Fórum pridal Sign, 9. 6. 2019 20:49 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo si myslíte o ľuďoch, ktorí nosia dlhé nohavice a sveter v lete?

0
Sign

28 ročný muž

Čo si myslíte o ľuďoch, ktorí nosia dlhé nohavice a sveter, hrubú mikinu a pod. v lete?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Majmarad

36 ročný ujo

Nič, pretože sám ich musím nosiť :)
  2. 2
    Mielikki

hrá sa, že má 2 roky
    Crazy rat lady

že by im asi inak bola zima
  3. 3
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

Podla mna uplne v pohode, kazdy ma to snad svoj dovod :) Tiez som niekedy nosila dlhe nohavice v lete.. :) nevidim na tom nic zle ani cudne, kazdy nosi to co mu vyhovuje alebo co musi.
  4. 4
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Neviem, je mi to jedno, tiež to v lete bežne nosievam. Aj dnes som mal krátke tričko a na tom ešte hrubú košeľu.
  5. 5
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

pravidelne na nich volam modnu policiu
  6. 6
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

že sú chlpatí, a že to tak zakrývajú
  7. 7
    Dezolat

31 ročný muž

Tak do prace alebo do spolocnosti v kratasoch nepojdem ani keby som bol na pusti XD
  8. 8
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

neviem ked vidim niekoho v svetri ked je 25 stupnov tak si predstavim ze je spoteny a smrdi :D nepomozem si
  9. 9
    Aventine

11 ročné dievča

Že sa asi za niečo hanbia na sebe, ale ja by som v tomto teple nechodila v svetri ani kebyže mám 300 kíl a ochlpené bradavice na každom cm kože. Však vždy sa to dá riešiť aj dákym ľahkým prehozom.
  10. 10
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

ja sa len udivim, ci im nie je zima :D ale inak poznam jedneho, u ktoreho to je spojene s tym, ze bol kedysi tucko a aj ked teraz vyzera super, tak stale ma stavy zo svojho tela a preto chodi vzdy zahaleny :(
  11. 11
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Ze sa brania pred komarmi !
  12. 12
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

Ze ich problem.
  13. 13
    Tralalibang

24 ročné dievča
    Prdelákovo

Nič si o nich nemyslím.
    A inak to mám podobne ako @aventine , som tučko a dlhé veci aj tak nosiť nikdy nebudem, lebo by som zdochla :D Ale reálne ani nejako nemám komplexy zo seba, lebo viem, že aj tlstí ľudia sa v lete vedia obliecť tak, aby nemuseli nosiť dlhé veci a zároveň aby nevyzerali hnusne. Stačí si dať normálne kraťasy a nie šortky pod rit nech každý vidí moje slaninové nohy ;D
  14. 14
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Neviem, ale som rada, že to nemusím mať oblečené tiež. Pretože mne býva horko, aj keď som oblečená úplne minimálne.
  15. 15
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Napr ja nosím dlhe tričká/nohavice aj v lete pretože existujú idioti,ktorí riešia ako vyzerá tvoja holá noha ako napr kissme takže to robia napr kvôli tomu aby nepohoršovali iných (retard)
  16. 16
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

@15 ale dajú sa kúpiť perfišné veci s dlhými rukávmi / dlhými nohami bez toho aby v tom bolo teplo, napr ľanové veci, široké nohavice ktoré podfukuje a pod :)
  17. 17
    Jasmiine

26 ročná žena
    GREECE

Ja som videla babu teraz cez vikend v kozusinovej zimnej veste
  18. 18
    Skvrnka

21 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Som alergik na slnko, dlhe veci su niekedy nevyhnutne.
  19. 19
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

ze im je zima
  20. 20
    Vreskot000

32 ročný muž

zas nikdy nevieš prečo nosia dlhé nohavice. možno majú nejaké zranenie, ktoré treba azda takto chrániť. a ked niekde dôjde, kdesi do práce, alebo domov, zhodí to zo seba a má pokoj. ale kto nosí bez príčiny v 30 st. horučavach sveter isto nemôže byť normálny
  21. 21
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Majú na to svoj dôvod
  22. 22
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

že sú to ženy a že im je zima lebo ženám JE zima aj ked je teplo narozdiel od chlapov
  23. 23
    Forte

19 ročné dievča
    lälälä

Presne. Ak ma chlap oblecrne dlhe oblecenie tak je to urcite zena
  24. 24
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

Ako ja bežne nosím legíny aj v lete, ale sveter je už hardcore
  25. 25
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Tiež som to kedysi robila, takže sa to snažím nesúdiť
  26. 26
    Kerrang

26 ročný muž

Že im to musí drbať.. (hehe) ...navyše keď ako minule som videl jednu staršiu na bicykli v hrubej zjavne zimnej vetrovke ako si to v 33 stupňoch a páliacom slnku ťahala na bicykli (hehe) ...no a potom, že nekrúť neveriacky hlavou.. (: (:
  27. 27
    Kerrang

26 ročný muž

Zvyčajne starší tak chodia, no ja neviem aký to má efekt, či ich nespáli alebo čo.. (hehe) ...ešte som neskúšal (hehe)
  28. 28
    Dwarvax

32 ročný muž

Ze sa chrani mozno aj zo zdravotnych dovodov pred slnkom? Alebo ja neviem... nejak to pre mna nie je podstatne. :(
  29. 29
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Najhorsie, ked takto obliekaju aj svojich psikov, ktori sa voci tomu nemozu branit :/
  30. 30
    Yoss

28 ročný muž

Veď sa pozrite na púštne národy, sú zahalení od hlavy až po päty, asi vedia prečo. Absolútne neriešim, každý más svoj štýl.