Fórum pridal Vikusiiik090, 20. 4. 2019 19:24 do kategórie Záhady, mýty. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo robíte keď sa cítite osamelo?

0
Vikusiiik090

20 ročné dievča

... Až tak, keď máte pocit že nikoho nemáte a nemáte sa s kým podeliť o problémy?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    ιт'ѕ тιмє тσ вє α ғυcĸιng нєʀσєѕ

Nemávam pocity osamelosti. Som introvert.
  2. 2
    Magnet

24 ročný chalan

Málokedy sa cítim osamelo ale väčšinou keď som smutný tak počúvam hudbu.
  3. 3
    Verdamt

27 ročný muž

Moje problémy nechápe ani psychiater. Vzdal som sa už možnosti "podeliť sa"... s kýmkoľvek.
  4. 4
    Verka13

20 ročné dievča

Pozerám romantické filmy.
  5. 5
    Trevor1994

77 ročný ujo

@teal aj ja som introvert a mavam pocity osamelosti..
  6. 6
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

@teal vies o tom, ze osamelo sa mozu citit aj najtvrdsi introverti? Lebo samota a osamelost je sakra rozdiel
  7. 7
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    ιт'ѕ тιмє тσ вє α ғυcĸιng нєʀσєѕ

@trevor1994 Zle som sa vyjadril. ɴᴇɢᴀᴛíᴠɴᴇ pocity z osamelosti nemávam.
  8. 8
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov

idem von sam aj :D
  9. 9
    Void

hrá sa, že má 1 rok
    48.911464, 2.740322

idem na Birdz a zbieram lajky
  10. 10
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

ja sa vacsinou snazim niekoho vyhladat, napriklad zavolam mame :D aspon ta ma vzdy vypocuje...
  11. 11
    Majky538

25 ročný muž

lexaurin :D vymysli si nejaku aktivitu alebo sa vyber aj sama na miesto poblizku kde si nikdy nebola, fajn tak na odreagovanie niekedy a zvysok casu do spolocnosti :)
  12. 12
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@teal aj negativne pocity z osamelosti moze mat aj introvert.

A hej, toto sa mi stava malokedy, vo svojom zivote mam az privela ludi a skor z nich byvam vycerpana, nez aby som bola osamela.
  13. 13
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Chytim zacvat sebareflexie a zacnem uvazovat preco mam pocity osamelosti.
  14. 14
    Panakoja1

20 ročný chalan
    pod nitrianskym hradom

nespravím s tým nič lebo nieje čo, len sa trápim dalej
  15. 15
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

@13 - TOTO hlavne. Rozanalyzovat co sa deje a co je toho pricina a ci je to osamelost a ci burnout alebo sa proste len nudim a neviem co so sebou

idem sa prejst // dam si pohar vina, spievam si a tancujem a divam nejake vtipne veci // najcastejsie - zavolam nejakych kamkov/kamky von predsa :D
  16. 16
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

smútim :D
  17. 17
    Majmarad

35 ročný ujo

Píšem na Birdz :D
  18. 18
    Palec223

27 ročný muž

rozpravam s Kristom rozpoviem mu vsetky svoje problemy aj ked o nich vie a poprosim ho o pomoc vacsinou sa vomne rozplynie pokoj a niekedy akoby ohromny prisun stastia a energie ze by som vystrelil ako raketa :) doporucujem skusit ;) najucinnejsie veci byvaju casto zdarma
  19. 19
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

@palec223 :) je to az mrazivo mile citat. ja by som sa asi zrutil ako sada kariet keby som mal pustit secko co mam v sebe. takze to radsej nerobim :)
  20. 20
    Palec223

27 ročný muž

@chlorofyl nemusis pustat vsetko naraz chodievaj na pravidelne prechadzky kde mu budes o vsetkom rozpravat A PRIATELU TO NAJHLAVNEJSIE! odovzdaj mu svoje hriechy a pros ho o to aby si si spomenul na vsetky a vsetky mu odovzdal lebo ked pride ten cas tak ta mozu stiahnut ako giganticka zelezna gula ;)
  21. 21
    Annyejnji

