Fórum pridal Avantgarda, 2. 6. 2018 11:13 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

dáme si také fórko

0
Avantgarda

23 ročné dievča

v ktorom napíšete o sebe nejakú úplne zaujímavú vec, čo možno vie málo ľudí, čo vás robí špeciálnymi, čo ste dlho trénovali, čím ohurujete dievky/chlap(c)ov ... chápeme sa
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Ohurujem chlapcov tým že im ukazujem koľko mám náušníc v uchu.
  2. 2
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

A posielam im fotky z rozpadnutych budov.
  3. 3
    Ps102

22 ročný chalan
    Hugh Hefner Birdzu

memes
  4. 4
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    veselo aj vážne

Viem rozoznať dosť veľa vtákov a relatívne veľa aj podľa ich vokalnych prejavov. Akože oproti profi ornitologom žiadna sláva, ale bežného smrteľníka značne v tomto smere presahujem
  5. 5
    Lostinthedark

22 ročný chalan
    pripravený rodiť deti

Ohurujem dievky a chlapcov bez toho, aby som niečo špeciálne vedel.
  6. 6
    Nightrain

30 ročný muž
    Levice

Nikoho neohurujem, nemám rád ľudí.
  7. 8
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Jak rozmyslam tak rozmyslam ziadnu superschopnost nemam hm mozno znechutit ludi (hehe)
  8. 9
    Riddler

25 ročný muž
    Princ Senegalský

Dojebať všetko čo sa dá- trénujem to už asi desať rokov, takže som na špičkovej úrovni.
  9. 10
    Warble

19 ročné dievča

skôr by som vedela napísať čo neviem (:
  10. 11
    Ps102

22 ročný chalan
    Hugh Hefner Birdzu

@warble čo nevieš?
  11. 12
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

Viem hýbať ušami, aj keď neviem, či to nevie skoro každý. Ak nie, tak čuduj sa svete, zatiaľ som na to žiadnu nezbalil :-/
  12. 13
    Melancholik

26 ročný muž

ťažko povedať.. skladám hudbu a aj keď to o mne par ludi vie už som nezlozil hrozne dlho nič (pripisujem to môjmu emocionálnemu útlmu) ktorý už mám dlhšie ale sem tam teda niečo nové roz robím ale nechám tak (na neskor)... sú to také buď alternatívne/elektronické veci alebo potom čisto klavírne.. keby niekoho zaujímalo,na soundcloude mám účet pod týmto nickom, ale sú to staršie veci čiže už sa veľmi s kvalitou nestotoznujem dnes ale stále mi to ešte nepride zle aby som to odtiaľ mazal a podobne
  13. 14
    Livre

18 ročné dievča

Čo ti poviem, mala som dosť veľa paranormálnych zážitkov a viem veľmi dobre manipulovať ľudí (čo nie je najlepšie) a možno dokážem ohúriť tým, že viem veľmi rýchlo spraviť rým k ľubovoľnému slovu a rýchlo skladať básničky (detské). A keď som mala rok, spadli na mňa dvere a celé sa rozbili a ohurujúce na tom je to, že aj napriek tomu, že sa možno zdám byť mentálne zdegenerovaná, nemala som na sebe ani škrabanec a pri tom to bolo dosť kruté :D
  14. 15
    Warble

19 ročné dievča

@ps102 kľudne ti každý deň môžem napísať 1 svoju neschopnosť
  15. 16
    Nats

hrá sa, že má 0 rokov

Mám výborný vkus na literatúru, ale ocenia to iba tí, čo majú tiež výborný vkus, so...:( :D
  16. 17
    Ps102

22 ročný chalan
    Hugh Hefner Birdzu

@hnisavica Najlepší dôkaz toho, aké sú dnešné ženy povrchné a zaujímajú sa len o kokotiny:,( (napr. literatúra)
  17. 18
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

@nats Mala si proste šťastie, že som to vedel oceniť, inak by si zostala na ocot! :D
  18. 19
    Dee99

