Fórum pridal Tvojdedo, 16. 10. 2020 11:38 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čo znášaš lepšie?

0
Tvojdedo

hrá sa, že má 2 roky
Poruba

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

Ach, prečítal som čo neznášaš a zahlasoval zle... Mala to byť druhá možnosť.
  2. 2
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Aspon viem na com som
  3. 3
    Livre

20 ročné dievča

Ignorovanie ma dokáže nasrať to všetkého úplne najviac. Keď ma pošle do piče, viem na čom, ale tá neistota pri ignorovaní ma zabíja.
  4. 4
    Livre

20 ročné dievča

*na čom som
  5. 5
    Zahi

29 ročný muž
    Turzovka

Ludia by sa mali naucit slusnosti, aj ked toho na druhej strane mate uplne v pici a neznasate ho alebo podobne, neznamena to ze tam nieje clovek s citmi ktoreho ignor moze a pravdepodobne aj bude trapit...
  6. 6
    Tvojdedo

hrá sa, že má 2 roky
    Poruba

@5 toto.
  7. 7
    Mayo911

hrá sa, že má 0 rokov
    Rainbow

To ignorovanie zažívam často a dosť to bolí. O dosť viacej ako keď mi to človek slušne vysvetlí. Naozaj by si ľudia mohli uvedomiť, že aj na druhej strane je človek s citmi, ktorý sa trápi.
  8. 8
    Notmehofejk

39 ročný ujo
    MASSIVE Red Pill

whatever. ked ta niekto ignoruje, tak mas azda dojem, ze za tym moze byt nieco ine nez ze ta implicitne posiela do pice? :D priamo to povedat je proste redundantne.
  9. 9
    Sianagirl245

19 ročné dievča

Akože vždy som si myslela že je lepšie mi to priamo povedať lebo ten ignor fakt ubíja ale pravda je taká že som asi nikdy iné ako ten ignor nezažila...teraz áno a nedá mi to pokoj už 2 mesiace tak neviem ako hlasovať :D asi práve preto že viem prečo sa to stalo a napriek tomu s tým neviem nič urobiť :-/ zato na ten ignor som si už zvykla
  10. 10
    Dee99

27 ročný muž
    RK

Ked mi to vysvetlila a potom ma mozu poslat do piče a ignorovať dokonca života
  11. 11
    Bebekex

27 ročná žena

ani 1 (:
  12. 12
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Je mi to srdečne jedno.
  13. 13
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

Nech ma aj neslušne pošlú do piče aspoň viem že sa daným človekom ďalej nemusím v hlave zaoberat (?)
  14. 14
    Aeria

19 ročné dievča

co sa tyka vyslovene lepsieho [emotivneho] znasania, tak druha moznost. ale objektivne preferujem ignor, lebo @8 a v takom pripade nemam zaujem, aby sa ten clovek este zaoberal nejakym slusnym vysvetlovanim, ked sa so mnou nechce bavit. :D
  15. 15
    Mefistofel

31 ročný muž
    Nitra

jednoznačne ignorancia je horšia....
  16. 16
    Velagranka

24 ročné dievča
    8mo

akoze asi by som ani jedno neznasala bohvieako dobre, pokial by islo o osobu na ktorej mi zalezi, ale ked uz, tak by som urcite preferovala, aby mi dotycny povedal, ze mam ist teda kade lahsie:D