Fórum pridal Kamikatze, 25. 9. 2020 14:12 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

čo vás v poslednej dobe sklamalo?

Názory k téme

1. 1
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

Spanok ma sklamava poslednu dobu :(
  2. 2
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@1 tiez :D
  3. 3
    Annyejnji

22 ročné dievča

ze este nezavreli školu :(
  4. 4
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

Asi nič, je mi poslednú dobu nejak všetko jedno (hehe)
  5. 5
    Kerrang

28 ročný muž

Všetko
  6. 6
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Sám sa sklamávam dennodenne aj nočnonočne
  7. 7
    Misfit44

15 ročný chalan

ja (?)
  8. 8
    Lenkaska1

25 ročná žena
    Bratislava

Mna sklamala jedna reštaurácia v Taliansku v meste Gallipoli.. boli sme večer v meste a všade kopec restik. Chceli sme sa niekde najesť. Jedna reštaurácia sa nám zvonka pozdávala a kukli sme recenzie na Google a mali vyše 4* .. tak ideme tam, vonku mali asi 15 stolov z toho obsadené 2. Na všetkých stoloch pre 2 mali tabuľku reservé.. tak že ideme si sadnúť k stolu pre 4och, kde nie je rezerve.. vyšla odtiaľ nejaká Talianka a začala nám niečo po taliansky hovorit, Pochopili sme mame smolu a išli sme preč.. odchádzali sme sklamaní a hladní. :( radšej sme si teda kúpili palacinku v pouličnom stánku. Keď sme išli o hodinu okolo tej reštaurácie tak stále mali obsadené asi tak max. 4 stoly a aj ten kde sme si chcel sadnúť bol voľný,, tak ako naozaj nechápem o čo im išlo. :-/ fakt som mala chuť sa prepadnúť pod zem.

A celkovo ten servis, služby a reštaurácie v Taliansku mi tam prišli veľmi biedne. :( hocikde problém zaplatiť kartou, a normálny bankomat nikde.. angličtina 0 bodov

Akurát v Bibione sme mali šťastie na jednu v pohode restiku.. tak aspoň posledný deň to trochu napravil. :)
  9. 9
    Julietdeyl

22 ročné dievča
    svoj svet

Zdravie (sorry) (sorry)
  10. 10
    Clarise

20 ročné dievča

Človek :,(
  11. 11
    Jerometoucanrainbow

32 ročný muž
    blame it on me. I really don't care

že kdejaký primitív si obtiera hubu o Pavlínku (sorry)
  12. 12
    Farfala

30 ročná žena
    hľadajúca

Kolega v praci
  13. 13
    Mayben

29 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

On.