24 ročný chalan
    RK/BA

V rozmedzi 16-18 rokov som sa venoval beatboxu :)
  19. 20
    Deficit

22 ročný chalan

nikoho tým neohúrim ale relatívne málo ľudí na Slovensku ovláda pravidlá ultimate frisbee, takže to. (celkom sad, že je to to najzaujímavejšie, čo mi o sebe napadne :D )
  20. 21
    Openmindedfreak

28 ročný muž

viem názvy asi 100 miest ktoré som navštívil za posledné tri roky :D
  21. 22
    Aeria

tvári sa, že má -7982 roky

Kedysi som vedela poskladať Rubikovu kocku (resp. stále viem, ale už dlho som to nerobila) za čas, ktorý ľudia v tejto oblasti neznalí chválili, aj keď objektívne to nebolo až tak namakané. A tiež viem hýbať ušami.
  22. 23
    Aeria

tvári sa, že má -7982 roky

↑ Ešte k tej kocke dodám, že som sa to naučila preto, lebo keď som nastúpila na strednú, tak to bola zábavka väčšiny chlapcov z matematickej triedy a ja som nechcela byť horšia ako oni. B-(((((((((((((((((
  23. 24
    Mousisitka

23 ročné dievča

dokážem navodiť ľudom pocit, že im z ruky ťahám pavučinu :D
  24. 25
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Ohurujem tym ze som uz stara ale mam mladeho ducha :D

Po dalsie mam hnusne vysoke celo..a hnusny spicaty nos

A este po dalsie ...nie som cista Slovenka :) :D (a to sa odvija na mojom temperamente) :D

25. 26
    Ps102

22 ročný chalan
    Hugh Hefner Birdzu

@obsession
    Stará Číňanka povie, že nie je čistá Slovenka.
    To je mi teda prekvapenie... :S
  26. 27
    Erixa

20 ročné dievča
    Jumanji

Viem povedať ,,Musculus Sternocledomastoideus" bez zavahania aj o polnoci (hehe)
  27. 28
    Openmindedfreak

28 ročný muž

@mousisitka meníš ľudí na spajdrvepře? tak to je paráda!
  28. 29
    Kalliopea

19 ročné dievča
    Kocúrkovo

Viem nadavat po srbochorvatsky, dokazem zohnat vsetko mozne, uz vela ludi mi povedalo, ze ked ma stretli prvykrat tak mali pocit, ze ma poznaju roky (co je aj trosku creepy si myslim), viem dobre napodobnit akykolvek prizvuk (ci uz v ramci nareci alebo v jazykoch celkovo), kreslim a pisem poviedky, kratucke basne a tak (ale toto fakt, ze malokomu ukazem). Myslim, ze som tiez dobra v komunikacii, viem z ludi vzdy dostat, co chcem (aj ked si to casto neuvedomia). A v poslednej dobe si vsimam, ze mam na dost dobrej urovni rozvinutu intuiciu.

No a ofc som strasny zmrd, co vsetky tieto plusy neguje, takze do pekla so mnou :DD
  29. 30
    Kalliopea

19 ročné dievča
    Kocúrkovo

Este ma napadlo, ze moja byvala spoluziacka vedela vydat taky zvuk ako ked sa trubi na trubke s usami :D :D Alebo bratranec zas take nieco ako ked toka tokan :D To by som strasne chcela vediet.
  30. 31
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    veselo aj vážne

@hnisavica ja to viem tiež
  31. 32
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Viem toho zjesť omnoho viac, ako na mňa väčšina ľudí tipuje

A viem spraviť takú tú vlnu bruchom, ale to na rozdiel od vyššie uvedeného nikoho neohuruje, skôr znechucuje
  32. 33
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    veselo aj vážne

@obsession a čo si?
  33. 34
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

@obsession aj ja chcem vediet aka si exoticka :S
  34. 35
    Amikadze

24 ročné dievča

dokazem muza urobit len stahovanim vaginalnych svalov (tj bez pohybu tela) :D ale tym muzov neohurujem, je to len pre mojho jedineho.
  35. 36
    Neutralnothing

