Fórum pridal M_i_k_i, 7. 9. 2017 12:31 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo vás drží pri živote?

0
M_i_k_i

20 ročný chalan
Nitra

Čo vás tu drží? Kvôli čomu žijete? Čo vás motivuje? Čo vám prináša radosť?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Ryu4

22 ročný chalan

zotrvačnosť
  2. 2
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@ryu4 presne :D to uz je asi jedine vysvetlenie preco som tu este
  3. 3
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Žijem kvôli jedlu. To mi prináša radosť. 8-)
  4. 4
    Miso1234

23 ročný chalan
    Brno

Možno divná odpoveď, ale nejak ma nič nemusí držať pri živote :-D proste žijem :-D a motivuje ma plnenie si cieľov a celkovo sebarozvoj
  5. 5
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

Rodina, kamaráti, hudba, jedlo, láska, mačka, možnosť robiť hocičo...
    lepšie ako nič po smrti proste. Život je faaajn.
  6. 6
    Sveter

20 ročné dievča
    zle sa ide z lesa

neviem či som divná, ale pre mňa je život samotný dôvodom na život (?)
  7. 7
    Sveter

20 ročné dievča
    zle sa ide z lesa

život je life
  8. 8
    Nicmanenapada

26 ročný muž
    Bratislava

Pomalý každý deň je nový zážitok, nová vedomosť, nová skúsenosť, o dobrodružstvá, objavy a zábavu nemám núdzu, ešte tak dokázať byť produktívnejší a nájsť si svoju spriaznenú dušu, a to už bude úplná paráda taký život. No aj bez toho nemám dôvod vôbec klásť si takúto otázku, preto aj zrejme takáto nepostačujúca odpoveď na ňu.
  9. 9
    Pravnik

31 ročný muž

isto nejaké ciele, blízki, ženy...
  10. 10
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Káva (hehe) a nádej
  11. 11
    Monogatari

21 ročné dievča

Myšlienka na to čo by bolo ak by som nebola, na to co všetko sa môže ešte stať a také tie nedorobené veci a hlave nedohovorené dialogy :D
  12. 12
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

@sveter
    *lajf
  13. 13
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

Na svete je veľmi veľa psov, ktorých treba pohladkať a veľmi veľa meme, na ktorých sa treba zasmiať.
  14. 14
    Sveter

20 ročné dievča
    zle sa ide z lesa

@ps102 pravda
  15. 15
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

kava
  16. 16
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

a vidina seksu jedneho dna
  17. 17
    Sypomka

18 ročné dievča
    V hlave

Vlastne nic, len som zbabela zomriet :D vlastne ja by som sa ani nechcela narodit keby som vedela co zivot obnasa
  18. 18
    Aristelovpes

20 ročný chalan
    Istropolis

Cieľe, túžby, nepreskúmané miesta, krása sveta...
  19. 19
    Melancholik

25 ročný muž

Čo vás tu drží? - gravitácia, hlad, smäd, ...

Kvôli čomu žijete? - kvôli vode, jedlu, kvoli tomu že mi odmalička celý svet hovorí že smrti sa treba vyhýbať, že život je dar a žiť ho je pekné

Čo vás motivuje? - že sa žije jednoduchšie a ľahšie v prijemnom modernom a z časti dosť automatizovanom prostredí

Čo vám prináša radosť? - napĺňanie fyzických a duševných potrieb .. napríklad, jedenie, sexualne uspokojovanie, priatelstvo, láska, rodina .. ale aj zábava, učenie sa a premýšlanie o živote
  20. 20
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Uvedomujem si, ze zomriet vo mne chce vzdy len nejaka moja cast. Tak tej casti to dovolim, aby vo mne umrela a potom som rad, ze to bola len moja cast, lebo ked to nieco umrie v cloveku, zivot je hned krajsi a keby som to bral vazne, tak by som sa nevedel tesit z peknych veci, ktore zivot ponuka. Sice som skromny, ale na vine nie je zivot, ale postoj cloveka k Svetu. Uvedomujem si, ze aj ked vidim Svet uplne cierne, ze ked som maximalne smutny, tak stale kricim v duchu, ze to bude lepsie a ze zvitazim..(zvitazim!). No ano, obcas to nie je krik, ale len take vzlikanie, ktore by sotva niekto mohol zacut, ale ja mu rozumiem. A ten hlas stale hovori, ze (zvitazim, zvitazim, prekoname to a bude to lepsie). A ono sa to casom zmeni a mam znova sily (ako Fenix z popola). Nove sily, nove moznosti, nove motivacie, nove otazky, novy pohlad na Svet.... Az kym sa to nevycerpa. A potom to cele od zaciatku. Zivot je pekny. :-)
  21. 21
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

@sypomka sme na tom rovnako :D
  22. 22
    Ajsha

17 ročné dievča
    Zem

Môžem sa oprieť o Boha :) a ešte jasnačka rodina :) a priatelia
  23. 23
    Michelleee

