Fórum pridal Ajsha, 8. 10. 2018 18:08 do kategórie Humor. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo zaujímavé ste našli?

0
Ajsha

18 ročné dievča
žeby na Zemi? Jasné

Asi sa vám stalo, že ste našli niečo čo nepatrí vám niekde na ulici, v meste, autobuse atd. Čo ste také našli..? Mne osobne sa raz podarilo nájsť okuliare v autobuse na sedadle, ktoré som si nevšimla takže koniec asi viete. Tak píšte vy : :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

Malú ampulku s práškom alebo malými krystalikmi svetlošedej farby. Nevyznám sa do drog, ale dosť som si bol istý, že išlo o niečo nekalé (retard)
  2. 2
    Ajsha

18 ročné dievča
    žeby na Zemi? Jasné

@pubertslatinocelny fúha, tak s týmto ruky preč :D a kde si to potom dal?
  3. 3
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@ajsha chvíľu som to mal doma v nádeji, že na dačo prídem, potom som to normálne vyhodil :D
  4. 4
    Gramofón

hrá sa, že má 0 rokov

Dvadsaťeurovku.Nechal som si ju.
  5. 5
    Livre

18 ročné dievča

My sme s kamarátkou raz hrali pravdu a odvahu a mala som úlohu strči/ ruku do koša (boli sme na ulici). Strčila som tam teda tú ruku a nahmatala som tam knihu a vytiahla ju :D A to bol denník nejakého chlapca, ktorý tam písal veci o trolloch a elfoch a lesných vílach, o duchoch. Všetko to bolo písané hrozne neprehľadným písmom, bol tam aj plán (kde presne hľadať poklad u nás v lese) a bol tam aj nejaký zvláštny jazyk, ktorým šifroval niektoré slová (ak som to teda správne pochopila) :D. Vážne docela zaujímavá vec.
  6. 6
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Našla som Birdz (rofl)
  7. 7
    Gramofón

hrá sa, že má 0 rokov

@livre Aj chlapci si píšu denník? :D Mohla si ísť ten poklad hľadať.Aj keď tam pravdepodobne žiadny nebol :D Ale nikdy nevieš keď písal o vílach a elfoch.A to,že bol v koši značí,že buď z toho vyrástol,alebo sa za ten denník musel príšerne hanbiť.
  8. 8
    Poke

tvári sa, že má 6 rokov
    Prešov

môj otec má na to najväčšie šťastie - už nám poslali aj obrovské krabice koláčov, sladkostí a poďakovaní, že to vrátil späť, ale v skratke nepoškodenú 1000 eurovú navigáciu, niekoľko mobilov (už ani neviem počet), potom pekný kalcitový kryštál (zbieram minerály, tak som sa potešil). Bolo toho oveĺa viac, vždy niečo nájde až si človek myslí, že to kradne :D

ja som našiel v lese páry diviačich kopýt, boli nádherne sfarbené, ale mal som 10 a starší mi povedali, nech to zahodím, že dostanem infekciu či čo :/
  9. 9
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

Prestrelený kufor sa ráta? :D :D
  10. 10
    Moonshine

23 ročný chalan

iPod touch, ktorý bol úžasný v čase tlačidlových telefónov, a pamäťovú kartu na ktorej boli skladby v ktorých som sa našiel a spoznal super interpreta
  11. 11
    Trevor1994

tvári sa, že má -54 roky

Newyorsky taxik v piestanoch v autobazare
  12. 12
    Koichi

tvári sa, že má 3 roky

@livre to mi pripomína film https://www.csfd.cz/film/222335-most-do-zeme-terabithia/komentare/
  13. 13
    Livre

18 ročné dievča

@gramofon asi som sa zle vyjadrila, skôr to bol taký zápisník s jeho myšlienkami. No a mne príde byť hrozne čudné, že som práve JA strčila RUKU práve do toho jedného KOŠA, na mieste kam ani NECHODÍM poriadne. A bol navrchu, čiže ho tam musel vyhodiť chvíľu predomnou. Ktovie :D
  14. 14
    Livre