24 ročné dievča
    Bratislava

@erixa a vies to aj napisat spravne? :P
  36. 37
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

Tak tym, co by som mozno ozaj niekoho zaujala, to neprezradim nikomu, lebo nikto iny okrem mna o tom nevie a tak to aj zostane... Ale take normalne veci, ako ze malujem, pisem, vselico tvorim... mam svojsky styl vyberu literatury, nie moc zname ale zato uzitocne knihy... jogujem, meditujem, kedysi som aj hravala na gitaru a klavesy trochu ale to uz hrozne davno, a tiez viem hybat usami! (hehe) (hehe) (hehe)
    A ostatne neprezradim 0:)

Jo a este viem, ked mi niekto klame, ale to sa da lahko naucit :smile:
  37. 38
    Dollish

hrá sa, že má 1 rok
    Wasteland

Kedysi som vedela autenticky povedat "pikachu" ale teraz by to chcelo vela trenovat a boli z toho hrdlo. A viem vydat vysoky zvuk, ale to nikoho neohuruje, skor irituje.
  38. 39
    Ady8854

24 ročný chalan
    Vranov nad Topľou

Viem, že nič neviem.
  39. 40
    Aidenn

21 ročný chalan

@erixa tak s tym svojich spoluziakov asi velmi neohuris :D
  40. 41
    Erixa

20 ročné dievča
    Jumanji

@neutralnothing ano, mas pravdu, zabudla som tam jedno i...
  41. 42
    Erixa

20 ročné dievča
    Jumanji

@aidenn moje spoluziacky to museli vedieť, takže asi nie... ale ak to hovorim niekomu mimo zdravotnicky odbor, tak je v soku :)
  42. 43
    Antifunebracka

29 ročný muž
    tehulka birdzu

Viem, znamenajú, že
  43. 46
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

@amikadze si vyhrala toto forum :D
  44. 47
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

@ps102 ja som to myslela vazne :D :P
  45. 48
    Wewo

25 ročný muž

Hm. Asi to tu oceni iba malokto (a tym padom tym zvyknem moc ohurovat ludi iba z uzkej specializovanej skupiny), ale mam vyborne algoritmicke myslenie v reaktivno-funkcionalnej paradigme programovania, trosku ludskejsou recou viem v mysli dobre pracovat s roznymi kombinaciami asynchronnych tokov dat a tak vytvarat nove efektivne datove streamy - a to bez pouzitia mutability t.j. menenia hodnot dat v pamati (na urovni algoritmu). Pokial viem, dokaze to naozaj malo ludi a zvynem to doucovat inzinierov a skolit vyvojarske timy ktore sa chystaju na takyto paradigm-shift.

Aaaa este ze v mladi som bol dost dobry sachysta, vyhraval nejake tie sutaze a tak :P
  46. 50
    Limitles

tvári sa, že má 5 rokov
    Keeper of memes

to čo každý priemerný cigoš
  47. 51
    Antifunebracka

29 ročný muž
    tehulka birdzu

Nerád šukám, nebaví ma to vbc. Ešte som to tu nikdy nepísal, bo som sa hanbil reakcií, ale už je asi čas :D
    @43 wtf 0_0
  48. 52
    Artlover

hrá sa, že má 2 roky
    za oponou

Robim najlepsiu pizzu v meste. V akomkolvek meste. :S
  49. 53
    Nicmanenapada

27 ročný muž
    Bratislava

Viem si dať jazyk do nosa. Zvonku aj zvnútra.
  50. 54
    Ukusasi

21 ročný chalan

viem vymenovať všetky čínske provincie a aj ich ukázať na mape :D dokonca som ich vedel aj v znakoch ale sú to nejaké štyri roky čo som netrénoval :D a keďže mám ploché končeky prstov tak viem nimi tlieskať ak ich udieram do medzier medzi prstami druhej ruky (: