Fórum pridal Narazuvzdornaa, 5. 1. 2017 08:23 do kategórie Čo ma potešilo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo vám imponuje?

0
Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
urevany vulgarny chlap

V nadväznosti na môj status http://bit.ly/2hV4wA4

Čo veľmi špecifické (prejav, schopnosť, situácia..) vám imponuje/vás priťahuje?
Zatiaľ padlo: správne písanie slova though, expertíza v Exceli a nasraté telefonovanie v nemčine.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

Hajlovanie tvojho skolitela na pôde fakulty :D
  2. 2
    Diehard

28 ročný muž
    Bratislava

Imponuje mi ked ma niekto charizmu a potencial, ktory mu mozem pomoct rozvijat. Impotentuje ma ked je niekto prilis namysleny.
  3. 3
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    urevany vulgarny chlap

@patrixo som nemala tu cest, ale nemam tomu problem verit :D
  4. 4
    Hoperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov
    tulam sa

ked niekto nieco VIE

ze proste chodis okolo, si zvyknuta, ze nikto nevie/nerozumie niecomu, co je pre teba absolutne primitivne a nechapes, co sa na tom da nerozumiet a zrazu pride typek a on tomu ROZUMIE. a ty si povies, ze wow, do riti, mimozemstan s IQ vacsim ako 100, zapiste to prosim, to je dobry geneticky material.

a celkovo je super sa pozerat na ludi, ktori sa niecomu venuju a to nieco im super ide a bavi ich to, nech je to hociaka sfera.

este mi imponuju drogovo zavisli jedinci, chcela by som to odstranit
  5. 5
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

tak on je stary xenofob a fasista, takze néma probléma :D :,( ach jaj
  6. 6
    Darkestangel

21 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

Tiež @4, imponuje mi, keď je v nejakej oblasti naozaj doma a má skutočne hlboké vedomosti v danej oblasti :) a sem možno zaradiť aj ten excel, ak ho niekto naozaj vie efektívne využívať, naprogramovať si tam vzorce výpočtov a tak ďalej, nie len použiť funkciu SUM a vypracovať jednoduchý graf :D
  7. 7
    Tangerina

22 ročné dievča

kto je tvoj školiteľ? :D
  8. 8
    Verdamt

25 ročný muž
    Pustina pri Trnave.

Raz sa mi páčilo, keď sa ma jedna pekná predavačka v kníhkupectve nespýtala, ako sa píše Nietzsche, keď mi hľadala knihu v pc... Spravilo mi to fajn deň.
  9. 9
    Subarnica

20 ročné dievča

Jak písali hore dievčatá keď sa niekto v niečom vyzná a začne o tom hovoriť a vidno na ňom jak to ho úplne baví a vyžíva sa v tom.. imponuje mi keď má niekto takú svoju passion
  10. 10
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

ked niekto ovláda tri a viac jazykov(čeština sa neráta)
  11. 11
    Feelagain

19 ročné dievča
    Brno

technici, proste niekto kto študuje na techniku, informatiku, matfyz.

a potom chlapci, vedia veci, ktoré ja neviem, napr matiku a chémiu,alebo keď majú super hobby a úplne sú tým pohltení (teda nie úplne, len tak zdravo)
  12. 12
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Ale ešte som si spomenula, ako som bola minule unesená z toho, keď som sa v kníhkupectve pýtala na Kalevalu a miesto klasickej otázky ("Kale-čo? Nemyslíte Kabalu?") som sa stretla s nadšenou reakciou na to, aké dobré je toto súčasné vydanie a že Eddu majú tiež, ale to nie v takej kvalite a že vie asi tri slová po fínsky :D

A vlastne celkovo ma vždy desne teší, keď nájdem pochopenie pre niektoré z mojich záujmov
  13. 13
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

Em,keď niekto vie anatómiu a aj prakticky vie krásne pitvať
  14. 14
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Keď ma nadhľad a vie objektívne alebo vtipne kritizovať, ale zároveň je nekonfliktná, neháda sa. :3
  15. 15
    Motorbreath

