Fórum pridal Darksider96, 7. 2. 2020 08:25 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo vás robí šťastnými?

0
Darksider96

24 ročný chalan
Underworld

Tak čo teda? Ale myslím skutočné šťastie a nie to keď v danom okamihu netrpíte a prežívate neutrálne obdobie.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

Neviem prečo, ale ja nedokážem byť šťastný a tešiť sa z toho z čoho sa tešia ostatní normálni ľudia. Škoda, že takto to u mňa nie je aj z nešťastím... Proste, že by som nedokázal byť nešťastný rovnako ako nedokážem byť šťastný. Najradšej by som neexistoval a na všetko zabudol a bol v ničote. Ani neviem aké je to byť šťastným a preto sa asi mylne považujem za šťastného len vtedy keď práve netrpím. Len svoj život prežívam :-/
  2. 2
    Staphylococcus

hrá sa, že má 2 roky
    a witch of the woods

1. Proste som.
    2. To, ze sa tesim na veci.
    3. Dobre knizky
    4. sport
    5. pekna priroda
    6. rozkosne zvieratka
    7. kamarati
    8. netflix
    9. dobre jedlo (ok, to malo byt na druhom mieste ale nechce sa mi prepisovat ciselka)
    10. kazdodenny random shit
  3. 3
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

Dobré jedlo.
    Len tak si ležať v posteli s knihou a lavorom čaju.
    Turistika a príroda celkovo.
    Keď na ulici stretnem milého psíka.
    Keď hrám dobrú PC hru.
    To, že sa ráno zobudím vedľa lásky.
    Dobrá hudba.
    Festivaly a koncerty.
    Keď občas vybehnem s kamoškami na pivo.
    A našlo by sa toho ešte veľa :)
  4. 4
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

ked splnim nejaky svoj ciel a je jedno ako velky je (cize moze to byt - zabehnem dnes XY km aj ked sa mi nechce, alebo len - umyjem si zuby po veceri a uz potom nebudem jest, alebo - tento rok pojdem pozret do takej a takej krajiny)
  5. 5
    Staphylococcus

hrá sa, že má 2 roky
    a witch of the woods

Inac SORRY ZE TU SPAMUJEM ale pri @4 mi napadlo, ze toto plnenie cielov je vec, z ktorej sa ja fakt strasne neviem tesit a musim si vedome hovorit veci ako "toto sa mi podarilo a je to super" a clvedome sa nutit k uvedomeniu, ked napriklad sa na treningu naucim nieco nove, ze toto by som pol roka dozadu so svojim telom ani nahodou neurobila a teraz je to easy a mam sa z toho kurva tesit a nie len si povedat "mhm, ok", inak si to proste neuvedomim, mozno tak pri nejakej reakcii okolia, alebo pri fakt rychlych zmenach, totkedy ma mierne vycreepilo, ked som si bez najmensieho problemu oprela vystretu nohu o celo :D inak proste nie.
  6. 6
    Livre

20 ročné dievča

1. Alexandra, Simona, Lukas, Mihi, Tomas
    2. Cestovanie
    3. Adrenalin
    4. Macky
    5. Hry
    6. Dobre jedlo
    7. More
    8. Teple letne noci
    9. Hudba
    10. Dobre vysledky v skole
    11. Menej kil na vahe
    12. Zmena farby vlasov
    13. Dobra kniha/dobry film
    14. Sex
  7. 7
    Rothschild

28 ročný muž

Ked sa nič podstatne neserie, tak je to v pohode
  8. 8
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Vikend :D
  9. 9
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Keď ako votrelec prežívam s inými ich osudy (je jedno, či sú živí, alebo len vytvorené postavy), pretože ako chodí na Discovery reklama: People are addicted to stories... Teší ma počasie a keď trávim čas s ľuďmi, ktorých ľúbim. Ale to nie 100% času, lebo sa stále nedokážem tešiť z každého okamihu. A keď vidím psa. Inak super fórum.
  10. 10
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

neviem asi nic
  11. 11
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

keď sa mám s kým porozprávať, príroda, dobré jedlo, hudba, knihy, filmy, športovanie, keď sa niekde posuniem a prekonám svoje hranice, keď sa mi podarí niekoho zmeniť
  12. 12
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Birdz ma robí šťastným (rofl) (love) Neviem no skôr to mám podobne ako ty že sú chvíle v ktorých nemyslím až tak na to zlé a trošku sa zabávam ale či sa to dá nazvať šťastím o tom silno pochybujem (letim)
  13. 13
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Neviem, akože bývam šťastný ale skôr to asi závisí od nejakého môjho vnútorného rozpoloženia ako od nejakých vonkajších udalostí.
  14. 14
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

to, ze sa vraciam kazdy den do pekneho domova, kde ma caka clovek, ktory ma lubi
    velavela knih
    to, ze chodim na VS a duplom, ze ma bavi a ze sa tam fakt ucim furt nieco nove
    ze mam kamaratov, s ktorymi sa kedykolvek mozeme stretnut a mame si co povedat
    ked niekam cestujem a aj to planovanie vyletu ma robi stastnou a potom, ked si tie fotky pozeram neskor
    to, ze sa prekonavam
    ked urobim ja niekomu radost
  15. 15
    Turky

