Fórum pridal Melancholik, 12. 3. 2019 12:19 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo si myslíte skutočne o ženách?

0
Melancholik

27 ročný muž

bližšie informácie k otázke v koment nižšie
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Melancholik

27 ročný muž

na prvý pohľad možno čudná téma, ale doba je taka aká je a či už muži alebo aj ženy, časom sa zmenili a prispôsobili sa prítomnosti určitymi znakmi správania ktoré sa dajú medzi sebou spájať alebo v nich nachádzať nejaká podobnosť.

výrazy dnešnej doby ako influenceri, mizogýni, inceli a pod. môžu s určitými názormi alebo správaním (ale aj nemusia) súvisieť a ovplyvňovať pohľad mužov na ženy ale aj samotný pohľad žien na ženy.

A nie nutne iba dobou je podmienena táto otázka, tak isto smeruje aj na ženy aj na mužov.

pretože celkovo som sa stretol už s veľmi veľa negatívnymi názormi na ženy ale samozrejme aj pozitívnymi, tak ma zaujíma aky pohľad na ne celkovo je tu na Birdzi.

čo si všeobecne myslite teda o ženách ?

skúste odpovedať úprimne bez strachu z reakcie na váš komentár a počet hviezdiciek voči vám...viem že v poslednej dobe je to nepekny trend ale skúste sa odosobnit aby odpoveď mohla byť úprimnejšia

ľudia ktorých blokujem ale chceli by sa aj napriek tomu vyjadriť k téme napíšte status na začiatku s názvom tohto fóra
  2. 2
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Podľa mňa zaujímavá téma, len dúfam že sa ti tu nestrhne niekoľko menších hádok. Rozpíšem sa neskôr, keď budem mať v práci viac času. :D
  3. 3
    Melancholik

27 ročný muž

a zabudol som ešte na (asi najdôležitejší) výraz feminizmus..
  4. 4
    Hetfield

34 ročný ujo
    Pakáreň

Mám ich rád
  5. 5
    Nicmanenapada

28 ročný muž

Ženy = podmnožina ľudí, v rámci ktorej sa občas vyskytne niekto, kto ma priťahuje, respektíve zaujíma viac než len priateľsky.
    Ostatok beriem ako v rámci celej množiny ľudí: jedinec môže byť pre mňa fajn aj nefajn bez ohľadu na to, či ide o ženu, pretože o tom rozhoduje veľmi veľké množstvo iných osobnostných parametrov.
  6. 6
    Mango

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

Vysvetli mi prosím, ako súvisí slovo influencer s tým zvyškom.
  7. 7
    Majmarad

35 ročný ujo

Som zasiahnutý a moja odpoveď by nebola objektívna, preto sa radšej nevyjadrím. Ale bez žien by tu bolo ťažko :)
  8. 8
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

To sa proste neda len tak celkovo vyjadrit lebo je kazda ina ako aj kazdy chlap proste ludia su ludia a je ich asi 7 miliard typov :D len sa niektori skupinkuju a tvaria ze uplne suhlasia s vodcami tych skupin
  9. 9
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@torpedo08 Treba povedať rovno, že sú to marhy pandravské, čo človeku len do prieku robia!
  10. 10
    Melancholik

27 ročný muž

úplne v pohode sa vyjadri aj tak.. na tom nezáleží nakoľko si ovplyvnený niečím veď si to môžeš aj obhájiť prečo to tak vidíš @majmarad
  11. 11
    Melancholik

27 ročný muž

nejde o to niekoho zaskatulkovat ale určite si uvedomujes ze je rozdiel medzi mužmi a ženami aj na psychologickej úrovni nie len fyzickej.. a o ten pohľad skôr ide @torpedo08
  12. 12
    Melancholik

27 ročný muž

nevieš čo je influencer? lebo ak to vieš tak sa čudujem že nerozumieš tomu ako to s tým súvisí v dnešnej instagramovej dobe, napríklad aj modeliek.. @mango
  13. 13
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@riddler no aj tak sa to da povedat (thumbs) (hehe)
  14. 14
    Montgomery

