Fórum pridal Autor123456789, 9. 3. 2019 17:16 do kategórie Sex. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo vy a priateľstvo s výhodami?

0
Autor123456789

tvári sa, že má 6 rokov

1. 1
    30,2% ľudí
    mal som/mám
  2. 2
    16,3% ľudí
    chcel by som
  3. 3
    25,6% ľudí
    nemám/nemal som
  4. 4
    27,9% ľudí
    nechcel by som
  1. 1
    31,3% ľudí
    mal som/mám
  2. 2
    6,3% ľudí
    chcel by som
  3. 3
    27,1% ľudí
    nemám/nemal som
  4. 4
    35,4% ľudí
    nechcel by som
  1. 1
    28,9% ľudí
    mal som/mám
  2. 2
    28,9% ľudí
    chcel by som
  3. 3
    23,7% ľudí
    nemám/nemal som
  4. 4
    18,4% ľudí
    nechcel by som
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Dreyjir

22 ročné dievča

už chcem len nepriateľstvo s výhodami
  2. 2
    Billyjoe

25 ročný muž
    Irithyll of the Boreal Valley

prečo nie... nájdem tu nejakú kamarátku? (hehe)
  3. 3
    Koichi

tvári sa, že má 4 roky

Nwm, som klasik a nemám rád tieto moderné kraviny. Buď s niekým som alebo niesom. A myslím si, že časom takéto priateľstvo skončí tým, že jedného to sklame a ublíži mu to.
  4. 4
    Efyks

11 ročný chlapec

dievčatá, kľudne sa môžme skamošiť
  5. 5
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov

vyhody ako , wellnes ,dovolenky drahe restauracie a nakupy?? fu bral by som
  6. 6
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

No nechcela by som. Ale pekneho mladeho ehm milenca som kedysi chcela, len on bol moc chrumkavy. :,(
  7. 7
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

To je ked ti kamarati pivo zoberu v senku ze ? :S
  8. 8
    Poppyseed

25 ročná žena

Neviem. Rata sa aj to, ze mam takych skaredych priatelov ze beriem ako vyhodu to, ze s nimi nemusim spat?
  9. 9
    Mikaell

hrá sa, že má 0 rokov
    Prešov

Ja mám niekedy problém aj s priateľstvom bez výhod. (nerd)
  10. 10
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Žiadne take , bud čisto len kamarát alebo radšej nič
    Netuzim byt pre niekoho dočasnou rohožkou len čisto z takzvaného “ kamarátstva “
    Nejaké tie morálne zásady predsa ...
  11. 11
    Sasi2680

26 ročná žena

@obsession keď sa na tom dohodnú obaja, tak si myslím, že nikto nikoho za rohožku nepovažuje :) a myslím si, že keď človek nemá dlhodobo vzťah, tak je lepšie mať takýto vzťah s niekym, keď mu sex chyba , ako si tie potreby napĺňať každý víkend s iným. :)
  12. 12
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky

@sasi2680 tvoj názor :)

Podľa mna by bola taká žena aj tak len rohožkou ... môže si to nazvať sama ako len chce
    Priateľsky Vzťah len pre sexuálne účely , pre naplnenie svojich potrieb je len akási ničota sama o sebe .

Sex/milovanie bez citov je pre mna zbytočný, neuspokojujuci ba až dokonca frustrujúci z emocionálneho hľadiska :)
  13. 13
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky

Ako sa len takéto ženy podceňujú , dnes sa už nenosí žiadna ženská hrdosť ?
    Že vraj moderne ... skôr na hlavu postavené

Opravím sa radšej , ja by som sa cítila ako rohožka. Ak by som sa s niekym dohodla na takomto “priateľstve “ (?)
  14. 14
    Majmarad

35 ročný ujo

@torpedo08 to najskôr nebude ono, ale dal som ti hviezdičku :D
  15. 15
    Majmarad

