyť a idem znovu spať :(
  36. 36
    Ado122

25 ročný muž
    BA/HC

@Ladydoga Ah aspon ze mas tu macku! :D Ja mam akurat jadroveho fyzika spolubyvajuceho myslim si ze si viac pokecas s tou mackou ako ja s ním :D :D
  37. 37
    Ado122

25 ročný muž
    BA/HC

@Lenuska175 Tento pocit mam aj ja preto sa chcem inspirovat nech neprezijem zivot len pracou pozeranim youtube a spaním :D
  38. 38
    Willbebetter

tvári sa, že má 6 rokov

Po praci som Chodila na IT kurz, ktory mi pomoze k lepsej praci :D fitko a kamarati, alebo este casto chodim nakupovat, lebo si sledujem stravu. Potom to obnasa este aj varenie. Ale rada sa aj len tak flakam, v poslednej dobe citam fajn knihu.
  39. 39
    Tomtoylc

28 ročný muž

suma sumárum - nič ... sledujem filmy poslednú dobu pravidlne, prečítam knihu alebo hrám a kecám s kamarátmi po sieti (Xbox) , občas nejaké stretko s kamarátmi ale to skôr výnimočne (a skôr cez víkend)
    - cez víkend hory/turistika
    ... kedysi som sa snažil aj cvičiť ale nebaví ma to - a nemám chuť ani motiváciu sa púštať a skúšať niečo nové - vlastne áno - ferraty - v novom roku a teraz cez zimu možno bežky
    ... rozmýšlal som aj nad korčulami, teraz v zime ale nechcem byť samá modrina (hehe)
  40. 40
    Annyejnji

21 ročné dievča

hrajem hadíky
    stalkujem jedného človeka
    hrajem hadíky ďalej
  41. 41
    Purenarcissism

27 ročná žena
    Naivka.

no
    kedze robim z domu :D je ten rozdiel medzi pracou a po praci trochu nulovy :D
    ale tak ked zaklapnem comp, tak zvycajne lovim veceru, citam knihy, vysivam obrusy :D alebo si pozriem serial
    chyba mi nejaka sportova aktivita ale stale si hovorim ze nemozem vsetko hned a zaraz
    proste teraz si skor uzivam ze som viac menej stabilne na tom naladovo a emocne, cize tak
    a po novom roku sa chcem poobzerat po niecom, nejakom kruizku alebo co
    len mi chyba sparing partner :D
  42. 42
    Bebekex

26 ročná žena

Tak teraz mam menej aktivit, lebo je zima a nic sa mi nechce,takze momentalne po praci bud som s frajerom alebo kukam serial/film/yt videa alebo idem s kamosmi,kolegami von/na pivo/do cajovne, obcas na kviz, obcas na nejaku tanecnu hodinu, kino, k niekomu domov hrat hry, ku mne pridu ludia hrat hry a tak. vzdy sa volaco najde.
    v lete je tam viac aktivit vonku
  43. 43
    Marleymt

hrá sa, že má 0 rokov

@fragile. ESTE STALE?
  44. 44
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

knihy, filmy, cvičenie, experimenty v kuchyni alebo zájdem s kamošmi von :D alebo publikujem ak nestihnem v pracovnej dobe, ak musím
  45. 45
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Spím, jazdím kam je treba, hrám na PC, pozerám športy, píšem si alebo komentujem niečo na fb, hrám zápas, robím zadania, učím sa...
    brigádujem...
    nič extra
  46. 46
    Slackerbitch

39 ročná teta

@purenarcissism ja sa k tebe kludne pridaaaam! (:
  47. 47
    Purenarcissism

27 ročná žena
    Naivka.

@slackerbitch si z BA? :D
  48. 48
    Slackerbitch

39 ročná teta

@purenarcissism anoo (rofl)
  49. 49
    Fragile.

28 ročný muž
    Stockholm

@marleymt Jj, na zajtra som zozbieral delegacou 14 ludi a ideme lodou na turnaj v Rige :D Volby do spravnej rady su az vo februari a uz to asi dotiahnem do konca dovtedy.
  50. 50
    Dungo99

26 ročný muž
    Považská Bystrica

Veľa času kukám do nejakej obrazovky, chodím do ľesa, keď zrovna Jeep nemá krámy, tak trochu objavujem lesné cesty, teraz chodím častejšie strieľať, dvakrát do týždňa rollovať bjj.
  51. 51
    Marleymt

hrá sa, že má 0 rokov

@fragile. wow najs, potom sa ozvi ako bolo
  52. 52
    Grietusha

37 ročná teta
    world citizen, človák

cvičím, idem na pivo, píšem, čítam, pozerám seriály.
    v pondelok som mala autorské čítanie.
    teraz mám zas obdobie, keď budem zvučiť krátke animáky kamoške.
  53. 53
    Lawr

19 ročné dievča

tak ja uz v praci pocitujem nejaku tu potrebu oddychu ku koncu, tesim sa ako si konecne sadnem a celkovo zastavim sa, vydychnem si, dost casto sa stava, ze zomieram od hladu, takze vacsinou sa hodim na postel, pol hodinu chcipam, najem sa, a potom furt len lezim az pokym sa nemusim uz pripravit nejak na spanok a tak. :D vlastne cely zivot som taka, najhorsie bolo ked mi matka naparila na kazdy den nejaky nezmyselny kruzok len aby som nemohla byt normalne v pohode a aby som sa nonstop musela niecim stresovat.