25 ročný muž
    Ashenvale

mne imponuje ked rozpravam o dakom filme alebo muzike a druha strana sa chyta... moc casto to teda nebyva lebo nesledujem to co prave fici v kinach (okrem komixoviek) alebo v radiach/hitparadach
  16. 16
    Ellyie

hrá sa, že má 2 roky

Keď sa správa slušne a úctivo k druhým ženám a starším ľuďom. Keď sa nejakej staršej pani ponúkne, že jej pomôže s nákupom alebo ju pustí sadnúť si v autobuse, radosť sa na to pozerať. :) Žiaľ sa s takými prejavmi nestretávam príliš často.
    Ale tiež mi imponuje a obdivujem, keď má nadanie a talent, ktoré ja nemám. Napr. keď krásne kreslí alebo hrá na harmoniku.
  17. 17
    Pappkin

23 ročný chalan
    Košice

Keď niekto robí niečo, čo ho vnútorne naplňa :)
  18. 18
    Imperador

tvári sa, že má -1 roky
    Kriváň

Imponujú mi od blata zamazaní nemeckí vojaci počas pochodu na Moskvu v jeseni 1941-ho roku.
  19. 20
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    I am hope.

To co sa tu uz spominalo - ked niekto vazne nieco ovlada, vyzna sa do toho a potom este zaklady beznej slusnosti - podrzat dvere, ked vidim cloveka s obrovskym kufrom/barlami, ze najprv sa vychadza, potom vchadza a tak. Bohuzial toto sa casto nevidi ani u dospelych, vysokoskolsky vzdelanych ludi.
  20. 21
    Nats

21 ročné dievča

Keď veľa číta..myslím fakt veľa :D
  21. 22
    Skvrnka

20 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Znalosti z literatury, dejepisu, umenia, maliarov, architektury etc... su pre mna dost "teciem z toho" motivom :D

(Tiez ak niekto vari, vyvolava to vo mne pocit ze ak by prisla doba ladova, od hladu nepomrieme a v blizkosti tejto osoby mi bude zabezpeceny prisun jedla. Ale toto asi tak specificke nie je.)
  22. 23
    Melancholik

25 ročný muž

mne veľmi imponuje keď sa o nejakom mladom človeku dozviem že sa vie skvelo ovládať, aby som bol teda špecifickejší, že vie bez problémov ovládať svoju psychickú stránku a že má nad ňou vysokú kontrolu a nadhlad, obzvlášť ak sa jedná o ženu je to dosť príťažlivé.

celkovo to dosť vypovedá o vyrovnanosti, schopnosti riešiť problémy a o tom že človek pevne drží seba ako ,,charakter a osobu,, vo svojich rukách. a teraz nehovoríme o rôznych ochoreniach ktoré môžu postihnúť aj mysel, ale čisto iba o živote človeka ktorý má plnú kontrolu nad sebou. poznám takých naozaj málo
  23. 24
    Ryu4

22 ročný chalan

Znalosť cudzieho jazyka (okrem angličtiny). Aj keď v konečnom dôsledku by to malo asi taký efekt, že by som sa sám cítil neadekvátne :D
  24. 25
    Dumbledore

hrá sa, že má 0 rokov
    Godricova Úžľabina

Keď ma niekto vedomostne zhejtuje. Vtedy som vo vytržení.
  25. 26
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    urevany vulgarny chlap

@dumbledore PRESNE

Neznasam to na jednej strane, ale nieco na tom ponizeni je..uh.
    Uh.
  26. 27
    Dumbledore

hrá sa, že má 0 rokov
    Godricova Úžľabina

:S
  27. 28
    Girasol8

21 ročné dievča

Ked ma v sebe taku nejaku prirodzenu dominanciu, ktoru zena vyciti, nemyslim nadradenost ani povysovanie ani tvarenie sa, ze ked mam svaly som najvacsi alfasamec...proste dominanciu :D
  28. 29
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

prejavy inteligencie vo vseobecnosti, dobre soferovanie, bohaty recovy prejav
  29. 30
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

ale aj hentooo! ked je niekto velm zaujaty tym co robi, ked clovek vidi ze maju ten svoj "flow" a su az kus mimo reality
  30. 31
    Purenarcissism

25 ročná žena
    Naivka.