29 ročný muž

Raz tu bol kontroverzný ale dobrý blog o tom, že ženy sú malé deti čo majú vagínu. Samozrejme neplatí to pre všetky ale pre niektoré určite a aj tu na birdzi sa žiaľ nájdu.
  15. 18
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@11 no sak ale aj po tej psychologickej stranke to ma kazdy/a inak nastavene :-/ a hen jak to vyslo akurat zaroven tymto tagnutim oznacujem aj moju vyvolenu @11 to je najdokonalejsia zena na tejto planete (love) (cmuk)
  16. 20
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

to isté, čo si myslím o ľuďoch všeobecne

je veľa fajn ľudí
    veĺa idiotov
    a veľa ľudí, čo nie sú vo svojej podstate zlí, len prostredie im vyformovalo názory, s ktorými sa zásadne nestotožňujem
  17. 22
    Sasi2680

26 ročná žena

ja som super, poznám ešte pár ďalších super a ostatné ma nezaujímajú (rofl) .
  18. 23
    Mouselet

hrá sa, že má 1 rok

Takze co si myslime o polovici svetovej populacie? :D
  19. 24
    Mango

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

@melancholik práveže viem čo je influencer a preto mi to slovo vôbec nijako nezapadá k slovám ako incel alebo mizogýn.

Pekný deň.
  20. 25
    Melancholik

27 ročný muž

nie tak to nebolo myslene...skôr to bolo myslene tak ako som to popísal v tom komente, všimnúť rozdiel medzi pohlaviami v závislosti k spoločnosti a kultúre tak že do úvahy človek ale vezme aj individualitu...nie nutné skatulkovat sa stále musí keď sa ľudia bavia o skupinách ľudí alebo typoch...práveže zovseobecnovaniu som sa chcel vyhnúť...dnes mi to príde akoby sa človek aj bal povedať niečo "oznacujuce" akoby bolo niečo zlé na tom že ženy su len jedna z časti nejakého celku...a dajú sa popísať nejaké viditeľné spoločne znaky @mouselet
  21. 26
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Ale este musim dotat ze kazda spravna zena v domacnosti musi mat sol a cibulu doma byte !
  22. 27
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Všimla som si, že všetci tu s tými názormi chodia okolo horúcej kaše, tak sa skúsim vyjadriť ja. Nemám rada svoje pohlavie, pretože väčšina žien mi svojím prejavom alebo niečim leze na nervy. Napríklad mne sa nepáči, že väčšina žien je strašne urážlivá, potrpí si na Valentín, výročia a takéto kraviny a zdujú sa, keď chlap zabudne. Tiež mi je nesympatická omietka na tvári (ale neviem, či to súvisí len so ženami v dnešnej dobe), milión kabeliek, topánok alebo tých mini batohov, čo sú teraz také moderné. Tiež také tie moderné bio matky alebo ženy, čo sa nevedia zmieriť s tým, že človek nechce deti a za každú cenu sa ho snažia prehovoriť. To je všetko, čo mi zatiaľ napadlo
  23. 28
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

To mám byt ako fakt úprimná ? (hehe) (rofl)
    Zeny všeobecne Rozdeľujem na 2 skupiny , preto nasledovne ...

Niektoré ženy sa stali odrazom spoločnosti ktorá je manipulatívna a neodráža skutočnosť /reálnosť ženy ako takej
    Umelé prsia , pery pre ktoré im skoro nie je vidieť nos a brada , (je to ta najnechutnejšia vec)
    2 metrové nechty , posadnutosť chudnutím
    Snaha meniť svoj vlastný výzor na nejakú maketu ,cim umelejsie, tým lepšie
    Na žene neexistuje žiadna chyba,ved je tu fotosop

Hold ženám ktoré sú prirodzene , zostávajú takými aké sú , aj s chybami . Veď práve o tom je ta krása ženy všeobecne . Že každá žena má byt iná a nemá sa toho vôbec báť :smile:
    Ci má pár kilo naviac, či má užšie pery,alebo aj keď nevyzerá ako marylin monroe neva ..

Pozitíva dnešných žien
    Ženy sa stali viac odvážnejšie , cielavedomejsie . Dôkazu veľmi dobre zvládať vedúce pozície v práci .

