Fórum pridal Hagelslag, 10. 8. 2017 00:52 do kategórie Záhady, mýty. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Dávaš si vysoké ciele? Si ambiciózny?

0
Hagelslag

22 ročný chalan

Kľudne popíš aj svoju motiváciu k týmto činom...
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

fuck yeah.
  2. 2
    Cos45

36 ročný ujo
    tajné

http://i.imgur.com/aifBumB.jpg
  3. 3
    Hoperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov
    tulam sa

dlhodobe ano, ale v kratkodobych mi to ide zle, lebo som leniva. a ked clovek nedosahuje tie kratkodobe, tak nedosiahne ani tie dlhodobe :'D

cize ano, davam, ale mam lezerne tempo
  4. 4
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

Jo dávam.
  5. 6
    Montgomery

27 ročný muž

Ani nie, skor sa snazim mat nejaky zaber a nevidiet iba jeden ciel, za ktorym pojdem a na ceste znicim vsetko a vsetkych. Ked je clovek vnimavy a inteligentny, tak ho zivot nasmeruje spravne a este na lepsiu cestu nez bol jeho ciel. A celkovo sa na ciele ani nesustredujem, vzdy sa snazim sustredit najlepsie ako viem na to co mam prave robit a zbytocne nevidiet len ciel a vysledok tej cinnosti.

A kedze som mal vzdy problemy so sebavedomim, tak som si nikdy ani netrufal byt ambiciozny. Skor sa mi zda, ze nie som dost ambiciozny ale aj tak som v zivote na tom zatial lepsie, nez mnoho ambicioznejsich ludi.
  6. 7
    Bebekex

23 ročné dievča
    len hľadaj ďalej

praveze ani nie, neviem poriadne ani co chcem
    dufam,ze sa to este casom vykrystalizuje, uvidime

7. 8
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Hej, som taký človek, že keď si niečo vymyslí tak sa ide aj posrať len aby to mal... Ciele si dávam tiež enormne vysoké po každej stránke, som zvedavá, kedy ma z toho naháňania sa odpáli. Je to len otázka času, určite sa toto tempo nedá zvládať dlhodobo :D
  8. 9
    Paria333

25 ročný muž

chcem byť iba šťastný :)

to je kurva ťažký cieľ :P
  9. 10
    Mcvpn

tvári sa, že má 5 rokov
    kristušácka dolina

nie
  10. 11
    Angeloflight

19 ročný chalan

@wewo ty si ako tu bývalu zbalil na fake birdz stretnutie :D
  11. 12
    Anjelik263

25 ročná žena
    Stratená v bratislavských mestských lesoch.

Ani nie, kedysi počas škole ešte áno... ale pochopila som, že škoda stresov a depiek, či sa plnia. Pochopila som, že tie stresy mi často prinášali príliš vysoké ciele, tak som prestala a odvtedy mám pokoj. Skôr krátkodobo si niečo stanovím, také čo sa ešte dá splniť... napr. si upratať skriňu a vyrobiť v nej systém alebo učiť sa pravidelne anglinu, či ísť pozrieť kamarátov do zahraničia a podobne.
  12. 13
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    urevany vulgarny chlap

lol som so sebou spokojna, ked sa za den oblejem menej ako dvomi kavami a nerozrevem sa na verejnosti

ale no, dlhodobe ciele mam, nie vysoke asi
    dostuduj, participuj na kapitalizme, nesiahaj si na zivot, nasetri x penazi do y rokov, postaraj sa o rodicov
  13. 14
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

pre mna su ciele jedina motivacia preco vobec zit, vzdy sa musim o nieco snazit, posuvat sa vpred
    nerobi to dobre na psychiku, preto sa to snazim krotit
    ale mam ciel, za ktorym si idem - a to pracovat pre istu firmu, dokazat si, ze na to mam...a zatial musim povedat, ze co si zaumienim, to dosiahnem
    som taka.
  14. 15
    Openmindedfreak

27 ročný muž

v niektorých veciach som ambiciózny, mám ambície precestovať veľkú časť tejto nádhernej planéty...
  15. 16
    Lukaso121

26 ročný muž
    Nitra

ja len take male ciele ,teraz hlavne by som chcel skusit ubytok vahy z 90 na 80kg, vysoky bude az budem mat domcek
  16. 17
    Fakecocacolazero

21 ročné dievča
    Malacky

akoze asi nikdy som nemala nieco take konkretne ale proste taky ciel moj je stale sa zlepsovat, nikdy nezostat na rovnakej urovni :) ci uz pracovne alebo spravanim, alebo financiami :)
  17. 18
    Barb

tvári sa, že má 6 rokov
    Piešťany

ako @6 , s tym rozdielom, že zatiaľ na tom nie som lepšie ako väčšina ambicióznejších ľudí.
  18. 19
    Pravnik

31 ročný muž

chcem byt spokojny a skusam kade vedie cesta
  19. 20
    Sypomka

7 ročné dievča
    Nezijem, prezivam

Hej ale nic pre to nerobim...
  20. 21
    Muaykelo

21 ročný chalan
    Tnava

Môj momentálny cieľ je znovu robiť kickbox ale ešte predtým treba ísť fyzioterapeutovi odstrániť dysbalancie :/
  21. 22
    Andrewei

23 ročné dievča

Dnesny svet kladie doraz na uspechy..same motivacne citaty a podobne a potom si zrazu premotivovany clovek na polceste za uspechom, ktory je uz na dosah, uvedomi, ze na ceste "za uspechom" stratil zakladne najdolezitejsie zivotne hodnoty, pre mnohych tak bezne. Je to klise, ale clovek je skutocne stastny ked ma okolo seba lasku, rodinu a priatelov. Ziadne spasitelstva sveta ho stastnym neurobia.
  22. 23
    Bloodyflower

18 ročné dievča
    Nitra

Ani moc nie, momentálne je môj jediný cieľ ráno vstať :D Ale tak primerane, chcem zmaturovať, dostať sa na vysokú, získať dobrú prácu... A na tomto zatial aj pracujem.
  23. 24
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

tak pol metra
  24. 25
    Hagelslag

22 ročný chalan

@freedef nie veľa :/
  25. 26
    Aristelovpes

20 ročný chalan
    Istropolis

Snažím sa o to, dosť to pre mňa znamená. Ajkeď som na tom všelijako, dačo sa mi darí, dačo vôbec. Ambiciózni ľudia, ktorí sa o niečo snažia a majú svoj cieľ pôsobia ambiciózny úplne inak, než ostatní.
  26. 27
    Saddath

26 ročná žena

nedavam si a aj tak som vzdy naj :D