35 ročný ujo

@obsession (thumbs)
  16. 16
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@majmarad dakujem ti za to (thumbs) (hehe)
  17. 17
    Sasi2680

26 ročná žena

@obsession co to má s hrdosťou? :D ok, beriem, že pre. Teba sex bez lásky nič neznamená,,, ale ked je to niekomu príjemné aj bez lásky a má proste v okolí niekoho, komu veri a stretávajú sa spolu kvôli sexu a s nikým iným sa nestretavaju, tak prečo by tá žena nemala mať hrdosť? Každý ma. Iné potreby a zato, že tebe možno tak ten sex nechýba aj dva roky, kým nemáš vzťah, tak nemusíš odsudzovať iné ženy, ktoré to majú takto vyriešené a nechodia po baroch a hľadajú si každý týždeň iného...
  18. 18
    Ausgezeichnet

22 ročné dievča

Tak zase ono to vo svojej podstate vôbec neodsudzujem, pokiaľ obaja túžia len po nejakom úlete, rozumejú si v tomto smere, ale nechce sa im tlačiť to niekam ďalej, tak nech sa páči. Občas sa to zvykne pokaziť, keď tie očakávania prestanú byť vyvážené, ale to je kameň úrazu v každej forme vzťahu, takže ja tomu vo všeobecnosti vcelku fandím. (?)
  19. 19
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky

@sasi2680 “čo to má s hrdosťou “ ?

No veľa ...

A apropo barov a toho ne/mat každý týždeň iného .. riešením by mal byt priateľsky vzťah s výhodami ? :D
    Zaujímavé riešenie no :)
  20. 20
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

@obsession ja hlavne nechápem, prečo podľa teba nemá hrdosť len žena, ale chlap ju očividne stále má

a ako to potom funguje, ak sú dve ženy? To nemá hrdosť ani jedna? A čo dvaja muži?
  21. 21
    Sasi2680

26 ročná žena

@obsession a aké by malo byt podla teba riešenie? Keď to proste človeku chyba? A keď niekto si nevie aj roky nájsť vzťah? Ci ísť do vzťahu s prvým, čo po ňom skočí, len kvôli tomu aby mal sex vo vzťahu?
  22. 22
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky

1.Vsuvas mi svoje vlastne domnienky
    2.moj pohľad na vec si nepochopila (čo je tvoja osobná vec ) ale ďalej sa snažíš získať môj nazor na tvoje “otázky “ lebo sa snažíš o flejm či ako ? @mielikki :)
    Nemám potrebu ...
  23. 23
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky

@sasi2680 prekvapujes má čím ďalej tým viac :) ...
    idem (letim)
  24. 24
    Sasi2680

26 ročná žena

@obsession nevieš mi na to rozumne odpovedať, tak končíš diskusiu :) sex je normálna prirodzená ľudská potreba.. Za to sa. Človek nemusí hanbiť. A keď ty sa tváris, ze ti to nechýba, tak ok, ale nesud ine ženy, je to ťažké? :)
  25. 25
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

@obsession ja sa normálne pýtam, lebo z tvojho komentáaa to tak vyplýva
    tak som sa chcela uistiť, že to chápem správne

ale keď si očividne nevieš obhájiť svoj názor pri akejkoľvek konfrontácii, tak je to smutné
  26. 26
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky

@sasi2680 ty si myslíš že je to pre ženu ta najrozumnejšia cesta ak jej chyba sex ? :D ak áno , je to tak tvoj názor
    Z môjho hľadiska je to nasmutnejsia voľba

Súdiť a nestotoznovat sa s istým konaním nie je to iste , však ?

