Fórum pridal Jana, 8. 1. 2021 08:56 do kategórie Základné školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Co sa ti dnes snivalo?

0
Jana

24 ročný chalan
Poprad

ak si nepamatas, napis posledny sen,ktory si pamatas
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

že sa mi narodilo dieťa a žila som s ním žila v byte, kde sa nejaký týpek utopil vo vani a diali sa tam paranormálne veci :D a to decko bolo všelijaké pokrčené, akurát som ho išla kojiť, keď ma moja mačka zobudila, som jej za to neskonale vďačná (:
    a mala som v tom sne ofinu a hrozne cool rôznofarebné, lesklé vlasy! :D
  2. 2
    Papver

25 ročná žena

ze som sa vydavala, a kym som sa v izbe obliekala, tak moj buduci manzel stupil na prah a zlomil ho a potom som po hostoch kricala "Nestupajte na prahy!"
  3. 3
    Annyejnji

22 ročné dievča

bola som s osobou, ktoru uz strasne chcem stretnut a kvoli korone nemozem. Sli sme autom, ja som soferovala a bola tam nejaka divna nemecka značka, že si mam dat pozor, ale ja som jej nerozumela, tak som šla ďalej a zrazu sa moje auto vyskytlo v plameňoch :D v pohode som z neho vycuvala a najviac ma trapilo, ako to vysvetlim mame :D šla som domov, začali ma nahanat 2 škarede čierne mačky a z ruksaku sa mi vysypali učebnice, nevedela som sa po nich vratit, lebo ma tie mačky nemohli chytit. Zastali pred nasimi dverami, ale ušla som im. Nakoniec som sa dohadovlaa so susedom odvedla, ako vieme zrobit vzdušny priechod medzi našimi domami, aby som si mohla ist nenapadne po učebnice a mačky si ma nevšimli :D
  4. 4
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

Že syn už mal dva roky a povedal mi, nech mu dám peniaze (:

Ale muž mi včera hovoril, že sa mu snívalo, že sme mali dáky byt pri pláži a rozmýšľal, že ako by tam zavolal rodičov, kde by boli, keby nás prídu na dovolenku pozrieť, lebo to bol len dáky 2-izbak, tak som mu povedala, že to by sme im radšej hotel zaplatili, tak sa začal smiať, že to som presne povedala aj v Tom sne :D
  5. 5
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

O modrom konikovi
  6. 6
    Plavam_zivotom

25 ročná žena
    Vianočný elf birdzu

Lol, tak to ste sa ma v pravý deň opýtali.

Najprv spletitý dlhý sen, v ktorom som bola Matovičova milenka , v ktorom sa dookola rozoberalo, že jeho manželka je PaVlína a ja PaUlína :D

Potom sen, že sa hrám s plyšákmi pred asi 1000 divákmi a hlavnými postavami sú Pandia rodina, kde sa mama Panda rozviedla s otcom Pandom a oženila sa s Drakom a potom si tie Pandy k sebe hľadali cestu.

A nakoniec som hrala metlobal, bolo to veľmi realistické a celú dobu ma v tom sne sralo, že popritom nemôžem fajčiť IQOS :D
  7. 7
    Kerrang

28 ročný muž

Nič. Bol som na to dosť unavený. (hehe)
  8. 8
    Limitles

8 ročný chlapec

Že mám dieta s osobou ktoru vobec nechcem este teraz mi je z toho zle..dufam ze nemám ziadne ďalšie deti
  9. 9
    Ladydoga

hrá sa, že má 0 rokov
    Prašivá diera

Asi nič alebo neviem :-/ ale inokedy sa mi kokotiny snívajú strašné.
  10. 10
    Livre

20 ročné dievča

@plavam_zivotom aj mne sa snívalo, že som bola Matovicova milenka :-o
  11. 11
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

@livre @Plavam_zivotom
    trochu závidím
  12. 12
    Plavam_zivotom

25 ročná žena
    Vianočný elf birdzu

@livre To fakt , to je čudné, to asi tie čipy v hlave z testovania :D
  13. 13
    Šajžouško

40 ročný ujo

To vážne musím nechat
  14. 14
    Šajžouško

40 ročný ujo

pre seba. Ale zaspal som o pol hodinu -_-
  15. 15
    Šajžouško

40 ročný ujo

Ale predtým sa mi snívala nejaká desivá vec z ktorej som sa prebudil hlbokym vydychom ze co ti jebe a nevedel som či mám ďalej spať alebo nie. Áno! Bolo to niečo o krvilacnych medvedoch ktorí trhali ľudí a nakoniec tuším dostali aj mňa.
  16. 16
    Robin

23 ročný chalan

Nič dobré. Pokúsal ma pes. Do ľavej ruky. Niekto zrejme útočí na moju feminnú stránku
  17. 17
    Robin

23 ročný chalan

https://dream-meaning.net/animal/dog/dog-bite-dream-interpretation/#Dog_Biting_Hands_and_Fingers
  18. 18
    Torpedo08

29 ročný muž
    K0K0T0V0

Nepamatam si ani posledny :-/
  19. 19
    Limitles

8 ročný chlapec

@robin no to moje co znamena neviem to najst :D
  20. 20
    Robin

23 ročný chalan

@limitles človeče, googlim to a tiež sa mi nedarí
  21. 21
    Šajžouško

40 ročný ujo

@robin dopc! Mňa pokúsal medveď
  22. 22
    Robin

23 ročný chalan

@sajzousko a bojoval si s ním alebo si utekal ?
  23. 23
    Šajžouško

40 ročný ujo

@robin utekal az ma dostal jeden z nich!
  24. 24
    Robin

23 ročný chalan

@sajzousko
  25. 25
    Robin

23 ročný chalan

Tak to sa asi vyhybas veciam ktorym by si mal celit
  26. 26
    Robin

23 ročný chalan

https://www.auntyflo.com/dream-dictionary/dream-about-bear-attack-meaning-and-interpretation
  27. 27
    Šajžouško

40 ročný ujo

@robin nieco na tom bude
  28. 28
    Sianagirl245

19 ročné dievča

Nestihla som túto noc asi toho moc nasnívať lebo cca do 3 mi vypisoval opitý kamarát a potom za tie 2h čo som mohla spať som sa aj tak asi 3x zobudila s tým či je v pohode :D :D
  29. 29
    Admin

administrátor BIRDZ
    Birdz.sk

snívalo sa mi, ako som si čítal o sebe nadávky, že som niekomu dal ban :D
  30. 30
    Tomtoylc

29 ročný muž

nebolo to zrovna prijemný sen ... keď som sa 2x zobudil, som rozmyšlal čo to je sen alebo realita