Fórum pridal Chlorofyl, 14. 1. 2018 13:08 do kategórie TV, médiá. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

crepiny Jojka

0
Chlorofyl

27 ročný muž
Erec Jisrael

caute, nemate niekto doma v archive/kazety/dvd alebo hocico starych Crepin co chodili na jojke? potrebujem ich na vyskum. ak nahodou dajte vediet diky :)

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Barky

tvári sa, že má -1 roky
    Tomb of the Mutilated

Uloz.to a youtube
  2. 2
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Vyskum jojkarskych crepin ? :-o to radsej skumaj střepiny z Novy :D
  3. 3
    Chlorofyl

27 ročný muž
    Erec Jisrael

@barky pozeral som ulozto ale nenasiel som. skusim jutub ale pochybujem ze daco z roku 2002 tam bude
  4. 4
    Himiko

27 ročná žena
    Slovensko

@Chlorofyl, skús joj.archiv.sk, ale škoda, že je to online verejné, nie je to totiž v podobe domáceho archívu, dvd ani cd, ani kaziet.
  5. 5
    Chlorofyl

27 ročný muž
    Erec Jisrael

@himiko to neexistuje taka stranka aspon mne ju nejde otvorit. a toto su moc stare verzie, ktore uz nezverejnuju, ale dik :)
  6. 6
    Himiko

27 ročná žena
    Slovensko

@Chlorofyl, máš pravdu, zle som to napísala, je to len joj.sk. Skús tento link, sú tam aj staršie diely. Ale povedz mi, čo na tom chceš skúmať?
    https://www.joj.sk/crepiny/archiv/2014-08-11-crepiny-premiera
  7. 7
    Chlorofyl

27 ročný muž
    Erec Jisrael

@himiko to su crepiny s hviezdickou, ja potrebujem normalne crepiny co chodili :) ale dik za pomoc
  8. 8
    Himiko

27 ročná žena
    Slovensko

@Chlorofyl no, nemáš začo. Ale princíp zostáva rovnaký, tak sa skús preklikať. Našiel si vôbec niečo na túto tému? A neodpovedal si mi na otázku, ktorá ma naozaj zaujíma, že na aký výskum to potrebuješ. Žeby do školy? (sorry)
  9. 9
    Chlorofyl

27 ročný muž
    Erec Jisrael

@himiko do skoly urcite :D frajer tam robil moderatora a secky tie voloviny okolo toho tak to potrebujem dodatocne. on sa k tomu nevie dostat lebo uz v jojke nerobi
  10. 10
    Himiko

27 ročná žena
    Slovensko

@Chlorofyl myslela som si, že na "diplomovku" a pod. (hehe), lebo keď sa už o slovenskom hip-hope písala, môže sa aj o črepinách (hehe) však sú rôzne školy, rôzne odbory....
  11. 11
    Chlorofyl

27 ročný muž
    Erec Jisrael

@himiko skola uz je davno za mnou. teraz som ucen zivota :)))
  12. 12
    Himiko

27 ročná žena
    Slovensko

@Chlorofyl aj ja, ale niekedy mám pocit, že otrokom alebo prostitútkou životav (hehe)
  13. 13
    Chlorofyl

27 ročný muž
    Erec Jisrael

@himiko no, ja cim som starsi tym to je horsie a chcem mat znova sladkych 17nast .D
  14. 14
    Himiko

27 ročná žena
    Slovensko

@Chlorofyl v sedemnástke svet gombička (rofl) a teraz prídem po dlhom dni domov a som rozjebaná ako cigánska hračka
  15. 15
    Chlorofyl

27 ročný muž
    Erec Jisrael

@himiko napis do spravy nebavi ma to tu :D