Fórum pridal Padre557, 19. 10. 2017 20:15 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Dlhšie vlasy - muž

0
Padre557

20 ročný chalan
Manchester

Zdravím :)
ako sa starať o vlasy ak by som ich chcel dlhšie? napríklad teraz ich mám pomerne dlhé (stále rátam medzi krátke 3 cm) a nejdú začesat dozadu ... stále držia len hore alebo sa to drbne dopredu :D ako ofina :D
čo s tým? :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Padre557

20 ročný chalan
    Manchester

ako docieliť aby vlasy šli dozadu? proste ako na tomto obrázku:
    https://pbs.twimg.com/media/CTErmt8WsAEV-Ie.jpg
    (viem je to hra :D ale lepší som nenašiel)
  2. 2
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

fén & lak možno
  3. 3
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Ako sa starat .
    No je to jednoduche ..si pozri videa metrosexualov na" jutub "ich mas plno :D
  4. 4
    Billyjoe

24 ročný chalan
    Michalovce

No Geralt je ideálny príklad to fakt :D Neviem, ja som mal dlhé vlasy, ja mám navyše také vlasy že lietali kade-tade, padali dopredu, po stranách a to aj keď boli ešte mokré. Ak som ich chcel sčesať dozadu, tak ozaj pomohol len lak na vlasy.
  5. 5
    Padre557

20 ročný chalan
    Manchester

@billyjoe o je na ňom zlé? :D ja som to dal len ako príklad na vlasy učesané dozadu :D
  6. 6
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@padre557 musíš si ich umyť a hneď vyfénovať potom ešte nagelovať/použiť nejaké tužidlo a hlavne lak.
    Ale nezabudni na ten fén!
    Potom tak držia že naspeť dopredu padnú až po ďalšom umytí
  7. 7
    Basso

22 ročný chalan
    Peklova debra

vyjeb sa na fen,gel a kktiny...len si ich znicis...nechaj si ich dlhe...a ten obrazok co si dal tak na to ti postaci aj obycajna celenka
  8. 8
    Billyjoe

24 ročný chalan
    Michalovce

@padre557 však som nič zlé nepovedal :D Zaklínač je moja srdcovka, len také vlasy ako má Geralt by chcel snáď takmer každý :D
  9. 9
    Savvym

24 ročný chalan

Čiapka a nemusíš riešiť ako vyzerajú.
  10. 10
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

wtf trojcentimetrove vlasy asi nesceses dozadu... ked ti poradne podrastu a budu tazsie, tak mozno, ale aspon 10 cm podla mna. A potom vysusit v smere, ako ich chces nosit.
  11. 11
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

jebe ti? nechaj to rasť a nestaraj sa o to,,, alebo ked už sa chceš fest starať, tak použi lak a urob si nejaky vybuch na hlave (ak si v takom normalnom veku) .. a počkaj kym prejde ten prerast kedy to trči kade tade..