Fórum pridal Draks, 9. 11. 2019 21:33 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Čoho sa viacej bojíte ?

0
Draks

34 ročný ujo
Bratislava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Telefónu :D
  2. 2
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

strach a peniaze som nikdy nemal :D
  3. 3
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Najviac sa bojim ludi a zivotnych situacii
  4. 4
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/M̡͓̥̜̺̞̌̔̃̍ͅȆ͉̠͊̅̓̾̊͋Ŧ̟͈̯͗ͭ̌͋Ɍ̥̜̪̪̜̮͚̽ͦ̓̎̂ͮ̍́Ø̑P̞̻̫̥͇̖͑̽ͅØ̗ͣ̌͑ͮͤͭ̈́L̹̗̝͔̓ͨͪͪ̉̚Λ̝_

Tiež ľudí... A ľudskej hlúposti.
  5. 5
    Turbolienka123

20 ročné dievča

Nič z uvedeného by som zažiť nechcela, no v súčasnosti sa bojím skúškového. :D
  6. 6
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

Ze vyhra ludske presvedcenie o jeho pravde
  7. 7
    Surfrock89

30 ročný muž

Diviakov
  8. 8
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Z toho najpravdepodobnejsi mi pride teroristicky utok, takze toho :/
  9. 9
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@surfrock89 jj ja tiez :D to su desne agresivne a relativne rychle tvory! Ako fakt by som nechcela diviaka par metrov od seba bez moznosti uniku :/ aj moju babku raz nahanal diviak, ehm...
  10. 10
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

Najviac sa bojím toho, aký dokážu byť ľudia zlý :(
  11. 11
    Martin093

25 ročný muž
    Bratislava

Viac sa bojim hypoteky ako smrti :D uz som umrel ale hypoteku sa mi este nepodarilo splatit
  12. 12
    R4ptor

25 ročný muž

zombie apokalypsa by bola celkom fajn :D
  13. 13
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@r4ptor hej len keby sme mali nejake zbrane ako v USA :D
  14. 15
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

Oveľa väčšia šanca je že sa zabijem pri autonehode, na bicykli, alebo na lyžovačke, ako že si terorista za cieľ vyberie práve mňa. Nikdy nehovor nikdy, ale ak sa niekto bojí že ho zabije terorista, mohol by sa tiež začať tešiť že vyhrá Jackpot v Lote.

Zato ak našu planétu zasiahne asteroid veľkosti 10 km tak je pravdepodobnosť hraničiaca s istotou že to nikto z nás neprežije. Takýto asteroid by uvoľnil energiu provnateľnú s 21 MILIÁRD!!! ATÓMOVÝCH BÔMB (aké dopadli na Hirošimu). Alebo ako 100 miliónov termonukleárnych (cár) bômb: en.wikipedia.org/wiki/Chicxulub_crater#Impact_specifics Pred 65 miliónmi rokov takýto asteroid vyhubil vyše 2/3tiny druhov medzi nimi aj dinosaury alebo amonity, Takže rozhodne sa treba báť viac asteroidu ako teroristického útoku, 3tej svetovej vojny či jadrovej Apokalypsy.

Ale čo taký výbuch supernovy? Ak by nás zasiahol záblesk gama žiarenia (zo vzdialenosti menej ako 10.000 tisíc svetelných rokov od zeme) tak nám v sekunde zhorí atmosféra a už sa nestihneme ani prežehnať. Suchozemský život by to mal spočítané (podmorský život by mal väčšie šťastie). Stane sa to pod podmienkou že tá hviezda k nám bude otočená otočená pólom... Ak si myslíš že je to nepravdepodobné! Tak ťa nepoteším. Lebo jednu takú hviezdu z ktorej má byť čoskoro supernova už vedci aj našli je to Wolf–Rayetova hviezda WR 104 ktorá je k nám otočená pólom a má vybuchnúť v rozmedzí najbližších 500.000 rokov a my to zistíme až vo chvíľi keď nás zasiahne záblesk. Okrem toho podobných potencionálnych supernov môže byť aj viac len to o nich nevieme (túto sme našli len náhodou)

No najviac by sme sa mali báť skleníkového efektu. Stačí sa pozrieť čo urobil skleníkový efekt s Venušou ....a čo urobil skleníkový efekt s našou planétou pred 250 miliónmi rokov. Vyhubil vyše 90% všetkých drhov (permské masové vymieranie). Takže máme sa ešte na čo tešiť.
  15. 16
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Atomovy/pandemia a tretia svetova asi tak narovnako...alebo postupne ktovie ako...mozno atomovy -> tretia sv -> pandemia... juj ake pekne forko takto na vikend
  16. 17
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Fuj prave sa mi vratila moja trauma z detstva ktora sa vola"branne cvicenie". 45minut intenzivneho tlacenia do hlavy ake vsetky utoky, havarie podnikov a dalsie tragedie sa nam mozu stat a ze v podstate na svoju zachranu mozes urobit akurat hovno, na mne zanechali nasledky. (retard)
  17. 18
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@xxar3s Tak ale ja tu uz o 500 000 rokov nebudem (teda pravdepodobne), takze sa toho nebudem vtedy ani bat :/ Stale mi z tychto moznosti pride najpravdepodobnejsi ten teroristicky utok. Zvlas po tom, kolko migrantov do Europy prislo...
  18. 19
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@xxar3s A teda... Ja zijem v Prahe. A tu je teda ta pravdepodobnost teroristickeho utoku podla mna o nieco vyssia. V uplnom centre sa sice nezdrzujem moc, ale tak ved uz boli aj pripady ked vybuchlo metro. Alebo co ak by sa to stalo ked budem nidekde na dovolenke napriklad... Alebo nejakemu sialencovi moze len tak prepnut hocikde. Ako ten Brievik napriklad, ci ako sa volal.
  19. 20
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@xxar3s Jednoducho mi to pride z tych moznosti, ako ta najpravdepodobnejsia. Aj ked je len mizivo pravdepodobna.
  20. 21
    R4ptor

25 ročný muž

@wistingher mestá, kde je veľká koncentrácia ľudí by padli hneď , ale dediny by sa podľa mňa udržali, kedže tam je dostatok zbraní, jedla a materiálu na prípadnú stavbu oplotenia/opevnenia = sú sebestačné, aspoň dedina v ktorej žijem ... ak by sa zombie riadili iba svojimi pudmi ako vo filme svetová válka Z a nepoužívali mozog, tak by bola veľká šanca, že by sa ľudia z dedín dožili staroby ... mestá by sme potrebovali iba v prípade liekov, vakcín
  21. 22
    Desertdrift

20 ročný chalan
    Universe

Gameri už sú pripravení na zombie apokalypsu (hehe)
  22. 23
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

Ja by som tam pripísala ešte niečo ako prepad banky alebo nákupného centra keď tam práve som.

Alebo niečo ako blázon na ulici čo strieľa random ľudí, ako ten čo bol v Devínskej.
  23. 24
    Limitles

7 ročný chlapec

Že christiano je real
  24. 25
    Ceciak

26 ročný muž
    Kráľovstvo Zemiakových Ľudí s Peťuškou ♥

Birdz fóra ale @24 je tiež na zváženie