Fórum pridal Montgomery, 9. 3. 2019 14:24 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo si myslíte o ľuďoch, ktorí zarábajú menej než 2000 eur mesačne.

0
Montgomery

29 ročný muž

• 10% ľudí
    Sú to úbožiaci
  • 10% ľudí
    Takí ľudia na Slovensku ešte existujú???
  • 10% ľudí
    Mali by sa zabiť
  • 20% ľudí
    Kreténi, mali študovať IT
  • 0% ľudí
    Ľutujem ich
  • 20% ľudí
    Nech napíšu číslo účtu, niečo im pošlem
  • 30% ľudí
    Musia mať ťažký život
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nicmanenapada

28 ročný muž

Moji ľudia! (rofl)
  2. 2
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

ľuďom hlasujúcim za predposlednú možnosť rada pošlem číslo účtu :D
  3. 3
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

je mi luto napriklad chemikov, ktori maju tazku skolu a hrozne uplatnenie. je mi luto vela ludi, ktori studuju a snazia sa a ich odbor je na tom platovo tak, ze sotva maju na prenajom izby a jedlo.

som v IT a myslim si, ze o tychto problemoch by sa malo hovorit a nie ich len schovavat pod koberec a vysmievat sa kazdemu, kto nie je programator. moj muz ma z FCHPT dva tituly a vyslo mu, ze bude prenho lepsie, ked pojde od nuly v novom odbore, ako zostavat v tom jeho, ktory 9 rokov studoval. a je to smutne, ze ludia su tlaceni do takejto pozicie a vznikla taka nerovnost vo vedomostiach vs. plate.

ale zaroven je to aj preto, ze vysky vypluvaju absolventov ako na beziacom pase, maju zlu uroven, titul straca hodnotu a casto staci proste do tej skoly chodit, aby clovek dostal titul. nepodari sa ti stu v bratislave? v pohode, chod do trnavy, nitry, dostanes rovnaky ing titul, ako by si bol dostal aj tam. hodnota titulu na slovensku je, na cele s kpt. plgtr. andrejom dankom, velmi smutna.
  4. 4
    Billyjoe

25 ročný muž
    Irithyll of the Boreal Valley

však to je polovica Slovenska
  5. 5
    Optimuslapis

21 ročný chalan
    Tvrdošín

hlupa otazka , kedze 90 percent a mozno aj viac ma taketo mzdy v tejto uzasnej krajine
  6. 6
    77hanes77

24 ročný chalan
    Banská Bystrica

Provokatér
  7. 7
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

s takymi ludmi sa vobec nebavim, su pod moju uroven. Ale aby som ukazal aspon trosku charakteru, tak im obcas darujem tresku a par rozkov nech nebedacia tolko
  8. 8
    Majmarad

35 ročný ujo

Ešteže zarábam len okolo 500 eur a v druhej práci 110...
  9. 9
    Hetfield

34 ročný ujo
    Pakáreň

že nie sú o nič lepší ani horší ako tí čo zarábajú nad 2000
  10. 10
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@billyjoe tristvrte ma pod 1000 si myslim
  11. 11
    Billyjoe

25 ročný muž
    Irithyll of the Boreal Valley

@torpedo08 a myslíš správne, veď 2000 eur nezarobí dohromady často ani priemerná rodina z východného resp, stredného Slovenska. Však ja mám tiež pod 2000 a nehanbím sa za to. Ale zarábal by som, keby bol prezidentom Meliško :D
  12. 12
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@billyjoe ani zapadneho castokrat ani traja ludia nemaju dokopy 2000...-no sak preco by si sa mal hanbit :D za nizke platy sa maju hanbit zamestnavatelia nie zamestnanci aj ked taky nizky asi nemas no ale chapes a ano keby majster bol prezidentom bolo by nam krasne ba az ej ale krasopisne :D (rofl)
  13. 13
    Montgomery

29 ročný muž

Ja si myslim, ze by im mali zamedzit aj pristup na internet. Ja sa nechcem bavit s niekym tak podradnym.
  14. 14
    Montgomery

29 ročný muž

@9 Tymto sa akurat utesuju vsetci biedni a chudobni ludia. Predsa kazdy vie, ze clovek co zarobi viac nez 2000 eur je povazovany za lepsieho v tejto spolocnosti.
  15. 15
    Montgomery

29 ročný muž

@6 Necha sa vyprovokovat jedine chudoba a spodina.
  16. 16
    Montgomery

29 ročný muž

Tak podte birdzaci, hlasujte! Mozete pokojne aj napisat kolko zarabate nech sa tu vsetci pekne podelime a pokastujeme.
  17. 18
    Aeria

18 ročné dievča

Byť tebou, takú zberbu by som nenechala ani vkročiť do mojej ankety. :(
  18. 19
    Phyxxo

19 ročný chalan

čo majú peniaze spoločné s charakterom ?!
  19. 20
    Sasi2680

26 ročná žena

@torpedo08 za. Nízke platy by sa podľa mňa mal hanbiť hlavne štát :-/.
  20. 21
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