22 ročné dievča

Sak laska
  24. 24
    Hovado

hrá sa, že má 0 rokov
    zije za hranicami tvojho chapania

Vedomost, ze aj zajtra je den, ktory ked prezijem s uzmevom, naserie minimalne tucet ludi...
  25. 25
    Marcello1111

29 ročný muž

čo?
    že tam hore, kde už som bol pár minút, je skutočná láska, pokoj a šťastie...
    smrť je len prechod do sveta, ktorý si človek svojim životom vyberie sám..... aj keď je môj život ťažký a idem po úzkej a tŕnistej ceste, teším sa, že raz vstúpim pod Otcov strechu a splyniem s ním spolu na veky...
  26. 26
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Nič , lenn sa nedokážem zabiť. A dobré jedlo.
  27. 27
    Petuska11111

18 ročné dievča
    Na pive

Pivo. Jednoznačne pivo.
  28. 28
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

sám neviem
  29. 29
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

@melancholik To napsal velmi trefne, obsiahlo a menej sebalutostne, nez som ja planovala :D
  30. 30
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

no momentálne...len rodina
  31. 31
    Kail91

26 ročný muž

ja ani neviem (?)
  32. 32
    Darkestangel

22 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

Pud sebazáchovy, vrodené reflexy a tak
  33. 33
    Mayo911

25 ročný muž
    Rainbow

neviem. asi len to, že žijú rodičia a nechcem ublížiť.
  34. 34
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

pizza, hot-dogy, vyprážaný syr :D ale keďže je ťažká finančná situácia postačí úsmev človeka, čerstvý vzduch (ktoreho je tu trochu pomenej ako na dedine kde som žil 17 rokov) a debatenie s ľuďmi :) vyhýbať sa pocitu samoty, namiesto toho na niecom pracovat nieco citat pozerat alebo oddychovat spat :D
  35. 35
    Exomor

27 ročná žena
    myšlienkovo

jedlo, voda a kyslik
  36. 36
    Mayky.m

22 ročný chalan

Kurvy, chlast a chlebíčky
  37. 37
    Plutvonozceakrivozubky

22 ročné dievča
    Paralelny svet

Syr
  38. 38
    Bunat

20 ročné dievča

absolutne nic..uz ma ani netesia kadejake hlupe malickosti, z ktorych som sa potom vedela usmievat cely den

ale zabit sa nedokazem, tak mi ostava len dufat, ze sa mi zazracne zmeni pohlad na svet alebo ze (ne)stastnou nahodou zomrem :D idealne by bolo keby vecer idem spat a ostanem spat uz navzdy
  39. 39
    Riusha

18 ročné dievča
    Tam kde líšky dávajú dobrú noc

pud sebazáchovy...
  40. 40
    Xy12345

24 ročný chalan

No proste život, ťažko povedať, kopu veci... ale je pravda že niekedy keď mi je fakt zle z mojich Zdrav problémov by som najradšej zomrel.
  41. 41
    Lawey

24 ročné dievča
    embracement of supernova

vitalne funkcie
  42. 42
    Kuko1965

hrá sa, že má 0 rokov

Zmysel života.
    Nedávno som počul hovoriť jedného nekonvenčného farára, ktorý sa stará o odvrhnutých ľudí o zmysle života. Nechcem to nikomu podsúvať - ale to čo by som sem napísal je oproti tomu málo múdre. Tak preto si to dovolím sem linknúť. Zaujímavé to začne byť až po minúte, keď prekonáte sladko-cukrové predsudky o náboženstve a započúvate sa do toho čo tento na pohľad jednoduchý farár z najmenšej a najchudobnejšej fary hovorí. Považujem ho za svätého. Tu je (s dovolením) link: https://www.youtube.com/watch?v=9w6QY_qSc-g
  43. 43
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Opomenúc fyziologické zdroje pre udržanie života môj život momentálne najviac napĺňa láska k môjmu priateľovi, láska k mojim zvieratkám a dobré jedlo :D
  44. 45
    Hawk799

19 ročný chalan

Dýchanie, spanie, jedenie jedla--
  45. 46
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

@bunat úplne ti rozumiem, mám to presne rovnako :'D
  46. 47
    Forte

17 ročné dievča
    lälälä

Albumy ktore Jenny vyda v buducnosti
  47. 48
    Nexo999

20 ročný chalan

Same kecy...
  48. 49
    Lenkaska1

22 ročné dievča
    Bratislava

drum and bass.. to je odpoveď na všetky tvoje otázky :D
  49. 50
    Timia

17 ročné dievča

zotrvačnosť, láska ... :)
  50. 51
    Lovingmemory

20 ročné dievča

Milujem vsetko dobre :D neviem ci sa da upnut na nejaku jednu vec. A tak mili a sympaticki ludia robia najviac.
  51. 52
    Funkyshit91

26 ročný muž
    Komarno a Bratislava

vedomie, ze aj tak raz zomries, a tvoj zivot je nahoda jedna ku 400 trillionom, tak prestan mrncat a zi ...lebo potom nevies co bude...
  52. 53
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

@lenkaska1 ^_^