Ukončenie diskusie nie je vždy ukazovateľov toho či má niekto rozumne alebo nerozumne argumenty , v tomto prípade nejde len o argumenty ale o morálku ako takú :)

Napokon .
    Spominas mna konkrétne ?
    (: tak nad tým sa radšej len pousmejem :smile:
  27. 27
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky

@mielikki
    Ja som už svoj názor obhájila dostatočne vyššie :)

A ty máš teda aký názor ? Tiež by mal veľmi zaujímal :)
    Vlastne na všetky otázky ktoré si položila mne
    Tiež by si chcela priateľsky vzťah s výhodami ?
    Veď si sa tu v minulosti dušovala že ta takéto veci nezaujímajú ... ci ? Tiež prekvapujes :)

28. 28
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

@obsession neobhájila si vlastne vôbec nič :)
    a to, že ja vo svojej osobnej zóne nestrpím takmer nikoho ešte neznamená, že nemám pochopenie pre to, ak ľudia majú k tomu iný postoj
    a ak niekto, hocikto, robí niečo dobrovoľne, s radosťou a nikomu to neubližuje, prečo by som to mala vo všeobecnosti odsudzovať? :)

a hlavne, ty sa tu stále oháňaš tým "žena by mala toto, nemala by hento" a nevysvetlila si, prečo to tak platí len na túto konkrétnu podmnožinu populácie
  29. 29
    Etelnair

28 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

clovek by ani nepovedal ako nechutne sa da pouzivat smajlik
  30. 30
    Bebekex

25 ročná žena

@obsession podla mna ti mielikki polozila celkom rozumnu otazku

preco si napisala,ze "Ako sa len takéto ženy podceňujú , dnes sa už nenosí žiadna ženská hrdosť ? "

ako vnimas v takomto vztahu rolu a hrdost muza?
  31. 31
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky

@mielikki
    tak takto
    1. lebo poznám veľa chlapov ktoré majú so ženami vážne úmysly a ako to oni vnímajú teraz napriektomu
    Že v minulosti suhlasili s takýmto priateľstvom po čase zmenili svoj názor aj na taký vzťah a aj na takéto ženy.
    2. Ty si niečo obhájila ? Tiež nič :) , len si vlastne ukázala svoj názor že by si s takým vzťahom v budúcnosti súhlasila :)
    3.”Zena by mala hento , žena by nemala tamto “ Kazem ja niekomu čo by mal robiť ? Z čoho to vyvodzujes?

Zase nestotoznovat sa s niečim neznamená nútiť niekoho k nejakej činnosti či rozhodnutiu

Nemám problém vyjadrit svoj názor ak aj by to robila moja kamoska . :)
  32. 32
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

@obsession
    v 1. si mi vôbec neodpovedala na moju otázku. poznáš, robili niečo, už im to nevyhovuje. Okej, to je úplne normálne. To, že odsudzujú ľudí, čo robia to isté, čo robili sami, je nanajvýš pokrytecké
    2. môj osobný postoj je úplne nerelevantný. Okrem toho, som nič také nepovedala a vzhĺadom na moju absenciu orientácie si vieš domyslieť, ako veľmi pravdepodobné je, že toto je niečo, čo by mne vyhovovalo.
    3. nevravíš to priamo, ale z výrokov na spôsob "Ako sa len takéto ženy podceňujú , dnes sa už nenosí žiadna ženská hrdosť ? " sa to dá veĺmi pekne usúdiť

to, že sa s tým nestotožňuješ, je úplne v poriadku. Nevieš si predstaviť mať dačo s niekým, koho nemáš fakt rada? Fajn, ja takisto.
    Ale to neznamená, že tu budem kydať na tých, čo majú k tomu iný postoj.
  33. 33
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky

@mielikki
    kydať na tých čo majú iný postoj ? (:
    Fakt,nepochopila si ma ani za máličko
    Preto Končím

Inak odpusť nechcela som sa ta nejak osobne dotknúť ..
    v skutočnosti pravda je taká že rada čítam tvoje reakcie , s mnohými sa aj stotožňujem ..
  34. 34
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@dreyjir a co priatelstvo s nevyhodami?
  35. 35
    Dreyjir

22 ročné dievča

@staphylococcus ved to je apriori nevyhodne, aj ked to znie dost romanticky (?)
    A dakujem, ze si ma tu otagovala :* nevsimla by som si inak flejm :D
  36. 36
    Minion7

19 ročné dievča

strata casu na uspokojovanie pudov (hehe)
  37. 37
    Majmarad

35 ročný ujo

@obsession neboj, dobre si to napísala. Tým, ktorí nie sú schopní pochopiť nevysvetlíš :)
  38. 39
    Fragile.

