Fórum pridal X3kus, 30. 10. 2017 14:15 do kategórie Mobily. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Cyanogenmod na Gingerbread

0
X3kus

17 ročné dievča
Trenčín

Zdravím, prosím Vás neviete mi poradiť? Mám samsung galaxy gio, dala som tam cyanogenmod, ale chcem to dať naspäť na 2.3 alebo 2.6. ale - počítač mi nenačíta mobil v tom download režime (zariadenie sa nedá rozoznať, je pokazené) nainštalovala som všetky
Odozva

Názory k téme

1. 1
    X3kus

17 ročné dievča
    Trenčín

ovládače a stále nič, aj som reštartovala počítač, už aj viac krát som tento postup opakovala, stále nič. Aj cez iný notebook, aj iný kábel dokonca 3 káble. Nevedeli by ste mi prosím poradiť, ako to obísť? Alebo čo spraviť, aby to šlo? Keď je mobil normálne zapnutý, tak načíta, všetko ide.
  2. 2
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

a prečo nechceš CM ? :)
  3. 3
    X3kus

17 ročné dievča
    Trenčín

@condition je to pomalé a hnusné
  4. 4
    Condition

23 ročný chalan
    Žilina

@x3kus nemalo by to byť o moc pomalsie ako stock ba práve rýchlejšie predpokladám že si tam šupla vyššiu verziu androidu :) Odporúčam ti hodiť si tam identickú ale s cyanom :) ak chceš silou mocou stock tak toto je to najhoršie fórum aké môže byť na túto tému, pravdepodobne ti s tým nebudu vediet poradiť ani na slovenských fórach o androidoch :) Odporúčam googlit "brick" restore fora pre tvoj telefon na XDA :)
  5. 5
    77hanes77

22 ročný chalan
    Banská Bystrica

@x3kus Nechcem byť hnusný, ale ten mobil hoď do koša .. Je to low-end z roku 2011, ktorý so svojim výkonom nebude v dnešnej dobe postačovať na väčšinu aplikácií (stačí keď pridáš google konto, pripojíš sa na net a začne ti sekať aj Dialer :D .... )

A k otázke : Nemáš zjavne nainštalovaný ovládač (nainštaluj starý Samsung KIES - v inštalačke sú zväčša integrované aj ovládače)

link:
    http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=UNI_UK&CttFileID=5417900&CDCttType=SW&ModelType=N&ModelName=GT-S5660&VPath=SW/201304/20130429233319522/KiesSetup.exe&OriginYN=N
  6. 6
    77hanes77

22 ročný chalan
    Banská Bystrica

@X3kus V Kies dáš Tools (možnosti) - Install driver (inštalovať ovládač)

Potom originál FW naflasuješ cez ODIN ...
    FW stiahneš napr. zo Sammobile : https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-gio/GT-S5660/XEZ/download/S5660XXKTK/15892/ (musíš sa registrovať)

Alebo dá sa to aj cez KIES (tuším Tools (možnosti) -> Firmware upgrade settings (v slovenskom KIES je to Iniciálizácia software) ... zobrazí sa ti taká tabuľka, tam napíšeš model (v tvojom prípade GT-5660) a napíšeš tam svoje S/N (nájdeš pod baterkou) ... pripojíš mobil do download módu a oprava FW sa spustí sama