Zena nesedi doma pri deťoch kde jediným zarábajucim je muž ,(ani tak nezmysla )
    Doba sa zmenila a preto ženy už nie sú nijak závislé na mužoch , čo je super
  24. 29
    Heineken

24 ročný chalan

Neviem ci som pochopil forum , podla mna ti co hovoria negativne o zenach si za to mozu v istom zmysle sami. Ak sa sklamali vo vztahu.. Mne na zenach vadi povrchnost, namyslenost a nemam rad ked piju a fajcia a nemam rad tie vystredne typy. To je fakt cele zle.
  25. 30
    Skvrnka

21 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Nie je mi veľmi sympatická ženská emotívnosť, prehnanosť, zveličovanie, robenie drám, pričom tieto vlastnosti spomínam preto, lebo ich nachádzam viac u žien ako u mužov.
    (rovnako aj u mužov sú prvky, ktoré mi nie sú sympatické).

Nehovorím, že všetky také sú, ale vnímam to a irituje ma to. Mnoho žien je fajn. A mnoho je taktiež veľmi jebnutých. Neviem, čo viac by som mala dodať.
  26. 31
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

@28 hodnotiť ženy podľa ich výzoru a deliť ich podľa výzoru do skupín (thumbs)
  27. 32
    Montgomery

29 ročný muž

@feelagain čo sa tak radšej vyjadriť k téme?
  28. 33
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky

@31
    1.zaspala dobu ... nevidí realitu
    2.ja za to môžem že existuju tieto dve skupiny žien ?
    3.vyzor je tiež súčasťou ženy , preto budem komentovať to či ono
    4.nekomentovala som len výzor , ale zmýšľanie ako take , ďalej omnoho viac preto môžem skonštatovať že má dotyčná klapky na očiach , alebo v skutočnosti je zaujatá voči mne
    5. Veľmi má teší že táto tu Dobráčka mi venuje toľko pozornosti a stále číta a reaguje na moje reakcie ako keby moja bola jediná/ne k tejto téme
    6.melancholik vyzýval k úprimnosti , preto som bola :) .... a ?
  29. 34
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

@obsession aku dobu som zaspala? poznam zenske, ktore sa velmi staraju o svoj vyzor a su mega inteligentne, a poznam take, co vyzeraju ako potrat a su este aj jebnute

a koho to vlastne sere? takto generalizovat dokaze len velmi hlupy clovek, ktory si mysli, ze pojedol vsetku mudrost sveta a moze ludom kazat

ja tu nie som ta, ktora hovori o zenach, ze su rohozky, ked maju urcity druh vztahu, nehodnotim nikoho podla toho - a tvoje nazory ma vytacaju, pretoze su primitivne a preto na nich najviac reagujem. Kludne si tu pohon ego nad tym, kolko mas hviezdiciek, budes tak akurat hviezda tohto fora, gratulujem, mozno to bude najvacsi uspech v tvojom zivote
  30. 35
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky

34@ (:
    Jediný človek ktorý sa tu správa ako keby zjedol všetku múdrosť sveta si ty

Nedokážeš prehltnúť to , že mi je
    suma-fuk čo si o mne mysli osoba ako ty ?

Poznáš to príslovie pre hlupáka každý hlúpy
    Ale Nad tým sa len môžem pousmiať
    Lebo v skutočnosti pravda je taká že by si len chcela aby to bola pravda

Vies čo si myslím ja o tebe? Nič

Tvoj ozajstný názor k tejto téme,k tomuto fóru má vôbec nenadchol
    Len sa tu navážaš do mna ako do osoby ktorú nepovažujes za rovnú sebe. Kľudne , lebo my dve sme celkom ale celkom odlišne osoby .... končím , reaguj k téme nie na mna

A jjj ďakujem za gratuláciu , cením si to
  31. 36
    Wewo

25 ročný muž

zeny neexistuju
  32. 37
    Majmarad

35 ročný ujo

@heineken never tomu, nie vždy si človek za negatívnu skúsenosť môže sám a tých návodov následne čo mu to spôsobí sa zbavuje veľmi ťažko, ak vôbec.