28 ročný muž
    Stockholm

@staphylococcus Hahah, priatelstvo s nevyhodami je kategoria, ktoru som vzdy chcel mat v ludskovztaho-klasifikacnom supliku, ale nikdy som o tom nevedel :D
  39. 40
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@dreyjir lol, ja by aom si ho nevsimla, keby si ho nespomenula :D nz :D

@fragile. Ja po tom tuzim prave uz strasne dlho...
  40. 41
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Cim som starsia, tym pozitivnejsie to vnimam :D uz tak nejak chapem ze svet nie je cierno-biely a rozhodne mi to pripada ako lepsia alternativa nez kazdy vikend vodit domov ONSdy bohviekoho koho spoznam v bare - tomuto som nikdy nerozumela a nechapem zeny, co to robia. Takze urcite lepsie FWB za mna, mnohonasobne ;-)
  41. 42
    Campino

25 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

@obsession tak masturbuj dalej po veceroch , ja mam radsej poriadny sex. Bolo by ti lepsie keby si mala chlapa, na ktoreho by si bola namotana, ale on by si ta vydrziaval len na sex?
    Ja si myslim, ze radsej mat kamosa (ktoreho aj poznas) na sex (parkrat do mesiaca) ako byt na sucho dlhe obdobie. Sex je pre telo, dusu prospesny.
    Ale som aj rada, ze sa najdu zeny, kt. Nejde len o sex :-*
  42. 43
    Majmarad

35 ročný ujo

Kamarát je kamarát a sexuálny partner je sexuálny partner. Ak to väčšina žien berie takto, tak to sa nedivím, že to vyzerá, ako to vyzerá. Neviem prečo, ale je mi z toho smutno.

Dohoda je síce akceptovateľná, ale toto nie je o dohode a o potrebách. A som veľmi rád, že ešte existujú v dnešnom svete ženy, ako @obsession
  43. 44
    Sasi2680

26 ročná žena

@majmarad ako to vyzerá? Hej, je smutné, že ľudia striedajú sex. Partnerov každý víkend. To sa nepáči ani mne, ale tiež som mala kamaráta "s výhodami", v tej dobe to bol najlepší kamarát a keď sme s tym prestali, tak sme pokračovali ďalej ako len kamarát.. A necítim sa vôbec menejcenna ako napríklad slečna, čo takými ženami pohŕda.. Nemyslím si, žeby to malo na mňa nejaký negatívny vplyv, mam teraz šťastný vzťah, prvý reálny vzťah v živote, nasla som si ho v 25tke a aspoň teraz to viem porovnať, aké je to fungovať s iným chlapom... Nie, nemyslím to tak, že ktorý je lepší v posteli, ale predsa toho človeka aj trocha bližšie poznáš a teraz si oveľa viac vážim môjho priateľa, keď som si prešla aj takými vecami a poznala tých horších.. Aby sa z takých svätusiek a pannien do 25 tky, nakoniec po 35tke napríklad nestali zrazu nejaké sexuchtive ženy, ktoré zrazu budú chcieť dobehnúť zameškané.. (nehovorím že sa to musí vždy na 100%, ale podľa mňa aj to je možné, ked sa sklamu vo vzťahoch :) )
  44. 45
    Majmarad

