Fórum pridal Forte, 6. 11. 2018 19:36 do kategórie Úchylnosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Dievcata, ked sa licite a davate si ocnu linku:

0
Forte

18 ročné dievča
lälälä

1. 1
    60,7% ľudí
    Dam si iba ocnu linku (max. spiralu) a som spokojna
  2. 2
    39,3% ľudí
    Musim si dat aj tiene aj obocie spravit
  1. 1
    62,5% ľudí
  2. 2
    37,5% ľudí
  1. 1
    50% ľudí
  2. 2
    50% ľudí
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Forte

18 ročné dievča
    lälälä

tento prieskum nema ziaden hlbsi zmysel, spravila som to iba preto ze ja sa radim do skupiny vsetko alebo nic a nikdy som neprisla na to ako sa da vyzerat dobre iba s linkou
  2. 2
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

netvrdim, ze len s linkou vyzeram dobre, ale pravdupovediac sa mi s tym vobec nechce jebat
  3. 3
    Forte

18 ročné dievča
    lälälä

@feelagain to som nemyslela tak ze dievcata co si davaju len linku nevyzeraju dobre, skôr ide konkretne o mna a o to ze odkedy som prisla na to ze trocha hnedeho tienu v zahybe oka to cele spravi 5 krat lepsie, nedokazem si dat len linku radsej sa vôbec nenamalujem :D
  4. 4
    Forte

18 ročné dievča
    lälälä

povedala som si ze v tychto casoch ankiet o pikaach a podobnych blbostiach je vhodna doba sa na to spytat a nikto ma tu nebude obvinovat ze som povrchna a neviem co je to zivot ked si dovolim zalozit forum o linkach :(
  5. 5
    Zrkadlovka

20 ročné dievča
    pod lamelou

ja by som nevyšla von bez namalovaného obočia, kludne si nenamalujem aj cely xicht ale obočie vždy musím mať aspon trochu :D ale ked už ide o tu linku, tak ked sa uz pre nu rozhodnem tak žiadne tiene neriešim, max. špirála
  6. 6
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Femiarmy Birdzu

keď ja si nezvyknem dávať ani linku, keď si dávam aj tiene

obočie často, aj keď nič iné
    ale linka je už tá utimátna nadstavba, že všetko ide pred ňou, takže sa neviem vžiť do situácie
  7. 7
    Ssnehulienka

23 ročné dievča
    Dolný Kubín

no jakoze takto. obocie si robim takmer kazddy den. ked sa citim super akcne zhruba 2x do mesiaca si dam ocnu linku, possibly este maskaru
  8. 8
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

obocie ano a tiene nie :D
  9. 9
    Bebekex

25 ročná žena

obocie bezne
    linku obcas
    tiene zriedkavo
    mihalnice skoro vobec
  10. 10
    Matiarka

10 ročný chlapec

Linku si spraviť neviem, mihalnice vždy, obočie si len češem,bronzer vždy, hajlajter len víkendy a tiene si tiež neviem namachliť (bird)
  11. 11
    Campino

25 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Ja si davam len ciaru.. Linka jak na dvojprudovke (:
  12. 12
    Hellium

27 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Obočie si nemaľujem nikdy, mihalnice vždy, linku so dávam často, ale len výnimočne s tieňmi
  13. 13
    Nats

hrá sa, že má 0 rokov

Už si linku nerobím ale keď som si robila tak obočie určite vždy, tiene nie
  14. 14
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Ja si robim linku ked mam pocit ze tienom nieco chyba.
  15. 15
    Tarassaco

8 ročné dievča

Zvyknem si spraviť iba obočie a nič iné, prípadne obočie + linka. :)
  16. 17
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

tiene+linka, obočie nie :)
  17. 18
    Poppyseed

24 ročné dievča

Asi tak ako @1. Bud nic alebo sa potom snazim kuzlit. Takze linka + tiene a obocie uz podla nalady.
  18. 19
    Elmsi