33. 38
    Nats

hrá sa, že má 1 rok

wtffff ako naozaj cakas nejake seriozne odpovede? co si myslim o polovici svetovej populacie ako bolo povedane? akoze absolutne nic, ludi beriem ako jedincov
  34. 39
    Melancholik

27 ročný muž

dokonca som ich pár aj našiel @nats
  35. 40
    Nats

hrá sa, že má 1 rok

hej, par nazorov sformovanych na zaklade par desiatok ludi s ktorymi prisli priamo do kontaktu, neviem co to ma so zenami ako pohlavim ale...ok :D
  36. 41
    Antifunebracka

29 ročný muž
    ander birdzu

wtf čo si myslíš o vesmíre? :D
  37. 42
    Melancholik

27 ročný muž

ale no tak :/ toto nerob @wewo
  38. 43
    Bebekex

25 ročná žena

zeny vnimam ako ludi, takisto ako muzov
    to je cele

kedze hocico clovek napise na adresu zien, viem v pohode aplikovat aj na muza

viac-menej sa stotoznujem s tym,co napisal nicmanenapada
  39. 44
    Melancholik

27 ročný muž

nič a predsa to bola odpoveď na otázku...ta otázka fóra je práve o tom, čo si ľudia myslia o určitej pod skupine na základe individuálnych skúsenosti...o ničom inom...to že ti to nedáva zmysel je v poriadku podľa mňa @nats
  40. 45
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

Beriem ľudí individuálne a aj ich jednotlivé názory takže nič extra. Iritujú ma ľudia ktorý škatuľkujú natoľko, že neodolávam provokáciám a konfrontáciám, najviac ma ale irituje práve škatuľkovanie podľa pohlavia, ak to niekto myslí vážne je to na odovzdanie občianskeho a prihlásenie sa na psychiatrii.
  41. 47
    Ausgezeichnet

22 ročné dievča

Čo si myslím o ženách? Beriem ich ako entitu, bez ktorej by ľudská rasa vyhynula. Niektoré sú mi sympatické, niektoré menej, niektoré sú inšpiratívne bytosti, so všetkými občas trieskajú hormóny, keďže to máme v tomto smere veselšie ako muži, ale zaškatuľkovať ženy a prelepiť jednou nálepkou?! Preboha, každý sme jedinečný, bez ohľadu na pohlavie, vyformovala nás spleť rôznych faktorov, takže súdiť polku planéty, keď som doposiaľ nespoznala ani percento mi príde hlúpe a zbytočné.
  42. 48
    Grinder

26 ročný muž

Kazdy potrebuje partnera, ktory by mu poskrabkal lopatku, na ktoru si nedociahne. Zeny tu skratka musia byt, lebo inak by bol mojim partnerom muz, a to by som bol gay. A ja nechcem byt gay.
  43. 49
    Mouselet

hrá sa, že má 1 rok

@obsession a ina skupina neexistuje? :( neviem sa zaradit ani do jednej :(
  44. 50
    Autistik

26 ročný muž

Že sú nenahraditeľnou súčasťou populácie so svojími silnými stránkami.
  45. 52
    Grietusha

36 ročná teta
    world citizen, človák

fakt, že existuje takéto diskusné fórum, je len ďalšou dobrou ukážkou toho, prečo je feminizmus potrebný.

a je jedno, že tu je veľa pozitívnych názorov.

ale ženy nie sú homogénnou skupinou, na ktorú sa dá mať názor. rovnako, ako ani muži. každý je sám za seba. táto otázka je totálna kokotina.
  46. 53
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

Hlavne sa nehádajte, žime v mieri
  47. 54
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

sme skarede zmachlene hlupe tlste zlatokopky a hysterky predsa

a seriozne, nechapem, co maju spolocne vyrazy mizogyn a incel, ktore sa z principu vztahuju na muzov, s temou, a influenceri do toho?:D
  48. 55
    Kerrang

26 ročný muž

Asi nič také, iba že sú stredobodom mojej pozornosti ...so ženami ťažko,bez ženy ešte ťažšie.. ...ja už na ne nenadávam, aj keď samotou ma nechali pekne dlho vyžrať
  49. 56
    Kerrang

26 ročný muž

@obsession Blbosť, nemyslím si že by neboli závislé na mužoch ...by som chcel vidieť babu ako by sa snažila dvihnúť 80 kilové bremená, vedieť si technicky poradiť ako chlap ...každé pohlavie má svoje pre a proti, pričom vravieť že ženy sú úplná topka spoločnosti je prehnané ...sú aktivity, ktoré idú lepšie mužom a ktoré idú lepšie ženám
  50. 57
    Kerrang

26 ročný muž

Myslím si, že nemalo by sa to pohlaviami posudzovať kto je lepší, kto je horší, malo by to byť rovnocenné , ale žiaľ v dnešnej dobe to tak až nefunguje