35 ročný ujo

@sasi2680 kde som napísal, že sú také ženy menejcenné, alebo že ich súdim?
    Nepochopila si to, čo som písal a ani to, čo písala Obsess. Malo to na teba vplyv, len možno nie taký, ako na toho chlapca. Vieš ako sa má, má rodinu, deti a žije spokojne, nezasiahnuto tak, ako aj ty? Nie vždy sa to podarí a ak to tak je, tak ste mali obaja šťastie. Ako budeš deťom vysvetľovať kto je to kamarát a kto ,,len na sex,,...Neviem, zažil som už všeličo, ale len to zmýšľanie je proti (Môjmu) presvedčeniu. Prečo by mala žena striedať x chlapov v posteli?
  45. 46
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

@12 brrrr... to akozee zenska pokial nema trvaly vztah a chce si proste zasukat tak bude za kurvu aka rohozku ci uz sa dohodne s dobrym kamosom ze to ostane medzi nimi alebo aj nech suka na party kazdeho druheho sedlaka... joj fest nemam rada taketo usudky.
    Take strasne... joj az bigotne mi to pride :D skoro rovnake ako sex az po svadbe len v modernejsom sate :D akoze zenska straca hrdost ked proste ma zdravy vztah k sexualite? :D
    A teda je lepsie ak zenska sa radsej da do vztahu z nevyhovujucim partnerom aby mohla s nim sukat - a to potom tu hrdost mat bude co? :D

joj taky stredoveky nazor no...
  46. 47
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky

Ja som napísala že takými ženami pohŕdam ? (hehe)

Mna len zaujíma aký je to ten najlepši kamarát ktorý pristúpi na sex ale nie na normálny vzťah ....
    je to ozaj najlepši kamarat ?
  47. 48
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky

Inak babulienky birzu , robte si čo chcete so svojim sexuálnym životom , majte si kamarátov , priateľov a partnerov s výhodami či nevýhodami

Ja budem robiť tiež to čo ja pokladám za správne a vhodne , možno že to niekomu príde dokonca “vtipne “ :D
    Nevadí , tot som iná
    A ?
  48. 49
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

@obsession vieš o Tom, že sex je základná ľudská potreba, rovnako ako jedlo či spánok? A prečo by som mala mať vzťah s niekým, s kým vzťah mať nechcem, aj keď si v sexe rozumieme?

btw páči sa mi ako hodnotiš ženy, a staviaš sa do pozície morálneho kompasu, a na normálne otázky aké ti dala mielkikki v tejto diskusii neodpovedáš, alebo prekrutiš komentáre ľudí

Jedine, čo si napísala dobre je, že si ina, s tým veľa ľudí bude súhlasiť :)

49. 50
    Majmarad

35 ročný ujo

@feelagain aj jedlo je základná ľudská potreba a to neznamená, že teraz budem žrať až pokiaľ ma neroztrhne :D

Ako si môžeš s niekým rozumieť v sexe ak s ním nemáš vzťah? Samozrejme, že vzťah máš, okrem toho sexuálneho aj viac, či menej emočný. Ale aj druhá strana môže niečo cítiť a kto tvrdí, že to tak nie je je buď idiot, alebo si namýšľa niečo, čo je podľa mňa nemožné.

Ak je doba nastavená takto, tak nechcem ja osobne poznať takú ženu, ktorá by bola ako táto väčšinová vzorka tu. Ďakujem, neprosím.
  50. 51
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

@majmarad veď tipujem, že sa o teba ženy nejako nebijú, takže odmietať niečo, k čomu nemáš ani pristup je vtipné :D
  51. 52
    Warble

20 ročné dievča

mna naozaj strasne zaujima odpoved na tu otazku polozenu aj miellikki aj bebekex-om, @obsession mohla by si byt taka laskava a odpovedat uz na nu?
  52. 53
    Majmarad

35 ročný ujo

@feelagain ako napíšeš :) argumentovať v tomto prípade nemá zmysel.
  53. 55
    Thrwtchr

26 ročný muž
    poloha sa načítava

Prv by ma zaujímala nejaká zmyseldávajúca definícia tohto pojmu a vzťahu; koncepcie FWB, s ktorými som sa doposiaľ zoznámil, mi všetky pripomínali buďto "známosti na sex" (t.j. nie ako by názov naznačoval, priateľstvá), alebo by sa dal pokojne použiť aj termín "otvorený vzťah" - teda konfigurácia pripúšťajúca vysokú mieru ako sexuality, tak aj intimity, tak aj voľnosti.

