Fórum pridal Laska2014, 25. 1. 2017 11:14 do kategórie Homosexualita. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Co sleduje kapitan+ficko+bub sleduju zdraženim energii

0
Laska2014

35 ročný ujo

Odozva

Názory k téme

 1. 1
  Marcello1111

  29 ročný muž

  nasrať čo najviac ožobráčených Slovákov....
 2. 2
  Hagelslag

  23 ročný chalan

  Sledujú koľko mladých ľudí utečie za hranice v tomto roku...
 3. 3
  Laska2014

  35 ročný ujo

  @laska2014 mohli zaviest školné
 4. 4
  Vsakpredsajaa

  21 ročný chalan

  Jasne ze si nezasluzi byt kapitan ale to co tu predvadzaju niektori ludia, teda skor na facebooku je moc. Tolko negativity v Slovakoch :(
  Predstavte si ze ste Danko alebo jeho rodina.
  OK preskocil 8 hodnosti no keby ste dali tu energiu co davate na sirenie nenavisti voci nemu na nieco produktivne hned by to bolo na Slovensku lepsie.
  Parlament ma par desiatok ludi. Je tu dalsich 5,5 miliona ludi. Nevyhovarajme sa na vládu velka cast zasluhy za sucasny stav Slovenska nesie samotne obyvatelstvo, obyčajní ľudia, my.
  Dajte mu uz pokoj. Viem ze nato si sa nepytal ale nedalo mi
 5. 5
  Karlotiskot

  33 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @vsakpredsajaa A teraz si predstav tých ľudí z lesostavu, ktorý Danko a jeho rodina vytunelovi. ;) Takýto človek a jeho rodina majú spokojne spávať? Ako v podstate hádžeš teraz vinu na obyvateľov za to, ako si predstavitelia krajiny na seba ich negativitu vytvorili svojimi činmi a potom ju na seba pritiahli? Ale máš pravdu, mohli by sme tú negativitu lepšie využiť a miesto vypisovania o tom ako by ich bolo treba povešať by sme mali naozaj vyjsť do ulíc a naozaj ich povešať ;)
 6. 6
  Vsakpredsajaa

  21 ročný chalan

  @karlotiskot Môžu si sami za to že ich veľa ľudí vníma negatívne, ale nie tak celkom, možno tak z 60%.
  Nechceš sa somnou hádať o tom že Slováci sú extrémne pičujúci národ ktorý proste bude nenávidieť kohokoľvek kto bude na čele politiky, aj keby tam bol Boh.
  Povešať ich? really? Ty si nikdy nespravil žiadnu chybu? Rovnaký charakter ako je Danko je väčšina ľudí len o tom sa nehovorí lebo keď nejaký Paľko z dediny spraví niečo podobné tak to nikoho nezaujíma. Ja netvrdím že oni sú dobrí, ale rovnakí ako oni sú skoro všetci, teraz sa budeme navzájom vešať?
  Zachvílu ten čo sa odváži ísť do slovenskej politiky získa hodnosť generála, lebo vládnuť ľuďom ktorí ťa chcú zabiť za to čo robia aj oni sami, to je odvaha.
  Tú energiu som myslel trošku inak, mali by sme ju investovať do vymýšľania nových nápadov, zakladania nových firiem a vytváraní pracovných miest pre Slovákov, keby každý kto spravil nejakú paródiu na danka spravil radšej nejaký nový web, keby každý kto 3 hodiny denne premýšla nad všetkými chybami aké kedy spravil radšej premýšlal nad nejakým podnikateľským nápadom, bolo by to lepšie. Pre všetkých.
  Btw pozri sa na všetky radikálne revolúcie v histórii, tí čo začali vešať nakoniec skončili povešaní. Toto neni správna cesta.
 7. 7
  Karlotiskot

  33 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @vsakpredsajaa Wtf človeče, ty sa uvedom prosím ťa čo povaźuješ za chyby. Chyba je keď si nechám telefón ćo nájdem miesto aby som ho odovzdal. Cielené tulenovanie firmy a spoluúčasť na okrádani štátu pozemkovou mafiou nie je chyba... Demagógia a ovplyvňovanie ľudí strachom, alebo pôsobbením na ich slabé miesta v mysli len preto aby im mohli kradnúť z toho na ćo prispievajú je zločin, za ktorý by bol každý obyčajný človek potrestaný a bol by v base a musel by nahrádzať škodu tak sa spamätaj...
 8. 8
  Vsakpredsajaa

  21 ročný chalan

  @karlotiskot "Demagógia a ovplyvňovanie ľudí strachom, alebo pôsobením na ich slabé miesta v mysli" Jebe ti?
 9. 9
  Karlotiskot

  33 ročný muž
  I'll Be In The Garage

  @vsakpredsajaa Počkať toto sa ti zdá ako prehnané, ale obhajovať tunelára ako spravil v živote len pár chýb prehnané nie je? Prewtože onb ovplyvňuje ľudské mysle. Klame, zavádza a pomáha chrániť zlodejov, pri tom tvrdí aký je pravdovravný, čestný a chráni občnov... Takže bravó k tvojej mentálnej akrobacii.
 10. 10
  Xy12345

  24 ročný chalan

  Graf zostatku tvojho bankového úctu.