30 ročný muž
    Poprad

Moje predstavy. Napriklad, ze ma vydiera Kocner, lebo som velmi bohata a vplyvna osoba.
  16. 16
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Zmrzlinový zámok Vasilja Blaženého, Candyland

Keď nájdem človeka rovnako jebnutého ako som ja a tá konverzácia je plodná.
    Rezeň kurací
    Keď ide v televízii zhodou okolností nejaký dobrý film
    Keď vonku svieti slnko
    Keď vyzerám dobre
    Nakupovanie
    Keď viem, že ma čaká pokojná noc a potom pokojný deň
  17. 17
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Keď sú nejakí ľudia ktorí so mnou vedia vydržať a viem že ma majú radi tak tí ma fakt tešia aj drobnosťami

A potom ešte keď so mnou niekto nevydrží alebo ma niečo/niekto nahnevá a ja aj napriek tomu zvládnem spraviť niečo sama pre seba čo by som inak nespravila.. taký ten "protiútok" tej depke z toho
  18. 18
    Annyejnji

21 ročné dievča

medina, priateľ, priatelia, rodina, zaujmy, jedlo, v poslednom mesiaci aj cvicenie, hudba, kdeco
  19. 19
    Poke

8 ročný chlapec
    Prešov

keď mám pokoj a nemám starosti
  20. 20
    Jerometoucanrainbow

32 ročný muž
    zem zbabělých mozků a odvážných břich

@staphylococcus "dobré knižky" - to je zahalené rúškom tajomstva, však napíš rovno, že Harry Potter (:
  21. 21
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Maličkosti, lebo su to vlastne veľké veci.

Napr. taký usmev blízkeho človeka, jeho prítomnosť a objatie.
    Milé slovo.
    Poďakovanie.
  22. 22
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Pamätám sa ešte na jednu konkretnu situáciu.
    Keď som bola prvýkrát pri mori na fuerteventure. Asi 10 rokov do zadu.

Bol to nádherný a dych vyrážajúci pohľad/neopisatelny pocit po prvý raz vidieť more.
    (cmuk) (rofl)
  23. 23
    Staphylococcus

hrá sa, že má 2 roky
    a witch of the woods

@jerometoucanrainbow tyyyy neser ma! :D
  24. 24
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

Skutočnosť, že raz aj tak všetci umrieme a všetko sa skončí.
  25. 25
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Keď ma má niekto rád, a ja jeho. A je to cítiť. Keď sa venujem športu. Keď sledujem šport.
  26. 26
    Panakoja

hrá sa, že má 0 rokov

Momentálne? Nič
  27. 27
    Burn

27 ročná žena
    Praha

1. Milujem pocit, ked idem domov z prace po dlhej sluzbe, kde som bola sama, vsetko som zvladla, mnohym ludom som pomohla a caka ma zasluzene volno a spanok. To je taky cisty pocit stastia az euforie, ze misia je splnena a mozem si napr. po dni a pol vkuse ist lahnut.

2. Ked mam narodeniny. Od mala to je tak, ze cely den mam pocit, ze "dnes je moj velky den", aj ked pribudajucim rokom sa uz netesim ako kedysi.

3. Sladkosti, ked ma mozog deficit cukru.

4. Ked mi napise / zavola niekto stary znamy, koho som dlho nevidela.

5. Ked mi vyjde nejaky plan, hlavne dlhodoby.

6. Sex.
  28. 28
    Patrixo

hrá sa, že má 0 rokov
    Najdrahsi CSS-kar v Bratislave

ked ja som stastny od prirodzenia :D
  29. 29
    Zuzki11

27 ročná žena
    gWZZ

Ked su moji blizki stastni a zdavi.
    Ked cvicim, beham, turistikujem, hybem sa.
    Ked som v prirode.
    Ked som s mojim drahym, aj ked ma niekedy serie. Som vdacna a stastna ze ho mam :smile:
    Ked som s kamosmi, s nim, s rodinou hocikde.
    ...Vsak ja som v zasade asi stastna vacsinu svojich dni takze vdaka za toto forum, ze som si to pripomenula (hehe)
  30. 30
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Bozkávanie.
  31. 31
    Nationalgeographic

24 ročný chalan
    Poprad

absencia stresu
  32. 32
    Willbebetter

tvári sa, že má 6 rokov

Slnko, kava, priatelia, laska, mamka a pes, wellness, dramace, tanec, nekonecne prechadzky po Bratislave, vylety, sex, praca (do urcitej miery), planovanie, knihy, zapisniky&diare, kozmetika, dobre jedlo, smiech, kolace, dobry spanok, vana &horuca voda, cesty vlakom/autom, ked sa s dobrymi kamosmi fakt dobre a uprimne porozpravame, blablablabla atakdalej nahodny vyber v nahodnom poradi :))
  33. 33
    Misfit44

9 ročné dievča

moja postel a to ze v nej mozem spat viac ako pat hodin, co sa deje tak raz za mesiac (thumbs)