V tom prvom prípade som také čosi nikdy nemal ani o to nemám záujem, sex bez citov a nejakej miery intimity/zdieľania pre mňa veľmi nemá zmysel, je to ako onanovanie s niečím telom.

V tom druhom prípade sa práve v čomsi takom nachádzam (i keď momentálne som dosť spoko a nemám potrebu nejak vyhľadávať príliš intímne styky s ďalšími osobami), ale rozhodne to nenazývam priateľstvo s výhodami, jediné nálepky kt. používam sú milenci a priatelia. Takže tak.
  54. 56
    Thrwtchr

26 ročný muž
    poloha sa načítava

Inak, mám známe a známych, ktorí sú dlhodobo v nejakej kamošskej "dohode" so sexuálnou "nadstavbou" a vyhovuje im to mimo iného práve preto, že to nevyžaduje príliš veľkú citovú investíciu (hej, jebnuto napísané, ale viešjaqtomyslim), alebo preto, že nejakého zamilovania sa ani nie sú schopné/í - a keď už im niečo také vznikne, tak to sami sabotujú - je to akýsi mentálny obranný mechanizmus.

Na druhej strane sex je pre väčšinu ľudí (nechcem krivdiť asexuálom/kam) vcelku zásadná položka v pyramíde potrieb, takže si to vysvetľujem tak, že FWB je proste jednou z možných stratégií pre naplnenie tejto potreby.
  55. 57
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@obsession perfektne si to napisala :) citim to uplne rovnako.. uz som si normalne myslela, ze som ja sibnuta a nikto taky neexistuje..
  56. 58
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@20 @mielikki ocividne sa to vztahuje aj na chlapov, len to nebolo povedane. To ze to bolo povedane na zenu, neznamena ze na muzov to neplati, nechapem ako ste na to vsetci prisli..
    @warble to je asi odpoved, ktora ta zaujimala.
  57. 59
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

este dodam ze z @13 nikde nevyplyva, ze sa to chlapov netyka. Pravdepodobne napisala len o zenach, lebo je ona sama zena. Cize vase domnienky su dost mimo.
  58. 60
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

este dodam ze z @13 nikde nevyplyva, ze sa to chlapov netyka. Pravdepodobne napisala len o zenach, lebo je ona sama zena. Cize vase domnienky su dost mimo.
  59. 61
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky

@49 zaujímavé je že si má zablokovala a teraz má tagujes len preto aby si mi oznámila že ak s niekym nebudeš chcieť mat vzťah kľudne s ním budeš sexovat
    :O
    Čo ma je po tom dievča ? (hehe)

Myslíš že ma zaujíma to či si pol birz báb len tak vrzne s “kamosom “ alebo nie (hehe) ?

Och a ešte niečo , akurát ty máš čo radiť @majmarad ovi .... myslím že by si mala byt ticho v tejto otázke či sa o niekoho opačne pohlavie bije alebo nebije (hehe)

A napokon aby si / ste už konečne pochopili
    Bezohladu na pohlavie / unicorny a tak

Sex nie je len akási potreba
    Pre mna osobne Má hlbší význam

Ak pre vás nemá.. nech
    Vtip je taký že až po čase pochopíte aké je/bolo to nerozumne konanie proti sebe samému

Ja si o sebe myslím že mám najviac než len na akýsi kamarátsky vzťah s výhodami

60. 62
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky

@lenkaska1 :smile: (love)
    Rozumne dievča (thumbs)
  61. 63
    Antifunebracka