18 ročné dievča

@koichi kuknem, vďaka :)
  15. 16
    Koichi

tvári sa, že má 3 roky

@gramofon nespoileruj tu :D ja si z neho pamätám hlavne to dievča, bola strašne cute :D
  16. 17
    Gramofón

hrá sa, že má 0 rokov

@livre Mne prišlo čudné hlavne to,že si nejaký chlapec písal zápisnik alebo teda "denník".Ale chápem,že každý je nejaký a to,že to nerobím ja,neznamená,že to neorbia ostatní.
  17. 18
    Gramofón

hrá sa, že má 0 rokov

@koichi Tak ja si z neho tiež už veľa nepamätám,aj s tým čo som napísal som si nebol 100% istý :D
  18. 19
    Deficit

22 ročný chalan

rolničku na stavenisku :) nechal som si ju
  19. 20
    Warble

19 ročné dievča

pre mna by, zial, bola vhodnejsia tema "co zaujimave ste stratili" :'( :D
  20. 21
    Majmarad

35 ročný ujo

Ja som našiel takéto niečo https://img2.hyperinzerce.cz/x-cz/inz/13663/13663567-stare-fotoaparaty-5.jpg
  21. 22
    Tikalok

28 ročný muž

@majmarad funkčný?
  22. 23
    Majmarad

35 ročný ujo

@tikalok samozrejme aj s koženým puzdrom :)
  23. 24
    Tikalok

28 ročný muž

@majmarad fajn! Lubitely boli vraj nespoľahlivá divočina ale aj tak.. zadarmo by som bral.
  24. 25
    Majmarad

35 ročný ujo

@tikalok vieš ako pekne fotí :)
  25. 26
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Femiarmy Birdzu

šla som napísať, že nič zaujímavé

ale v apríli sme našli ohnisko s ovčou lebkou a pár ďalšími kosťami, to bolo efektné :D
  26. 27
    Karlotiskot

33 ročný muž
    I'll Be In The Garage

@pubertslatinocelny Nabuduce sa mi ozvi, naucim ta false sniffing.
    Video od 0:30 :D
    https://www.youtube.com/watch?v=oIuNkJcEmYY
  27. 28
    Karlotiskot

33 ročný muž
    I'll Be In The Garage

A ja som nasiel samsunga telefon v tom case asi tak za 20 000-25 000 czk :D a nechal som ho proste zapnuty a pockal kym si nan majitel zavola aby som mu ho dal a odporucam to kazdemu, bud takto, alebo na policiu ak je moc hamizdny a chce nalezne ktore mu prinalezi. Po prve dobry pocit, po druhe - na zaklade serioveho cisla sa daju mobily vyhladavat a ak neodovzdate taku vec a prichytia vas s nou tak budete radi ak vas neobvynia z kradeze.
  28. 29
    Mayben

26 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Ja som raz v buse našla psp..aj hry k tomu :D
    A párkrát som našla peniažky
    Na jednej party som našla super čiapku :D
    ...
  29. 30
    Mayben

26 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Jo a keď som pracovala v 5D kine, tak som kadečo našla na sedadlách..väčšinou nejaké drobné, mobily (tie som vždy vrátila samozrejme), kľúče od bmw :D to bola milá príhoda :D (aj tie sa nakoniec vrátili majiteľovi :) ) a raz som tam dokonca našla drvičku plnú ganje :D
  30. 31
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

Raz na túre bolo na zemi rozbité zrkadlo, tak som si kúsok zobrala a asi dva roky ho pouzivala, nosila stale v taške a raz som ho požičala spolužiačke a tá sa začala upravovať na hodine a učiteľka jej ho zobrala, že je to nebezpečné (bola som potom smutná a spolužiačka mi sľúbila, že mu kúpi nové zrkadielko, ale to som už nemala až tak rada)
  31. 32
    Lawr

17 ročné dievča

minule som na spiatocnej ceste na sedadle vlaku nasla kondom :D a taky divny, ze netusim aka je to znacka. cierny s bananom :D
  32. 33
    Pacholček23

16 ročné dievča
    Východ

malú kovovú činelku, vyplavilo ju more :smile:
  33. 34
    Zelinka

21 ročné dievča
    Košice

totálne rozbitý mobil po sobotňajšej noci na Šírave :D chcela som ho vrátiť, aby mala aspoň simku a aj meno som zistila, ale nenašla som ju na fb :D
  34. 35
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

Najmenšiu z matriošiek, mám ju na poličke (hehe)
  35. 36
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Ceskoslovensku mincu velmi staru a to len tak vonku pred domom
  36. 37
    Ajsha

18 ročné dievča
    žeby na Zemi? Jasné

@livre To ako z rozprávky :D
  37. 38
    Ajsha