Fórum pridal Spacebound, 29. 3. 2020 21:51 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Co s rozbitym displejom? :(

0
Spacebound

23 ročné dievča
Francúzsko

Cauko. Rozbil sa mi displej na tablete Huawei MediaPad T1-701u....oplati sa to dat opravovať? Alebo co s tym? :/
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kerrang

27 ročný muž

Dá sa kúpiť aj náhradný displej ... Aliexpress mi tým niekedy pomohol :smile: (hehe)
  2. 2
    Lakero

22 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Samotné lcd stojí na eBay okolo 22usd. Je to na tebe
  3. 3
    Spacebound

23 ročné dievča
    Francúzsko

@lakero no ved ale niekto mi to musi aj spravit a prave to ze vacsinou si za to pytaju aj 100 eur, ci ako? Neviem
  4. 4
    Robinsonleon

23 ročný chalan

nechaj si to rozbité, aspoň bude mať charakter
  5. 5
    Notmehofejk

38 ročný ujo
    My name is Your Worst Enemy

tomu sa po novom vravi cely displej s prasklinami (thumbs)
  6. 6
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Nejaky zazracny pripravok co zaceli kazdu prasklinu (thumbs) :D ale nie prepac... prajem skore uzdravenie displeju aj celemu tabletu 0:) aj ked neviem akym sposobom :(
  7. 7
    Semhamforas

tvári sa, že má -1 roky
    Bratislava

Pozri si návod na YouTube a oprav si to podla toho sama. Ja som si tak menil displej aj na iPhone a tie telefóny patria medzi tie tazsie opravitelne
  8. 8
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

hentaky hnoj ani nedavaj opravovat :D to sa neoplati ani kupit nie este dat opravit. ti dam radsej jeden zo svojich. ja to uz nepouzivam
  9. 9
    Lakero

22 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

@spacebound Dať to opraviť do servisu sa ti neoplatí. Cenu tabletu odhadujem na 50-80€ max. Ak sa o to pokúsiš doma tak si popozeraj tutoriály na YT a ideš na to. Nie je to také ťažké. (thumbs)
  10. 10
    Fukaj

8 ročný chlapec

Uprimne trhova hodnota tohto tabletu nieje moc vysoka cize sa ani neoplati opravovat ked do roka uz nebude pomaly ani poriadne fungovat, ak je este funkcny a tym prasknutym displejom myslis len digitizer (to krycie dotykove sklo), tak by som ho predal/daroval a kupil nieco hodnejsie aj keby len pouzivane.
  11. 11
    Mezomus

hrá sa, že má 2 roky
    asshole birdzu!

@semhamforas imho ajfony su v pohode, lego.
  12. 12
    Semhamforas

tvári sa, že má -1 roky
    Bratislava

@mezomus iny som neopravoval, tak posudit neviem. Ale oprava je podla mna celkom jednoduchá. Len tu vodotesnost som stratil :D