Fórum pridal Savvym, 17. 2. 2017 01:45 do kategórie TV, médiá. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo si myslíte o America first, every second counts?

0
Savvym

24 ročný chalan

Našiel som stránku, kde pridávajú "paródie" s prízvukom D. Trumpa, prezentujú svoje krajiny a presviedčajú, aby boli na druhom mieste. Trump sa vyjadril, že sa bude zaujímať predovšetkým o záujmy svojej krajiny America first a tak sa začali šíriť videá.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Savvym

24 ročný chalan

Nie som zástancom Ameriky alebo podobné veci, len ma zaujal tento druh videí. Čo si o tom myslíte? everysecondcounts.eu Baví vás to?
  2. 2
    Sveter

20 ročné dievča
    v mačke som

podľa mňa je to super a vtipné, teda nie všetky videá (videla som väčšinu), ale podľa mňa je cool, že si z neho všetci robia srandu.
  3. 3
    Neznamyclovek

36 ročný ujo

@Sveter bolo by to rovnako "cool" ak by si robili srandu z HIllary? :)
  4. 4
    Savvym

24 ročný chalan

neberiem to ako urážanie na Trumpa, skôr využili jeho výroky na parodovanie svojich krajín. Mnohé sa opakujú po vzore Holandska. Keď som videl prvé video, tiež mi napadlo, že si robia z Trumpa srandu, nakoniec je to však inak. Predovšetkým zvýrazňujú to, že on je proti imigrantom, za bielu Ameriku a chytá problémy za pussy (dvojvýznamové slovo). Neviem či bolo pussy myslené na Clinton. Nesledoval som to až tak. @neznamyclovek
  5. 5
    Sveter

20 ročné dievča
    v mačke som

@neznamyclovek to je dosť blbá otázka vzhľadom na to, že si robia srandu z toho čo a ako rozpráva. takže keby bola Hillary prezidentkou, asi by neboli takéto videá, keďže nerozpráva rovnaké veci a rovnakým spôsobom.
    keby si ale robili srandu z niečoho iného ohľadom nej a bolo by to podobne super, tak hej, bolo by to cool, prečo nie.
  6. 6
    Smilerrr

10 ročný chlapec
    Omelas

@neznamyclovek no ved ne je prvy prezident, z ktoreho si ludia robia srandu, pravdepodobne skor ci neskor by to tak bolo aj s hillary
  7. 7
    Myschka

hrá sa, že má 0 rokov
    IntelCore i5

Nemyslim si nic. Tak to ma byt v dnesnej dobe ze pre americana maju byt prvorade zaujmy Ameriky, pre taliana zaujmy Talianska a pre slovaka zaujmy Slovenska.

(Este stastie ze aj my mame prezidenta co sa tak o nas zaujima. Ehm)
  8. 8
    Myschka

hrá sa, že má 0 rokov
    IntelCore i5

*americkeho prezidenta/talianskeho/slovenskeho
  9. 9
    Semhamforas

25 ročný muž
    Bratislava

Myslim si ze liberalni ludia co su za respektovanie nazorov pekne nerespektuju cudzi nazor a vyslovne cudziu volbu, ktora nie je v sulade s ich nazorom , zosmiesnuju, zhovaduju a protestuju voci nim sice cela volba prebehla v sulade so zakonom. Vidno ako im nezalezi na demokracii a spravodlivosti ale len na ich vlastnych preferenciach a nazoroch.

Co sa tyma Trumpa tak ano pre prezidenta USA ma byt USA na prvom mieste a ziaden problem s tym nevidim
  10. 10
    Lenuska175

22 ročné dievča
    knižnica

videá sú vtipné ale tá pointa je trápna.

súhlasím so siedmym komentom