Nesúdim ľudí podla príjmu, ale podla toho či sú panicovia a ty smrdíš geňom na rukách až ku mne domov.
  21. 22
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@sasi2680 no to je tak jedno s druhym
  22. 23
    Montgomery

29 ročný muž

@karlotiskot Lepsie nez dostat mesacne 500 eur jak ty. Kokotko
  23. 24
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

PANIC rage? :D (if you know what i mean!?) :D
  24. 25
    Poppyseed

25 ročná žena

Kto to s tym zaslanim penazi mysli fakt vazne, tak nech mi napise TSku. Ochotne mu dam svoje cislo uctu. :D
  25. 26
    Majky538

25 ročný muž

hmm studovat IT, najdu sa aj lepsie miesta podla mna, kde sa da zarobit mozno este viac.. vymenil by som to za moznost vlastne podnikanie :D

K tomu platu, pozeral by som sa objektivne na to, niekto kto by aj rad pracoval tak nemoze napriklad kvoli zdravotnym dovodom a podobne, potom su tu ludia, ktory maju svoj standard a staci im to co maju... na druhej strane ludia, ktory studuju nieco co nema prave v okoli uplatnenie alebo nie su ochotny spravit nieco naviac a cakaju ze po skole pride ako keby vsetko zadarmo.. ale chleba stoji v obchode aj tak rovnako :D

A dalsia kategoria, ti co riesia kolko kto zaraba a maju potrebu rozoberat peniaze :D
  26. 27
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Na birzi musí byt vždy nejaká dobrá sranda
    (: (letim)
  27. 28
    Wewo

25 ročný muž

Tak my ešte máme písať ts-ky hej :D
  28. 29
    Lenuska175

tvári sa, že má -1 roky
    knižnica

ked ja a moj fraher budeme robit to co nas naozaj bavi, urcite nastanu mesiace, kedy sa SPOLU nedostaneme nad 2000 eur co sa oficialneho prijmu tyka

a mozem to kaslat, ak budeme mat prijemne miesto na byvanie, peniaze na zdrave potraviny a bezne vydavky a ak si budeme moct dovolit mat deti
  29. 30
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@poppyseed podobne :D

Inak toto mi pride take Petrovske alebo CCCP/US-army - ovske zeby navrat krala ? :D
  30. 31
    Antifunebracka

29 ročný muž
    ander birdzu

@karlotiskot (thumbs) Pekne si vytrollil trolla!
  31. 32
    Gorgor

35 ročný ujo
    Senica

Mali by pohnúť riťou, nech na nich nedoplácam.
  32. 33
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@antifunebracka Išlo to až moc ľahko, nečakal som, že je naozaj panic. :(
  33. 34
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Jasny trolling toto forko, ale ak by som to zhrnula, myslim si, ze zivot je velmi cenny na to, aby clovek drel v praci ktora ho ani nezabezpeci. Vzdy je cesta ako sa dostat vyssie, malymi krocikmi, ale da sa to. Najviac ma mrzia mladi ludia, ktori to vidia tak, ze ani ina cesta nie je, len driet a prezivat. Kazdy by si mal byt vedomy hodnoty svojej prace. Inak 2000e/mes je z mojho pohladu tak akurat suma z ktorej sa da fajn vyzit, nieco naviac by nezaskodilo. A nie, nemam velke oci :)
  34. 35
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

Myslím si,že väčšina tu na Slovensku 2000€ nezarobí,dokonca na východe ani 1000€ veľa ľudí nezarobí,preto odchádzajú za prácou do zahraničia,aby aspoň uživili rodinu...Ani ľudia s vysokou školou 2000€ nezarobia,možno nejakí IT,ale psychológovia,učiteľky,lekári asi len ťažko zarobia 2000€ na Slovensku,zato v Nemecku,Rakúsku by za svoju prácu dostali 2-3x viac.Takže ja si o týchto ľuďoch nemyslím nič,sú ako každý iný človek,pracujú a žijú,len na Slovensku nie sú platovo dobre ohodnotení...
  35. 36
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

niekedy to bolo niečo pod 1000, teraz pod 500 a boli mesiace, keď 0, mne osobne nevadí nižší príjem, len nech je fixný, flexi môže byť len zložka
  36. 37
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    konské-e zuby

@thinkaboutjustice tým im zároveň ukazujes aj tresku charakteru
  37. 38
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

@pubertslatinocelny :D z kazdeho rozku tresku nech si uziju
  38. 39
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    konské-e zuby

@thinkaboutjustice z každého rožku tresku pre ľudskú trosku, čo zarába pod 2k
  39. 40
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

@pubertslatinocelny :D presne tak, plujem takemu plebsu pod nohy, ked to vidim, pfuj
  40. 41
    Robinsonleon

23 ročný chalan

to musi byt hrozna nuda studovat IT, nie ?