29 ročný muž
    ander birdzu

@ausgezeichnet ajoj http://www.reactiongifs.com/r/mrlsprt.gif
  62. 64
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

@lenkaska1 ak to tak nemyslela, prečo potom na moju otázku hneď neodpovedala spôsobom, ako to vysvetľuješ ty, ale začala sa kadejako vykrúcať?
    Preto do toho teraz všetci rýpu, nič viac, nič menej
  63. 65
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@mielikki to su uz len dohady.. A zbytocne rypat do niecoho, co nebolo napisane ani povedane.
  64. 66
    Velagranka

22 ročné dievča

Sex bez citov vo mne nevzbudzuje takú rozkoš, ale určite by som nepovedala, že žena, ktorá má sex bez vzťahu je len rohožkou pre nejakého chlapa veď wtf aká rohožka keď to chcú obidvaja..? Prečo je muž považovaný za divé zviera čo si všetko berie a žena za to úbožiatko čo poslušne dáva ? To kde sme :D

Nechcem aby to znelo zle, ale myslím, že ženy, ktoré si nedokážu užiť sex nikdy nepochopia, prečo to druhí považujú za zábavu a normálnu prirodzenú vec, ktorá sa týka OBOCH ĽUDÍ (nie nutne v partnerskom vzťahu) a to že spolu spávajú nemá nič spoločné s nedostatkom ženskej hrdosti..

Napadá mi x príkladov, kedy žena dokáže postrádať hrdosť ale to že má kamarátsky vzťah s výhodami medzi ne podňa môjho názoru určite nepatrí.
  65. 67
    Majmarad

35 ročný ujo

@obsession pekne si to napísala (thumbs)
  66. 68
    Ausgezeichnet

22 ročné dievča

@willbebetter akurát som chcela trošku zvýrazniť rozdiel medzi FWB a ONS, že podľa mňa je FWB taký príjemný kompromis vo fáze, kedy sa človek necíti na plnohodnotný vzťah, ale zároveň sa mu zapaluju lýtka, a je to určite lepšie riešenie ako množstvo random partnerov na jednu noc... Páči sa mi tvoj názor, proste keď sú harmonizované predstavy zúčastnených, ide o čistú hru s jasnými pravidlami, tak je to fajn typ symbiózy. A celkovo sa mi nepáčia vyššie spomínané slová typu "rohožka" a podobne, v kamarátskom vzťahu sú predsa vzájomné sympatie a ide o dobrovoľný nezáväzný vzťah, ktorý by mal tešiť obe strany rovnocenne. Každý má právo voľby a výberu podľa svojich predstáv, hlavne nech je šťastný.
  67. 69
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

@ausgezeichnet dakujem, presne, ta tvoja posledna veta je to dolezite :) ono tie radikalne nazory co tu aj citas su pre mna presne tie 'ciernobiele' a v minulosti som aj ja mala dost predsudky a take tie 'dogmy' vstepene v hlave, ale na konci dna - cim som starsia - mi skor ide o to uplne proste ludske stastie :) nikomu sa tym neublizuje, takze moralizovacky podla mna nie su na mieste.
  68. 70
    Cltr0n

25 ročný muž
    Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

Mal som ale nefungovalo to... druhá strana dohodu nerešpektovala a je to teraz na hovno.
  69. 71
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

neviem si to predstaviť, ale asi lepšie než každý víkend iná známosť.. nikdy som nebola v tej situácii, ja tam potrebujem tie city
  70. 72
    Mimi89

29 ročná žena
    v rozprávke... :)

Myslim, ze vzdy to pre jedneho z nich skonci sklamanim...
  71. 73
    Lawr

18 ročné dievča

som dobra kamoska :D
  72. 74
    Kerrang

26 ročný muž

Nemám žiadne výhody, mám len samé nevýhody (retard)
  73. 75
    Lawr

18 ročné dievča

nemyslim, ze este budem mat