Fórum pridal Atom12, 23. 3. 2018 09:11 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Diskotéka

Názory k téme

1. 1
    Atom12

24 ročné dievča

Asi pred 4 mesiacmi som spoznala jedneho chlapca na diskotéke,píšeme si odvtedy každý jeden deň aj sme spolu chodili...9 dní on to ukončil pretože má stále paranoje a mysli si že vždy niečo s niekým mám,tak sme to ukončili že budeme len kamaráti lenže zrazu si začal pridávať moje kamarátky lebo vie že to neznášam ,vždy keď sme sa pohádali tak písal mojim kamarátkam a hral sa tam vždycky na obeť (že jemu je vždy ublizovane)je to super človek len veľmi žiarli a podľa mňa sa to zmeniť nedá lebo vkuse sa k tomu vracial,vkuse robí zo seba tu obeť že ja som mu ublížila atď raz ma chce a raz nie a k tomu ešte kamarátky s ním hrajú tú istú hru ...
    Byt s ním či nie?alebo ako len kamarátka ? Aj keď ho milujem ale nedá sa tak žiť ,ďakujem za rady :)
  2. 2
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov

Na diskoteke, tam sa zadrzuju prdy
    Na diskoteke, tam su na to vsetci hrdi..
  3. 3
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

jaj , myslel om si ze mas 16 , tak nic potom
  4. 4
    Atom12

24 ročné dievča

Ja mám 17 on 22...
  5. 5
    Sasi2680

26 ročná žena
    Limbach ♥

este raz si to skus po sebe precitat a potom sa zamysli, ci je ozaj taky super clovek. okrem toho, ze je to ziarlive decko
  6. 6
    Alex458

21 ročné dievča
    Neverland

S ním by som nebola ani kamarátka. Šak je to kus retarda. Akože píše tvojim kamarátkam a hrá sa na obeť ma dostalo. Ty vôbec nad niečím uvažuješ? Máš 17 kašli na neho, príde lepší s aspoň o kúsok väčším rozumom.
  7. 7
    James98

30 ročný muž
    Bratislava

No tak 9 dni je na vzťah velmi dlha doba. Je to čas zlomu, po ktorom sa ukáže či vám to vydrží do konca života alebo nie. Takže asi nie.
  8. 8
    Antifunebracka

29 ročný muž
    oklamcak birdzu

Určite buď s ním, má prakticky len samé pozitíva... takého už nenájdeš :/
  9. 9
    Wewo

25 ročný muž
    alfa gay homosexuálny

Jediny sa pozastavujem nad naozaj netrefnym pomenovanim fora?