10 ročné dievča

Iba špirálu a fixku na pery
  19. 20
    Arywian

18 ročné dievča

linka, špirála a obočie si upravím :) tiene málokedy
  20. 21
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

skor tiene bez linky nez linku bez tienov
    mne sa cista linka fakt nehodi
  21. 22
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Keďže mám dosť svetle obocko tak musím troska dofarbovat :)
    Inak niekedy keď sa mi nechce
    Tak namalujem len obočie a idem.
    Vlastne maľujem sa už dosť malo
    Asi tak 1-2 dni do týždňa a to minimum
  22. 23
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

forte, ale vies o tom, ze tato mentalita z @4 je zahubou birdz for? proste tu to musi zit! chces daco vediet? pytaj sa, nevahaj! ved vidis sama, ze sa nik nepohorsil na tejto ankete. proste pokial to nie je vyslovene provokacna kravina, tak prijimame dopyty vdacne!
  23. 24
    Bonalise

21 ročné dievča
    Bratislava

Obočie, tiene a linka - musí to byť u mňa pokope. Alebo si namaľujem iba obočie keď idem len tak niekam narychlo, bez obočia ani na krok.
  24. 25
    Tikalok

29 ročný muž

linka nestačí
  25. 26
    Gothicpoethic

25 ročná žena
    <b>Prostoreká</b>

Vrchnú linku mám vytetovanú, zrobim teda len spodnú, špirála, rúž a davaj het. Ale keď nie som hnilý pes, idem nakomplet omietku.
  26. 27
    Lawr

18 ročné dievča

obocie naozaj nie, dufam, ze ten (retard) trend co najskor odide do nenavratna idealne aj s body positivity :D
  27. 28
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Femiarmy Birdzu

@lawr takže lepšie je mať oči ako panda a neexistujúce prirodzené obočie, ako si decentne to obočie zvýrazniť, aby bolo aspoň nejaké?

nie všetky nakreslené obočia sú štýl klaun alebo "strávila som nad tým celé dopoludnie"

a vysvetlíš mi, čo je zlé na tom, ak je človek so sebou spokojný napriek tomu, že nespadá pod ťažko dosiahnuteľný a beztak premenlivý prototyp "ideálnej krásy"?
    Bavíme sa samozrejme o bežných prípadoch, nie extrémoch ktorýmkoľvek (!) smerom, čo ohrozujú zdravie
  28. 29
    Lawr

18 ročné dievča

@mielikki ono clovek bez obocia neexistuje, nepotrebujes si ho nalovat a neni to nejake znamenie krasy, ze cim viac tym lepsie. :D ani ked to zacne hlasat modna vlna to nezacne byt pekne...vsak ked je niekto spokojny, je to jeho pocit, ja zas hodnotim svoj pocit pri pohlade na jeho vytvor asize :D to zas miesat dve veci. ci extrem alebo bezna vec, dolezite je, jak sa mi to paci, nie kolko ludi robi nejaku beznu hovadinu. pretoze o tom je vlastny nazor a nie nejaky priemerny vacsinovy alebo aky.
  29. 30
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Femiarmy Birdzu

@lawr môj vlastný názor je, že keď mám obočie viditeľné, tak sa cítim lepšie :D
    nie pre to, že je to módna vlna či čo, proste mám výraznú farbu vlasov, bez obočia vyzerám ako voldemort po nepodarenej plastike

takže neviem, o akých extrémoch hovoríš, ja sama spomínam, že sa mi nepáčia výzorové extrémy
    ty si hneď odsúdila všetko, bez ohľadu na to, či je to v bežnej miere alebo prehnané ;)
  30. 31
    Antifunebracka

29 ročný muž
    strbak birdzu

Trochu povrchné fórum.
  31. 32
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

Ja si davam len spiralu bez ocnej linky a bez tienov