21 ročné dievča

Ja som sa naučila, že keď niekomu porozprávam svoje problémy, najskôr mu to len vezme čas a nebude vedieť čo s tým. Že sa po rozhovore budem cítiť rovnako stratene ako pred ním. Jediné, čo sa zmení je ešte možnosť, že to o chvíĺku o mne budú vedieť aj ďalší ľudia. Že ma sklame, vyzradí to, alebo to použije proti mne. Takže ja sa cítim osamelo viac-menej vždy. Poznám veľa ľudí. Veľmi veľa ľudí sa mi zdraví, dáva so mnou do reči... úplne stovky.... ale nemám jediného priateľa. A ako tak čas šiel, naučila som sa veci riešiť inak. Napríklad si svoje problémy píšem a potom sa na ne pozerám, akoby mi to písal niekto iný, že čo by som mu poradila. A taktiež sa zvykenm vypísať viac-menej cudzím ľuďom a potom sa posuniem (aspoň to nevyužijú a ja to dostanem zo seba)
  22. 22
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

Kupim si dve piva nech vidia ze nebudem pit sam (hehe)
  23. 23
    Dreyjir

22 ročné dievča
    [smutná]

Momentalne uz polhodinu scrollujem Cursed Images
  24. 24
    Bunat

22 ročné dievča

Vyplacem sa, otravujem ludi a od priatela vyzadujem po jeho prichode domov dvojitu davku pomojkania :D
  25. 25
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

No čo by som s tým robil. Spomínam, som naštvaný, smútim atď. ... Nie je komu sa sťažovať. A nikoho to aj tak nezaujíma. Çiže si na to sám. A ked ti neprepina a nedokazes sa zabit, tak si v poho. Typicke depresivne nalady.
  26. 26
    Kerrang

26 ročný muž

No je to možno trošku zvláštne u mňa, lebo keď si tu tak čítam komentáre, tak to tu nezaznelo, ale najčastejšie sa v prípade osamelosti zamestnávam práve "prácou" (hehe) ...ale prácou takou nie v robote, ale doma v kľude a v pohodičke okolo domu (hehe) ...či už je to aj obyčajné kosenie trávy, polievanie alebo zvelaďovanie niečoho, prerábanie alebo aj také okopávanie a vytrhávanie buriny, ak je to nutné ...ja okrem kutilstva mám koníček aj v rastlinách, hocičo si pestujem, skúšam pestovať, takže vždy sa nejak zamestnám ...preto je to aj teraz pre mňa menej depresívne, lebo niekedy som okrem školy doslova zažratý do roboty (hehe)
  27. 27
    Kerrang

26 ročný muž

Alebo ak už je všetko tak zbežne urobené, tak sadnem na bicykel a idem sa niekam previesť alebo si vybavujem veci, ako včera poštu, kúpim si čo by som potreboval a chcel atď.. :smile: ...pomerne som "zavalený" robotou, no i tak niekedy cez to všetko hlavne v zime príde pocit samoty, preto je mojim snom mať raz veľkú záhradu a chatku niekde osamote od ruchu mesta (až našetrím)
    (hehe)
  28. 28
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Až tak osamelo som sa ešte necítila. Ja som rada sama, preč od všetkých tých ľudí, kedy sa nemusím na nič hrať.
  29. 29
    Desertdrift

20 ročný chalan
    Universe

@pandoras a teraz si predstav že by si sa pri niekom nemusela na nič hrať

Ja počúvam hudbu a spievam si pri tom (lala) Alebo si zahrám nejakú hru
  30. 30
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Plačem.
  31. 31
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Birzujěm
  32. 32
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Alebo si pustím dobrú pesničku a zatancujem , hneď mi je lepšie (rofl)
  33. 33
    Limetkajaja

37 ročná teta
    nežijem

učím sa a plačem
  34. 34
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

založím fórum/napíšem na priznania :)
  35. 35
    Midnight

29 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

bludim netom a zdrbavam hlupych ludi v komentaroch.

pripadne kedysi som sa hadaval s blbymi ludmi na birdzi.

to cloveku velmi rychlo nielen zasyti dennu potrebu interakcie, ale aj pripomenie ze osamelost je ta lepsia moznost =D
  36. 37
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Nemam sa s kym rozpravat o problemoch (mam sice frajerku, ale ona nie je moc problem solver) tak nakupujem picoviny.
  37. 38
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

pozeram romanticke filmy alebo videoklipy k pesnickam a placem :D