Fórum pridal Gnomeslayer, 11. 1. 2019 17:22 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

čo z nás vyrástlo?

0
Gnomeslayer

24 ročný chalan
Pod Tatrami v šenku

Keď ste boli malí, čo ste si mysleli, že kto z vás vyrastie? Pre maličkých ľudí...myslím že keď ste boli ešte menší. :D Ste spokojní so sebou?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Ja som dufal ze toto nie. :D
  2. 2
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

ja som dufal tiez ze toto nie
  3. 4
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Ja som dufala ze nevyrastiem...
  4. 5
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@nespiacakraska ja som chcel vzdy vyrast a ked som vyrastol tak som uz nechcel. :D
  5. 6
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

nemyslela som si ani zdaleka ze sa dostanem az tam kde som :) vsetky tie predsavziatia co som si povedala (ze ak sa bude dat odidem z domu, budem financne aj vseobecne samostatna, budem sa snazit byt uprimne dobrym clovekom, budem na sebe aj napriek vecnym neuspechom pracovat najviac ako sa da, budem bojovat voci svojim zlym vlastnostiam ktore nemam rada a neprejavia sa u mna povahove a behavioralne prvky ktore sa diali pocas mojho dospievnaia mojou rodinou a ublizovali mi) .... a to uz davnejsie...a posledne roky si len dokazujem ako silno je to vo mne vstepene, uz len to ako som vyhandlovala posledny rozchod :)
    casto krat ked som velmi down a zjebana zo zivota tak si uvedomim zo moje detske/dospievajuce ja keby vedelo ze to vsetko zvladne a stane sa terajsou "mnou" tak by sa asi posrali od radosti :)))

navyse minuly semester som spravila skusku a spoznavacku z paleontologie coz bol moj detsky sen sa venovat dinosaurom a fosiliam :):) :)
  6. 7
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Vyrástla zo mna jedna mala obsess
    A priznam sa , mohlo by byt lepšie
    Niekedy by som chcela aby sa čas vrátil naspäť , ale to potom si to hneď rozmyslím :smile:
  7. 8
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

No toto sa mi ani v najhoršej nočnej more neprisnilo.
  8. 9
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@lawey To je vazne super, drzim ti palce. :) Moje detske ja by bolo mozno tiez prekvapene kde vsade som sa dostal, ale kolko hluposti som v zivote urobil je zase druha vec haha.
  9. 10
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

no
    nejaku cast zivota som mala fialove vlasy

a vsetko ostatne nevyslo :D
  10. 11
    Dreyjir

22 ročné dievča
    [smutná]

Stalo sa zo mňa úplné hovno. Keď som bola malá a naivná, myslela som si, že mám na viac.
  11. 12
    Robinsonleon

23 ročný chalan

len tu ďalej zarábaj ľuďom na depresie . . .
  12. 13
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

nevyšlo to, čo som chcela... ale bolo by to uplne nahovno, teraz je to dosť dobré :) ja som spokojná
  13. 14
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Ja som sa dlho bál, že budem ako môj otec ale nakoniec som sa na neho nepodal a myslím si, že zo mňa vyrástol celkom v pohode chalan. :)
  14. 15
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

kopa hnoja
  15. 16
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@robinsonleon ja ju uz mam, chcem sa podelit. :D
  16. 17
    Poppyseed

25 ročná žena

Ked som bola mala vobec som netusila aky clovek chcem byt, pretoze som nemala ziadne vzory ani v rodicoch. Mozno sa mi zdalo, ze mam na viac alebo ze mam nejaky potencial ale to iba na kratko, pretoze vacsiu cast zivota som skor netusila kto som, co chcem a co si myslim.

