Fórum pridal Lenuska175, 4. 7. 2017 17:49 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Dievčatá, akú najväčšiu sumu peňazí ste ochotné investovať do kabelky?

0
Lenuska175

22 ročné dievča
knižnica

* ale s takou finančnou situáciou, akú máte teraz, nie v prípade imaginárneho prilepšenia rozpočtu :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Sypomka

18 ročné dievča
    V hlave

Objednala som si za 60 € teraz (ruksak)
  2. 2
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

200-300
  3. 3
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

Ehhh 40-50? To by ma ale strasne bolelo na srdci uz, musela by byt super kvalitna a pekna.

Nemam zmysel pre kabelky, takmer ziadna sa mi nepaci a aj tak vsetky dosucham na sracky, takze no.
    Ale vo vseobecnosti, ani za nejake trvacne veci ako cizmy, kabat alebo sperky by som strasne nerada davala viac ako 50 € v akejkolvek financnej situacii. Som dopaminova defka, radsej lacne a vela.
  4. 4
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Tak max 20, ale aj to len na to malú na mobil a drobnosti, tie veľké vôbec nenosím.. Ja som skôr ruksakovy typ
  5. 5
    Mrspunk

22 ročné dievča
    v dyme

v súčasnosti mi je ľúto vyhadzovať nejak veľa peňazí na takéto zbytočné materiálnosti čiže asi 20e. raz som si povedala, že doprajem si a kúpila som si asi za 50 a keď sa mi potom roztrhala bolo mi ešte hrozne dlho smutno za vyhodenými peniažkami :(
  6. 6
    Mariquittka

24 ročné dievča
    Kežmarok

Najdrahsiu mam za 30 eur
  7. 7
    Moonshine

22 ročný chalan

Konečne silné nezávislé ženy
  8. 8
    Bibla

22 ročné dievča
    Košice

50 ak je dostatočne veľká na všetky veci do školy.take na parádu mám asi jednu-listovu.stala 20e a relatívne dosť sa do nej zmestí
  9. 9
    Demoniqangel

25 ročná žena
    Bratislava

100 ak by bola fakt epicka
    Ale väčšinu kabeliek mám tak do 10 lebo nosím buď batôžky alebo pidikabelky
  10. 10
    Vlcica1989

28 ročná žena
    Trnava

nenosím kabelky takže ušetrené peniaze investujem do tenisiek :)
  11. 11
    Miaja

24 ročné dievča
    Far far away

0 €
    ja radšej ruksačik :P
  12. 12
    Tangerina

22 ročné dievča

nie som ochotná za kabelku dať ani cent :D
  13. 13
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

bez ohladu na to aka je moja financna situacia (ci som bola student alebo teraz) by som dala max cca 50eur.
  14. 14
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

50€? Nie som kabelkový človek, nechcem do takých vecí investovať veľa peňazí.
  15. 15
    Moouselet

hrá sa, že má 1 rok

30...nech sa mi paci a je useful, na nic extra si nepotrpim. nevidim v tom vyznam :D
  16. 16
    Hellium

26 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

max. 50, ale to už by musela byť fakt super. Ak to stojí viac než 25, tak váham a väčšinou sa na to vykaşlem, lebo máloktorá sa mi páči.
  17. 17
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Do 200€ ale to by moje srdce fakt muselo po nej riadne pišťať, lebo na kabelkách nejak prevratne nezakladám.
  18. 18
    Nightwalker

21 ročné dievča

30e