Fórum pridal Marjy77, 6. 12. 2017 16:36 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo si myslíte a čo preferujete?

0
Marjy77

18 ročné dievča
Wilderland

Ak niekto práve rieši osobné problémy tak:
1) má právo správať sa trochu mimo a byť hnusný k ostatným a oni to musia tolerovať
2) nemá na to právo, pretože vlastne aj všetci ostatní si riešia svoje veci a nemajú potrebu robiť to
A kde je tá hranica?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    0sea

24 ročný chalan
    Plejády

Čo? :D

2. Nemá na to právo
  2. 2
    Melancholik

26 ročný muž
    v pohybe

všade je nejaká hranica a je podľa mňa dôležité si to v konverzácii ujasniť, vysvetliť že situaciu chapeš ale ti aj príde nepríjemné to spravanie a že chceš aby si to ten človek uvedomil a zmenil to alebo aby mu to aspon bolo lúto (pokial sa ťa to priamo dotýka alebo ti to ubližuje)

ľudia robia chyby a občas sa chovaju ako kkti, nie je ale hanba ani nič zlé ich na to upozorniť
  3. 3
    Demoniqangel

25 ročná žena
    Bratislava

Závisí.
    Keď niekomu umrie otec alebo sa s ním rozíde frajerka, je pochopiteľné, že sa to na jeho správaní odrazí, a ak to nie je šéf firmy alebo profesor, je to do istej miery akceptovateľné, veď sme len ľudia.
  4. 4
    Feelagain

20 ročné dievča
    Brno

ja som k ľuďom milá takmer vždy, ale keď mám nervy tak som schopná vybuchnuť.

ja viem, že to je zlé, ale takisto by som to tolerovala aj z opačnej strany, keď má niekto zlý deň a nie je zrovna najpríjemnejší
  5. 5
    Antifunebracka

28 ročný muž
    #december birdzu

V 1. rade ak má nejaké fakt veľké problémy, mal by na to upozorniť. Milujem tých šampiónov, čo si automaticky myslia, že im všetci čítame myšlienky a budeme okolo nich len tak bezdôvodne chodiť po špičkách.
  6. 6
    Mayo911

25 ročný muž
    Rainbow

no ja som občas kvôli vlastným sračkám dosť cynik. ale neskôr ma to zvykne mrzieť takže prikláňam sa skôr k dvojke.
  7. 7
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Uz oddavna som sa naucila pretvarovat viem je to dost smutne ale to je moj zivot ..takze nehrozi aby o mojich problemoch niekto vedel..ked nechcem samozrejme ... tak ani naj kamoska a ani rodina ... ked nechcem nepoviem nic a ani to na mne nikto nespozna ..cize v skutku ..som za tym aby si kazdy riesil svoje problemy v sukromi a neovplyvnoval tym naladu a zivot inych ludi..lebo oni za to nemozu ....tot vso z mojho dnesneho uprimneho vylevu
  8. 8
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

Tak ja som vcera trosku tiez bola mierne hnusnejsia nez byvam.. ale potom som to hned vysvetlila preco a potom bolo ok lebo sak clovek normalny pochopi... ale zas by mala.byt niekde hranica, niektori ludia su nonstop hnusny a protivny a navazaju sa do teba lebo su nervozny zp svojich problemoch a to uz nie je podla mna ok... (?)