Aj teraz mam dni kedy to neviem, takze dospela som k tomu, ze neviem co zo mna vyrastlo a ostava mi len dufat, ze mozno som super clovek a ani o tom neviem.
  17. 18
    Robinsonleon

23 ročný chalan

@gnomeslayer tak to potom hej, to berem :D
  18. 19
    Xy12345

25 ročný muž
    Pri NR

@dreyjir toto asi nieje pravda. Určite sa na seba pozeráš z nejakého povrchneho uhla, musíš sa na seba pozerať z viacerych uhlov. To by mohol ktokoľvek napísať aj o mne ale opak je pravda.
  19. 20
    Aventine

11 ročné dievča

V podstate som si vždy myslela že takto dopadnem, od začiatku puberty. V podstate som mala v 27 umrieť, tak už mi ostáva len dákych pár mesiacov.
  20. 21
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

bola som vychovavana v zmysle, ze sa treba pekne ucit a byt radovy zamestnanec, zvesit hlavu a byt rada, ze som rada

casom som ziskala asertivnejsi, iniciativnejsi pohlad na zivot a som tomu rada, urcite som (karierne) uspesnejsia, ako som predpokladala, ze budem a celkovo mam lepsi zivot. myslela som, ze ma nikto nikdy nebude mat rad a ze budem zit od vyplaty k vyplate, takze som celkom spoko
  21. 22
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@poppyseed Podla mna aj ti najvyrovnanejsi najmudrejsi ludia nevedia kym naozaj su. Cim je clovek viac filozofickejsia osobnost, tym ma v tom vacsi gulas. taki ludia co nad sebou ani nerozmyslaju tak ich to vlastne ani netrapi. :D
  22. 23
    Dreyjir

22 ročné dievča
    [smutná]

@xy12345 hahah, ty si zlato <3 ale obávam sa, že nech sa na seba pozriem z akéhokoľvek uhlu, stále je to rovnaké
  23. 24
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

Rozhodne so sebou nie som spokojná..V takomto veku som sa už videla šťastne zadanú a v práci kde som spokojná, no zďaleka z toho nemám nič, takže sa mi to buď len preťahuje, alebo som mala len zbytočne high hopes...
  24. 25
    Xy12345

25 ročný muž
    Pri NR

@dreyjir vidíš aj tento koment “ ty si zlato “ je z tvojej strany prejavom akejsi vďaky za moju radu a vďačnosť je podľa mna veľmi pozitívna a dôležitá vlastnosť človeka. Koľko ľudí má “všetko” , už nemôže mat viac, a niesu za nič vďačný a preto ani nikdy nebudú šťastný.
  25. 26
    Mariquittka

25 ročná žena
    sôvä birdzu, Kežmarok

no chcela som byť lekárka alebo kaderníčka v 25 už vydatá a nie som ani jedno z toho :)
  26. 27
    Darkpassenger

26 ročný muž
    Peklo v tvojej hlave

To kým som bol vždy a som vďačný za osobu ktorá mi to pripomenula tie stratené sny ktoré sa vytratili skrz bolesť ktorú človek prežíval :) treba bojovať za to kým človek je :) a nikdy nieje neskoro začať od znovu aj keď brodíš sračky ;9
  27. 28
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

No akoze...necakala som, ze to bude az takto super. Ako mala som povazovala vedcov za superhrdinov, carodejnikov, proste nieco, na co bezny clovek nema a mat nebude. Cakala som, ze si zvolim lahsiu cestu, budem robit to, co chceli nasi... Keby som vtedy vedela, ako strasne lahke bude dostat sa na tuto skolu a k tejto praci! :D
    Akoze, som kurva daleko od ciela, ale som strasne stastna a spokojna a cestou na ktorej som. To by moje male ja isto necakalo. Ani to, kolko skvelych kamosov mam, aka som sebavedoma a comu vsetkemu sa venujem. :)
    Milujem svoj zivot, bavi ma kazdy jeden den, mam skvele vztahy s rodinou, s okolim...myslim, ze malej Stafylo by sanka padla, keby toto videla.
  28. 29
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Asi som dufal ze to bude lepsie aspon trosku nevjem us
  29. 30
    Primitiv

25 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Chcel som byť Batman. Nevyšlo to :(
  30. 31
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Predstavy sa nenaplnili...
  31. 32
    Mix

29 ročný muž
    Brno

V škole sa nás na to pýtali v druhej triede a ja som jednoznačne prehlásil že Astrofyzik :) Ale tá fyzika a chémia a všetky podobné predmety mi moc nešli :P Celkovo mám pocit, že som zatiaľ len do počtu :D
  32. 33
    Lawr

18 ročné dievča

keď som bola dieťa, nechapala som taketo zamýšľanie sa nad tým, čo budem robiť, až dospejem a čím sa mám stať. -,-