bude to zniet divne
    ale ak niekto nema rad, nevidel a/alebo necital harryho pottera, tak ma to vazne odradi s nim mat akykolvek vztah :D potom musi mat uplne mega kvality aby to vyvazil/vyvazila

inak zboznujem zmysel pre humor, ked toleruje aj ten moj a proste ked sa pri tom cloveku vela smejem :)
  31. 32
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

v podstate tu uz asi vsetko padlo - znalosti, zazratost do niecoho, inteligentne hobby, uspech v praci, SLUSNOST - a to je pre mna mega dolezite - napriklad drahy ex sa vzdy zohol ku kazdemu kto bol na zemi bez ohladu ci to bolo dieta muz zena a aj opity clovek (to som sa az citila blbo), vsetkym mamickam s kocikom pomahal do MHDcky apod...proste nesmie to byt namysleny a nadradeny trulo. Ironicky humor rovnaky ako mam ja tiez, no a chemia nesmie chybat - proste musim citit ze je na rovnakej vlnovej dlzke ako ja, to mi imponuje asi najviac :D
  32. 33
    Pupinkavec

21 ročné dievča
    Banská Bystrica/Lučenec

Keď mi niekto otvorí a následne podrží dvere!
  33. 34
    Boolean

21 ročný chalan
    Hawaii

keď človek hovorí priamo čo si myslí aj keby ho ostatní mali za vulgárne necitlivé hovädo ^^
    alebo keď človek rozumie a používa sarkazmus, metafory, rád sa háda... omfg just troll... inteligencia zabalená do hlúposti.. teda to platí len pre menšiu časť trollov..
  34. 35
    Boolean

21 ročný chalan
    Hawaii

keď človek vie ako pichnúť do hovna aby začalo smrdieť... :D
  35. 36
    Smilerrr

10 ročný chlapec
    Omelas

Ak niekto niečo tvorí čo je strašne pekne /či už kresli, maľuje, píše, vari (pri varení to musí dobre aj chutit) :D a potom samozrejme inteligentní múdri ludia ktorí sú strašne v pohode že by to človek do nich ani nepovedal :)
  36. 37
    Pravnik

31 ročný muž

ked je baba aspon priblizne inteligentna ako ja, prípadne ma aj lepšie schopnosti ako pamäť, vystupovanie... takze asi tie skills, no a ked ma moralne previsi, ale to sa stáva málo, napr. Zuzana Hlávková to dokázala:))
  37. 38
    Miragia

30 ročná žena
    Bratislava

Slušnosť, všeobecný rozhľad, sebaovládanie, rozhodnosť, neufňukanosť a ďalšie, nie nutne v tomto poradí.
  38. 39
    Barb

tvári sa, že má 6 rokov
    Piešťany

dneska som si uvedomila, ze milujem nasu doktorku na anatomii

takze ked sa niekto hrabe v preparatoch holymi rukami a uziva si rozpravanie o tom. ona je dokonca prudko sarkisticka. to mi nielen imponuje, ale som z toho uplne mimo.

39. 40
    Barb

tvári sa, že má 6 rokov
    Piešťany

jj a @25 a hlavne ona
  40. 41
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

som mainstrem ale ked niekto vie hrat na gitare a este ked vie spievat ku tomu tak som uplne mimo (love) :D a potom ked vidim, ze niekto je fakt ze odbornik vo svojom odbore, alebo ze vie 6 jazykov a tak :) a este rusnactina a rusko, ukrajina je moja slabost.. neviem preco, asi, no nie asi ale urcite tam mam predkov :D
  41. 42
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

inteligencia, znalosti z filozofie, umenia, literatury, ... ovladanie viacerych jazykov, ak na ludi, ktori ho dobre nepoznaju, posobi arogantne a snobsky ale v skutocnosti taky nie je (to ma strasne pritahuje), tajomnost, necitatelnost, nonkomforne myslenie, ak je clovek "odd" - nvm ako to spravne pomenovat v slovencine a mnoho dalsich vlastnosti/schopnosti, nad ktorymi sa mi nechce premyslat.
  42. 43
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

a strasne ma pritahuju ludia, ktori hraju na hud. nastroj alebo sa venuju umeniu (film, malovanie, cokolvek)
  43. 44
    Vitocorleone

21 ročný chalan
    Bratislava

Ak je dotyčná osoba inteligentná, má zmysel pre humor, sarkazmus, iróniu a hlavne ak nie je urážlivá... Čo viac si želať?
  44. 45
    Bebekex

