Fórum pridal Fury, 12. 7. 2018 11:09 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo teraz?

0
Fury

20 ročný chalan

Ide samozrejme o dievča. Poznáme sa dá sa povedať len tak z videnia. Pár x sme spolu kecali... Začal som si s ňou písať....
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Fury

20 ročný chalan

Všetko išlo hladko, odpovedala a zaujímala sa o mňa. Neboli to iba jednoslovné odpovede. Momentálne je na brigáde mimo SK. Ale zrazu mi prestala odpovedať. 3 dni nič. Ozvať sa jej alebo počkať? Správu ani neotvorila. Ak jej znova napíšem mám pocit že už budem otravný.
  2. 2
    Riddler

25 ročný muž
    Turiec

No ak tá správa nebola prečítaná, nemusí to znamenať, že ťa ignoruje, možno na písanie nemá čas, ak uvidíš že je správa prečítaná, ale neodpíše, to už ťa asi má na háku :D
  3. 3
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

Nasla si letnu lasku
  4. 4
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

ked si ju ani neprecitala, mozno nielen nema cas, ked brigaduje ale mozno ma problem aj s netom... ako pise @Riddler - horsie bude, ak si ju precita a potom neodpovie... pisete si cez co? (hehe)
  5. 5
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

No samozrejme, že je v tom dievča, ako inak...
  6. 6
    Fury

20 ročný chalan

@salora messenger klasika
  7. 7
    Fury

20 ročný chalan

@salora z netom nema problém. Sem tam na 5-10min ju vidno online.
  8. 8
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

@fury zase na druhej strane - moze si ju aj precitat a ty to nezistis, ak ma nastavene zobrazovanie notifikacii napr. na mobile alebo aj na notase, zobrazi sa jej na chvilu okno a precita ale neotvori... no ved uvidis...
  9. 9
    Fury

20 ročný chalan

@salora Ak otvoríš správu aj na ntb alebo mobile stále ti ukáže "videné" nie?
  10. 10
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

ano, ale toto je opacny pripad... napr. na WIN 10 a v mobile, ked mas appku, tak ti vyskoci vysk. okno, kde vidis, co ti kto napisal bez toho, aby si tu spravu ovoril... cize je stale neprecitana aj ked si si ju precital
  11. 11
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

@lukaso121 letne lasky su tie najkrajsie :D
    * mily zakladatel temy ..ja len tolko ze realita je realita ..ano..jasne zoznamit sa cez internet s niekym je v dnesnej dobe moderne/caste :)
    No su ludia ktori davaju aj tak prednost realite .. Cize ak je niekam v zahranici a ty vidis ze ta komunikacia medzi vami "ochladla" neupinaj sa na nu viac.. uz len tym ze budem rozmyslat co robi ked ti neodpise. Nema to zmysel.
    :) .Dovodov moze byt tisic..
    To je to " caro" internetu :D Nikdy nevies na com si :D
  12. 12
    Fury

20 ročný chalan

@obsession Nepoznam ju iba cez internet...
    @Salora No to áno ale neuvidíš celú správe, ak je dlhá.
  13. 13
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

@fury to sice nie, ale nevies, ci ta ignoruje, alebo nema cas alebo neviem co... takze si zbytocne nelam hlavu... ecer jej napis a rovno sa jej opytaj, preco nepise, ci stratila zaujem a uvidis...
  14. 15
    Kunlun

19 ročný chalan

Konverzáciu s ňou daj archivovať - podržíš prst na konverzácii, rozbalí sa ti ponuka -> archivovať - urob to preto aby si nevidel stále jej meno a nemyslel na ňu

Zabudni na ňu, píš si s inými a ak ti niekedy odpíše, tak ťa to poteší a môžete pokračovať... a neviem ako si s ňou píšeš ale strašne veľa ľudí robí tú chybu že sis dievčatami píše často a dlho, pozri si na youtube ako na to, napr. Based zeus alebo theattractiveman
  15. 16
    Fury

20 ročný chalan

@kunlun Dlho sme si nepísali, možno 3 dni. To mi je čudné
  16. 17
    Dee99

25 ročný muž
    RK/BA

napíš jej znova.. :)
  17. 18
    Cataclysm

tvári sa, že má 4 roky
    mám svoj svet

Napíš jej niečo v zmysle, že či je v poriadku, že si robíš starosti.. Ukážeš záujem a na druhej strane to nebude ani znieť vtieravo:)
  18. 19
    Kunlun

19 ročný chalan

Nepíš jej vôbec, ona nie je retardovaná, ak chce tak napíše sama
  19. 20
    Antifunebracka

29 ročný muž
    jebac birdzu

Píš jej čo najviac, až kým sa neozve, bombarduj ju komplimentmi a taak :)
  20. 21
    Lakero

20 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Počkal by som ešte deň-dva do víkendu a ak sa neozve potom by som jej napísal.
  21. 22
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

Píš čo najskôr, zaplav jej inbox
  22. 23
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Preco taketo veci vobec riesite? Obcas sa ludia s niekym nechcu rozpravat. Tak neodpisu.
    The end.
  23. 24
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Vykašli sa na ňu. Bodka
  24. 25
    Devanelemen

16 ročný chalan
    Trojdimenzionálny priestor

Porozmýšľaj