23 ročné dievča
    len hľadaj ďalej

mne strastne imponuje dobrá anglictina
    ani nie tak prízvuk ako ked je proste sofistikovaná

resp. inoprízvuková anglictina je tiez super. ex spolubydlu som mohla pocuvat stale a doteraz si pamatam to jej: you are crrrazy.
    fnuk

a tiez ak vie tancovat. to hned vidis,ze sa vie niekto hybat a to je proste sexy!

a dobré odjeby sú tiež super
  45. 46
    Antifunebracka

28 ročný muž
    birdzak birdzu

Nadržané ženy.
  46. 47
    Antifunebracka

28 ročný muž
    birdzak birdzu

Btw. všetky, čo tu píšete, ako vám imponuje inteligencia... už vás vidím, ako chodíte so špaťochom, ktorý je ale fakt múdry :D :D
  47. 48
    Notme

23 ročný chalan

@trdelniiiq mame velmi podobny vkus :D
  48. 49
    Limetkajaja

35 ročná teta
    nežijem

@33
  49. 50
    Indigomood

hrá sa, že má 1 rok

Zboznujem zavratne znalosti a schopnosti v pofidernych oblastiach. A britsky humor.
  50. 51
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

@funebrak ved otazka nebola polozena, s kym by clovek chodil.
  51. 52
    Pasiknavagine12

36 ročný ujo
    Trstená

Keď sa nehrá na elitu ľudstva
  52. 53
    Pachirisue

hrá sa, že má 0 rokov

tak napriklad, ked niekoho fakt bavi nieco, az tak ze je to jeho velka vasen, hlavne co sa tyka umenia, tvorivych cinnosti. Proste tvorí a ešte ak to robí intuitívne, a úplne vyžaruje z toho človeka že to má v sebe... keď cítiť v tej jeho/jej tvorbe precítenie...talent, a autenticita.. a este ak je to nieco co je mi temou blizke... to je mega kombo

v takej situacii sa citim maximalne inspirovana, a motivovana (co sa bezne len tak nestava)
  53. 54
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

keď vie hrať na hudobnom nástroji (najlepšie bicie), alebo keď vie spievať...
    alebo kresliť
    keď počúva dnb
    z nejakého neznámeho dôvodu ma dosť priťahujú feťáci ... :D
    a dosť sa mi páči, keď je človek zábavný a keď má šialené nápady...
    a ešte ma dosť priťahujú také čudká :D hanbliví, divní ľudia...ale zároveň zbožňujem aj opak, takých party ľudí, čo sa vedia s každým baviť :D
    ......
  54. 55
    Myschka

hrá sa, že má 0 rokov
    IntelCore i5

Mne len Snowden imponuje.

A ešte muži čo vyzerajú jak Snowden.
  55. 56
    Antifunebracka

28 ročný muž
    birdzak birdzu

@trdel Tak potom im imponujú takíto muži: https://i.ytimg.com/vi/UErbwiJH1dI/maxresdefault.jpg
  56. 57
    I_fight_zombies

tvári sa, že má 5 rokov
    no v skutočnosti má len 3

imponuje mi ked vie zniest moje emocne vypadky a zmeny nalad...a ked je o cosi inteligentnejsi ako ja, rada sa ucim, avsak nemam rada nafukancov co si myslia ze ked zmaturovali zo slovenciny maju dostat Nobelovku...takisto sa mi pacia dominantni a iniciativni muzi, nie je nic pritazlivejsie :) a samozrejme nech vie zabijat zombikov!
  57. 58
    Dadley

24 ročné dievča
    Šaľa

Mne imponuje, keď niekto nespôsobí trápnu chvíľku ticha a dokáže sa duchaplne, prirodzene a racionálne rozprávať a udržiavať debatu aj doslovne o ničom! :)
    A charizma, samozrejme :)
  58. 59
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

nik nič nenapísal o varení? :O

keď vie variť a rád varí a ešte si aj vie po sebe upratať kuchyňu <3

(som plytká, viem)
  59. 60
    Openmindedfreak

27 ročný muž

budem veľmi stručný, kombo inteligencia + všeobecný rozhľad + bezprostrednosť...a dávka vášne by tam mal byť tiež :)
  60. 61
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

vždy mi veľmi zaimponuje človek ktorý ma vie pozitívne prekvapiť či rozumovo alebo eticky... ked sa zachová tak, ako by som to od obyčajného človeka nečakala a prekvapí ma takto pozitívne tak mi to tak pozdvihne dušičku